Ważna informacja News: Konkurs: Wielka Bitwa

Polecamy

Forum > Własna twórczość
Temat: [Anime][DonVip!][1080p]Dragon Ball [153/153]
Dodane: 05.06.2018 09:14 /
Teo93 - Profil - user - 0% - 40
ShinJii napisał/a:
Mistrzu, wiem, że trochę zalazłem Tobie za skórę, lecz mam nadzieję, że się dogadamy :d niestety nie mogę Tobie tutaj wysłać priva, bo podobno ta opcja tylko "dla aktywnych użytkowników"... więc napiszę tutaj:

Dla testu przekonwertowałem sobie przez ostatnią dobę wszystkie odcinki DB do Full HD, obraz wziąłem z Grupa-Mirai (te najnowsze boxy co ostatnio wydali) i powiem Ci, że przy Twojej wersji mizernie to wygląda, żałuję, że nie sprawdziłem tego po pierwszym odcinku tylko praktycznie po 153... :d

Więc stawiam na to, że po prostu skądś dużo lepszy obraz pobrałeś tylko pytanie skąd? Jeżeli masz dostęp gdzieś do zajebistej wersji w DBZ to jakbyś zapodał link to mógłbym ogarnąć do Full HD całe DBZ pewnie w 4 dni max :d
Jeszcze pytanie odnośnie DBGT bo nie sprawdzałem - napisy do odcinków jakiego autorstwa masz? Bo ja bodajże od Michal777 ale one rażą w oczy jakością, a coś mi śmignęło, że ty masz jakieś inne :d

Pozdro i no offence :d

Niestety trzeba czekać, DBZ jest dostępne tylko do 50 odcinka jak na razie (4:3, DVDRip, 960p), i do 100 (16:9, BDRip, 1080p) Tylko wersja z BD wiadomo, że przycięta i przefiltrowana. Można poszukać gdzie indziej wersji 960p. Co do GT, niestety, ale tak, tzn. napisy autorstwa Michal777.
Laptor napisał/a:
No i super, należy ci się ogromny szacunek za to co robisz, i co zrobiłeś. Jestem pełny podziwu twojej pracy :)

Tak jak mój poprzednik, chętnie dorwałbym się do tych lepszych odcinków, z których z pewnością korzystasz :d

Dzięki wielkie :d Tak jak napisałem wyżej, DBZ jest dopiero do 50 odcinka (Mówimy o wersji 4:3) Jednak siedzi tak już od roku xD Możemy znaleźć inną wersję lub czekać.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 05.06.2018 09:48 /
ShinJii - Profil - user - 0% - 10
Teo93 napisał/a:
ShinJii napisał/a:
Mistrzu, wiem, że trochę zalazłem Tobie za skórę, lecz mam nadzieję, że się dogadamy :d niestety nie mogę Tobie tutaj wysłać priva, bo podobno ta opcja tylko "dla aktywnych użytkowników"... więc napiszę tutaj:

Dla testu przekonwertowałem sobie przez ostatnią dobę wszystkie odcinki DB do Full HD, obraz wziąłem z Grupa-Mirai (te najnowsze boxy co ostatnio wydali) i powiem Ci, że przy Twojej wersji mizernie to wygląda, żałuję, że nie sprawdziłem tego po pierwszym odcinku tylko praktycznie po 153... :d

Więc stawiam na to, że po prostu skądś dużo lepszy obraz pobrałeś tylko pytanie skąd? Jeżeli masz dostęp gdzieś do zajebistej wersji w DBZ to jakbyś zapodał link to mógłbym ogarnąć do Full HD całe DBZ pewnie w 4 dni max :d
Jeszcze pytanie odnośnie DBGT bo nie sprawdzałem - napisy do odcinków jakiego autorstwa masz? Bo ja bodajże od Michal777 ale one rażą w oczy jakością, a coś mi śmignęło, że ty masz jakieś inne :d

Pozdro i no offence :d

Niestety trzeba czekać, DBZ jest dostępne tylko do 50 odcinka jak na razie (4:3, DVDRip, 960p), i do 100 (16:9, BDRip, 1080p) Tylko wersja z BD wiadomo, że przycięta i przefiltrowana. Można poszukać gdzie indziej wersji 960p. Co do GT, niestety, ale tak, tzn. napisy autorstwa Michal777.

Aha, a zwykłe DB skąd wziąłeś taką spoko wersję i DBGT? :d to z DBZ widzę lipa...

-
Dodane: 05.06.2018 10:26 /
ShinJii napisał/a:
Aha, a zwykłe DB skąd wziąłeś taką spoko wersję i DBGT? :d to z DBZ widzę lipa...

http://shadowrang...pic=8019.0
Nie ma za co dziękować, trzeba szukać za granicą. DBGT z koreańskiego torrent'a, na szybko Ci tego nie znajdę choćbym chciał, już kiedyś szukałem dla kogoś innego z innego forum xD
Jeden odcinek to jednak 1,5h roboty u mnie, nie 3. Pytanie dla Ciebie, pomożesz mi z Yaibą?

-
Dodane: 05.06.2018 12:17 /
Teo93 napisał/a:
ShinJii napisał/a:

http://shadowrang...pic=8019.0
Nie ma za co dziękować, trzeba szukać za granicą. DBGT z koreańskiego torrent'a, na szybko Ci tego nie znajdę choćbym chciał, już kiedyś szukałem dla kogoś innego z innego forum xD
Jeden odcinek to jednak 1,5h roboty u mnie, nie 3. Pytanie dla Ciebie, pomożesz mi z Yaibą?

Znalazłem całe DBZ w 4:3 960p porównałem kilka odcinków i jest elegancko :d
Co do Yaiby - to niestety ale nie interesuję się innymi anime i nie mam zbytnio czasu, jedynie dla DB mogę się poświęcać :p

-
Dodane: 05.06.2018 12:21 /
ShinJii napisał/a:
Co do Yaiby - to niestety ale nie interesuję się innymi anime i nie mam zbytnio czasu, jedynie dla DB mogę się poświęcać :p

Czyli DBZ zostawić Tobie rozumiem?
No spoko, dam se radę ^^

-
Dodane: 05.06.2018 14:44 - Edytowane przez ShinJii /
Teo93 napisał/a:
ShinJii napisał/a:

Czyli DBZ zostawić Tobie rozumiem?
No spoko, dam se radę ^^

Ta DBZ się już pobiera, ale mega.nz ma jakieś odpały i czasem leci normalnie 40-50mb/s, a czasem cały odcinek 250kb/s i się denerwuję, bo przez to długo to trwa... gdyby nie to to już by było wszystko pobrane :d

EDIT: A jak ja nie mogę pisać prywatnych wiadomości to ty możesz do mnie napisać czy też nie? Bo byłbym wdzięczny jakbyś mimo wszystko zapodał mi bezpośrednie linki do mega.nz z Twoimi DB i DBGT, bo jak już odwaliłeś dobrą robotę to nie będę tego dublował, a czasu na klikanie nonstop pojedynczymi linkami nie mam czasu...a tak to wrzucę sobie wszystko na raz do jdownloadera i niech leci.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy