Ważna informacja News: DBS: Broly: Nowy projekt Broly'ego na wystawie ...

Polecamy

Forum > Hydepark
Temat: TVP a Polsat
Dodane: 18.06.2018 17:02 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2389
Oglądam sobie właśnie początek meczu Belgia Panama, ale to nie istotne. W temacie chodzi mi o podejście kanałów do kibiców.. Można psioczyć na TvPiS zwłaszcza jeśli się jest wyborcą, czy wyborcem Totalnej Opozycji, ale co jak co pan Kurski stanął na wysokości zadania. Cały mundial otwarty dla wszystkich, w dobrej jak nie najlepszej jakości obrazu, z dobrymi komentatorami/ekspertami... Co robi grupa Polsat? Mając Euro 2016 nadaje je w PPV, blokuje dostęp do Ligi Mistrzów robiąc to samo. Ligi zagraniczne są praktycznie niedostępne, bo są na kanałach premium, za które wszędzie trza dodatkowo płacić. Według mnie TVP powinno transmitować takowe eventy i wtedy wszyscy byliby zadowoleni. Rozumiem, że Polsat chce zarobić... ale to już jest wysysanie portfeli kibiców jak cytrynę, co jest perfidne.. Niech sobie tak z KSW cyrkiem robią, od PIŁKI WARA.

PS. Spostrzeżenie kibica XD
A jakie są wasze opinie na ten temat?

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 18.06.2018 17:12 /
KaKa - Profil - user - max% - 13580
No fajnie, mogę sobie meczyki oglądać. I w sumie koniec tematu xD nie znoszę wciskania polityki gdzie się da, a tu najmniejsze znaczenie ma to czy to PiS czy peło

-
Dodane: 18.06.2018 17:16 - Edytowane przez Seneka /
Seneka - Profil - user - 70% - 2389
Kaka
Nie zrozumiałeś tematu.

Chodziło mi o podejście telewizji do kibiców...
znaki znaki znaki xd

-
Dodane: 18.06.2018 19:21 /
KaKa - Profil - user - max% - 13580
Seneka

Nie zrozumiałeś postu.

Napisałem dokładnie to co napisałem. Oglądam sobie mecze.

A potem skomentowałem to

Można psioczyć na TvPiS zwłaszcza jeśli się jest wyborcą, czy wyborcem Totalnej Opozycji,

Bo nikogo normalnego to nie obchodzi w tej sytuacji.

-
Dodane: 30.06.2018 13:37 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13686
Powiedziałbym, że nie robi mi to różnicy gdzie leci Mundial ale jednak obecnie robi.

Tak, TVP jest lepsze bo z założenia ma to być telewizja publiczna więc takową też jest. Ale o ile Polsat potrafił za darmo dawać tylko trochę meczy a reszte puszczać na płatnych kanałach o tyle TVP udostępniło TVP Sport w naziemnej TV. Ale to nie jest tu najważniejsze. Oprócz tego, że wszystko leci praktycznie na otwartych TVP 1 i TVP 2 oraz udostępnionym TVP Sport stacja ma też bardzo dobrze prosperujące streamy, które działają na praktycznie każdym urządzeniu i nawet będąc w pracy, czy w podróży można na telefonie odpalić sobie dowolny mecz.

Nie dość, że mają streamy oddzielne dla każdego meczu to mają również transmisje łączoną jeśli ktoś ma tylko jedno urządzenie a chce wiedzieć co się dzieje w obu meczach. Streamy się praktycznie w ogóle nie przycinają, nawet na słabszych łączach, wystarczy włączyć jakość auto która dostosuje się do prędkości łącza.

Jeśli chodzi o imprezy piłkarskie to TVP robi to lepiej.

-
Dodane: 30.06.2018 15:02 - Edytowane przez Stenbar /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1475
Mundial to nie tylko ogromne wydarzenie sportowe, ale wręcz wydarzenie kulturowe, przyciągające niesamowite masy ludzi do ekranów telewizorów i na stadiony. Chcą w tym uczestniczyć nawet osoby nie interesujące się tym sportem np. ja. [wesoly]
Abstrahując od politycznych uzależnień i poglądów wyznawanych przez poszczególne stacje, mistrzostwa powinny być ogólnodostępne i patrząc pod tym kątem TVP zapewnia mi jako odbiorcy znacznie lepsze warunki niż Polsat, więc TVP ma pod tym względem moją sympatię.

EDIT: A pan Kurski to typowa kuva polityczna, ale to nie ma w tym temacie znaczenia.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy