Ważna informacja News: Konkurs: Shenronie Spełnij Życzenie! ...

Polecamy

Forum > Hydepark > Kulinaria
Temat: Fast Food vs Zdrowa Żywność
Dodane: 28.11.2016 18:27 - Edytowane przez by_black /
JCD - Profil - systemadmin - 90% - 4398
Pamiętam, jak kiedyś nie miałem pieniędzy i wykorzystywałem skrupulatnie wszystkie kupony z Maca, bo było znośnie tanie i dobre i...

...ktoś mi napisał kiedyś, że "kto nie ma brzucha, ten słabo ru**a".

Sk****syn.

No to jadłem. Mam brzuch, bo chciałem dobrze ru**ać i co? I nico, nie ru**am, może to nawet przez ten brzuch :| [yyy]

Nie polecam.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 28.11.2016 18:40 /
Vegetta07 - Profil - user - 10% - 197
Lubię i jedno i drugie. Niestety za dużo pieniędzy wydałem na ff i czas z tym skończyć. Po za tym w nadmiarze jest to bardzo szkodliwe dla organizmu. Mój cel to w przyszłym roku nie zjeść żadnego fast fooda.

-
Dodane: 28.11.2016 19:06 /
JackSkellington - Profil - user - 0% - 13
Takie jedzenie jest uzależniające, smakuje i to bardzo, można je szybko dostać, ale uzależnić można się też od zdrowego jedzenia i zrobić coś podobnego co oferuje fast food, ale mniej kalorycznego i zdrowszego.

-
Dodane: 30.11.2016 18:48 /
KaKa - Profil - user - max% - 13631
Mam koło szkoły Maca, dwie restauracje z kebabami, chociaż niesie czy jednej już nie zamknięto, ale mnie tam nie ciągnie.

Po pierwsze - drogo. Mały kebab 7 zł, a mogę sobie kupić w markecie jakieś pieczywo z jogurtem czy coś i najem się bardziej niż tym kebabem.
Po drugie obiady jadam w domu, więc nie mam powodów by się opychać FF przed nimi.

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 30.11.2016 18:53 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5600
#KaKa
Po drugie obiady jadam w domu

Słuszna inicjatywa.

I nie kupuj Kebabów [zly] my nie wspieramy Muzułmanów [zly]

-
Dodane: 13.07.2017 13:10 /
szelu84 - Profil - user - 0% - 10
Polski kebab jest spoko ^^ Co do tematu, również jadam obiady w domu, sam gotuję, lubię to i wiem chociaż co jem ;) Jedynie wyskoczę raz na jakiś czas na ten wcześniej wspomniany polski kebab, ale to tylko w przypadku jak w pracy dłużej muszę zostać :)

-
Dodane: 13.07.2017 17:56 /
Stenbar - Profil - user - 60% - 1550
Raczej unikam niezdrowej żywności i te uniki wychodzą mi całkiem dobrze. :)
Podziwiam ludzi, którzy napychają się fast foodami, ja bym tak nie mógł, przecież ten syf w nadmiarze bardzo pogarsza samopoczucie.

-
Dodane: 13.07.2017 19:01 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1903
A ja tam nie przejmuję się co jem :d Ważne by smakowało, a czy produkt jest zdrowy, niezdrowy, kaloryczny, solony, rakotwórczy czy kit wie jaki jeszcze to już sprawa drugorzędna. Człowiek za krótko żyję by się przejmować, że o produkt ma o x kalorii więcej niż inny to zjem ten mniej kaloryczny. I idąc tą drogą o zgrozo nie mam nadwagi :d A słuchając co wielcy dietetycy wygadują powinienem już dawno mieć mega nadwagę zwłaszcza, że moja praca polega na siedzeniu przed kompem :d

-
Dodane: 13.07.2017 21:49 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4685
#KaKa
Gdzie ty masz na swojej wiosce Mcdonalds ??

Jeśli już mówimy o jogurtach, to też nie jest zdrowe jedzenie. To jest sama chemia, która robi więcej szkód niż czasami zjedzenie jednego Burgera. Owszem minusem takie jedzenia jest "ciężar" na żołądku. Ale tak naprawdę to cukier jest niebezpieczny. Różnego rodzaju słodziki. Niektóre antyutleniacze i inne twory. To jest niebezpieczne. Pizza i Hamburger nie czynią takie spustoszenia jak chemia.

-
Dodane: 14.07.2017 13:56 /
Negan - Profil - user - 0% - 70
Czasem sobie kebaba zjem, ale to zdarza się bardzo rzadko. Do mcdonalda czy kfc w ogóle nie chodzę. Wolę sobie przygotować w domu jakiś posiłek, tak jest smaczniej i zdrowiej :)

-
Dodane: 20.09.2017 18:06 /
Fast-foody? Od czasu do czasu. Raz na 2 tygodnie może. Polecam to każdemu, kto pracuje umysłowo. Po takiej pizzy czy kebabie ma się w głowie takie zamulenie że masakra. To wpływa na myślenie jak cholera. Jak już coś to zdrowe odżywianie + dużo ruchu i od czasu do czasu można sobie pozwolić. Jak musisz dużo myśleć w ciągu dnia to polecam zainteresować się takimi rzeczami jak np. https://naturaonl...lej-lniany i inne różne produkty superfoods. Dają kopa i dzięki temu można pozwolić sobie od czasu do czasu na coś nie zdrowego :)

-
Dodane: 13.02.2018 23:19 /
martynakupka - Profil - user - 0% - 1
Oczywiście, że warto zdrowo się odżywiać aniżeli jeść ciągle kebaby, zapiekanki i inne przetworzone rzeczy. Warto zastanowić się nad porządną dietą i ćwiczeniami z aktywnością m.in 2 razy dziennie. Dodatkowo polecam zainteresować się takimi tematami jak gdzie kupić nasiona chia http://enaturablo...lecznicze/ i samemu przygotować sobie odpowiednią dietę . Pozdrawiam [cfaniak] :p

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy