Ważna informacja News: DBS: Broly: Nowy projekt Broly'ego na wystawie ...

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Europy 2018/19
Dodane: 04.07.2018 20:42 - Edytowane przez LuigiN2000 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 828
Nie chce mi się dawać tych wszystkich drużyn występujących w rundach wstępnych skupię się tylko na naszych, narazie ;)

Pierwsza runda kwalifikacyjna

Górnik Zabrze - Zarea Bielce (12.07)
Zarea Bielce - Górnik Zabrze (19.07)

Lech Poznań - Gandzasar Kapan (12.07)
Gandzasar Kapan - Lech Poznań (19.07)

Postrachy z lig mołdawskich i armeńskich więc może się nie udać, i nie ma co pompować balonika xD Tak serio, oby przeszły obie drużyny ale wszyscy wiemy jak to u nas jest. Ważne żeby nie stracili u siebie.

Druga runda kwalifikacyjna

Jagiellonia Białystok - Rio Ave (26.07)
Rio Ave - Jagiellonia Białystok (02.08)

No trzeba drżeć takie potęgi portugalskiej piłki to już nie nasza liga, może być pogrom xD

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 04.07.2018 21:19 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13686
Górnik - licze na 2 zwycięstwa i pewne przejście dalej. Prześlizgnięcie się po jakimś fartownym remisie potraktuje jak porażkę. Z tego co wiem Górnik nie rozsprzedał tej zdolnej młodzieży więc powinny z nimi powalczyć.

Lech - to samo w sumie co Górnik. Śmieją się trochę z nich, że żadnych "wzmocnień" ale u nas to czasem te wzmocnienia się okazują totalnie nietrofione więc może to i lepiej, że zostają z tym co mają. Chcą aspirować na mistrza kraju? To oba mecze powinni wygrać.

Jagiellonia - No, tu już sprawa ma się nieco gorzej. Rio Ave to Portugalski średniak, drużyna niby w zasięgu ale może napsuć sporo krwi "polakom". Czasami jednak u nas bywa tak, że pewniaki przegrywają z ogórkami, a ktoś po kim się nie spodziewamy potrafi przeciwstawić się jakiemuś średniakowi z poważniejszej ligi. Liczę, że przejdą dalej.

-
Dodane: 12.07.2018 22:57 /
Ciekawe czy mecz Lecha z Gandzasarem też będzie w PPV xD Ogólnie z Lech Górnik na pewno na priorytecie będzie u mnie śledzenie meczu Lecha, obstawiam, takie trudne 2:0 ;) Górnik nie wiem śmierdzi mi bezbramkowym, ale oby nie

Wiadomość doklejona:
Mecz górnika nudny w wuj wymęczone 1:0. Poza jakimś zamieszaniem po stałych fragmentach i pojedynczymi zagraniami Żurkowskiego, który notabene odjebał z tą czerwoną kartką, no naprawdę mega głupio chłopak postąpił. Tempo spacerowe, mecz do wyparcia z pamięci, z taką grą bardzo prawdopodobne że odpadną już w tej rundzie, zwłaszcza że wiemy jak trudne są dla nas takie wyjazdy.

O lechu też będzie co pisać negatywnie ale to po meczu :d

Wiadomość doklejona:
Miałem trochę napisać o słabej grze lecha 3 obrońcami ale po tym co zobaczyłem w drugiej połowie , a w zasadzie we wszystkch trzech meczach polskich drużyn to odechciało mi się rozkładać to na czynniki i dużej się wogóle zastanawiać nad ich stylem. To jest zwyczajny dramat, gdyby nie lekka zawiecha przeciwnik na początku to ten meczy skończyłby się pewnie remisem, Gandzasar dwukrotnie w końcówce pierwszej połowy był wstanie zamknąć lecha na ich połowie przez dłuższy czas. Do tego przez słaba gre trójką, nie wywiązywanie się z zadań defensywnych wahadłowych i brak wsparcia środka pola ten cały Musonda miał autostrady w bocznych strefach. W drugiej połowie mecz stał się już całkowicie wyrównany, a Gandzasar miał coraz więcej dobrych okazji (Gdyby w jednej z ostatnich akcji, doszło do jeszcze jednego przepuszczenia, albo chociaż lepszego uderzenia, to mieliby akcję meczu). A To co Tomczyk zrobił El Kabaret, narazie zapowiada sie na to że jak zwykle już w lato nikogo nie będzie w Europie, eh.

-
Dodane: 12.07.2018 23:27 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13686
Meczy nie oglądałem...

Cieszą jednak wyniki. Mniej cieszy jak czytam w jakim stylu wyszarpane :(

Górnik dosłownie w końcówce. Szkoda, że Kądziora i Kurzawy nie udało im sie zatrzymać jeszcze przynajmniej do zimowego okienka. Żurkowski trochę pokpił sprawę. Mała zaliczka przed rewanżem. A to będzie jak zwykle trudny teren - zwłaszcza dodając fakt, że już u siebie było trudno xD No i zabraknie Żurkowskiego.

Trochę się obawiam ale trzymam kciuki.

Lech dobra zaliczka przed rewanżem ale jak czytam opis meczu i patrze w statystyki to ciśnie się na usta "wygrała drużyna słabsza". Jak można tak zagrać przeciwko Armeńczykom :|

-
Dodane: 19.07.2018 12:46 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Sięgamy dna, rewanżowy mecz górnika w ppv :d To już nawet nie jest śmieszne zrozumiałbym takie zabieg przy poważnych rywalach na etapie 3, 4 rundy, ale nie w przypadku meczy ogórkowych, ten pierwszy mecz był antyreklamą tego rewanżu, zwłaszcza w wersji płatnej. Jakoś wątpie w wysoki słupek sprzedaży u emocje.tv ;)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy