Ważna informacja News: DBS: Broly: Oficjalny trailer już jest!

Polecamy

Forum > Własna twórczość
Temat: [Anime][DonVip!][1080p]Dragon Ball GT [64/64]
Dodane: 13.05.2018 21:52 - Edytowane przez Teo93 /
Teo93 - Profil - user - 0% - 40
! SERIA ZAKOŃCZONA !
64/64

INFORMACJE:

Pewien fragment został ukryty na życznie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

SCREENSHOT'Y

DOWNLOAD:

BOX SAGA I - BLACK STAR DRAGON BALL SAGA:

BOX SAGA II - BABY SAGA:

BOX SAGA III - SUPER 17 SAGA:

BOX SAGA IV - SHADOW DRAGON SAGA:

NAPISY PL:

PASSWORD:

Wszystkie linki w pliku .xls

Mam nadzieję, że projekt zostanie ciepło przyjęty, w razie pytań można śmiało pisać, serdecznie pozdrawiam fanów DB!

INNE MOJE PROJEKTY:

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 14.05.2018 17:54 /
AllenSkyes - Profil - user - 0% - 11
Niezła robota. Na pewno obejrzę jeszcze raz w takim wydaniu. Już czekam na kolejne porcje odcinków :)

-
Dodane: 14.05.2018 19:33 /
krupek123 - Profil - user - 40% - 594
Bardzo dobrze że zabrałeś się za Dragon Ball i GT szkoda tylko że nie na innym hostingu np Google drive tam można pobierać bez limitu ale miejsce na dysku kosztuje

-
Dodane: 14.05.2018 23:24 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 381
Dobra robota! Od dawna czekałem na dobre wydanie DBGT i w końcu się doczekałem. Ładny obraz i japońska ścieżka dźwiękowa - coś wspaniałego.

-
Dodane: 27.05.2018 20:35 /
AllenSkyes napisał/a:
Niezła robota. Na pewno obejrzę jeszcze raz w takim wydaniu. Już czekam na kolejne porcje odcinków :)

Dzięki wielkie, dużo to dla mnie znaczy, że się podoba.
krupek123 napisał/a:
Bardzo dobrze że zabrałeś się za Dragon Ball i GT szkoda tylko że nie na innym hostingu np Google drive tam można pobierać bez limitu ale miejsce na dysku kosztuje

No dokładnie, jakoś przypadło mi do gustu Mega i tak już zostało.
breakingmirai napisał/a:
Dobra robota! Od dawna czekałem na dobre wydanie DBGT i w końcu się doczekałem. Ładny obraz i japońska ścieżka dźwiękowa - coś wspaniałego.

Dzięki wielkie :d Miło zbierać pochwały, wasze zdanie dużo dla mnie znaczy i daje motywację do dalszej pracy!

P.S. Dodano sagę "Baby", a mianowicie odcinki 17-40 oraz napisy dla tych właśnie odcinków, miłego seansu!

Wiadomość doklejona:
Dodano odcinki oraz napisy w epizodach 41-47, czyli Box Saga III. Ostatnia saga, oraz napisy na pewno pojawią się w najbliższych dniach. Pozdrawiam.

Wiadomość doklejona:
Projekt został UKOŃCZONY! Chętnych zapraszam do pobierania oraz skomentowania mojej pracy. Chętnie się przekonam, co o tym sądzicie, pozdrawiam!

-
Dodane: 29.05.2018 20:26 /
AllenSkyes - Profil - user - 0% - 11
A cóż tu można jeszcze dodać. Dobra robota. Fajnie się to oglądało i pewnie nie raz będę do tego wracać. Pewnie jest to czasochłonne zajęcie ale czy masz może w planach DBZ (291 odc.)?

-
Dodane: 31.05.2018 09:32 /
ShinJii - Profil - user - 0% - 10
Dobra mistrzu wszystko fajnie ale powiedz mi czy coś specjalnego w tych "konwersjach" robisz czy po prostu tylko ściągnąłeś odcinki w dobrej jakości i walnąłeś komendę w jakimś FFMPEG żeby dało 1080p? ;) bo jakoś nie widzę nic w tym specjalnego oprócz tego co napisałem, może jakbyś przerobił ratio z 4:3 na 16:9 to wtedy bym zaklaskał bo te czarne paski są denerwujące :d

-
Dodane: 31.05.2018 23:01 /
amandril - Profil - user - 0% - 31
Dochodzi do 0s i nic sie nie dzieje :(

Ktoś wie jak temu zaradzić?

..............................

-
Dodane: 01.06.2018 09:27 /
AllenSkyes napisał/a:
A cóż tu można jeszcze dodać. Dobra robota. Fajnie się to oglądało i pewnie nie raz będę do tego wracać. Pewnie jest to czasochłonne zajęcie ale czy masz może w planach DBZ (291 odc.)?

Mam, ale tylko wersję w proporcjach 4:3 bo 16:9 już jest, jednak mam to w planach na trochę późniejszy czas.
ShinJii napisał/a:
Dobra mistrzu wszystko fajnie ale powiedz mi czy coś specjalnego w tych "konwersjach" robisz czy po prostu tylko ściągnąłeś odcinki w dobrej jakości i walnąłeś komendę w jakimś FFMPEG żeby dało 1080p? ;) bo jakoś nie widzę nic w tym specjalnego oprócz tego co napisałem, może jakbyś przerobił ratio z 4:3 na 16:9 to wtedy bym zaklaskał bo te czarne paski są denerwujące :d

Robię upscale z odcinków co ściągłem. Jeden odcinek to 3h roboty. Zanim zacząłem to tworzyć wrzciłem odcinek testowy DB w proporcjach 16:9 i ludzie to hejtowali bo wiadomo, że DB to klasyk i jak można wgl coś takiego robić, doradzili, że tylko i wyłącznie 4:3 bo taka jest oryginalna proporcja obrazu DB i mam tak zostawić. Ludzie dzielą się na takich, co wolą 4:3 i czarne paski im nie przeszkadzają oraz takich co wolą 16:9 bo nie lubią właśnie tych pasków bo bokach. Mimo wszystko na pewno masz opcję w odtwarzaczu, aby obraz wyświetlany ustawić 16:9, więc po problemie.
amandril napisał/a:

A klikasz potem na "Get Link"??

-
Dodane: 01.06.2018 10:22 /
Teo93 napisał/a:
AllenSkyes napisał/a:

Mam, ale tylko wersję w proporcjach 4:3 bo 16:9 już jest, jednak mam to w planach na trochę późniejszy czas.
ShinJii napisał/a:

Robię upscale z odcinków co ściągłem. Jeden odcinek to 3h roboty. Zanim zacząłem to tworzyć wrzciłem odcinek testowy DB w proporcjach 16:9 i ludzie to hejtowali bo wiadomo, że DB to klasyk i jak można wgl coś takiego robić, doradzili, że tylko i wyłącznie 4:3 bo taka jest oryginalna proporcja obrazu DB i mam tak zostawić. Ludzie dzielą się na takich, co wolą 4:3 i czarne paski im nie przeszkadzają oraz takich co wolą 16:9 bo nie lubią właśnie tych pasków bo bokach. Mimo wszystko na pewno masz opcję w odtwarzaczu, aby obraz wyświetlany ustawić 16:9, więc po problemie.
amandril napisał/a:

A klikasz potem na "Get Link"??

Jeden odcinek 3h na upscale? :d nieźle, ja to robię w 1/2 czasu trwania odcinka :d

-
Dodane: 01.06.2018 17:14 - Edytowane przez Teo93 /

Jeden odcinek 3h na upscale? :d nieźle, ja to robię w 1/2 czasu trwania odcinka :d

Więc jesteś lepszy to DBZ zostawiam Tobie, pamiętaj, że każdy upscale to strata na jakości obrazu, ja to robię bez jakiejkolwiek zmiany w obrazie ;)

A skoro robisz to tak szybko, to dlaczego się za to nie wziąłeś jako pierwszy? ;>

-
Dodane: 01.06.2018 19:32 - Edytowane przez ShinJii /
Teo93 napisał/a:

Więc jesteś lepszy to DBZ zostawiam Tobie, pamiętaj, że każdy upscale to strata na jakości obrazu, ja to robię bez jakiejkolwiek zmiany w obrazie ;)

A skoro robisz to tak szybko, to dlaczego się za to nie wziąłeś jako pierwszy? ;>

Mówisz, że robisz upscale, a potem piszesz, że to strata na jakości ale ty jej nie tracisz - gdzie tutaj logika?
Obydwoje wiemy, że da się powiększyć bez straty jakości pozostawiając ustawienia bitrate na tym samym poziomie.

Co do wzięcia się jako pierwszy - zrobiłem to już wieki temu ;) mam wszystkie serie do 720p, bo 1080p uznałem za bezsens i stratę miejsca na dysku :p tylko niektóre serie zepsułem bo właśnie robiłem na gorszym bitrate (nie wiedząc o tym), chyba tylko DB i DB Super mam bez straty jakości ;)

Nie piszę tego wszystkiego oczywiście do Ciebie z pretensjami - bo widzę, że tak to odebrałeś :d spoko, że to zrobiłeś.

EDIT: Hejt mogę jedynie dać na to, że nie dałeś bezpośredniej listy linków do mega.nz tylko przez pośrednika u którego i tak zarobisz max 1-2$ i to cudem :d przez to jest kłopotliwym wrzucenie wszystkiego za jednym razem np. do jDownloader 2.

-
Dodane: 03.06.2018 16:39 - Edytowane przez Teo93 /
ShinJii napisał/a:
Mówisz, że robisz upscale, a potem piszesz, że to strata na jakości ale ty jej nie tracisz - gdzie tutaj logika?
Obydwoje wiemy, że da się powiększyć bez straty jakości pozostawiając ustawienia bitrate na tym samym poziomie.

Co do wzięcia się jako pierwszy - zrobiłem to już wieki temu ;) mam wszystkie serie do 720p, bo 1080p uznałem za bezsens i stratę miejsca na dysku :p tylko niektóre serie zepsułem bo właśnie robiłem na gorszym bitrate (nie wiedząc o tym), chyba tylko DB i DB Super mam bez straty jakości ;)

Nie piszę tego wszystkiego oczywiście do Ciebie z pretensjami - bo widzę, że tak to odebrałeś :d spoko, że to zrobiłeś.

EDIT: Hejt mogę jedynie dać na to, że nie dałeś bezpośredniej listy linków do mega.nz tylko przez pośrednika u którego i tak zarobisz max 1-2$ i to cudem :d przez to jest kłopotliwym wrzucenie wszystkiego za jednym razem np. do jDownloader 2.

Ty masz do 720p, a ja to tworzę z wersji 960p bo ma najlepszą jakość obrazu DVDRip'a. Oczywiście zawsze ściągam różne wersje i potem wybieram, z której dokładnie odbędzie się konwersja.
Trochę to tak odebrałem jakby z pretensjami, wybacz :d
DB Super wyszło na BluRay, więc myślę, że 720p nie robiłeś z DVDRip'a. Wolę 1080p, to nie te czasu, kiedy oszczędzało się na ilości miejsca na dysku.
Co do pośrednika, właśnie chcę sprawdzić ile uda mi się zarobić na starym anime w odświeżonej wersji, wybaczcie, że musicie klikać, że nie jesteście robotami ^^ Mam jeszcze kilka dalszych planów, zobaczymy jak to będzie :d Pozdrawiam :d

P.S. Każdy pracuje na innym sprzęcie, stąd może wynikać różnica w czasie tworzenia jednego odcinka, a moim sprzętem jest Acer-E1-531 więc i tak ładnie ciągnie ^^.

-
Dodane: 04.06.2018 22:20 /
Laptor - Profil - user - 0% - 21
No no no, będzie co robić wieczorami :) Chętnie pooglądam te odcinku w tej, nowej wersji. Jedyna seria w której jest moja ulubiona transformacja saiyan, czyli oczywiście ssj4. Oczywiście, są nieprawidłowości, jak rosnący Goku przy transformacji, ale cieszy oko, naprawdę cieszy :) Gratki, i dziękuje.

-
Dodane: 05.06.2018 09:16 /
Laptor napisał/a:
No no no, będzie co robić wieczorami :) Chętnie pooglądam te odcinku w tej, nowej wersji. Jedyna seria w której jest moja ulubiona transformacja saiyan, czyli oczywiście ssj4. Oczywiście, są nieprawidłowości, jak rosnący Goku przy transformacji, ale cieszy oko, naprawdę cieszy :) Gratki, i dziękuje.

Nie ma za co, zapraszam do pobierania :d

-
Dodane: 06.06.2018 15:21 - Edytowane przez ronin91 /
ronin91 - Profil - user - 0% - 1
Dzięki wielkie i jestem pod mega dużym wrażeniem jakości wstawki, szukałem tyle lat wersji w 1080p z oryginalnym dubb jap takiej jak ta. Szacunek za dobrą robote!!! PS skąd to wziąłeś w takiej jakości? GT na bluray chyba nie wyszło prawda?

-
Dodane: 08.06.2018 15:19 /
ironik - Profil - user - 20% - 384
Jaki jest sens takiego programowego upscale?
W czym on będzie lepszy od powiększania obrazka przez player w trakcie odtwarzania?

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy