Ważna informacja News: DBS: Broly: Nowy projekt Broly'ego na wystawie ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super Movie 1 (2018)
Dodane: 21.03.2018 15:51 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2389
Ty naczelnym hejterem? xD Jak ty co najmniej 54,72% odcinków Superki chwaliłeś :v Hejterem to może być breakingmirai, bo ma niekanoniczną sygnaturę niekanonicznego GT (usuń to w imie kanonu!!1!one).

A zapomniał pan jak dostałem z lepa na live od pana Bukiego i Fuzionka za youtuberów i to, że chwalił DB Super? A no właśnie, temu mogę się nazwać naczelnym hejteren tej serii na dbpolska.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 21.03.2018 15:56 /
Godlo24 - Profil - user - 40% - 753
Widać że ten trailer to chyba na poczekaniu zrobiony aby było co pokazać, do grudnia to oni jeszcze inaczej zrobią :d Na początku myślałem ze ten futrzany nowy boss to lis bóg zniszczenia, ae to chyba ten Yamosh i te futerko, może coś alla SSJ4? :d Samobójstwa kanoonistów w grudniu, matko boska...

Gorsze od Battle of Gods chyba nie będzie :) )

-
Dodane: 21.03.2018 18:26 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 381
DoozleAnime napisał/a:
Hejterem to może być breakingmirai, bo ma niekanoniczną sygnaturę niekanonicznego GT (usuń to w imie kanonu!!1!one).

NEVAH! W imię niekanonicznych filmów kinowych, GT i fillerowych odcinków... nie usunę podpisu z gifem GT!!1!1onejedenwykrzyknik!1!
I bez przesady, nie jestem hejterem. Zawsze mówię dlaczego coś mi się nie podoba. Chyba, że robię sobie żarty z "kanonu" i "niekanonu". :v

Co do nowego stylu, to jest mi obojętny. Ani ładny, ani brzydki, taki se, dupy nie urywa. Jeśli miałbym do wyboru styl Yamamuro i styl nowej kinówki, to skłaniałbym się w stronę Yamamuro. Inna sprawa, że to nie kreska jest brzydka, tylko animacja (w DBS, bo w teaserze jest ładna).
Gdybym jednak był szefem Toei, to zatrudniłbym jako głównego designera Takahashiego (jeśli by chciał), który sprawił, że oglądanie Super było przyjemne.

-
Dodane: 21.03.2018 21:37 /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1475
Ludzie spekulują na temat przeciwnika Goku z tej kinówki, ja tam nie widzę nic co wskazywałoby na legendarnego super saiyana Yamoshi.

-
Dodane: 21.03.2018 22:18 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5395
breakingmirai

Tak dla ścisłości to hejterem nie jesteś, i nikt tutaj nie jest ;)

Hejterów co byli znami już dawno tutaj nie ma, więc to że ktoś napisze że mu się nie podoba DBS bo coś tam...
To nie znaczy z miejsca że jest się hejterem z tego powodu, hejterstwo to bezmyślne wrzucanie na coś, dla samej zasady jechania tego bo tak bez powodu.

Także takich postów dawno już nie było, są tu w końcu w większości dorośli ludzie i potrafią się zachować i jest okej.

A jak ktoś faktycznie szczerze nienawidzi DBS to niech nie ogląda tego i wtedy jest "problem fixed"

-
Dodane: 22.03.2018 02:20 /
mjetekk - Profil - user - 0% - 59
Co do teasera nowego filmu:
Styl graficzny jest inny, ale ta płynność animacji... Obejrzę ten film nawet jeśli fabularnie będzie leżeć. Moje aspekty wizualne będą usatysfakcjonowane :p

-
Dodane: 23.03.2018 10:41 - Edytowane przez breakingmirai /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 381
Jeden z użytkowników (AnimeNation101) kanzenshuu podzielił się swoją teorią, która w moim odczuciu jest dość ciekawa. Mówi ona o tym, że Saiyanin z nowej gry DBLegends, z gry karcianej DBHeroes i nowy przeciwnik z teaseru filmu kinowego, to jedna i ta sama postać, tylko wyrwana z dwóch różnych przedziałów czasowych.

http://www.kanzen...0#p1481576

Jest w tym trochę sensu, biorąc pod uwagę, że informacje odnośnie nowych postaci/transformacji pojawiały się na długo przed tym, zanim zostały ukazane w mandze/anime.
_____

Jeden z fanów (bodajże Albertocubatas) zasiał ziarno niepewności, podrabiając nowy styl Akiry Toriyamy. To oczywiście fake, ale tak dobrze zrobiony, że podzielę się z wami linkiem.

https://78.media....1_1280.png

edit:
CapekSSJ
Kiedyś miało się 8 lat i nie zwracało się uwagi na kwestie techniczne anime. Jeśli coś się komuś nie podoba, to ma prawo o tym powiedzieć. Nie sztuka łykać wszystko jak pelikany.

-
Dodane: 23.03.2018 10:48 /
CapekSSJ - Profil - user - 0% - 1
Kiedyś czekało się na wszystko co związane z DB z niecierpliwością, a dzisiaj narzekanie na kreskę, animację i inne gówna. Szkoda mi Was jak patrzę na te posty. [serce]

-
Dodane: 23.03.2018 13:48 - Edytowane przez Luis1892 /
Luis1892 - Profil - user - 0% - 14
Taka teoria. Co jeśli Goku wygra turniej i poprosi o nowego super przeciwnika (w trailerzre 131 odcinka jest pokazane wielkie zdziwienie Beerusa i Shina, co może wskazywać na wypowiedziane życzenie "kogoś" ;) . I tym przeciwnikiem będzie właśnie Yamoshi, o którym też wspomniano w anime i zaintrygowało to Goku.

-
Dodane: 23.03.2018 15:16 /
Fuzion - Profil - user - 10% - 216
CapekSSJ napisał/a:
Kiedyś czekało się na wszystko co związane z DB z niecierpliwością, a dzisiaj narzekanie na kreskę, animację i inne gówna. Szkoda mi Was jak patrzę na te posty. [serce]

Kiedyś to się było dzieckiem i nie miało żadnych wymagań, ważne były kolorki i światełka.
Teraz człowiek podrósł i ma jakieś wymagania bo już dzieckiem nie jest, no chyba, że nie każdy podrósł i dalej wystarczą mu do frajdy kolorki i światełka

-
Dodane: 23.03.2018 23:24 /
wlosek17 - Profil - user - 30% - 467
Pojutrze kazali nie wyłączać odcinka ale jestem ciekaw jak to fabularnie złożą, przecież nowy przeciwnik musi mieć skądś taką siłę, też jestem ciekawy co dalej będzie jak się skończy turniej mocy.

-
Dodane: 24.03.2018 00:18 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2388
wlosek17 napisał/a:przecież nowy przeciwnik musi mieć skądś taką siłę

Spoiler

Jak okaże się, że to jest ten pierwszy super saiyanin god, który przegrał ze złymi saiyanami, to trochę bez sensu. Gość z taką mocą nie zdążył rozwalić takich klocuchów z jednostkami mocy 1000

-
Dodane: 24.03.2018 02:20 /
Sined92 - Profil - user - 10% - 141
CapekSSJ napisał/a:

No przez to, że są osoby które ignorują problem z logiką, konsekwencją i kreską powstają takie słabe byty jak DBS.

"cieszcie się, że jest nowe DB a nie tylko narzekacie" mówi co drugi DBSowiec. Jednak jak cieszyć się z czegoś co rujnuje wszystkie motywy, rozwiązania i pomysły z DBZ - serii dzięki której jest to forum i samo DBS.

Gdyby Super było pierwszą serią to zdjęli by to po walce z Beerusem. Zerowe wymagania niektórych 'fanów' spowodowały, że TOEI z premedytacją wypuszczało takie śmierdzące kwiatki jak piąty odcinek tejże nowej, cukierkowej serii - bo i tak znajdzie się odpowiednia grupa ludzi na których zarobią, a nie oszukujmy się, dzisiaj tylko o hajs chodzi.

-
Dodane: 24.03.2018 09:49 /
IJOMMZ - Profil - user - 0% - 88
DBS jest fantastyczny Wszystko jest perfekcyjne Najlepsza seria jaka powstała !! Czekam na więcej ;)

-
Dodane: 24.03.2018 12:03 /
actind - Profil - user - 0% - 73
Sined92 napisał/a:
CapekSSJ napisał/a:

No przez to, że są osoby które ignorują problem z logiką, konsekwencją i kreską powstają takie słabe byty jak DBS.

"cieszcie się, że jest nowe DB a nie tylko narzekacie" mówi co drugi DBSowiec. Jednak jak cieszyć się z czegoś co rujnuje wszystkie motywy, rozwiązania i pomysły z DBZ - serii dzięki której jest to forum i samo DBS.

Gdyby Super było pierwszą serią to zdjęli by to po walce z Beerusem. Zerowe wymagania niektórych 'fanów' spowodowały, że TOEI z premedytacją wypuszczało takie śmierdzące kwiatki jak piąty odcinek tejże nowej, cukierkowej serii - bo i tak znajdzie się odpowiednia grupa ludzi na których zarobią, a nie oszukujmy się, dzisiaj tylko o hajs chodzi.

Pytanko bo się nie znam.
Co to zmieni jeśli taki Kowalski na polskim/niemieckim czy jakimkolwiek innym forum DB będzie narzekał na kreskę/animacje itp? Nawet gdyby dołączyło do niego całe forum i wszyscy jego użytkownicy by narzekali a nawet przestali by oglądać? Przecież my oglądamy DB z jakichś zewnętrznych serwerów to i tak nie przynosi zysków TOEI, prawda? Gdyby w Japonii lub w USA(? tam chyba też dubbingują i puszczają w TV ale mogę się mylić) spadła oglądalność wtedy mogło by to ich ruszyć.
Podsumowując nie chodzi mi o to, że narzekanie jest złe bo jeśli jakiś produkt jest do dupy to nie powinno się go przyjmować takim jaki jest tylko dlatego, że czekało się na niego długi czas. Ale to, że my sobie tutaj ponarzekamy nie przyniesie żadnego efektu, więc po co marnować czas?

Ps. Nie biorę pod uwagę kupionych mang/dvd/gier/figurek itp. Nie mam pojęcia ile osób w to inwestuje ale jestem pewny, że nie całe forum.

-
Dodane: 24.03.2018 14:50 - Edytowane przez Fuzion /
Fuzion - Profil - user - 10% - 216
@up

Może dlatego, że od tego jest forum? Wiesz, takie miejsce gdzie wyraża się swoją opinię?

Nikt tu tutaj ( chyba ) nie pisze swoich żali aby mieć nadzieję, że Toei zauważy opinię userów z z Polski, tylko po to, że od tego jest forum

A co do tego, że Toei nie ma z nas zysków. Ja oglądam DBS na daisuki, a oglądając tam daję japońcom na miskę ryżu

-
Dodane: 24.03.2018 16:40 /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1475
Tak, Super to czysty ideał, poziom perfekcji najwyższy czyli Toei ołwer.
W pełni zgadzam się z actind, pisanie o wspaniałości Super ma sens, natomiast pisanie o jego wadach nie ma sensu, ponieważ nasze głosy nie dotrą do Toei. Brzmi to logicznie, a dodatkowo ten wątek został poruszony w odpowiednim do tego temacie. [yyy]

-
Dodane: 24.03.2018 17:43 /
Siwas - Profil - user - 50% - 1173
Być może to Yamoshi z nowym poziomem :d to opanowany LSSJ z domieszką boskiej Ki wszystko jasne xD, a tak na poważnie to będzie to coś nowego, ale co ? Goku pewnie nie będzie miał UI na zawołanie więc będzie pojedynek Goku SSJB vs Antagonista, może Vegeta też się przyłączy ktoś musi dostać wciery a potem pewnie powrót UI i główna walka ;]

-
Dodane: 24.03.2018 18:12 /
actind - Profil - user - 0% - 73
Fuzion napisał/a:
@up

Może dlatego, że od tego jest forum? Wiesz, takie miejsce gdzie wyraża się swoją opinię?

Nikt tu tutaj ( chyba ) nie pisze swoich żali aby mieć nadzieję, że Toei zauważy opinię userów z z Polski, tylko po to, że od tego jest forum

A co do tego, że Toei nie ma z nas zysków. Ja oglądam DBS na daisuki, a oglądając tam daję japońcom na miskę ryżu

Co do forum pewnie masz racje, choć wg. mnie i tak szkoda czasu wylewać żale pod każdym odcinkiem.
Co do tego daisuki to nie znam tej stronki ale na pewno ją sprawdzę. Dzięki.

Stenbar napisał/a:
Tak, Super to czysty ideał, poziom perfekcji najwyższy czyli Toei ołwer.
W pełni zgadzam się z actind, pisanie o wspaniałości Super ma sens, natomiast pisanie o jego wadach nie ma sensu, ponieważ nasze głosy nie dotrą do Toei. Brzmi to logicznie, a dodatkowo ten wątek został poruszony w odpowiednim do tego temacie. [yyy]

Czy ja gdziekolwiek wspomniałem, że pochwały mają sens? Nie. Skrajne wychwalanie DBS tylko za to, że jest też jest głupie. Napisałem to w pierwszym poście tylko innymi słowami.

Mniejsza z tym. Masz rację, to zły dział na takie dyskusje.

-
Dodane: 24.03.2018 18:31 - Edytowane przez Mateo Frozen /
Mateo Frozen - Profil - user - 40% - 853
actind napisał/a:
Pytanko bo się nie znam.
Co to zmieni jeśli taki Kowalski na polskim/niemieckim czy jakimkolwiek innym forum DB będzie narzekał na kreskę/animacje itp? Nawet gdyby dołączyło do niego całe forum i wszyscy jego użytkownicy by narzekali a nawet przestali by oglądać? Przecież my oglądamy DB z jakichś zewnętrznych serwerów to i tak nie przynosi zysków TOEI, prawda? Gdyby w Japonii lub w USA(? tam chyba też dubbingują i puszczają w TV ale mogę się mylić) spadła oglądalność wtedy mogło by to ich ruszyć.
Podsumowując nie chodzi mi o to, że narzekanie jest złe bo jeśli jakiś produkt jest do dupy to nie powinno się go przyjmować takim jaki jest tylko dlatego, że czekało się na niego długi czas. Ale to, że my sobie tutaj ponarzekamy nie przyniesie żadnego efektu, więc po co marnować czas?

Ps. Nie biorę pod uwagę kupionych mang/dvd/gier/figurek itp. Nie mam pojęcia ile osób w to inwestuje ale jestem pewny, że nie całe forum.

Co zmieni? Dużo negatywne recenzje mogą bardzo zaboleć toei i akirę finansowo. Zresztą z tego co pamiętam toei zabierało głos w odpowiedzi na krytykę. Negatywny odbiór spowoduje że właśnie wiele firm zrezygnuje z kupowania licencji a już teraz mistrzowie marketingu z toei płakali że nie mogli zebrać wystarczających funduszy na anime i musieli biedaczki zatrudniać początkujących.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy