Ważna informacja News: Konkurs: Wielka Bitwa

Polecamy

Dodane: 18.04.2018 17:30 /
KaKa - Profil - user - max% - 13447
Huh, nie ma tematu o fifach od dawna, to sobie u schyłku życia produktu założę temat o fifie 18.

Czy ktoś z was miał przyjemność gry w ten cud cyber rozrywki? Czy poczuliście te cudowne emocje wywolane licznymi wylewami? Czy zbudowaliście wymarzony skład, w którym nie ma miejsca, dla zawodników, którzy nie doogoniliby geparda?

No ja sobie pograłem, ale coraz mniej mi się chcę. Nachomikowałem coinsów a teraz szukam kogoś, kto je ode mnie odkupi, bo ja ich chyba nie wykorzystam należycie. I taką technikę obrało wielu graczy. Jakie są wasz odczucia dotyczące najnowszej odsłony FIFA?

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 19.04.2018 12:10 /
Blokekipa - Profil - user - 0% - 9
KaKa napisał/a:
Huh, nie ma tematu o fifach od dawna, to sobie u schyłku życia produktu założę temat o fifie 18.

Czy ktoś z was miał przyjemność gry w ten cud cyber rozrywki? Czy poczuliście te cudowne emocje wywolane licznymi wylewami? Czy zbudowaliście wymarzony skład, w którym nie ma miejsca, dla zawodników, którzy nie doogoniliby geparda?

No ja sobie pograłem, ale coraz mniej mi się chcę. Nachomikowałem coinsów a teraz szukam kogoś, kto je ode mnie odkupi, bo ja ich chyba nie wykorzystam należycie. I taką technikę obrało wielu graczy. Jakie są wasz odczucia dotyczące najnowszej odsłony FIFA?

Temat rzeka :)

Gram w fife od lat 7 w każde części. To co się wyprawia w 18 to przechodzi ludzkie pojęcie. Interwencje bramkarzy albo obrońców są tak na maxa poustawiane, że ręce opadają. Mam kilkadziesiąt powtórek bramek, które obnażają tą grę całkowicie.

Odnoszę wrażenie, że gra tylko i wyłącznie nastawiona jest na zysk(fifa points, co chwila nowe karty) i coraz mniej mamy do czynienia z czystą rozgrywką. A jak chce być "kimś" w grze to napier.... po 40 meczów w weekend żeby zdobyć paczki, w których w większości dostaniesz sam szrot.

-
Dodane: 19.04.2018 12:32 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5305
KaKa

Ojoj...
Tak się składa że ostatnio grałem z przyjacielem w ta grę, i...

Ogólnie byłoby okej.
Gdyby nie jeden fakt, Bramkarze to jakieś totalne melepety.

Ostatnio miałem taką akcje że bramkarz mi złapał piłkę pobiegł trochę wywalił z bara swojego zawodnika ten mu się wywrócił pod nogi a bramkarz się potknął o niego i piłka wypadła mu z rąk...

Nie wspominając o tym że piłki nie potrafią złapać

Fifa 18, EA fu** up evrything.

-
Dodane: 05.05.2018 22:55 /
Cover - Profil - user - 70% - 2944
Początki 18-ki były całkiem obiecujące, ale EA jak zwykle kompletnie zmieniło gameplay po pierwszym patchu. Gra defensywna była zbyt wymagająca, więc trzeba byłą ją zmienić na bardziej przystępną dla początkujących graczy i gra stała się gorszą kopią 17-ki. FIFA 18 sprzedaje się bardzo dobrze, ale EA jak zwykle robi dużo szumu wokół nowej odsłony i super live contentu w fucie, a ostatecznie ten niesamowity live content opiera się na wydawaniu fifa pointsów na paczki. Wczoraj 35 tysięcy paczek zeszło w jakieś 30 min, każda paczka warta 20 Euro, trzeba przyznać, że pod tym względem EA radzi sobie niesamowicie. Ja zdecydowanie bardziej cieszyłem się grą w poprzednią odsłonę, obecnie od czasu do czasu pogram sobie sezony online w fucie, z fut champions zrezygnowałem po pierwszym miesiącu - za dużo nerwów i czasu kosztował mnie ten tryb. Cieszy mnie natomiast zbliżający się tryb mistrzostw świata, który zadebiutuje 29 maja, ten z 14 bardzo mi się podobał, oby tym razem było podobnie.

-
Dodane: 05.05.2018 23:04 /
MutenRoshi - Profil - user - 0% - 54
Cieszy mnie natomiast zbliżający się tryb mistrzostw świata, który

A mnie do końca nie cieszy. Chciałbym pograć eliminacje a nie grać od fazy grupowej. Coś jak WC06. Marzenie.

A co do "zwykłej" fify. Czy jestem jedyną osobą którą kompletnie nie interesuje ten cały FUT itd.? Nie rozumiem tego fenomenu. Dla mnie najbardziej liczy się tryb menedżerski. No czasem się zdarzy zagrać parę meczyków online, ale to zwykłymi klubami.

-
Dodane: 05.05.2018 23:16 /
Cover - Profil - user - 70% - 2944
@up

Też chciałbym eliminacje, ale nie zapominajmy, że jest to darmowa aktualizacja, wcześniej te edycje z mistrzostwami były osobnymi grami.

Zrozumienie fenomenu futa wcale nie jest trudne, możliwość budowania własnego składu z dowolnych lig, możliwość ulepszania go, ciągle dodawane nowe karty, wyzwania budowania składu, draft otwierania paczek - to wszystko jest niesamowicie wciągające.

Zdecydowanie wolę grać online, bot ma zaprogramowany sposób gry i po jakimś czasie jest to mocno nużące, żywy przeciwnik jest nieprzewidywalny i zdecydowanie bardziej emocjonuje mnie myśl, że po drugiej stronie jest człowiek.

-
Dodane: 06.05.2018 12:07 /
Zrozumienie fenomenu futa wcale nie jest trudne, możliwość budowania własnego składu z dowolnych lig, możliwość ulepszania go, ciągle dodawane nowe karty, wyzwania budowania składu, draft otwierania paczek - to wszystko jest niesamowicie wciągające.

Ja to wszystko sprawdzałem/grałem i nie widzę w tym nic wciągającego. Tak samo jak ta cała kariera tego Huntera. Zwykłe mecze online i te sezony owszem, wciąga.

-
Dodane: 07.05.2018 21:45 /
KaKa - Profil - user - max% - 13447
Blokekipa

No, dokładnie. W sumie najbardziej irytuje nie to, że przeciwnik gra dobrze, a to, że moi piłkarze nie grają w ogóle xD Pusta bramka i kopie w kosmos.

Cover

Również czekam na ten dodatek, bo w 14 grać nie mogłem.
No i FIFA 18 demo - to było cudo. Pamiętam, jak rewelacyjnie mi się grało Lukaku. Był silny, wolno się rozpędzał, ale nikt nie mógł go ruszyć. Ci, którzy mieli być szybcy, byli, ale czuć było masę pilkarzy. A teraz? Trójkąt, R2 i lecimy.

MutenRoshi

FUT jest dobry, bo jest wspierany. Tryb menedżerski nie. Tak jak kariera zawodnika. Grasz sobie, a twój klub wyprzedaje wszystkie gwiazdy. Ostatnio czytałem wpis jakoby po iluś sezonach w klubie zabrakło bramkarzy i na bramce stoi obrońca xD

Historia Huntera jest zajebista i niegranie w nią, bo nie, bo jestem tradycjonalisto i muszę grać tylko karierę to marnotrawstwo.

-
Dodane: 07.05.2018 23:07 /
KaKa
Ale ja nie napisałem bo nie, bo tradycjonalisto.
Huntera ruszałem w siedemnastce i jakoś mi nie podszedł. W osiemnastce nie grałem bo chyba to jest jakaś kontynuacja, tak?

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy