Ważna informacja News: Polsat Games, TV4 i TV6 wyemitują DBS

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Superpuchar UEFA 2018
Dodane: 04.07.2018 21:04 - Edytowane przez LuigiN2000 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 925
W tegorocznej edycji superpucharu zmierzą się hiszpańskie zespoły, jak zapewne wiecie, albo i nie, będą to derby Madrytu. Mecz odbędzie się na A. Le Coq Arena, w Tallinnie, 15.08 o godzinie 20:45. Czy Simeone przełamie Real w finale? Czy może Lopetegui zdobędzie swoje pierwsze trofeum z Realem?

A więc, kto wygra?

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 04.07.2018 21:10 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13824
Nie wiem czy warto zakładać temat dla 5 postów xD

Real wygra. Osobiście już mi trochę zbrzydła ta dominacja Hiszpańskiej ligi na arenie międzynarodowej [xd] Atletico jak dla mnie nie gra przyjemnej dla oka piłki, dużo meczy wymęczone 1:0. Mecz pewnie obejrzę o ile nie będę wtedy akurat w pracy [xd]

-
Dodane: 04.07.2018 21:24 /
Real wygra. Osobiście już mi trochę zbrzydła ta dominacja Hiszpańskiej ligi na arenie międzynarodowej [xd]

Mnie też i to nie trochę tylko bardzo, zwłaszcza że nie lubię hiszpańskiej ligi, oglądam tylko z przymusu co ciekawsze mecze żeby wiedzieć co się tam dzieje xD

Osobiście Atletico wymęczone 0:1, nie w końcu załatwią ten Real, chyba najlepsza okazja xD

-
Dodane: 04.07.2018 22:54 /
KaKa - Profil - user - max% - 13647
Darknes

Dominacja ligi? No sorry ale to tylko Real. Atletico nie weszło do LM po fatalnej fazie grupowej, Barcelona - sam wiesz.

Trzymam kciuki za Atletico.

-
Dodane: 04.07.2018 23:42 /
Dominacja ligi? No sorry ale to tylko Real. Atletico nie weszło do LM po fatalnej fazie grupowej, Barcelona - sam wiesz.

Noo, dominacja i to pełna, wystarczy spojrzeć na ostanie syte lata w europie dla hiszpańskich drużyn ;)

-
Dodane: 05.07.2018 08:23 - Edytowane przez Darknes /
KaKa napisał/a:
Darknes

Eh, Karol. Tobie to trzeba łopatą nakładać bo inaczej się nie da.

10 ostatnich sezonów:

Liga Mistrzów: 7/10 zwycięstw Hiszpanów (2 x Hiszpański finał)
Liga Europy: 6/10 zwycięstw Hiszpanów (1 x Hiszpański finał)
Superpuchar Europy: 9/10 zwycięstw Hiszpanów (4 x Hiszpański "finał" )

Jak to nie jest dla Ciebie dominacją w pucharach to ja nie wiem co nią jest...

-
Dodane: 05.07.2018 13:31 /
Siwas - Profil - user - 50% - 1199
No niestety, Barcelona, Real i Athletico to zespoły które mogą wyeliminować każdego, a Sevilla niedawno pokazała MAN United, że mln nie grają xD

-
Dodane: 05.07.2018 16:10 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4656
Ja bym stawiał na Atletico, nie wiadomo czy Cristiano zostanie w Realu. Mówi się, że Juve da te sto milionów euro. Prawdopodobnie czeka w najbliższym czasie nie zły rozbiór. Cristiano dawał bardzo dużo Realowi. Wokół nie go zbudowano nie wiadomo czy Bale nie odejdzie. Nie wiemy jak ten Real będzie funkcjonował. Atletico może to wykorzystać, nie mają jakiś strasznych strat jak na razie w składzie.

Atletico moim zdaniem może to wygrać. 2:1 dla nich. :p

-
Dodane: 15.08.2018 13:12 /
No dobra, więcej niż 5 postów. Będzie z 10-12 xD

No i nadszedł ten dzień. Wcześniej stawiałem na Real ale od tamtego czasu Ronaldo znikł z list płac Realu Madryt więc sam nie wiem :d Atletico może to jednak wygrać. Zobaczymy jak się przedstawia forma zawodników przed ligą :d Barcelona z problemami ale wygrała z Sevillą, z którą zawsze ma problemy wygrywać.

-
Dodane: 15.08.2018 21:55 /
Narazie mecz dużo lepszy niż zakładałem, i widać też że Real tak jak wielu zakładało uwolnił się i gra nawet atrakcyjniej niż z Ronaldo, fakt może za wcześnie na takie wyroki, ale i w sparingach i teraz w tym meczu widać że kilku piłkarzy się uwolniło i odżyło, zwłaszcza Bale no i Benzema.

-
Dodane: 15.08.2018 22:14 /
Niechaj wygra Atletico Madryt, ta ekipa niby nie ma "wielkich gwiazd", no może poza Griezmannem, a mimo to radzi sobie świetnie. Chyba że w fazie grupowej LM to wtedy nie. W każdym razie moje serduszko bije dziś dla nich.

-
Dodane: 15.08.2018 22:53 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Dobre meczycho w większości raczej byliśmy nastawieni na jakiś krótki wynik po nudnym meczu(zwłaszcza że to początek sezonu) a tu proszę, cztery bramkeczki i sporo się dzieje :d

-
Dodane: 16.08.2018 09:26 /
Siwas - Profil - user - 50% - 1199
KaKa napisał/a:
Niechaj wygra Atletico Madryt, ta ekipa niby nie ma "wielkich gwiazd", no może poza Griezmannem, a mimo to radzi sobie świetnie. Chyba że w fazie grupowej LM to wtedy nie. W każdym razie moje serduszko bije dziś dla nich.

Może i nie mają "wielkich" gwiazd po za Griezmannem ale mają wielu świetnych piłkarzy takich jak Oblak, Juanfran, Saul, Koke, Godin, nowy nabytek Lemar no i powrót Costy, szczerze to liczyłem na ten przełom. Teraz Real nie wygra ani ligi mistrzów ani la ligi.

-
Dodane: 16.08.2018 10:51 /
Siwas prawdę Ci powie. Atletico ma wielu świetnych piłkarzy. Co pokazał wczorajszy superpuchar. Dobrze, że wpadło na te 2:2. Dostaliśmy dodatkowe 30 minut fajnego meczu. Atletico zrobiło z Realem to co kiedyś im zrobił Real w dogrywce :d Świetna 3 bramka a potem bardzo piękne rozegranie przy 4 golu. Real na kolanach i już się nie podniósł :d Fajny superpuchar. La Liga zapowiada się w tym sezonie na dobrą rywalizację.

-
Dodane: 16.08.2018 16:12 /
DarknesSiwas

Oczywiście, że skład mają topowy - w zasadzie wszyscy piłkarze z tej drużyny odgrywają istotne role w swoich reprezentacjach. Cieszy mnie bardzo wczorajszy wynik, a ta bramka z woleja. Cud.

-
Dodane: 19.08.2018 13:50 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4656
Real miewał momenty dominacji w tym meczu strzały były. Ale widać, że nie mają Cracka, brak im kogoś do dryblowania przeciwników. Bezzema z Balem, mogą nie dać takiej jakości z przodu jak Cristiano. Poza tym błędy w obronie, to załatwiło Real. Atletico wzmocnione jest Costa, Lemar. Atletico może więcej problemów zrobić Barcelonie niż Real.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy