Ważna informacja News: Polsat Games, TV4 i TV6 wyemitują DBS

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Niedziela bez DBS
Dodane: 15.04.2018 09:30 /
ronnie - Profil - user - 0% - 65
Witam... coś forum zamiera bez nowych odcinków DBS... czyli jednak seria pomimo bledow byla potrzebna by na nowo odzyl swiat DB.
Co robicie zatem w te wolne niedziele bez odcinka DBS? :)

-
Dodane: 15.04.2018 09:45 /
speakes - Profil - user - 0% - 1
Panie, życie straciło sens

Pełna depresja, życie się skończyło, psycholog nie pomaga

Panie, życie straciło sens!!!one11!

-
Dodane: 15.04.2018 09:45 /
kordos - Profil - systemadmin - 100% - 6452
Jeżeli masz na myśli brak spamu i kłótni o pietruszkę to rzeczywiście masz rację. :)
Dla tardów ten czas, tak samo jak lata kiedy nowych odcinków DB nie było, to okazja do zapoznania się z innymi anime i podyskutowania o nich, ale coś sądzę, że i tak z tego nie skorzystają, będą pięćdziesiąty raz oglądać DB od początku i analizować kształt fryzury Vegety.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 15.04.2018 10:16 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5534
ronnie
EJ ej, były przecież dwa popularne tematy po emisji DBS, gdzie by7ł małe sprzeczki DBS vs GT :d
Także wszystko jest jak było, i spokojnie kolejny temat się znajdzie.
W końcu każdy musi trochę odsapnąć :>

-
Dodane: 15.04.2018 10:32 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 787
Ja to mieszkam teraz w piwnicy. Ciemno, komputer i oglądam od nowa wszystkie serię DB. A obok łóżka mam wannę a łzy z powodu braku mojego ulubionego anime.

A tak serio to nic się nie zmieniło. Niedziela jak niedziela z tym że rano nie oglądam DBS. I jakoś nie tęsknię xD

-
Dodane: 15.04.2018 12:23 /
Karotte - Profil - user - 20% - 392
Dobrze, ze sie skonczyla ta slaba seria. To bylo rakowe, patrzec jak psuli db i obrazili zetke. Jakies momenty dobre byly, ale to za malo. Dawno nie widzialem tak b. Slabego anime.

-
Dodane: 15.04.2018 12:44 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2436
Halo, Dragon Ball nie jest jedynym anime w Japonii. Można sobie oglądać np OP, jako zamiennik, ja oglądam aktualnie 1 sezon Major. Fajna sportówka, którą polecam.

-
Dodane: 15.04.2018 12:45 /
Mateo Frozen - Profil - user - 40% - 857
Ładna pogoda ☑
Czytam lepsze rzeczy niż manga DBS ☑
A jest tego naprawdę sporo.
Oglądam lepsze anime niż DBS ☑
A jest tego dużo.

-
Dodane: 15.04.2018 12:52 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13825
ronnie napisał/a:
To samo co we wszystkie poprzednie...

Zimą to głównie spanie, czytanie książek/mang, konsola i oglądanie filmów/seriali lub meczy piłki nożnej.

Teraz jak robi się cieplej to coraz więcej spędza się czasu w ogrodzie, trochę pogram sobie w piłkę z bratem, trochę poleżę na huśtawce w ogrodzie... no i jakiś film wieczorem też się obejrzy. Ewentualnie mecz. W mieście ogrodu się nie ma, ale zawsze można iśc do parku albo nad jezioro czy nad rzekę pooddychać świeżym powietrzem.

Od czasu do czasu dojdzie jakies grilowanie, piwkowanie, leżenie na plaży nad jeziorem.

A forum nie umiera przez brak nowego Dragon Balla tylko przez ograniczenie osób oglądających tę serię. Oglądajcie inne anime, filmy, seriale i dyskutujcie na forum, przecież świat nie kończy się na Dragon Balu, tak samo jak to forum nie jest ograniczone wyłącznie do DB. Wystarczy chcieć się rozwijać i poszerzać horyzonty, możecie dyskutować nawet o tym, który proszek do prania jest waszym zdaniem najlepszy albo o konstelacjach układu gwiezdnego zamiast marudzić "O jezu nie ma DB, nie mam co oglądać, ide sie zabić" :p

PS. Przeciez 1 epek to raptem 20 minut oglądania z całych 24 godzin jakie zawiera niedziela [xd] Ktoś ten epek oglądał w kółko przez cały dzień, że nic innego nie robił? [oczy]

-
Dodane: 15.04.2018 13:03 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3893
<ironia> Ojj będę płakać to straszne! Idę się pociąć!
Całe szczęście, że tego gówna już nie ma. Robione na kolanie, wątki na siłę. Generalnie teraz zajmuję się HunterxHunter, właśnie Kill la Kill skończyłam i poza anime jest wiele fajnych rzeczy do zrobienia.

-
Dodane: 15.04.2018 13:23 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5534
ronnie napisał/a:

A właśnie, nie masz co robić w niedzielę?
Nudzi ci się? to idź do kościoła :)
Czas o wiele lepiej spożytkowany niż epek DB.

-
Dodane: 15.04.2018 14:16 /
ronnie - Profil - user - 0% - 65
Bartek30 napisał/a:
ronnie napisał/a:

A właśnie, nie masz co robić w niedzielę?
Nudzi ci się? to idź do kościoła :)
Czas o wiele lepiej spożytkowany niż epek DB.

O ironio ;) jednak forum nazywa się dbpolska.... wiec chyba slusznie tematy glowne poswiecone byly swiatu DB.. Gdyby ktoś chciał czytać co innego jest wiele innych forum... Zapytałem poprostu co robicie w tą niedziele.. ale fakt mnie tam mimo wszystko brakuje odcinkow ze świata DB.. i kazdy ogladal DBS mimo, ze taki hype ogolnie ;)

-
Dodane: 15.04.2018 14:34 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13825
Powtarzane było milion razy, ale trzeba powtórzyć 1 000 001...

Tylko jeden z wortali to DBPolska. Forum jest wielotematyczne i zrzeszało kiedyś 3 różne wortale, aktualnie zrzesza 2 - DBPolska.net i AMPolska.net.

I nie każdy oglądał DBS, bo znam masę użytkowników, którzy nie oglądali :p Ja widziałem tylko 2 pierwsze epki. Może kiedyś obejrzę całość, ale nie prędko.

-
Dodane: 15.04.2018 17:48 /
dj-elektro - Profil - user - 0% - 10
ronnie napisał/a:
Witam... coś forum zamiera bez nowych odcinków DBS... czyli jednak seria pomimo bledow byla potrzebna by na nowo odzyl swiat DB.

Oglądam dbs w wersji Victoriadub Studio, zaczeli 30 marca i co 2 tyg. wydają odcinek z polskim dub. Obecnie są już 2 odcinki. Pozdrawiam.

-
Dodane: 15.04.2018 18:03 - Edytowane przez Stenbar /
Stenbar - Profil - user - 60% - 1516
W wolne niedziele bez odcinków DBS, robię dokładnie to samo, co robiłem w wolne niedziele z odcinkami DBS. [wesoly] To tyle, temat wyczerpany.

Spoiler

-
Dodane: 15.04.2018 18:58 /
DoozleAnime - Profil - user - 30% - 545
Dobre #Stenbar XD

Co ja robię w niedziele? Kurła somsiad, kiedyś to było odcinki dragon bala, gdzie songo z przyjaciółmi przeżywał przygody. Jeszcze Szatan Serduszko tam był, Komórczak, nie to co teraz panie, kiedyś to były anime.

A tak całkiem poważnie, było smutno, ale minęło, żyje się dalej. Jest wiele lepszych anime.

-
Dodane: 15.04.2018 19:28 /
Godlo24 - Profil - user - 40% - 769
Nie wiem jak inni ale ja dalej czekam na nową serie DB od zakończenia GT na rtl7, czekam i czekam, nie liczę jakiś parodii :)

A tak mniej poważnie, żyje dalej w te niedziele :d

-
Dodane: 16.04.2018 22:59 /
KaKa - Profil - user - max% - 13647
Jak się skończyło to znak, że można obejrzeć.

No i może najwyższa pora, by znów zaglądać na forum? Zniknie stąd przynajmniej sporo trolli a to zawsze spory plus.

-
Dodane: 17.04.2018 01:17 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4656
Co ja robię w niedziele bez DBS? Ono od kiedy przestałem oglądać DBS, to różne rzeczy. Czasem pracuję, czasem mam inne przygody po drodze. Jest wiele form rozrywki w niedziele niż DBS.

KaKa Zgadzam się z tobą, zniknie cały napływ super fanów Dragon Bólla i chyba czas wrócić na forum na pełen etat. ;)

-
Dodane: 17.04.2018 02:04 - Edytowane przez Siwas /
Siwas - Profil - user - 50% - 1199
Ja póki co oglądam:
Tokyo Ghoul Re
Sword Gai
Steins Gate 0

Czekam za:
Overlord 3
Drifters
Fairytail
Code Geass

i się zastanawiam czy zacząć oglądać Gintame

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy