Ważna informacja News: Konkurs: Gift Box - Szczęśliwa paczka

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Angielska - Premier League
Dodane: 06.03.2018 12:03 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4638
City już rozgromiło Arsenal i Chelsea. Z Chelsea wpadła jedna bramka, ale City robiło co chciało.

Arsenal znów przegrał i siwy chyba się pożegna z klubem, albo dokona jakiś spektakularnych transferów. Ewentualnie LE może uratować ten sezon. Ale patrząc na ich dyspozycję, to z Milanem mogą mieć problemy.

United pomęczyło się z Crystal Palace, ale odwróciło losy spotkania.

Tottenham i Liverpool wygrały swoje mecze.

A Krychowiak chyba spadnie z ligi, pomimo tego, że gra chłopak ostatnio.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 06.03.2018 14:08 /
Umba - Profil - user - 0% - 13
Arsenal znów przegrał i siwy chyba się pożegna z klubem, albo dokona jakiś spektakularnych transferów. Ewentualnie LE może uratować ten sezon. Ale patrząc na ich dyspozycję, to z Milanem mogą mieć problemy.

Milan obecnie gra chyba najciekawszą piłkę w Serie A. Myślę, że Arsenal będzie musiał zagrać dobry mecz na San Siro i nie zaliczyć wpadki jak w kolejnej rundzie na Emirates.

Tottenham i Liverpool wygrały swoje mecze.

Obie te drużyny nie tyle zaskakują, co robią swoje. Bardzo wysoko stały ich akcje na Top 4 Premiership. Nie jest chyba zaskoczeniem, że Liverpool z Kloppem i obecną kadrą bije się o v-ce mistrza.
Ciekaw jestem jak będzie wyglądała kadra Spurs w przyszłym sezonie. Po MŚ niemal na 100% odejdzie Kane, pytanie tylko za ile? Myślę, że Erikssen i Alli także znajdą nowe kluby.

A Krychowiak chyba spadnie z ligi, pomimo tego, że gra chłopak ostatnio.

Chłopak źle wybrał, jeśli chodzi o ligę. Bardziej nadawałby się do ligi włoskiej. Nie ujmując mu waleczności, ale nie nadaje się na angielską ligę. Krychowiak dobrze spisywał się w poukładanej Sevilli. Odnośnie utrzymania, to już raczej szans nie ma. Punktują drużyny będące przed West Brom, a oni systematycznie przegrywają mecze.

-
Dodane: 12.03.2018 19:34 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13732
Arsenal tym razem ogarnął, ale sytuacja i tak nie jest zbyt ciekawa. Przynajmniej LE im jakoś wychodzi.

City z Chelsea do przodu, ze Stoke też sobie pewnie poradzą.
United pokonało Liverpool, ładny mecz Rashforda.
Totki ładnie zagrały, wskoczyli na 3 lokatę.

West Brom się pogrąża coraz bardziej. Grzesiu musi uciekać xDD W dodatku ostatnio sobie sam wykopał dół. Trener dał mu wędkę a ten się obraził. Trener się podobno do tego odniósł i stwierdził, że Grzesiu źle zrobił... pewnie następny mecz spędzi na ławce xD

-
Dodane: 21.04.2018 12:13 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 873
Rozwód Wengera z Arsenalem
Doczekali się :) chociaż to może być sposób na LE xD Arsenal wygra LE i powie że się rozmyślił i jednak zostaje. Niezły sposób na zmotywowanie piłkarzy :d

-
Dodane: 22.04.2018 01:30 /
No nie wiem czy Wenger będzie jeszcze chciał. Jest dość wiekowy, raczej już nie zostanie.

Arsenal będzie miał jeszcze większy problem, żeby znaleźć chętnego na miejsce Wengera, który pozostawi i tak niezły syf nawet mimo wygrania LE.

Liverpool traci punkty w lidze.

A United być może ratuje sezon, awansem do finału pucharu Anglii. Z drugiego półfinału raczej awansuje Chelsea, ale faworytem będzie moim zdaniem United.

-
Dodane: 22.04.2018 09:05 /
Bednarek przebił się do pierwszego składu! Dla mnie ta wiadomość jest dużo ważniejsza niż odejście Wengera z Arsenalu. Mówiło się, że chłopak już przepadł, nie łapał się nawet do podstawowej 18stki... a tymczasem zaliczył wejście smoka, od razu wyjściowa 11 i bramka, kibice go pokochali i ma już drugi mecz w pierwszym składzie za sobą, jak zagra wszystko do końca sezonu będzie miał szanse na mandial. To czy się utrzymają czy spadną ma w tym momencie drugorzędne znaczenie.

Liverpool w tej kolejce stracił punkty ale Salah nadal śrubuje wynik, przez ostatnie 2 sezony Kane nie przekroczył 30 goli w lidze, Salah ma już 31. Nie wiem czy dużo mu brakuje do rekordu bo nie chce mi się tego sprawdzać ale ostatnim, o ile dobrze pamiętam, który przebił barierę 30 goli był Suarez.

United natomiast wszedł wczoraj do finału. Szczerze wolałbym Tottenham :p

-
Dodane: 22.04.2018 17:56 - Edytowane przez LuigiN2000 /
kibice go pokochali

Sam wiesz jak to jest, sporo część kibiców ma również w zwyczaju jeszcze szybciej się odkochiwać :d

-
Dodane: 22.04.2018 19:16 /
LuigiN2000 napisał/a:
kibice go pokochali

Sam wiesz jak to jest, sporo część kibiców ma również w zwyczaju jeszcze szybciej się odkochiwać :d
No wiadomo :d Jednak pierwsze wrażenie zrobił pozytywne więc jego nazwisko już zapamiętali. Teraz się musi tylko starać aby go kojarzyli bardziej z dobrej gry niż z jakichś wpadek.

-
Dodane: 22.04.2018 19:45 /
Bednarek strzelił, zobaczymy co będzie dalej.

Gabbiadini też nieźle zaczął i jak skończył? Bednarek zagrał przeciwko Chelsea i nie strzelił.

Sama Chelsea awansowała do finału. Sam jestem ciekaw kto wygra, choć faworytem jest United.

Arsenal rozbił Młoty, City wpakowało Fabiańskiemu pięć bramek. Nie wiem jaki jest rekord punktowy w Premiership. Ale idą po wynik ponad stu punktowy.

-
Dodane: 22.04.2018 20:17 /
Arsenal jak nie odniósł żadnej porażki uzbierał 90 punktów, kojarzę że Chelsea miała ponad 90 kiedyś, nie wiem czy to był rekord czy nie ale City maksymalnie może uzbierać teraz 102. Bramek mogą nazbierać rekordową ilość bo już są blisko setki a chyba rekord wynosi 102 czy tam 105 bramek.

-
Dodane: 13.07.2018 12:17 /
Manuel Pellegrini, Jack Wilshere, Andrij Jarmołenko(który tutaj może wypalić), plus i tak niezły skład WHU, mogą troszkę namieszać w czołówce w tym sezonie. Broń Łukasz broń bo jest potencjał choćby na małą niespodziankę

-
Dodane: 11.08.2018 19:34 /
Rozpoczął się sezon.

United wygrało z Leicester. Tottenham wygrał z Newcastle. Chelsea skazywana przez niektórych na stratę punktów w pierwszej kolejce. A niebiescy ładnie rozbili Huddersfield.

Jutro zagra Liverpool z West Hamem. Jestem ciekaw, jak zagra chyba główny rywal City do mistrzostwa w tym sezonie, no i ta mieszanka w West Hamie z Fabiańskim na bramce.

Jutrzejszy Hit raczej padnie łupem City, mimo zmian jakie zachodzą cały czas w Arsenalu.

Na dzień dzisiejszy kandydat numer jeden do mistrzostwa, to ekipa Etihad Stadium, głównym rywalem po transferach wydaje się Liverpool.

Top 4:
1.City
2.Liverpool
3.United
4.Tottenham/Chelsea

Jakoś nie wierzę w Arsenal, pomimo tego czwarte miejsce ciężko obstawić.

-
Dodane: 11.08.2018 20:48 /
United Lester nie oglądałem, wynik niby spokojny, ale podobno De Gea dalej w formie z Mundialu a sam Man Utd średnio słabo w pierwszym meczu ;D Zobaczymy niby trzeci sezon Mou, ale jakoś czuje że tym razem będzie przynajmniej konieczne minimum w wykonaniu jego klubu.

Tottenham wygrał ale zobaczymy co przyniesie stabilność składu, czy będzie stabilnie również w tabeli, czy może konkurencja wykorzysta okazję i zepchnie Tottenham niżej?

Chelsea rozpykała ale jakoś mnie osobiście nie zachwyciła.

Wolves które miało być taką bardzo dużą rewelacją remisuje z wiecznie średnim Evertonem, no zobaczymy co się z tego wykluje w dalszej części sezonu.

Jutro WHU (które pewnie zyska teraz sporo fanów w Polsce :d ), Liverpool musi to wygrać jeżeli chce powalczyć z City i imo wygra, stawiam na 2:0. Z kolei hit kolejki, podobnie jak hlkpl stawiam tutaj na City, Emery to dobry warsztatowiec ale niestety wielkie mecze wielka presja, to nie jego świat, PSG go trochę zweryfikowało. Arsenal może grać fajnie ale czuje że będzie miał najwięcej porażek z top 6, co nie znaczy że nie będą w top 4 ;)

To ja też sie pobawię

Top 6
1.Liverpool - Trochę życzeniowo, ale chciałbym żeby to właśnie Klopp tego dokonał, zasłużył na to ;)
2.Man City
3.Arsenal
4.Man Utd.
5.Tottenham
6.Chelsea

Spadek
18.Fulham
19.Burnley
20.Cardiff

-
Dodane: 12.08.2018 08:12 /
Zaczęło się [placze] Tottenham do przodu, Chelsea również. United jakoś dał radę. City i Arsenal zapowiada się na ciekawe starcie. No i Liverpool Kloppa w tym sezonie myślę, że powalczy o mistrzostwo. Jurgen ma u mnie ogromną sympatię i zawsze mu dobrze życzę. Szkoda, że te finały tak przegrywa bo by mógł mieć już kilka fajnych trofeów na koncie.

Ciekaw jestem jaką role w tym sezonie odegra Bednarek. Niektórzy skazują Southampton na spadek z ligi.

-
Dodane: 12.08.2018 22:26 /
Niedzielne mecze zakończone. Liverpool rozgromił West Ham, Southampton zremisował z Burnley.

Hit kolejki zdecydowanie dla City. Arsenal coś tam próbował były strzały. Lacazette czy Aubameyang mieli okazje. Efektów nie było. Żeby Arsenal mógł mieć okazję bramkową musiał czasem Ederson dopomóc. Bramkarz City strasznie podawał w tym meczu. Po drugiej stronie w bramce stał Cech, tylko po co sprowadzili Leno?

Dziwny skład Arsenalu, w tym meczu. Kilka transferów przeprowadzone nie wiadomo po co. Emeri jeszcze coś tam wymyśli. Trzeba dać czas, Kanonierzy może się rozkręcą.

-
Dodane: 15.08.2018 12:28 /
No i Janek znów na ławie siedzi xD Zakontraktowali nowego obrońcę i polak znów od początku zaczyna walkę o miejsce.

Liverpool ładnie zagrał. Fabiański chyba znów będzie mieć podobny problem jak w Swansea, on bronił ile mógł ale reszta ekipy grała słabo. Zobaczymy jak im pójdzie z mniej wymagającym rywalem.

City ogarnęło bez większych trudności.

Salah dalej strzela, Mane również w formie. Zapowiada się fajny sezon.

-
Dodane: 15.08.2018 12:41 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Dobry Liverpool, ale nadal ta obrona u nich taka niepewna, nawet w meczu z wHU które praktycznie nie istniało na tle Liverpoolu :d No i słodko gorzki debiut Fabiańskiego, z jednej strony kilka fajnych interwencji, z drugiej mimo że nie do końca z jego winy to jednak mimo wszystko bagaż czterech bramek.

No i Janek znów na ławie siedzi xD Zakontraktowali nowego obrońcę i polak znów od początku zaczyna walkę o miejsce.

To było pewne :) Musieli na niego stawiać to stawiali, ale jak można kupić towar sprawdzony to nik nie będzie stawiał na ten niepewny :d Powinien dostawać szanse w Pucharach krajowych, jak będzie grał przyzwoicie to nie będzie dramatu ;)

-
Dodane: 19.08.2018 17:02 /
Chelsea wygrała w hicie kolejki, Arsenal miał swoje 15-20 minut w hitowym meczu. Arsenal gdyby miał lepszą skuteczność, to w pierwszej połowie mógł prowadzić nawet 3-0. Chelsea zagrała otwartą piłkę, w obronie dość słabo to wyglądało. Arsenal pod koniec pierwszej połowy dogonił wynik. Widać zmianę stylu gry Chelsea widać otwartą piłkę, nie ma takiego murowania i cofania, jak za Conte.

Tottenham rozbił Fulham, Everton wygrywa z Southampton. West Ham coś słabo wystartował, Liverpoolem mogli, ale z Bournemouth taka w topa. Ciekawe czy będą się tułać na dole tabeli.

-
Dodane: 19.08.2018 19:10 /
United zalicza wpadkę. City rozbija Huddersfield. Chelsea dała rade Arsenalowi. Liverpool dopiero jutro. Powolutku nam się zacznie klarować sytuacja z walką o mistrzostwo. Na razie wydaje się, że ścigać się będą City, Liverpool, Tottenham i Chelsea. United będzie chyba zaliczał wpadki podobne jak w poprzednim sezonie.

O spadkowiczach troszkę za wcześnie rozmawiać. Ale Fabiański chyba znów będzie się tułał na dole tabeli. Arsenal też nie ma najlepszego startu.

-
Dodane: 21.08.2018 11:31 /
wHU dobra pierwsza połowa, albo raczej, 30 kilka minut, później to już tylko w dół, choć gdyby Arnautović był chociaż odrobinkę skuteczniejsi to spokojnie mogli wyciągnąć chociaż remis. Zobaczymy co Pellegrini tutaj wymyśli niezła druga linia, ale nadal słaba obrona i napastnik nie zawsze stający na wysokości zadania, będzie ciężko ale myślę że ta maszyna ruszy ;)

Hit dla Chelsea, a Norata nawet strzelił bramkę, no zobaczymy czy będzie wstanie Sarri zrobić zn niego seryjnego strzelca :d

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy