Ważna informacja News: Konkurs: Shenronie Spełnij Życzenie! ...

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Mistrzów 2018/19
Dodane: 19.09.2018 16:54 - Edytowane przez LuigiN2000 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 984
Porto dostaje bramkę w prezencie. Niesłuszny był ten karny moim zdaniem. Ktoś się orientuje czy jest w tej Lidze Mistrzow VAR czy jednak go nie ma?

Oczywiście że niema, gdyby był to nawet w naszej ukochanej lidze wicemistrzów takie denne aktorstow by nie przeszło, mówi się coś że VAR pojawi się od fazy Pucharowej ale wyjdzie w praniu jak to będzie bo podobno już zmienili zdanie i jednak od następnego sezonu, a nawet wogóle xD

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 19.09.2018 19:36 /
KaKa - Profil - user - max% - 13631
Meczyki sobie leciały, a ja żadnego nie widziałem.

Śmieszą mnie głosy w sieci "LIVERPOOL ZNISZCZYŁ/ZGWAŁCIŁ PSG". Tak. 3:2 w ostatnich minutach xD

Messi hat-trick, Napoli nic nie ugrało, Glik przegrywa. Szkoda. Dziś sobie popatrzę, bo mi moja kochaniutka TVP puszcza meczyk [serce]

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 19.09.2018 23:42 /
Juventus opitolił Valencie grając w dziesiątkę, ale nie powiem że jestem zaskoczony i to nie dlatego bo to Juve, tylko dlatego że Valencia kompletnie nie miała na siebie pomysłu w tym meczu. A czerwo dla Ronaldo gruba przesada, żółtko oczywiście i stanowczo ale czerwona to naprawdę przegięcie, ale w sumie to Brych, a to nie pierwsza i na pewno nie ostatnia kaszana w jego wykonaniu. Warto też odnotować że Szczęsny na koniec wyciągnął karnego, dobrze, może to znak że zaczyna wracać na swój normalny poziom(czyli wysoki ;) ).

Roma przegrała z Realem, zero zaskoczenia patrząc na formę w Serie A, ale luzik jest Viktoria i CSKA wiec sobie odbiją w następnych kolejkach na słabszych to niepowodzenie xD

-
Dodane: 20.09.2018 14:05 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13893
A no i zapomniałem wspomnieć :d Te nowe piłki wyglądają całkiem ładnie.

Wczoraj się zastanawiałem jak odpowie Ronaldo na hat-trick Messiego i poznałem odpowiedź. Chłop sfrustrowany wylatuje z boiska po głupim i chamskim zachowaniu xD I jeszcze płakał i udawał, że nie wie za co - brawo Kryśka xD Chyba w tym roku króla strzelców już nie będzie.

Juve poradziło sobie bez niego. Ale słaby styl, 2 rzuty karne. Chociaż do momentu gry Ronaldo wyglądało to obiecująco. Bramka Valencii ciągle obstrzeliwana. Wojtek dobry mecz, czyste konto, obroniony karny.

Real bez Kryśki radzi sobie na razie całkiem nieźle. Bale to ciągnie, jak da radę bez kontuzji przegrać sezon to nie będzie z Realem tak źle, ale trzeba przyznać, że to aktualnie kluczowy gracz Królewskich. Spokojnie mogło to się skończyć dużo wyżej niż 3:0. Asensio to próbował nawet wykonac no look shoot xDDD

W meczu Bayernu za dużo się nie działo. Robben miał świetne sytuacje, szkoda że nie wykorzystane. Renato Sanchez powrócił, Kovac zapowiedział, że będzie chciał odbudować chłopaka i to robi. Lewandowski z bramką, 25 klub w LM, któremu Robert pakuje bramkę, wskakuje na 9 miejsce w kwalifikacji strzelców. Jak dobrze pójdzie może w tym sezonie znaleźć się w wielkiej piątce. W grupie Ajax i AEK, więc można sobie trochę postrzelać.

Ajax bez większych problemów. Z grupy mogą wyjść ale potem dostaną już raczej tęgie lanie.

Szachtar na remis z Hoffenheim. Całkiem niezły mecz, sporo sytuacji z obu stron. Wyrównane dość starcie.

Pilzno remisuje z CSKA. Mieli zwycięstwo w garści ale je jednak wypuścili z rąk. CSKA mocno walczyło o te wyrównanie, 2 bramki nie uznane ale w końcu weszło z karnego.

United gładko wygrywa po świetnym występie Pogby. Young Boys miało jednak swoje szanse na bramkę.

No i na koniec niespodzianka. City przegrywa u siebie z Lyonem. W pewnym momencie to mogło być nawet 0:3 xD City mocno nieskuteczne, a Lyon bardzo skrupulatnie wykorzystał ich błędy.

-
Dodane: 20.09.2018 14:58 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5600
Darknes
Oj tam oj tam, CR7 tylko poklepał kolegę po główce, i dostał czerwony kartonik z miejsca, choć nic złego nikomu nie zrobił... :d
Sam Ronaldo był zdziwiony.
Lepszy wkład w mecz miał Szczęsny, standardowo złapał karteczkę ale za to obronił karniaka.
No i Real zagrał bardzo ładne mecz.

-
Dodane: 20.09.2018 15:17 /
Bartek30 napisał/a:
Darknes
Oj tam oj tam, CR7 tylko poklepał kolegę po główce, i dostał czerwony kartonik z miejsca, choć nic złego nikomu nie zrobił... :d
Nie, Bartek. Najpierw chamsko kopnął tego gościa (nie pamiętam jak się nazywał), obaj byli poza akcją bez piłki więc to złośliwy i hamski faul na żółtą kartkę, a potem go jeszcze chwycił za głowę - na zbliżeniach widać dokładnie, że to nie było zwykłe poklepanie tylko chwyt za włosy - więc druga żółta. Dlatego po konsultacji dostał od razu czerwoną. Dla mnie jak najbardziej słuszną.

-
Dodane: 20.09.2018 15:22 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5600
Darknes
O ciekawie, tego kopniaka to nie widziałem, to jednak Cristiano taki miły nie jest. Jasne też uważam że słusznie został pokarany, kiepsko mu wychodzą te początki w nowym klubie :d

-
Dodane: 03.10.2018 22:58 /
https://twitter.c...1220453376 -> nareszcie do europejskich rozgrywek wkroczy normalność (a raczej dopiero, bo jeszcze sobie trochę poczekamy)

Wiadomość doklejona:
O Juventusie to nima za bardzo co się rozpisywać, zrobili robotę, chociaż gdyby Dybała lepiej nastawił celownik to spokojnie skończyłby nie 3 a z 5 a może nawet 6 bramkami Na lekki minus zasługuje to że momentami wręcz przesadzali z tym spokojnym graniem co skończyło się kilka razy pół groźnymi akcjami Young Boys.

Roma jak wyżej ^ ale nie mogło być inaczej na Olimpico, tutaj trzeba było zdominować zwłaszcza dużo słabszego od siebie rywala.

Bayern, Ajax, na remis, ale to ci drudzy mogą być rozczarowani brakiem zwycięstwa, ostatnie słabsze wyniki jak widać nie są dziełem przypadku i kolejny słaby wynik z niżej notowanym i to u siebie. (oczywiście z całym szacunkiem do gry Ajaxu, bo grali wczoraj fajnie)
Drużyna kompletnie nic nie kreował , brakowało nawet indywidualnych zrywów które pociągnęłyby resztę, to jest chyba jakaś grubsza historia ;)

Wiadomość doklejona:
Lokomotiv znowu porażka, tym razem na własnym terenie co w takiej grupie już w tym momencie praktycznie całkowicie pozbawia ich szans w walce o awans.

Wiadomość doklejona:
Napoli zagrało dzisiaj w szachy z Liverpoolem który trzeba powiedzieć sobie jasno, zagrał słabe zawody i jezeli miałbym wskazać kto zasłużył na wygraną w tym meczu to Napoli i nie mają tu znaczenia sympatię ligowe, Napoli przynajmniej miało te 2 - 3 szansę, a Liverpool tak szczerze kompletnie nic. Zwyczajnie dali się usidlić w tym meczu, ale czy aby na pewno to jedyny powód? W każdym razie wygrała drużyna lepsza, no i sytuacja w grupie robi się ciekawa. Zieliński wskoczył dzisiaj tylko na ogon ale to nie dziwi, słaby mecz z Juventusem oraz taktycznie dużo przydatniejszy na Liverpool był Ruiz.

Inter znowu skromnie ale skutecznie i zasłużenie. Jest sześć punktów jakby się udało wyrwać chociaż punkt z Barceloną to będzie pięknie.

-
Dodane: 05.10.2018 13:26 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4685
Co tu mamy?

Lyon traci punkty u siebie z Shaktarem. City wygrywa na wyjeździe. Bayern traci punkty z Ajax-sem.

Real przegrał w Moskwie, mały kryzys w Madrycie w ostatnich trzech meczach, dwie porażki i remis.

United z dość słabą Valencią remisuje u siebie, ale jeszcze United bym nie grzebał i nie spopielał, jak niektórzy, to robią.

Kluby włoskie 12/12, dużo goli w ich wykonaniu. Napoli wymęczyło u siebie Liverpool, Anchelotti zmienił ustawienie ekipy i już został geniuszem. :p Ale nie można zapomnieć, że po prostu Liverpool zagrał słaby mecz. A stracone punkty w Belgradzie jeszcze mogą o sobie przypomnieć.

Barcelona mały kryzys chyba zażegnała, Tottenhamu jeszcze nie skreślam z walki o awans, Inter może mieć problem z jakimikolwiek punktami z Barceloną. A totki mają jeszcze rewanż u siebie z Interem w Londynie.

-
Dodane: 09.10.2018 11:43 /
Real Madryt zalicza porażkę. O chyba największe zaskoczenie tej kolejki.

Bayern też dośc słabo. Starta punktów z Ajaxem.

Napoli wygrało z Liverpoolem :d Szkoda, że pierwszy mecz im nie wyszedł bo mieliby już na koncie 6 punktów i realne szanse na awans.

Roma sobie postrzelała. Podobnie PSG. Barcelona daje radę. Messi na razie w niezłej formie, oby ją utrzymał jak najdłużej. Powoli nadrabia stratę do Ronaldo w kwalifikacji strzelców LM.

-
Dodane: 23.10.2018 23:58 /
Real się męczy nieprawdopodobnie u siebie z Viktorią. Ależ się ten Real posypał, ale mnie to nie dziwi. Tam trzeba przewietrzenia skład. Real nie wygra w tym roku LM.

Bayern w Atenach wygrał, Levinho znów strzelił. Zbliża się chłop do granicy 50 goli w LM.

City zrobiło swoje w Charkowie, Valencia coś bardzo słabo gra, nawet z ekipą z Berna sobie nie poradzili.

Juve zdominowało United, tylko szczęście sprawiło, że nie było wyżej. Jestem ciekaw co będzie z Jose. Lubię, ale nie lubię United. Niech u nich ta stagnacja trwa jak najdłużej. :p

Roma wygrała u siebie, a już się bałem. O jakąś stratę punktów, zresztą sytuacja jeszcze nie jest taka klarowna dla Rzymian. Real ostatnio w niezbyt dobrej formie, Roma zresztą też. CSKA może jeszcze zaskoczyć w Moskwie, a nie daj boże Real straci punkty u siebie z ekipą z Moskwy.

-
Dodane: 24.10.2018 20:32 /
Real nie wygra w tym roku LM.
To już było wiadome jak odszedł Zidane. A odejśćie Ronaldo tylko mnie utwierdziło, że nie wygrają. Męczyli się z tym Pilznem. W takiej formie to Czesi u siebie mogą powalczyć o jakiś punkt.

Wczoraj Lewandowski trafił. Szkoda, że tylko jedną. Ogólnie słaby wynik Bayernu, 0:2 to trochę mało jak na potyczkę z AEKem. Liczyłem na 0:3+

Valencia na remis. Young Boys świetne kontrowało, mieli szanse to nawet wygrać.
Ajax wymęczył z Benficą 3 punkty. Roma rozbiła CSKA, przynajmniej w LM im dobrze idzie, boie liga ostatnio słabo. Lyon ostatecznie zremisował z Niemcami. Juventus kolejne zwycięstwo, trochę nisko moim zdaniem, liczyłem na jakieś 1:3.
City do przodu i tylko dzięki Hoffenheim obejmują fotel lidera.

Dziś świetne mecze się szykują. Barcelona może wyjaśnić Inter :d Napoli może pogrążyć PSG [xd] BVB z Atletico zapowiada się też fajnie, Dortmund w tym roku w niezłym gazie w lidze.

Niby są te mecze o dwóch różnych porach ale największe hity i tak są o tej samej porze xD

-
Dodane: 25.10.2018 15:47 /
Co się stało w środę?

Atletico się zmęczyło, mając takich piłkarzy grają taką padakę. Słabo to wygląda i chyba tylko kryzys w Monaco uratuje ich wyście z grupy.

Tottenham dał popis w Holandii, mam nadzieję, że Inter wykorzysta stratę punktów ekipy z White Heart Lane. Oby Barsa nie straciła jakiś punktów z nimi. Inter niech wywiezie korzystny wynik.

Napoli było bliskie wygrania z PSG, coś nie prawdopodobnego, jak to PSG gra słabo w pucharach. Nasze gwiazdory oczywiście z ławki. Niezły wynik ekipy z Neapolu, przyda się korzystny na Anfield, przy obecnej formie Liverpoolu, to jest możliwe.

-
Dodane: 27.10.2018 12:08 /
Jak PSG nie wyjdzie z grupy do beka xD Mało brakowało a Napoli wywiozło by 3 punkty. Liverpool rozstrzelał Zvezde.

Monaco słabiutko, na remis. Ale nie ma co się dziwić, w lidze też im idzie słabo. BVB wysoko ogrywa Atletico. Hiszpanie mieli swoje sytuacje ale brakowało szczęścia, pod koniec przytrafiły się też błędny i skończyło sie wysoko.

Barcelona wygrywa, a Tottenham znów frajersko oddaje 3 pkt. Powinni mieć na koncie 6 a mają 1.

Lokomotiv nadal bez punktów. Mieli szanse ułożyć mecz pod siebie ale zmarnowali karnego a potem Porto zaczęło kąsać. Galatasaray wyszarpało remis, Schalke powinno to wygrać, mieli sporo dobrych sytuacji.

-
Dodane: 09.11.2018 03:10 /
Co tu mamy? :)

Monaco się ośmiesza w Europie, Atletico bierze rewanż na BVB u siebie i gra jak za najlepszych lat tej ekipy. Inter miał masę szczęścia, że utrzymał rewanż. Tottenham wygrywa ledwo co, u siebie.

Największa sensacja kolejki, to wtopa Liverpool'u. Napoli remisuje, dobrze że uratowali ten remis.

Porto i Schalke na dobrej drodze do awansu.

Cieszą dwa trafienia Levinho cieszą.

City masakruje Szachtar, Lyon poza pokonaniem Sity nie wygrał, żadnego meczu i nie przegrał, to ci ekipa. [oczy]

Real już w w 1/8 finału, Roma niby ma sporą przewagę, ale jeszcze może stracić. Jakoś ich forma jest nie stabilna. Ekipa z Czech jeszcze może napsuć krwi Romie. Zresztą nie ważne na kogo Roma trafił w 1/8 finału, to i tak przerżnie. No może wyjątek, to takie Porto z Schalke.

Juve przegrał mecz, który powinien wygrać, ale czasem takie mecze się zdarzają. Wielu już skreślało United, ale ja ostrzegałem przed czymś takim. Tym bardziej widząc w jakiej formie jest Valencia w tym sezonie.

-
Dodane: 09.11.2018 11:33 /
Niemoc Liverpoolu zaskakująca. Cvena zdobywa 3 punkty z rywalem, który w moich oczach był pewniakiem do awansu. Teraz się nieco w tej grupie sytuacja skomplikowała. Napoli miało 2 razy szanse ograć PSG i dwa razy skończyło się remisem. Szkoda. Bo w obydwu meczach zasłużyli na wygraną. Wczoraj pierwsza połowa słabsza ale w drugiej przycisnęli PSG do muru.

Monaco bez najmniejszych szans. Nawet na Ligę Europy nie mają co liczyć. Henry w trudnej sytuacji. Stracił jeszcze Glika i nie zanosi się na poprawę w klubie. BVB odnosi swoją pierwszą porażkę i traci dwie bramki. Atletico zrównuje się punktami, walka o pierwsze miejsce rozegra się w meczach przeciwko pozostałym rywalom.

Lokomotiv ponownie zmiażdżony przez Porto. Portugalczycy już praktycznie pewni awansu. Schalke również na dobrej drodze ku awansowi, Galatasaray bez żadnych argumentów aby coś tutaj ugrać.

PSV zaskoczyło rywala na początku, potem mieli szanse podwyższyć ale nie wpadło. Tottenham dwoił i się i troił aby cos strzelić ale bramkarz ratował Holendrów. W końcu jednak Kane wziął sprawy w swoje ręce i zdobył dla drużyny 3 punkty. Daje to Anglikom szansę na awans, wystarczy teraz ograć Inter i liczyć na ich porażkę w ostatniej kolejce. Będzie jednak trudno, Inter postawił się Barcelonie i dzięki świetnym interwencjom Handanovicia wyszarpał jeden punkt.

Spore zaskoczenie, United wywozi z Włoch 3 punkty. Dominacja Juventusu ale nie potrafili tego udokumentować drugą bramką. Zemściło się w końcówce, Manchester zaatakował i wygrał. Zachowanie Murinho poniżej krytyki. Valencia sobie tym razem radzi z Young Boys, pewne zwycięstwo. Spore szanse na awans, plany krzyżuje jednak United. Zanosi się na dobry rewanż między nimi.

Roma daje radę CSKA. Awans już zapewniony. Real gromi Pilzno. Walka o pierwsze miejsce rozegra się między nimi. Drużyna z Madrytu trochę odżyła przy nowym trenerze, każdy się chce pokazać. Benzema dorzuca dwie bramki i utrzymuje przewagę nad Lewandowskim w kwalifikacji strzelców.

Co do Lewandowskiego. Dwie bramki z ogórami. Jedna z karnego, moim zdaniem wykonanie nieprawidłowe. Nie powinno sie pozwalać na strzelanie karnych w ten sposób. Bramkarz jest bez szans bo strzał pada dopiero w momencie jak on już wykona jakiś ruch i strzelec sobie wtedy zmienia łatwo róg. Bayern w formie to powinien wygrać co najmniej ze 3-4 do zera. W fazie pucharowej nie mają raczej czego szukać. Co najwyżej liczyć na farta i łatwego rywala podczas losowania. Benfica nie dała rady Ajaxowi, Holendrom udało sie wyrównać chociaż za dużo sytuacji to nie mieli. Terminarz dla nich korzystny, wystarczy że wygrają z AEKem, a Benfica przegra z Bayernem i awans już pewny. W sumie nawet przegrywać nie muszą, remis ich też eliminuje. Przy wygranej Ajaxu to nawet pokonanie Bayernu im nic nie da xD

City rozgramia Szachtar. Ale ten pierwszy karny to jakaś parodia xD Jesus powinien mieć w sobie trochę pokory i jak zabił kreta to powinien po prostu honorowo tego karnego przestrzelić. To nie była sytuacja życia i śmierci, że trzeba było to chamsko wykorzystać. Prowadzili już i mieli wszystko pod kontrolą co udowodnili w dalszej części meczu. Lyon znów frajersko remisuje. Najpierw oddał w końcówce prowadzenie 2:3, a teraz grając w przewadze i mając 2:0 do przodu również w końcówce dał sobie wpakować na 2:2. Hoffenheim ma u mnie szacun za grę do końca, a zwłaszcza za drugi mecz gdzie grali w osłabieniu. Lyon już mógł sobie zapewnić awans dwoma zwycięstwami a tak to będzie drżał o swój los do samego końca. Rewanż z City już nie będzie tak szczęśliwy jak pierwszy mecz.

PS. Jeszcze warto wspomnieć o Ramosie. Znów pokazuje jakim prostakiem jest na boisku. Mają mecz pod kontrolą a on rywala bezczelnie i z premedytacją traktuje łokciem w twarz. Przy zachowaniu w finale sporo osób go jeszcze broniło ale mam nadzieję, że już wszyscy przejrzeli na oczy. Jak dla mnie czerwona kartka i wykluczenie na kilka meczy w Lidze Mistrzów. Ale jak zwykle nic mu nie zrobią a on się wykręci, że to był odruch i nie zrobił tego specjalnie.

-
Dodane: 11.11.2018 09:43 /
KaKa - Profil - user - max% - 13631
Darknes

Chyba sobie żartujesz xD przepisy mają teraz nakazywać tempo rozbiegu? Nikt nie każe bramkarzowi rzucać się wtedy, jak strzelec stoi, tylko wtedy, jak kopie piłkę xD

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy