Ważna informacja News: DBS Film: Broly tajemniczym przeciwnikiem!

Polecamy

Forum > Internet i Oprogramowanie
Temat: Relaksujące filmiki
Dodane: 16.05.2018 23:17 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3869
Czasem na Youtubie są wrzucane przeróżne relaksujące video. Różnego rodzaju np. krojenie mydeł, ściskanie slimów. Czy wy oglądacie czasem takie filmiki a jak tak to jakie?
Ja zwykle oglądałam slimy ,ale czasem też krojenie mydeł- bo to jak dla mnie fajnie wygląda.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 17.05.2018 06:49 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5391
Wiesz, zależy jaki filmik ktoś uważa za relaksujący.
Jeden się zrelaksuje przy krojeniu mydeł, inny przy oglądaniu gamepleyow, a jeszcze inny przy oglądaniu jakiś śmiesznych wpadek ;p

Ja tam lubię właśnie te śmieszne wpadki oglądać.

Polecam: One man one Jar, dla osób o mocnych nerwach i zwieraczach :d :d

-
Dodane: 17.05.2018 11:57 /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1474
Zgadzam się z Bartkiem. To jaki filmik uznamy za relaksujący, zależy od człowieka, który chce się zrelaksować i na co ten człowiek ma akurat ochotę.
O krojeniu mydła i ściskaniu slimów dowiedziałem się dopiero teraz, ale nie zdziwiło mnie, że ludzie robią takie rzeczy. Jak lubią to niech robią. [ninja]

-
Dodane: 17.05.2018 17:02 /
Bociak - Profil - user - 100% - 6190
Coś w stylu filmików ASMR? xD drapanie po mikrofonie i szeptanie do niego? Z rok temu było dużo tego.

-
Dodane: 17.05.2018 21:19 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13684
Polecam: One man one Jar, dla osób o mocnych nerwach i zwieraczach :d :d
Słabe. I dla większości ludzi na pewno nie relaksujące.

Krojenie mydła kogoś relaksuje? xD A tym bardziej patrzenie na to? Moge prosić dla przykładu jakieś wideo?

Ja dla relaksu to lubię posłuchać sobie muzyki a nie oglądać filmiki. Wystarczy, że włączę, położę się i zamne oczy (zdarzy się nawet przysnąć [xd] ). Często słucham sobie np. dubstepu. Mnie bardzo odpręża. Jedna nuta dla przykładu - https://youtu.be/...

Równie dobrze kogoś może odprężać pójście na strzelnice i wywalenie kilku magazynków do tarczy z terrorystą [xd] Ale mowa tu tylko o filmikach więc ograniczyłem się bardziej do tematu filmiki -> teledyski -> muzyka :p

-
Dodane: 17.05.2018 21:41 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3869
Darknes napisał/a:
Krojenie mydła kogoś relaksuje? xD A tym bardziej patrzenie na to? Moge prosić dla przykładu jakieś wideo?

https://www.youtu...7P8&t=199s Prosisz i masz ;)

-
Dodane: 17.05.2018 22:01 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13684
Nożyki jak w mojej poprzedniej robocie xDDDD Ale serio mówiąc to nie mam zielonego pojęcia co w tym relaksującego. Oglądanie tego jest nudne... a samo krojenie w te kosteczkę by było dla mnie monotonnym i frustrującym zajęciem xD

To tylko dowodzi jak różni są ludzie i jak różnie reagują na czynności jakie wykonują. Ja bym umarł z nudów.

https://youtu.be/... <- To jest dla mnie najlepszym przykładem, że to jakaś głupota. Muzyka sama w sobie jest w sumie dośc relaksująca, bo jest spokojna i może odprężać ale te dodatkowe dźwięki gniecenia liści, makaronu, wiórków czy czegokolwiek innego tylko mnie wkurzały i zakłócały odbiór muzyki... dodatkowo słuchając wyłącznie czystego utworu mógłbym się serio odprężyć bo muzyka sama by płynęła do uszu podczas leżakowania... a tak to muszę dodatkowo patrzeć na jakiś bzdurny filmik xD

Nie. Te ASMR mnie kompletnie nie przekonuje i nie rozumiem jak kogokolwiek oglądanie tego może relaksować. Samo słuchanie też średnio. Wole już normalną muzykę.

-
Dodane: 18.05.2018 14:54 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5391
Darknes
Nie wiem czy słabe ale, tutaj można się pośmiać z katastrofalnej głupoty tego pana który chciał pokazać "trik ze słoikiem" :d

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy