Ważna informacja News: Polsat Games, TV4 i TV6 wyemitują DBS

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super Movie 1 (2018)
Dodane: 10.07.2018 13:23 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 397
Bartek30
Po jego ubraniach wnioskuję, że nie będzie pochodził z Vegety. Możliwe, że był zamrożony od czasów wojny domowej na Sadali.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 10.07.2018 13:44 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2483
Lyserg1260 napisał/a:
Dopiero w drugim filmie zmienił się w kompletnego bezmózga. W pierwszym nawet w LSSJ normalnie rozmawiał i ogarniał co się dzieje.

Cii... Prawdziwi fani tego nie pamiętają!

-
Dodane: 10.07.2018 14:37 - Edytowane przez Mateo Frozen /
Mateo Frozen - Profil - user - 40% - 857
Cóż będę w mniejszości ale mnie Brolly się podobał tyle że ten z pierwszego filmu, jak wyżej wcale nie był bezmózgim klocem. To oczywiście subiektywne ale wygląd Brollego zawsze uważałem za najlepszy ze wszystkich Akiry.

Co do samego pomysłu to przy całej mojej sympatii do zielonej małpy ale nie to już absolutny żart z ludzi nie wiem czy wnuki akiry mają długi ale gość wybija szambo po szambie.

-
Dodane: 10.07.2018 15:12 /
Fuzion - Profil - user - 10% - 231
Bartek30 napisał/a:
rvn10
Też tak myślę.
Kale byłą kopią starego filmwoego Broliego, a nowy Broli jest kimś nowym i pewnie będzie wygadany, ale to ciekawe bo miało to być o tym Yamoshim...

Chyba że to będzie inny Sayianin z tego filmu.

Nigdy nie było oficjalnej notki, że film będzie o Yamoshim, został on wspomniany tylko raz w wywiadzie Akiry, a całą resztę dopisali sobie fani

-
Dodane: 10.07.2018 15:43 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5534
Fuzion
Aha... no pewnie masz rację :)
Dzięki za przypomnienie, bo wydawało mi się że gdzieś było napisane o tym że w filmie będzie ten yamoshi, bo to nie będzie film o goku i vegecie, tylko0 o konflikcie pradawnych sayian.
Cóż, dzięki :)

Ruqer
Cii... Prawdziwi fani tego nie pamiętają!

Pamiętają, pamiętają :d

W pierwszym filmie faktycznie Broli potrafił mówić coś więcej niż kakarotto, także aż takim przygłupem nie był.

-
Dodane: 10.07.2018 16:40 /
Godlo24 - Profil - user - 40% - 769
Według Akiry dał Brolly'iego, bo zobaczył, że ta postać jest bardzo popularna i lubiana. Czyli w sumie daje to co chcą fani lub specjalnie tak gada bo gość chce się nie narobić a zarobić, czyli typowe.

Nie będę oceniał, poczekam do filmu, ale wyczuwam w przyszłości Cella Blue :d

-
Dodane: 10.07.2018 17:02 - Edytowane przez Sined92 /
Sined92 - Profil - user - 10% - 146
Akirka i ludziki od DB:
Frieza - cyk, zróbmy go na złoto, damy go do teamu Goku - sprzeda się dobrze,
Brolly - cyk najpierw Kale, hajp wysoki dajmy jeszcze film na tego koksa :d - sprzeda się lepiej,
Cell - może i fajny, ale te cętki.. za dużo rysowania, szkoda czasu lepiej jak pomalujemy Gokusia na rudo może albo na fiolet. Nie narobimy się a sprzeda się na pewno.
Buu - po co ja go robiłem pozytywnego... Uub... dobra tam o Lunch czy o ogon Gotena nikt się nie upomina to i go też zapomną. Jak coś to powiem - ups, zapomniałem, i będzie kupa heheszków.. A może zielony buu.. a to w 2 filmie Super

Nowy poziom... hmm... kolory nam się kończą.. WIEM ZROBIMY NOWĄ SERIĘ Czarno-białą. Fani będą sobie sami kolorować :d

I taka to historia magicznego anime z dzieciństwa, która robi się maszynką do mielenia podsmażanych kotletów i generatorem hajsu.

Jak dla mnie wzięło ich większe ssanie niż Disney na Star Warsy

-
Dodane: 10.07.2018 17:27 /
tyruty - Profil - user - 20% - 367
To jest tak durne, że aż niewiarygodne :d

Trzy filmy z Brolym, potem reinkarnacja jako Kale-Broly, a teraz jeszcze reboot. Ileż razy można powielać ten sam pomysł? Ileż herbat można zaparzyć z jednej saszetki?

Jadł ktoś kiedyś dwukrotnie odgrzewanego kotleta? Nie polecam.

Myślałem, że to jakiś dowcip, ale Akira faktycznie pokazuje nam, czym różni się praca za pieniądze od pracy wyłącznie dla kasy. Zero kreatywności, tylko skok na łatwą kasiorę.

Przynajmniej nie ukrywa, że głównym (jedynym?) powodem ożywienia mocno nadgniłego Broly'ego jest jego popularność. Cóż, w takim przypadku żarty o Purple Cellu przestają być zabawne, bo stają się coraz bardziej realne. Z listy najpopularniejszych postaci chyba tylko jego jeszcze nie odgrzano. Ew. Gogeta czeka na zaaplikowanie.

-
Dodane: 10.07.2018 18:14 /
SirPsychoSexy - Profil - user - 40% - 827
Nie przesadzacie trochę? Jak ktoś czytał np komiksy DC albo Marvela to wie że tam rebooty są cały czas po za tym teraz jest taka moda żeby wszystko rebootować weśmy takie Jurastic Park

-
Dodane: 10.07.2018 18:23 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 787
SirPsychoSexy tylko w DC i Marvelu nikt nie drze się o kanonicznosci. A tutaj napisać że ssj 4 jest kanoniczny to spala na stosie że nie. I że GT gówno w sumie bo nie kanon.

Druga sprawa ze dragon Ball stał się ogrzewanym niesmacznym kotletem gdzie kreatywnosci nie zobaczymy.

-
Dodane: 10.07.2018 18:52 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5534
Bobers25
Skoro to taki niesmaczny kotlet, to czemu go i tak jesz?
Lubisz niesmaczne rzeczy? :d

DB jest jakie jest, nikt z nas wpływu na to nie ma.
Mimo wszystko fabuła ma się skupiać na Sayianach więc czegoś NOWEGO o nich się dowiemy więc nowości tak czy siak będą.

-
Dodane: 10.07.2018 19:33 - Edytowane przez breakingmirai /
Uważam, że wybranie Broly'ego to krok wstecz i wolałbym coś zupełnie nowego, ale takie same narzekania były po ogłoszeniu sagi z Goku Blackiem. Praktycznie każdy płakał i mówił, że źle, be i fuj, a teraz Black jest jednym z najbardziej szanowanych villainów Dragon Balla.
Fakt faktem, nie jest to nic kreatywnego. Niemniej jednak, może wyjść ciekawie, w co powątpiewam, ALE istnieje taka możliwość.

Podobnie zresztą było z powrotem Freezera na Turnieju Mocy. Gówniany pomysł z kolejnym powrotem, ale Freezer samą swoją obecnością, dla wielu fanów, uratował tę słabą sagę (mimo, że na początku nie robił nic, poza "hohohoho, przyglądam się" ;) .

Co do filmu, to jestem nastawiony neutralnie. Nie podniecam się, ani też nie zniechęcam. Wyjdzie, to obejrzę, potem dopiero będę się z niego nabijał lub go wychwalał.

-
Dodane: 10.07.2018 21:23 - Edytowane przez by_black /
SirPsychoSexy - Profil - user - 40% - 827
Bobers25 napisał/a:
SirPsychoSexy tylko w DC i Marvelu nikt nie drze się o kanonicznosci. A tutaj napisać że ssj 4 jest kanoniczny to spala na stosie że nie. I że GT gówno w sumie bo nie kanon.

Druga sprawa ze dragon Ball stał się ogrzewanym niesmacznym kotletem gdzie kreatywnosci nie zobaczymy.

Dla mnie to niech odgrzewają. Mogą nawet wstawić Xeno Goku do Super. Mimo że nie trawie GT to SSJ4 to mój ulubiony poziom jak juz wiele razy pisałem. Jakby Goku GT wyglądał jak ten Xeno i nie byłoby Pan to może GT jeszcze jakoś dałoby się przełknąć.

Po za tym zawszę lubiłem Broliego i trochę mnie to wku***ało jak zrobili z niego zieloną flegmę w ostatnim filmie. Ta postać zasługuję na coś lepszego.

Edit: Przypominam, że regulamin zabrania używania wulgaryzmów na forum. - by_black

-
Dodane: 10.07.2018 21:24 - Edytowane przez Ruqer /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2483
breakingmirai napisał/a:
Podobnie zresztą było z powrotem Freezera na Turnieju Mocy. Gówniany pomysł z kolejnym powrotem, ale Freezer samą swoją obecnością, dla wielu fanów, uratował tę słabą sagę (mimo, że na początku nie robił nic, poza "hohohoho, przyglądam się" ;) .

To tylko świadczy o tym jak słabe to wszystko było ;)
Przez takie rzeczy oczekiwania fanów spadają i biorą to co chociaż trochę przypomina DB.

A co do Goku black https://www.youtu...SAOTWalzwA :d :d :d :d

-
Dodane: 10.07.2018 21:39 - Edytowane przez breakingmirai /
Przeglądałem plakaty i screenshoty z teasera i zauważyłem (pewnie inni też), że na plakacie Broly chodzi z gołą klatą, zaś w teaserze ubrany jest w zbroję. Czyżby to Freezer miał go odnaleźć i wcielić w swoje szeregi? Nie wiem jak, być może siłą go zmusił. Nie jest powiedziane, że Broly musi być potężny od samego początku. Freezer może go odnaleźć i dopiero potem może nastąpić przeskok czasowy.

W każdym razie, zbroja z teasera przypomina coś, co nosił Shisami, czyli ten najnowszy model pancerza. Naramienniki też są podobne.

Shisami: https://vignette....0620153757

Teaser: https://i2.wp.com...C392&ssl=1

Plakat (inna wersja): https://i.kinja-i...jnqhr4.jpg

To raczej zwykła spekulacja, ale chciałem się nią z wami podzielić.

edit:
Ruqer
Teraz tylko pytanie, czy BlackxZamasu to samogwałt? xD

-
Dodane: 10.07.2018 22:06 /
wlosek17 - Profil - user - 30% - 470
No to czas na moją opinię. Mieli w Super problem z fabułą jak i kreską. To teraz chcą sobie zrzucic jeszcze większy problem z Brollym pod kątem fabularnym? No cóż mogę powiedzieć jak z Friezą się udało to i czemu nie z brollym.

A teraz odgrzewane kotlety - okej, rozumiem że stara postać wniesie raczej więcej niżeli 10 nowych gniotów takich jak na tournament of power lub też 999 ludzi w armii frezeera, to uważam za dobre. Ludzie mają hype na cella, omega shenrona tylko jak ich tu poumieszczać? Warunek jak zawsze - to musi być dobrze zrobione i dorze dopracowane - chyba nawet lepiej niż wprowadzenie Friezy do teamu na torunamencie. A skoro oni mają problemy z faułą i potrafią "PRAWIE DORZE" zrobić jedną część Db Super (Black Goku) i z kreską to może bć problem. Póki co podchodzę do tematu sceptycznie.

-
Dodane: 10.07.2018 22:51 /
ironik - Profil - user - 30% - 400
Z jednej strony wszyscy hejtują "bezmózga" broliego, ale z drugiej strony to właśnie on z kinówek ma spory fanklub. Czy gdyby był nie-bezmózgi (w kolejnych częściach) to czy różniłby się jakoś szczególnie od innych kinówek, jak Bojack, Slug czy jeśli już nawet trzymać sie Sajan - Tarble (czy jak go zwał)? Scenariusz prawie wszystkich taki sam - pojawia się jakiś wróg z dupy i jest silniejszy, a potem przegrywa bo coś-tam.

Także wiecie

-
Dodane: 11.07.2018 00:05 - Edytowane przez Siwas /
Siwas - Profil - user - 50% - 1199
Bobers25 napisał/a:

Jak piszesz bzdury, że SS4 jest kanoniczny to co się dziwić, ludzie mają Ci klaskać, że głupoty wypisujesz ? ;p GT w sumie takie gówniane nie było, miało swój jakiś klimat, ale zbyt długo rozkręcała się ta seria z naszą ukochaną PAN, na szczęście w Super w późniejszym etapie zapomnieli o Pilafie, a to, że GT nie jest kanonem to dla mnie oznacza, że jest co najwyżej dobrym dodatkiem do DB i najlepiej by tak przyjąć, no ale każdy ma własne zdanie ;)

Co do nowego filmu i Brolly'ego, jeśli jego pomysł ma wypalić, to powinni się pobawić nad kreatywnością tej postaci, niech nam nie dadzą bezmózgiego Brollasa na masie, tylko powiedzmy SS2 z zielonymi włosami który będzie jeszcze większym geniuszem od Goku.

Spoiler

-
Dodane: 11.07.2018 04:49 - Edytowane przez Bobers25 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 787
Siwas a czy widzisz do czego kanoniczny ssj 4 w moim poscie się odnosi czy z czytaniem że zrozumieniem problemy masz?

-
Dodane: 11.07.2018 14:41 /
Stenbar - Profil - user - 60% - 1516
Wolałbym coś nowego, zamiast ciągłego przeżywania na nowo starych historii i momentów, ciągłego brania na tapetę tych samych postaci. Potencjał Brolyego już został zużyty, można było wprowadzać nowe postacie, ale zamiast tego znów trafiamy na stare śmieci. Broly z przeszłości, Broly kobieta, co dalej? Może Broly mutant?

Jeszcze nie skreślam tego filmu, znamy pomysł lecz jeszcze nie znamy wykonania.
Mogę dać szansę, ale bez entuzjazmu. [yyy]

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy