Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 15 serwera, Brolly i KONKURS dla graczy!

Polecamy

Forum > Gry
Temat: Death Stranding
Dodane: 18.06.2018 19:29 /
owerfull - Profil - user - 40% - 910
Death Stranding to kolejny po MGS V: Phantom Pain tytuł od studia Kojima Productions. O samej rozgrywce jeszcze wiele nie wiadomo, chociaż Kojima stwierdził, że rozwiązania siłowe nie będą tutaj ostatecznością. Świat wydaje się być otwarty, a samą atmosferę gry określiłbym jako Sci-Fi horror.

Gra będzie działać na silniku na którym działały między innymi takie tytuły jak Horizon Zero Dawn, Until Dawn, czy Killzone Shadowfall.

Trailer ostatniego E3: https://www.youtu...P3UngLFou4

Gra zmierza na konsole PS4.

-
Dodane: 19.06.2018 21:15 - Edytowane przez Haudziarz /
Haudziarz - Profil - user - 100% - 6205
Wszystkie trailery Death Stranding zrobiły na mnie ogromne wrażenie - np. scena podwodna wśród wielorybów ma być jakiegoś rodzaju światem pomiędzy zgonem a odrodzeniem bohatera - umierając trafiamy tam a po odrodzeniu gramy dalej, jednak ze zmienioną linią fabularną.
Wykrywanie i przedzieranie się po cichu między duchami (??) też mnie przekonuje jako element rozgrywki. Kojima przy całym swoim uwielbieniu do filmów wie że nadal robi grę.
Jak na niedużo danych, to są to solidne dane. xD
No i jak to urzadzenie namierzające demony robi klimat.

ps. komentarze typu histerycznie memizujące np. i'm confused, it's weird są męczące, bo no okej, mi też trailery serwują surrealizm, ale... duzo w nich jest minimalistycznych momentów? np. jak pan z noktowizorem którego nazwiska nie pamiętam po prostu wskazuje żołnierzom parcie do przodu a sam na chwilę po prostu patrzy w górę i bierze oddech. Albo że Norman jest po prostu dostarczycielem. Takie rozlanie tajemnicy, a z drugiej postać i tragedia życiowa z którymi można się identyfikować.

Wiadomość doklejona:
https://blog.us.p...lla-games/ wywiad z kojimą

-
Dodane: 31.07.2018 21:21 /
Hesher - Profil - user - 0% - 36
Ta gra to mój "mokry sen". Wreszcie coś innego, oryginalnego... do tego ten świat przedstawiony, no bomba! Boję się tylko czy nie będzie to przerost formy nad treścią, niemniej jednak Kojima raczej jeszcze nic jakoś specjalnie nie spartolił, a u Sony ma duże pole do popisu, żadne Konami go za ręce nie trzyma. Trzymam kciuki za grę, a pre-order już złożony :d

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy