Ważna informacja News: Konkurs: Shenronie Spełnij Życzenie! ...

Polecamy

Forum > Gry
Temat: Diablo Immortal!
Dodane: 08.11.2018 01:29 /
kryst87 - Profil - user - 10% - 140
Ja tam w sumie rozumiem społeczność. Nie to żebym grał w jakiekolwiek Diablo.
Jak dla mnie to fani nawet nie tyle są wkurzeni, że mobilkę zapowiedzieli, ale w jaki sposób Blizz to zrobił. Od jakiegoś roku teasowali coś większego. Nakręcili potężną spiralę hype'u, którą przed Blizzconem próbowali trochę przystopować. No, ale jak wiadomo: "hype train has no brakes".
No i nadszedł czas imprezy, napaleni fani czekali na zakończenie, bo wtedy zapowiadane są największe hiciory i ogólnie creme de la creme imprez. Każdy spodziewał się jak nie zapowiedzi czwartego diabła, to chociaż dodatku do 3. A tu nagle na sam koniec, jako największa niespodzianka i atrakcja wieczoru zostaje... mobilka? I to jeszcze reskin istniejącego klona Diablo znaną z pay2win i olbrzymich mikrotransakcji. Sam byłem zdziwiony, że to akurat tak zrobili. Bo to w sumie był blamaż organizacyjny. Nawet nie tyle strzelili sobie w stopę, co odstrzeli kawał nogi shotgunem a resztę odrąbali siekierą. Jakby na koniec zarzucili jakimś teaserem Diablo IV (jak choćby Beth z TES VI na E3 bodajże) to nikt im nie miałby nic do zarzucenia. Byłoby parę sarkających osób, ale większość skupiła by się na zapowiedzi, ba pewnie nawet pobrali by Immortal żeby przetestować. A tak wzburzyli jedynie swoich najstarszych fanów i sprawili, że ci chwycili za widły i pochodnie i zaczęli układać stos dla mobilki.
Ogólnie to na gry-online machnęli na ten temat niezły artykuł w którym wyłuszczyli co Blizz zrobił nie tak. Jakby ktoś chciał https://www.gry-o...sp?ID=1777

-
Dodane: 08.11.2018 02:38 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13893
Czytając Twojego posta dokładnie z każdym kolejnym słowem coraz bardziej te wnioski kojarzyły mi się z materiałem od gry-online i się nie myliłem. Fajnie jednak, że dałeś na końcu link i nie próbowałeś tego przedstawić jako własne zdanie, to rzadko spotykane w obecnych czasach.

Artykuły nie czytałem. Wystarczy, że widziałem materiał wideo, który mówi dokładnie to samo. Bardzo mądre wnioski. Może one pomogą Bartkowi jeszcze lepiej zrozumieć na czym polega oburzenie fanów [xd]

EDIT:
Nie chce mi się pisać nowego posta bo to bez sensu. Stworzy się offtop a nie mam zamiaru juz z tym człowiekiem dyskutować bo mi znów udowadnia, że nie warto.
BARTEK...
Wiesz co? Ale mógłbyś najpierw zerknąc na daty zanim zaczniesz kłamać. Nie oglądałeś żadnego materiału jak pisałeś te swoje bzdury bo twoje posty są z 4 listopada, a materiał z 6 listopada. W czasie się przeniosłeś? Obejrzałeś materiał, cofnąłeś się do 4 i potem pisałeś te swoje dyrdymały z poprzedniej strony? Dodając niby coś od siebie? xD Mógłbyś mieć minimum godności i się przyznać do tego, że uczepiłeś się elementu, który jest najmniej istotny w tym całym bojkocie Blizza.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 08.11.2018 06:00 /
KaKa - Profil - user - max% - 13631
Stenbar

Może dlatego, że tamte osoby się nie nakręcały niepotrzebnie xD
To trochę tak jakbyś czekał na drugą część filmu i sam sobie wmowisz, że powstanie, a potem pęka ci zad, bo okazało się, że będzie spin-off a nie sequel. Fani sobie coś uroili i teraz mają żal nie wiadomo do kogo. Cieszcie się Diablo mobile.

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 08.11.2018 07:31 - Edytowane przez mjetekk /
mjetekk - Profil - user - 0% - 76
KaKa

Rany, a co mieli sobie "uroić", jak Blizz konkretnie nakręcał hype na Diablo? Że zostanie im pokazana mobilka? Na imprezie, gdzie fani są graczami pc-towymi/konsolowymi?! I że ta mobilka będzie głównym daniem w Diablo tytule?!? Dla graczy komputerowych/konsolowych?!?!?! To jest tak kuriozalne, że aż brak słów..... xD

Co tu dodawać - artykuły na gry-online czy spiderweb pięknie wyjaśniają sytuację. Ten Blizzcon to była klęska wizerunkowa dla Blizzarda. Naprawdę nie wiem, który "geniusz" wpadł na taki "genialny" pomysł by to tak rozegrać. Wstyd i hańba...

Blizzard prawdopodobnie będzie próbował ratować swoją twarz i na przyszłym Blizzconie już coś pokażą z Diablo. Niewątpliwie jednak obecna impreza szybko nie zostanie zapomniana i nie mam wątpliwości, że będzie przytaczana przed przyszłorocznym party jeszcze wiele razy.

-
Dodane: 08.11.2018 08:43 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5600
Darknes napisał/a:
Czytając Twojego posta dokładnie z każdym kolejnym słowem coraz bardziej te wnioski kojarzyły mi się z materiałem od gry-online i się nie myliłem. Fajnie jednak, że dałeś na końcu link i nie próbowałeś tego przedstawić jako własne zdanie, to rzadko spotykane w obecnych czasach.

Artykuły nie czytałem. Wystarczy, że widziałem materiał wideo, który mówi dokładnie to samo. Bardzo mądre wnioski. Może one pomogą Bartkowi jeszcze lepiej zrozumieć na czym polega oburzenie fanów [xd]

Ale ja nie muszę rozumieć tego o co się oburzyli fani, bo ja doskonale to wiem i też dokładnie z tego samego powodu się oburzyłem, po prostu dopisałem nie licząc tego co napisali wszyscy ( to pominąłem ) coś od siebie, że mogli by zrobić to immortal trochę inaczej a nie kalkę, i oglądałem film z gryonline poświęcony bólowi dupy o tego immortala i tam też dokładnie zaznaczyli to co napisałem że wygląda to identycznie jak D3 czyli tak na prawdę to nie jest nic nowego.

Ale może niedokładnie opisałem swoje myśli wcześniej za to sorry, być może nie byłoby tego zamieszania :p

Pozdro.

-
Dodane: 08.11.2018 15:19 /
kryst87 - Profil - user - 10% - 140
Darknes napisał/a:

Generalnie doszedłem do podobnych wniosków co autor artykułu może nie aż tak dokładnych i kompleksowych ;) A po przeczytaniu artykułu stwierdziłem, że nie ma co wymyślać koła na nowo i po prostu zacytowałem tu argumenty z którymi zgadzam się w 100%.
Co tu dużo mówić, artykuł dobrze wszystko wyjaśnia, a w takiej dyskusji jak ta, gdzie nie wszyscy mogli się na niego natknąć warto umieścić jakiś link. Ci co nie dotarli do artykułu mogą przeczytać w całości, a jak ktoś nie chce/nie ma czasu to choć przeczyta ten swoisty abstrakt, który jest w moim poście.

W całej tej sprawie tylko fanów żal.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy