Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 15 serwera, Brolly i KONKURS dla graczy!

Polecamy

Forum > Komputery, Konsole i Telefony
Temat: Kupno karty graficznej
Dodane: 18.06.2018 21:21 /
actind - Profil - user - 0% - 80
Witam wszystkich.

Przymierzam się powoli do zmiany mojego leciwego GTX 770 na 1070tkę. Lecz mam pewne obawy. Po sieci krążą plotki co by Nvidia szykowała się do wydania kart nowej generacji. I to już niedługo. Nigdy się nie interesowałem sprzętem dlatego pytam czy opłaca się teraz kupować nową 1070? Czy lepiej poczekać kilka tygodni i zobaczyć jak sytuacja się rozwinie? Nie chciałbym takiej sytuacji w której kupię nową kartę a po dwóch tygodniach jej cena drastycznie spadnie. Na razie i tak nie ma mnie w domu więc jeszcze kilka tygodni wytrzymam.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 20.06.2018 00:17 /
Lightening - Profil - user - 0% - 82
Ciężko wróżyć z kryształowej kuli :p .Pojawiajace się plotki często są sprzeczne- mówi sie raczej o sierpniu albo o wrześniu. Z tego co czytałem na początku mają wyjść topowe karty. W niektórych plotkach była mowa o tym, że gtx 1180/2080 ma kosztować jakieś absurdalne pieniądze (powyżej 1000 USD). Nie wiadomo też w koncu czy to wychodzą karty dla graczy czy dla górników. Niby według plotek wyjdzie Turing, nazwa ta wskazwałaby na 2 grupę odbiorców. Także ten, nie sadzę żeby ktoś posiadał odpowiedź na Twoje pytanie oprócz samych producentów sprzętu :p .

-
Dodane: 20.06.2018 21:06 /
actind - Profil - user - 0% - 80
Dzięki za odpowiedź.

Chyba zostaje mi obserwowanie allegro i może wyłapanie jakiejś używki taniej na licytacji. Przy ewentualnej premierze nowej generacji może będzie mniejsza strata.

A jak możesz to powiedz, jaką masz opinię o kartach od górników?

----- Podpis --------------------
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy