Ważna informacja News: J.P.F: DB Super #1 - polskie wydanie ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Premiery
Temat: Dragon Ball Super 130 - Opinie
Dodane: 18.03.2018 18:34 - Edytowane przez Karotte /
Karotte - Profil - user - 20% - 349
https://m.youtube...ZDnUWVYDg. Mysle ze ten filmik to dobre podsumowanie turnieju :d . A kuririn faktycznie to taki alfa turnieju, ciagle ma swoje te same teksty, zupelnie jak alfa. Ladny odcinek, bardzo ladny, ale za duzo finalow zrobili naraZ, a powrot C17 zabija jaka kolwiek powage tego odcinka, a i tak prawie w ogole jej nie bylo. Btw. Kiedys w db liczylo sie tylko, kto jest silniejszy, a teraz wiara przyjaciol daje moc pokonackazdego, nawet kaplana pewnie...

-
Dodane: 18.03.2018 18:34 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3857
Że lol? Nie.
Zaskoczenie ,że 17 żyje - pytam jakim CUDEM DO CHOLERY JASNEJ?! Goku tu miał jak nic dużo energii- no faktycznie- nie sorry, nie wierzę, żeby był w stanie się zregenerować. Ze słabszą Kauliflą i Kale nie dawał rady a tu nagle z Jirenem ma sporo energii.
Dalej- wygląd -ciągle mam wrażenie, że skopiowali tu Kamesennina- chodzi o wygląd mięśni. Nie, nie kupuję tego.
Kolor włosów Goku- chwila, ściągamy z AF ? Bo mam wrażenie, że to już było. WSTYD powtarzam WSTYD.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 18.03.2018 19:50 /
RaiZzeR216 - Profil - user - 0% - 72
Uwielbiam czytać komentarze na tym forum, bo można się pośmiać widać że większość tutaj zapomniała że to tylko japońska bajka i zbyt poważnie podchodząc do niej xDDDDDDD

-
Dodane: 18.03.2018 21:15 /
IJOMMZ - Profil - user - 0% - 87
Odcinek kozak ;p zresztą jak zawsze DB za każdym kolejnym odcinkiem się rozkręcał ;) Teraz jak czytam komentarze userow co przez cały czas hej robią to mi się śmiać chce z nich ;) Jak pisali że się nic nie dzieje to teraz piszą ze wszystkiego za dużo jak na jeden odcinek ;D Wiecie co ;) proponuję wam wszystkim co tak szerzą na forach sama nienawiść do DB ;) OHladajcie modę na sukces ;)

Wiadomość doklejona:
Vego4hiper C17 ma sens przecież jego energii nie da wyczuć . Ładnie to rozkminil , oszukując wszystkich że wyparował po ataku którym dostał . Fajnie przemyślane ;0 Chciał w ostatecznym rozrachunku doprowadzić do remisu ;P gdyby Songo poległ

-
Dodane: 18.03.2018 21:21 - Edytowane przez Bartalek /
Bartalek - Profil - user - 0% - 56
Brakowało mi jakichś większych zwrotów akcji w tej serii, wreszcie działo się coś więcej!

Podczas oglądania te świecidełka jakoś mi nie przeszkadzały, ale racja, że jeszcze lepiej by to wyglądało, gdyby aury podczas walki były wyłączone.

Trochę blastów, trochę walki tradycyjnej, trochę ultraszybkiej nawalanki, tym razem nawet dobry był w tym wszystkim balans. No i krew, tylko kilka mililitrów, ale zawsze!

Kwestię mijającego czasu i tego kto co widzi można wziąć w ogromny nawias, bo to się przewija już w tej serii od ponad 30 lat. W tym konkretnym przypadku Krilin trochę za dużo komentował, ale do zniesienia. Ten na szczęście prawie nic, Piccolo i Vegeta jeszcze do zrozumienia. Roshi jest stary, więc nostalgiczny. Shin jako członek sitwy bogów może mieć trochę "większe" prawo do komentowania, ale on już ma taki charakter, nie poradzisz. Od kiedy cała jego tajemniczość opadła i okazało się, że jest dużo słabszy od naszych, to kreowany jest właśnie w taki sposób od czasu zanim jeszcze uwolnił się Buu.

Że Jiren wystrzeli pocisk w trybuny to się nie spodziewałem. On jest trochę postacią tragiczną (co nie wyklucza faktu że płytką), na mózg mu się rzuciło. Nie przyjmuje do wiadomości, że ktoś może myśleć inaczej niż on. Nie wiem czy to odpowiednia postać na finał serii, ale z drugiej strony w pewnych aspektach jest on trochę podobny do Buu.

Goku działał pod wpływem impulsu i odbił pocisk, ale wg mnie nie musiał tego robić, bo którykolwiek z aniołów czy Beerus (?) zneutralizowałby go i nikomu nic by się nie stało. Pytanie czy Jiren to przewidział i uznał że i tak nikogo nie skrzywdzi i chciał tylko sprowokować Goku, czy jednak chciał ich zmieść. Jakby nie było, to mnie zaskoczyło :)

Co do akcji z Frostem to przypadkiem nie było w odwrotną stronę? Że Frost z trybun ingerował w turniej? Jeśli tak to nie widzę powodu, dla którego Jiren miałby zostać zdyskwalifikowany, a jeśli by kogoś zabił to już tych, którzy w turnieju udziału nie biorą. Nie sądzę, żeby Zeno czy Daishinkan przejęliby się gdyby ktoś zginął, bo przecież w niecałą godzinę wymazali już dziesiątki miliardów istnień.

Podobało mi się też, że Goku podkreślił, iż nie jest żadnym bohaterem, o czym wielu widzów często zapomina i wspominał też o tym Akira, a świat zachodni chce zrobić z niego drugiego Supermana.

Z początku też myślałem, że Goku chciał oddać Jirenowi trochę energii, a potem że dostał strzała od Freezera, a tu po prostu wyłączył się UI. Taka opcja też spoko.

"Powrót" Freezera oczywisty, za to C17 mnie zaskoczył. Przynajmniej wiemy, dlaczego jego bariera nie zniknęła od razu ;) Daishinkan to też niezły troll, może przez ułamek sekundy sam pomyślał, że C17 się zabił, ale jak się zorientował po chwili że jednak nie to siedział cicho i patrzył co się wydarzy :d Nie wydziela ki więc cała reszta pomyślała, że zginął. Takie wyjaśnienie jest dla mnie okej i nie aż tak naciągane. Ani trochę nie przeszkadza mi taki "zwrot akcji" :)

W zapowiedzi Goku znowu sobie lata... jedyne wyjaśnienie jest takie, że UI jednak trochę uzdrawia, ale byłoby miło, gdyby np. Whis o tym choć w jednym zdaniu wspomniał... Wtedy trochę inaczej już by się na to patrzyło, no ale cóż... Vegeta nie ma UI a też sobie wstawał...

Wszyscy czterej już są wyczerpani i teraz wyrównana walka jak dla mnie nie będzie wyglądała absurdalnie. Skoro opisy odcinka nie do końca pokrywały się z rzeczywistością, to mam nadzieję, że finał też nas czymś zaskoczy choć odrobinę :)

DBS nadal uważam za serię upośledzoną i niedorobioną, ale w tym odcinku serio zbytnio nie mam się do czego przyczepić, podobało mi się :)

PS
Sorry za przydługi post!

-
Dodane: 18.03.2018 22:41 - Edytowane przez MatiX1988 /
MatiX1988 - Profil - user - 0% - 18
Przeczytałem Wszystkie komentarze od 1 strony do ostatniej czyli 4 na dzień 18.02.2018 o godzinie 22:41.

A teraz trochę ode mnie:

DBS, ta seria... niby jest okej, jakaś nowa historia o GOKU i jego friendsach ale.. ten CAŁKOWITY BRAK LOGIKI tak mnie irytuje że aż nie wiem czy się śmiać czy płakać... chyba naprawdę seria DBS jest kierowana do dzieci 6+, a nie do starszych fanów powyżej 16+ jak w przypadku np. Naruto - Naruto jest teraz 100% poważniejsze i 100% bardziej logiczne od tej serii DBS..

Dlaczego tak uważam??

MINUSEM NAJWIĘKSZYM jest PERFEKCYJNY ULTRA INSTYNKT jak i w ogóle ULTRA INSTYNKT. Dlaczego? Otóż przecież z założenia UI miał być takim stanem gdzie użytkownik UI ominie każde niebezpieczeństwo, nie ważne jak wielkie - WHIS o tym mówił nie raz będąc na trybunach i wcześniej.

Więc skoro UI było takie perfekcyjne, a PERFECT UI to już w ogóle, to jakim cudem GOKU obrywa od Jirena???!!! xD TOTALNIE TEGO NIE ROZUMIEM, właśnie to jest najpoważniejszy błąd stworzenia UI i PUI, całkowity brak logiki żesz K***A TWOJA MAĆ! Użytkownik UI miałbyć całkowicie nietykalny, a tu taka dupa. Aż odechciewa się oglądać...

DALEJ - kolejny poważny Minus to przecież GOKU i JIREN poruszają się z prędkością światła prawda? Przecież ZENKI ich nie widziały nawet jak się poruszają tak szybko.
To dlaczego cały czas mogą widzieć ich ruchy zwykli śmiertelnicy jak Tien, Krillin i dziadek Roshi??! xD Śmiać mi się chce z tego pomysłu.. kolejny brak logiki w tym anime. Jeszcze jak GOKU wszedł na PUI to PICOLLO (PICOLLO!) zauważył że stał się jeszcze szybszy!!!!!! JAK??!! HAHAHAHAH :-D boże co za głupota, Zenkowie Bogowie Wszystkiego nie widzą ataków ale ZWYKŁI LUDZIE są w stanie widzieć tę super-szybką-jak-światło walkę??! HAH! tylko tyle powiem

I co, teraz C17 xDDDD i Freezer GOLD którzy całkowicie NIC nie mogli zrobić przydupasom JIRENA, a tym bardziej dla JIRENA, teraz będą walczyć jak równy z równym tak? :-D I Goku w swojej podstawowej formie będzie tak jak silny jak JIREN na swoim 100% tak??? :-D

Pozdrawiam ludzi od logiki w DBS, pozdrawiam :-D serio nie wiem czy śmiać się czy płakać..
Cieszę się tylko, że w końcu ta "zabawna" seria się kończy. Dalej na moim piedestale zostaje seria DB GT, potem DB, potem DBZ, a serii DBS całkowicie nie uważam za kanon, a za pośmiewisko. DBS to robili chyba na podstawie POWER RANGERS - wszystkie kolory tęczy, nawet ZIELONI SAJANI byli HAHAHAHA xD A GOKU MIGATTE to legendarny Biały Ranger!! HAH! xD Nie mam słów i sił już na to anime..... Niech się szybko kończy i czym prędzej chcę o tej serii zapomniec... Wstyd, porażka, dno. (odbiór 6+ lat tylko)

MOJA OCENA: 5/10. Nie był ani zły, ani dobry ten odcinek.

Odjąłem 5 punktów z 10 od oceny za brak logiki, dałem 5 punktów na 10 za grafikę.

To tyle ode mnie,
Pozdrawiam.

-
Dodane: 18.03.2018 22:51 - Edytowane przez eertynn /
eertynn - Profil - user - 0% - 27
Z tym, że Freezer i #17 walczą na równi z Jirenem to nie do końca tak. Po walce z Goku nie miał prawie nic sił, z trudem wstał więc w kolejnej walce już jest cieniem siebie. Tak jak siłacze na siłowni po bardzo ciężkim treningu. Nielogiczne by było gdyby ktoś kto chwilę wcześniej nie miał siły by się w ogóle bronić z łatwością pokona dwie osoby, które zdążyły trochę odpocząć. :)

W UI za to nie podoba mi się jego moc. Instynkt dla mnie to po prostu instynkt. W pierwszej formie był w miarę logiczny, bo unikał ciosów, ale nie wiem jak "szybka reakcja" sama w sobie może zwiększyć siłę ileś tam razy.

-
Dodane: 18.03.2018 22:58 /
rafalwesolek - Profil - user - 0% - 10
W sumie też chce mam coś do powiedzenia :) Może i brak logiki w całym DBS ale i tak cieszę się, że seria powstała i można było znów obejrzeć ulubionych bohaterów w akcji. C17 żyje o Jezu jak to ? i gdzie ta cała dramaturgia ? Serio ? Tacy jesteście spostrzegawczy ? Krytykujecie na każdym kroku DBS, że to seria poświęcona dzieciom a nawet nikt nie zauważył, że Zeno nie odznaczył C17 z listy uczestników turnieju na swoim Padzie. PO obejrzeniu drugi raz tamtego odcinka domyślałem się takiego scenariusza a już utwierdził mnie w tym ostatni spoiler w którym była mowa o "bohaterach z 7 wszechświata" Samego Goku i Freezera tak by nie nazwali. Także Panowie, trochę pokory i nie oceniajcie serii tak krytycznie bo naprawdę sami wielu rzeczy nie dostrzegacie a uważacie się za niewiadomo kogo. Kto wam to każe oglądać ? Po prostu lubicie Dragon Balla i tyle. Gdy coś mi się nie podoba to tego nie oglądam i tyle. A tu od początku można prześledzić hejty pojedynczych osób od pierwszego do ostatniego odcinka. Skoro juz na samym początku coś wydawało się głupie i pozbawione logiki to po cholere to oglądasz ? Brak mi słów :)

-
Dodane: 19.03.2018 00:53 - Edytowane przez IJOMMZ /
IJOMMZ - Profil - user - 0% - 87
MatiX1988 Mati a co jezeli dwóch zawodników posiada UI ? Whis nie sprecyzował dokładnie o co tak naprawdę chodzi . No ale chyba można się domyślić że jeżeli Songo opanował ttaki stan to jest możliwe że może ktoś również to osiągnąć Widocznie Jiren w pełni swojej mocy dorównał UI i przez krótki czas posiadał taki sam stan jak Songo . Przecież nikt nie mówił że tylko Songo to może mieć . Mowa była że ciężko jest osiągnąć to nawet Beerusowi i reszcie bogów tzn że można to osiągnąć i nie jest to zarezerwowane dla wybrańców więc co w tym dziwnego że Jiren dawał radę ? Pewnie też powoli wchodził na ten poziom . Przeciez nie wiemy za wiele o nim Co do oglądania walki w takiej szybkości to samo było w każdej serii że ciężko im nadążać za tym wszystkim ale da się do tego przyzwyczaić wzrok . To są w końcu mistrzowie sztuk walki lepsi gorsi ale posiadają ogromne doświadczenie . Dziw e byłoby gdyby Herkules komentował takke walki a ja nie dziwię się że nasi bohaterowie są w temacie .Co do Zenka . Bóg wszystkiego ale nie czyni to go jakimś super hiper wojownikiem Pewnie posiada moc tworzenia i unicestwienia a więc możliwe że nie przywykł do takich scen walki i nie nadąża .

Wiadomość doklejona:
Jedyne co nie grało w tej serii to regeneracja siły na tym turnieju ale można śmiało przymknąć na to oko ;) Pozdro

-
Dodane: 19.03.2018 01:18 /
rakorsky - Profil - user - 0% - 7

Najważniejsze pytanie: dlaczego oni waląc w siebie wiązkami energii wystrzeliwali się nawzajem w szczątki areny zamiast wypychać się poza nią? xD

Narzekania że tyle gadania o rodzinie i przyjaciołach uważam za bezsensowne. Goku od zawsze taki był: śmierć Kurilína na Namek była przyczynkiem do pierwszej transformacjii, potem odniesienia do bliskich mu osób w kluczowych momentach były zawsze. Tak samo Vegeta i jego duma + cenienie rodziny. Przecież to się wpisuje w jeden archetyp i bardzo trzyma kupy.
I to nie jest żadne fairy tale; w realnym świecie sytuacja zagrożenia rodziny/bliskich jest jedną z tych gdzie organizm najbardziej zwiększa wydolność; historię o tym że kobieta podniosła 1,5 tonowe auto które przygniotło jej córkę chyba każdy zna. Więc jak mamy kolesi którzy normalnie swoimi ciosami są w stanie niszczyć planety, to to że oni w krytycznej sytuacji są w stanie wykrzesać z siebie tyle energii ile słońce generuje w ciągu doby, to jak najbardziej logiczne.
Jeśli chodzi o to że za dużo tej retrospecji i gadanimy to też uważam że nie. Było tyle ile moim zdaniem powinno być.

Od strony wizualnej odcinek 10/10. Wiadomo że gdyby stonować kolory to cała sceneria nabrałaby powagi ale taka feeria kolorów też ma zalety: na pewno dla większości odbiorców wygląda to atrakcyjniej (inb4 dzieci), dominujące kolory czerwony i niebieski zaznaczają potęgę obu wojowników, a reszta wcale nie była taka cukierkowa.

Choreografia też lepsza niż reszta turnieju czy DBS w ogóle ale jednak to nadal nie to co kiedyś. IMO mogliby normalnie dawać sekwencje ciosów a nie usprawiedliwiać się tym że wojownicy są super szybcy. Goku w UI powiniem mieć zerowy czy nawet ujemny (sic!) czas reakcji a mimo to wciąż widzimy jak śmiga między wiązkami ki. Dlaczego też więc nie rysować ciosów?

Fabuła tym razem na plus w sensie plot twistów, pojawinie się C17 jak pisali moi przedmówcy jest jak najbardziej logiczne.

A Kurilín choć tylko raz wrzasnął 'GOKU!' to już tak mam dosyć jego krzyków rozpaczy że bym go zaszlachtował i nie wskrzeszał przez dwie kolejne sagi. Ponadto kiedy Goku obrywał to on (Kurilín) stał pochylony nad barierką trybuny a kiedy Goku padł od przeciążenia UI i pojawił się C17 z Frezą to Kurilín co? Siedział sobie na luzaku oparty łokciem o barierkę, drinka z palemką mu tam tylko brakowało.

Kiedy Goku podleciał odbić cios Jirena skierowany w trybuny to kamera dojechała do takiego momentu że nie było widać ani Beerusa ani Whisa więc nie wiemy czy nie zareagowali. Jedno jest pewne: Goku zrobił to szybciej/tak samo szybko.

No i tłumaczenie kwestii Jirena jest trochę złe. Mówił wtedy że nie można polegać na czymś co da się zniszczyć a nie że konkretnie zniszczy bliskich Goku. Przynajmniej w ang wersjii tak było i miało to dla mnie więcej sensu.

-
Dodane: 19.03.2018 07:42 - Edytowane przez Gadziu1 /
Gadziu1 - Profil - user - 0% - 1
MatiX1988 napisał/a:
CAŁKOWITY BRAK LOGIKI
...
MINUSEM NAJWIĘKSZYM jest PERFEKCYJNY ULTRA INSTYNKT jak i w ogóle ULTRA INSTYNKT. Dlaczego? Otóż przecież z założenia UI miał być takim stanem gdzie użytkownik UI ominie każde niebezpieczeństwo, nie ważne jak wielkie - WHIS o tym mówił nie raz będąc na trybunach i wcześniej.

Więc skoro UI było takie perfekcyjne, a PERFECT UI to już w ogóle, to jakim cudem GOKU obrywa od Jirena???!!! xD TOTALNIE TEGO NIE ROZUMIEM, właśnie to jest najpoważniejszy błąd stworzenia UI i PUI, całkowity brak logiki żesz K***A TWOJA MAĆ! Użytkownik UI miałbyć całkowicie nietykalny, a tu taka dupa. Aż odechciewa się oglądać...

Dokładnie. Zgadzam się w 100% Atak i obrona miały być zupełnie instynktowne. A tu w większość scen z tego odcinka, myśli prawie nad każdym ruchem. FUCK LOGIC, FUCK LOGIC...

-
Dodane: 19.03.2018 11:54 /
vego4hiper - Profil - user - 0% - 68
Nie pamiętam czy była kwestia, że przy pełnym UI uniknie się wszystkie ataki. Nie czepiałbym się tego że Goku czasem obrywa, albo zasłania się zamiast unikać. W teorii powinien wykonać najskuteczniejszy ruch, więc być może zasłonięcie się w niektórych momentach jest najlepszym ruchem. A Jiren mimo że nie ma UI całkiem nieźle wytrenował ciało, więc Goku mimo swojego instynktu może nie zdążyć zrobić uniku

rakorsky
Gadanie o przyjaźni nie jest dragonballowe i jak to siła przyjaźni mobilizuje do walki. Nie przypominam sobie by wcześniej było nakama power w DB. Goku wpadał w szał gdy zabito kuririna (i to nie raz xd) i gdy ktoś groził że zabije jego rodzinę i przyjaciół (z zamasu dobrze to wyszło). Nigdy nie było ckliwej gadki o sile przyjaźni

-
Dodane: 19.03.2018 12:08 - Edytowane przez MatiX1988 /
MatiX1988 - Profil - user - 0% - 18
eertynn napisał/a:
Z tym, że Freezer i #17 walczą na równi z Jirenem to nie do końca tak. Po walce z Goku nie miał prawie nic sił, z trudem wstał więc w kolejnej walce już jest cieniem siebie. Tak jak siłacze na siłowni po bardzo ciężkim treningu. Nielogiczne by było gdyby ktoś kto chwilę wcześniej nie miał siły by się w ogóle bronić z łatwością pokona dwie osoby, które zdążyły trochę odpocząć. :)

Co to za głupoty??!! xD Serio myślisz, że ktoś kto jest koksem na siłowni - zrobi sobie nieziemski trening po którym będzie ledwo stał na nogach to serio uważasz że jak w tym momencie zaatakowałoby go jakiś 2 chudych leszczy którzy są bardzo słabi to by go pokonali?!! HAHAHAHA śmieszne :-D widać że nigdy nie byłeś gościu na siłowni... Ja śmigam cały czas i to co napisałes jest mówiąc ŁADNIE całkowitą bzdurą!

rafalwesolek napisał/a:
Także Panowie, trochę pokory i nie oceniajcie serii tak krytycznie bo naprawdę sami wielu rzeczy nie dostrzegacie a uważacie się za niewiadomo kogo. Kto wam to każe oglądać ? Po prostu lubicie Dragon Balla i tyle. Gdy coś mi się nie podoba to tego nie oglądam i tyle. A tu od początku można prześledzić hejty pojedynczych osób od pierwszego do ostatniego odcinka. Skoro juz na samym początku coś wydawało się głupie i pozbawione logiki to po cholere to oglądasz ? Brak mi słów :)

Po co oglądam? Ponieważ miałem nadzieję, że w kolejnym odcinku będzie coraz lepiej, miałem nadzieję, że w każdym kolejnym odcinku nie będą pokazywać takich głupot, miałem nadzieję że poprawią logikę... Jednak myliłem się. Zapomniałem że DBS to bajka dla 6-latków..

IJOMMZ napisał/a:
MatiX1988 Mati a co jezeli dwóch zawodników posiada UI ? Whis nie sprecyzował dokładnie o co tak naprawdę chodzi . No ale chyba można się domyślić że jeżeli Songo opanował ttaki stan to jest możliwe że może ktoś również to osiągnąć Widocznie Jiren w pełni swojej mocy dorównał UI i przez krótki czas posiadał taki sam stan jak Songo . Przecież nikt nie mówił że tylko Songo to może mieć . Mowa była że ciężko jest osiągnąć to nawet Beerusowi i reszcie bogów tzn że można to osiągnąć i nie jest to zarezerwowane dla wybrańców więc co w tym dziwnego że Jiren dawał radę ?

Jak WHIS nie sprecyzował o co dokładnie chodzi?? Boże... przecież sam WHIS mówił że UI to stan w którym odeprzesz każdy rodzaj ataku, każdy rodzaj zagrożenia czyli mówiąc krótko - jesteś CAŁKOWICIE NIETYKALNY - nie da rady Cię zranić w żadnym wypadku!!!! Tak WHIS mówił - więc samo przez się to co widzieliśmy w ostatnim odcinku, to totalna głupota lub twórcy DBS się zaćpali i zapomnieli o tym co wcześniej sami nam przekazali.

Poza tym jakbyś zapomniał, żeby wejść w UI trzeba posiadać choć trochę boskiej mocy , bez tego nie wejdziesz w UI. To także było tłumaczone 100 razy przez Whisa podczas treningów Goku i Vegety.. aż nie chce mi się tego 100 razy powtarzać ale proszę obejrzyjcie jeszcze raz dokładnie każdy odcinek z treningów to zobaczycie...

Więc niemożliwe jest aby JIREN posiadał UI, no chyba że dostał boską moc od samego Vermouda!

IJOMMZ napisał/a:
Co do oglądania walki w takiej szybkości to samo było w każdej serii że ciężko im nadążać za tym wszystkim ale da się do tego przyzwyczaić wzrok . To są w końcu mistrzowie sztuk walki lepsi gorsi ale posiadają ogromne doświadczenie . Dziw e byłoby gdyby Herkules komentował takke walki a ja nie dziwię się że nasi bohaterowie są w temacie .Co do Zenka . Bóg wszystkiego ale nie czyni to go jakimś super hiper wojownikiem Pewnie posiada moc tworzenia i unicestwienia a więc możliwe że nie przywykł do takich scen walki i nie nadąża.

JAK MOŻNA NADĄŻYĆ ZA POJEDYNKIEM PRĘDKOŚCI ŚWIATŁA zwyklemu człowiekowi?? JAK ??!! PRZECIEŻ TO NIE JEST MOŻLIWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zenek nie jest hiper wojownikiem ale jest Bogiem wszystkiego. Czyli co to znacyz? Może sobie zażyczyć że : O CHCE WIDZIEC WALKE - i już. Bo jest Bogiem więc może czarować.

Ale że zwykli ludzie widzą walke? TO JUŻ JEST TOTALNA GŁUPOTA!!!!!!!!!!!!

-
Dodane: 19.03.2018 14:02 /
dyrbek - Profil - user - 0% - 1
MatiX1988 napisał/a:
eertynn napisał/a:

Co to za głupoty??!! xD Serio myślisz, że ktoś kto jest koksem na siłowni - zrobi sobie nieziemski trening po którym będzie ledwo stał na nogach to serio uważasz że jak w tym momencie zaatakowałoby go jakiś 2 chudych leszczy którzy są bardzo słabi to by go pokonali?!! HAHAHAHA śmieszne :-D widać że nigdy nie byłeś gościu na siłowni... Ja śmigam cały czas i to co napisałes jest mówiąc ŁADNIE całkowitą bzdurą!

rafalwesolek napisał/a:
Także Panowie, trochę pokory i nie oceniajcie serii tak krytycznie bo naprawdę sami wielu rzeczy nie dostrzegacie a uważacie się za niewiadomo kogo. Kto wam to każe oglądać ? Po prostu lubicie Dragon Balla i tyle. Gdy coś mi się nie podoba to tego nie oglądam i tyle. A tu od początku można prześledzić hejty pojedynczych osób od pierwszego do ostatniego odcinka. Skoro juz na samym początku coś wydawało się głupie i pozbawione logiki to po cholere to oglądasz ? Brak mi słów :)

Po co oglądam? Ponieważ miałem nadzieję, że w kolejnym odcinku będzie coraz lepiej, miałem nadzieję, że w każdym kolejnym odcinku nie będą pokazywać takich głupot, miałem nadzieję że poprawią logikę... Jednak myliłem się. Zapomniałem że DBS to bajka dla 6-latków..

IJOMMZ napisał/a:
MatiX1988 Mati a co jezeli dwóch zawodników posiada UI ? Whis nie sprecyzował dokładnie o co tak naprawdę chodzi . No ale chyba można się domyślić że jeżeli Songo opanował ttaki stan to jest możliwe że może ktoś również to osiągnąć Widocznie Jiren w pełni swojej mocy dorównał UI i przez krótki czas posiadał taki sam stan jak Songo . Przecież nikt nie mówił że tylko Songo to może mieć . Mowa była że ciężko jest osiągnąć to nawet Beerusowi i reszcie bogów tzn że można to osiągnąć i nie jest to zarezerwowane dla wybrańców więc co w tym dziwnego że Jiren dawał radę ?

Jak WHIS nie sprecyzował o co dokładnie chodzi?? Boże... przecież sam WHIS mówił że UI to stan w którym odeprzesz każdy rodzaj ataku, każdy rodzaj zagrożenia czyli mówiąc krótko - jesteś CAŁKOWICIE NIETYKALNY - nie da rady Cię zranić w żadnym wypadku!!!! Tak WHIS mówił - więc samo przez się to co widzieliśmy w ostatnim odcinku, to totalna głupota lub twórcy DBS się zaćpali i zapomnieli o tym co wcześniej sami nam przekazali.

Poza tym jakbyś zapomniał, żeby wejść w UI trzeba posiadać choć trochę boskiej mocy , bez tego nie wejdziesz w UI. To także było tłumaczone 100 razy przez Whisa podczas treningów Goku i Vegety.. aż nie chce mi się tego 100 razy powtarzać ale proszę obejrzyjcie jeszcze raz dokładnie każdy odcinek z treningów to zobaczycie...

Więc niemożliwe jest aby JIREN posiadał UI, no chyba że dostał boską moc od samego Vermouda!

IJOMMZ napisał/a:
Co do oglądania walki w takiej szybkości to samo było w każdej serii że ciężko im nadążać za tym wszystkim ale da się do tego przyzwyczaić wzrok . To są w końcu mistrzowie sztuk walki lepsi gorsi ale posiadają ogromne doświadczenie . Dziw e byłoby gdyby Herkules komentował takke walki a ja nie dziwię się że nasi bohaterowie są w temacie .Co do Zenka . Bóg wszystkiego ale nie czyni to go jakimś super hiper wojownikiem Pewnie posiada moc tworzenia i unicestwienia a więc możliwe że nie przywykł do takich scen walki i nie nadąża.

JAK MOŻNA NADĄŻYĆ ZA POJEDYNKIEM PRĘDKOŚCI ŚWIATŁA zwyklemu człowiekowi?? JAK ??!! PRZECIEŻ TO NIE JEST MOŻLIWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zenek nie jest hiper wojownikiem ale jest Bogiem wszystkiego. Czyli co to znacyz? Może sobie zażyczyć że : O CHCE WIDZIEC WALKE - i już. Bo jest Bogiem więc może czarować.

Ale że zwykli ludzie widzą walke? TO JUŻ JEST TOTALNA GŁUPOTA!!!!!!!!!!!!

Kolega MYLIŁ i Łudził się przez 130 odcinków xD
a tak btw android ma nielimitowaną moc a jiren po walce z goku był prawie bez sił ja jestem w stanie całkiem legitnie oddać się anime i zaakceptować to że 100 % power 17 ma szanse stawić jakiś opór prawie wykończonemu Jirenowi. a te bzdety o UI pominę UI vs UI i co jaki byłby wynik walki ? 0 ciosów nic? wiadomo że jak nikt mocy Ui nie dorówna to Ui będzie unikał każdego zagrożenia.

-
Dodane: 19.03.2018 14:40 - Edytowane przez Fuzion /
Fuzion - Profil - user - 10% - 210
rafalwesolek napisał/a:
Krytykujecie na każdym kroku DBS, że to seria poświęcona dzieciom a nawet nikt nie zauważył, że Zeno nie nie odznaczył C17 z listy uczestników turnieju na swoim Padzie

Tak samo jak połowy uczestników turnieju w tym Hita, czyli co, Hit pewnie też dalej się chowa pod skałą? xD

Ah no i twórcy potwierdzili, że DBS to seria dla dzieci więc nikt sobie tego z kosmosu nie wziął

Jedyne co nie grało w tej serii to regeneracja siły na tym turnieju ale można śmiało przymknąć na to oko ;) Pozdro

Nie, nie można na to przymknąć oko bo wcześniej takiego bullshitu nigdy nie było, a gdyby nie magiczne ozdrowienia w 5 sekund ( bo w końcu w dbs od kilku odcinków nie minęła nawet minuta tak? :) ) to U7 zniknąłby jako pierwszy z wszechświatów. Pozdro

-
Dodane: 19.03.2018 15:22 /
iglo13 - Profil - user - 40% - 800
Fuzion napisał/a:

Nie, nie można na to przymknąć oko bo wcześniej takiego bullshitu nigdy nie było, a gdyby nie magiczne ozdrowienia w 5 sekund ( bo w końcu w dbs od kilku odcinków nie minęła nawet minuta tak? :) ) to U7 zniknąłby jako pierwszy z wszechświatów. Pozdro

Ostatnie 5 minut Namek też trwało dobre 5-6 odcinków wiec chill.

Ograniczenie czasu jest dobre i durne jednocześnie. Z jednej strony prowadzi do takich paradoksów jak uzdrowienia w moment, wszak bohaterowie muszą wpadać w kłopoty, a potem mieć jednak czas na wyjście z trudnej sytuacji. Typowa fabuła dragon balla od zawsze. Z drugiej strony te ostatnie 3 minuty, ostatnia minuta działa na wyobraźnie dzieci. To jak rozbrajanie bomby w filmach do ostatniej sekundy. Typowe ogolnie dla filmów akcji. Twórcy wybrali co dla nich jest ważniejsze.

-
Dodane: 19.03.2018 15:36 - Edytowane przez RKO90 /
RKO90 - Profil - user - 0% - 23
dyrbek jeszcze wiecej mogles tego skopiowac , jakby sie nie dalo napisac nicku osoby do ktorej piszesz lub wkleic fragment. Pol strony tego samego...

eertynn napisał/a:

Nielogiczne , no patrz walka goku vs lesbijki gdzie ledwo stał i nie dawał rady robotom po czym doszedl z wyczerpanego base form do ssj-ssj2-ssj3-god-blue/kaioken a potem UI w minute moze dwie? czysta głupota. Btw w nastepnym odcinku goku znow walczy to pewnie zrobil siku za skałką , sztachnął głepiej powietrze i juz ma siłę po jakis 5 sekundach. Porazka totalna

-
Dodane: 19.03.2018 15:53 - Edytowane przez Stenbar /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1428
Ja proponuję przymknąć oczy na wszystko, na wszystkie błędy razem i na każdy z osobna, jeśli tak zrobimy to anime Super stanie się bardzo super i będziemy mogli mu wystawić z czystym sumieniem ocenę 40,74/10 metra kwadratowego. A jeśli tak zrobią absolutnie wszyscy fani Db na całym świecie ach, tylko pomyślcie, to będzie wspaniałe zjednoczenie ogólnoświatowego fanbojstwa. Tylko wtedy zdołamy ostatecznie wyplenić nienawiść i nienawiść, podłą, hejterską, przesiąkniętą jadem, hejterską nienawiść.
Widzę, że niektórzy nie są w stanie zaakceptować tego, że coś co im się podoba, może być krytykowane przez kogoś innego. To żałosne, skupcie się ludzie na własnych opiniach zamiast czepiać się zdania innych. Gdy komuś brakuje argumentów, to pozostaje mu tylko prowokować do kłótni, ja już od dawna jestem ponad to i ignoruje wszelkie marne bóle oraz prowokacje.
Pełny ultra instynkt, w pełnej krasie wygląda śmieszniej i gorzej od niepełnego. Nawiązania do końcowych chwil na planecie Namek, po co oni to robią? Nie czuje żadnego sentymentu i jest to nudne, słabe. Sama walka wzbudza u mnie nawet mniej emocji niż ta z Fairy Tail, więc chyba kopiowanie tego anime na gruncie DB nie jest zbyt dobrym pomysłem. [cfaniak]

-
Dodane: 19.03.2018 19:45 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2340
iglo13
Fuzionowi głównie chodziło o to, że postacie wstają i regenerują się dosłownie w sekundę. Gdyby akcja na namek była robiona przez dbs to piccolo po dostaniu tym death beamem na końcu zaraz by wstał i pomógł Goku :d

Poza tym 5minut na namek było zadeklarowane przez freezera, który raczej nie jest osobą, która jest godna zaufania, a on sam prawdopodobnie chciałby wywrzeć presję na przeciwniku. Teraz sam sobie odpowiedź czy wierzylbys takiemu freezerowi.

Mnie śmieszy, że tutaj ludzie krzyczą o przymykaniu oka na wiele błędów, a gdy przychodzi do serii, która ma podtytuł na literę "G", to są krzyki, że trunks jest nie taki, a vegeta ma wasa(co oczywiście żadnym błędem, ani asspullem nie jest)

-
Dodane: 19.03.2018 20:11 - Edytowane przez ironik /
ironik - Profil - user - 20% - 369
Wy tak narzekacie, a tymczasem dziki tłum namówił (odpowiednika) burmistrza/prezydenta w Meksyku żeby aktualny odcinek oglądąć....
https://9gag.com/...

I co Wy na to. Fejk? :d

Tutaj też filmik, co raczej wyklucza fejk, bo chyba nikomu by się nie chciało preparować taki film...
http://www.eluniv...dad-juarez
To starszy odcinek, a zatem to cykliczne wydarzenie...

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy