Ważna informacja News: Konkurs: Wielka Bitwa

Polecamy

Forum > Własna twórczość
Temat: [Anime][DonVip!][1080p]Dragon Ball GT [47/64]
Dodane: 13.05.2018 21:52 - Edytowane przez Teo93 /
Teo93 - Profil - user - 0% - 29
Witam, postanowiłem wziąć się za serię GT, aby była dostępna w 1080p. Mam nadzieję, że się spodoba, przynajmniej fanom tej serii, nie przedłużając:

INFORMACJE:

Pewien fragment został ukryty na życznie autora. Zaloguj się aby go zobaczyć.

SCREENSHOT'Y

DOWNLOAD:

BOX SAGA I - BLACK STAR DRAGON BALL SAGA:

BOX SAGA II - BABY SAGA:

BOX SAGA III - SUPER 17 SAGA:

NAPISY PL:

PASSWORD:

Dalsze odcinki powinny się pojawić w miarę szybko, ponieważ mam już ukończone wszystkie odcinki, muszę je sprawdzić z napisami, a następnie dodać. Mam nadzieję, że się spodoba, pozdrawiam forumowiczów!

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 14.05.2018 17:54 /
AllenSkyes - Profil - user - 0% - 10
Niezła robota. Na pewno obejrzę jeszcze raz w takim wydaniu. Już czekam na kolejne porcje odcinków :)

-
Dodane: 14.05.2018 19:33 /
krupek123 - Profil - user - 40% - 594
Bardzo dobrze że zabrałeś się za Dragon Ball i GT szkoda tylko że nie na innym hostingu np Google drive tam można pobierać bez limitu ale miejsce na dysku kosztuje

-
Dodane: 14.05.2018 23:24 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 372
Dobra robota! Od dawna czekałem na dobre wydanie DBGT i w końcu się doczekałem. Ładny obraz i japońska ścieżka dźwiękowa - coś wspaniałego.

-
Dodane: 17.05.2018 21:23 /
Teo93 - Profil - user - 0% - 29
AllenSkyes napisał/a:
Niezła robota. Na pewno obejrzę jeszcze raz w takim wydaniu. Już czekam na kolejne porcje odcinków :)

Dzięki wielkie, dużo to dla mnie znaczy, że się podoba.
krupek123 napisał/a:
Bardzo dobrze że zabrałeś się za Dragon Ball i GT szkoda tylko że nie na innym hostingu np Google drive tam można pobierać bez limitu ale miejsce na dysku kosztuje

No dokładnie, jakoś przypadło mi do gustu Mega i tak już zostało.
breakingmirai napisał/a:
Dobra robota! Od dawna czekałem na dobre wydanie DBGT i w końcu się doczekałem. Ładny obraz i japońska ścieżka dźwiękowa - coś wspaniałego.

Dzięki wielkie :d Miło zbierać pochwały, wasze zdanie dużo dla mnie znaczy i daje motywację do dalszej pracy!

P.S. Dodano sagę "Baby", a mianowicie odcinki 17-40 oraz napisy dla tych właśnie odcinków, miłego seansu!

Wiadomość doklejona:
Dodano odcinki oraz napisy w epizodach 41-47, czyli Box Saga III. Ostatnia saga, oraz napisy na pewno pojawią się w najbliższych dniach. Pozdrawiam.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy