Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Forum > Hydepark > Moda, Zdrowie i Uroda
Temat: Zarost i golenie się
Dodane: 14.10.2008 18:10 /
Rewinger - Profil - user - 40% - 934
Szukajka nic nie znalazła więc zakładam temat.

A więc były już piegi xD Czas na zarost. Temat głównie dla dziewczyn. Otóż drogie panie czy lubicie kiedy facet przysłowiowo jest "nieogolony"? Lubicie jak ma wielką brodę czy może wolicie tylko wąsa xD Wiadomo, że to zależy od faceta, ale wam to jaki by się marzył :p ? Faceci też mogą się wypowiadać, powiedzcie czy macie coś takiego jak broda, czy może uważacie to za brzydkie. I żeby była jasność nie tworzę tego tematu żeby się dowartościować tylko po to żeby dać jakiś luźny prosty temacik, niezbyt wymagający xD A więc panie i panowie do klawiatur!

-
Dodane: 14.10.2008 18:15 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14853
Może nie jestem panią xD Ale powiem coś na ten temat, jeżeli chodzi o mnie to mam bardzo często brodę i powiem wam że akurat do mojego ułożenia twarzy broda mi pasuje xD Nie dawno się w końcu ogoliłem i żałuje bo jakoś dziwnie teraz wyglądam xD Co do zarostu jeszcze naprawdę mi nie przeszkadza i szczerze to lubię swoim zarostem wkurzać dziewczynę bo jakby nie było drapie.. xD

-
Dodane: 14.10.2008 18:15 /
by_ikar - Profil - systemadmin - 90% - 4472
Temat fakt lekki xD zarost? Lubię ale nie długi, jak mam trochę dłuższy to mnie cholera bierze od razu i idę się ogolić xD a co do tego czy u kogoś innego ja to widzę, to powiem tak: jest mi to obojętne, bo mało mam do tego czy mój kumpel lubi brodę czy nie, jeżeli lubi spoko jeżeli nie to też spoko przecież nie będę mu mówić "ogol się świnio" xD co ja baba jestem?

Kobiety nie bardzo lubią zarost bo drapie;p chodź są takie hardkory że zarost to podstawa..

-
Dodane: 14.10.2008 18:17 - Edytowane przez quentin7 /
quentin7 - Profil - user - 10% - 104
hmmm dobry temat ....bo sam sie zastanawiam co na ten temat sądzą dziewczyny ... osobiście zwykle lubie jak jestem zarośnięty ale gdy inni zaczynają zwracać na to uwage że "czas na maszynke" odrazu gole do cna

ale staram sie też zeby ten zarost jako tako przyzwoicie wyglądał bo gdy robi się już troche za długi przestaje to efektywnie wyglądać
i dlatego lubie ale taki w miare krótki
z niecierpliwością czekam na posty dziewczyn

pozdr

-
Dodane: 14.10.2008 18:17 /
Krisu - Profil - user - 30% - 504
A tam zarost xD. zarost to normalna rzecz. Moim zdaniem, niektóre dziewczyny lubią lekki zarost, ale nie jak u św. Mikołaja xD. Ja chociaż jestem chłopakiem, przeszkadza mi ktoś, kto łazi nieogolony jak małpa. Ja tam jeszcze zarostu, mocnego nie mam , broda czy tam wąsy i cieszę się z tego. To tyle na ten temat xD

Pozdro All

-
Dodane: 14.10.2008 18:21 /
enigma - Profil - user - 80% - 3428
by_ikar napisał/a:
chodź są takie hardkory że zarost to podstawa..

Masz na myśli blacka ? xDDDDDD Nie no powaga ; D z okazji iż mam te swoje zakichane 17 lat, to o jakimś bujnym zarostem nie mogę mówić xD Lubie mieć zarost ale lekki, jakoś dla mnie człowiek który ma brodę kojarzy się z takim człowiekiem który nie dba o siebie xD nie wiem czemu ; D wąsy ? -zależy u kogo, ja np. nie widzę się z wąsem ; D i golić się raczej muszę bo mojej dziewczynie to przeszkadza więc muszę o sobie dbać nie ? xDDD

-
Dodane: 14.10.2008 18:25 /
by_ikar - Profil - systemadmin - 90% - 4472
enigma napisał/a:
Masz na myśli blacka ? xDDDDDD Nie no powaga ; D

Czytaj uważnie:

Kobiety nie bardzo lubią zarost bo drapie;p chodź są takie hardkory że zarost to podstawa..

Chodziło mi o kobiety, do czego to doszło żebym musiał cytować sam siebie.. xDD

-
Dodane: 14.10.2008 18:28 - Edytowane przez riddic21 /
riddic21 - Profil - user - 20% - 304
Ja akurat mimo tak mlodego wieku mam juz bardzo powazny zarost. Najgorsze jest to ze zarost mi jakos nie pasuje, lekki i owszem nawet nadaje mi takiej dojzalosci, i dobrze mi z nim (ponoc) ale jak juz jest dluzszy to wygladam jak barbarzynca. Jak mialem ospe to nie golilem sie 2 tygodnie, jak zobaczylem sie w lustrze to mam traume do dzis, hehe wygladalem jak Leonidas z 300 seryjne az mama zaczela na mnie tak wolac xDD
Teraz gole sie co 2 dni bo wlasnie 2-dniowy zarost wyglada jeszcze dobrze jak jest 3-dniowy to juz mi nie do twarzy.

-
Dodane: 14.10.2008 18:28 /
Abstr@ct - Profil - user - 20% - 266
A zarost xD Z racji tego że mam 14 lat nie mam jeszcze mocnego nie mam,ale mam już dość mocno rozrośnięte wąsy pod nosem i cosik tam na brodzie xD Golę je czasem bo mnie wkurzają [oczy] ,Sam nie jestem dziewczyną ale nie lubię niogolonych gości.Choć mówią,że zarost to symbol męskości.

-
Dodane: 14.10.2008 18:56 /
C@rL - Profil - user - 60% - 1969
Ja lubię kobitki o lekkim zaroście xDDD Oczywiście joke ;p Choć chodząc do gimnazjum miałem taką woźną, która miała bujny zarost ^^ Ciągle jej się boję... dlatego w nocy nie chodzę do łazienki, a swoje sprawy załatwiam na miejscu, w łóżku xD Wracając jeszcze do tej woźnej, to muszę powiedzieć, że strasznie wredna baba z niej była xD Dlatego też dostała od nas na święta maszynkę do golenia xDDD Ale wróćmy teraz do mnie... Ja mam 17 lat i mały zarost, który golę co tydzień (trzeba być atrakcyjnym xD)... Chociaż z nim nie wyglądam tak źle (niejedna tak mówiła xD) to ja nie przepadam za nim i wolę go usuwać ^^

Pozdro all!!!

-
Dodane: 14.10.2008 18:57 /
Falen - Profil - user - 20% - 269
Jako że mam 16 lat specjalnej brody ani wąsów nie mam xDD Jednak co jakiś czas się ogolę żeby w miarę wyglądać. W sumie mojej dziewczynie też to przeszkadzało kiedy mój zarost był większy niż 2 dniowy xD ale teraz jestem sam więc robię co chcę ;p chociaż mi tez pasuje taki do 2-4 dni ;p Ja na szczęście nie mam rzadkiego zarostu bo to jest masakra kiedy ktoś sie nie goli a ma rzadki zarost, jest taki jeden u nas w szkole to kumple z klasy kupili mu maszynkę i wręczyli uroczyście xD Ale mi to nie przeszkadza, niech wyglądają sobie jak chcą.

-
Dodane: 14.10.2008 18:58 /
pepcio - Profil - user - 20% - 313
Jak na mój wiek to już mam całkiem całkiem zarost xD Golę się co dwa dni, bo tak jest dobrze xD Dwu, góra trzydniowy zarost jest ok, a potem to już tak ciulowo wyglądam xD Czy czyjaś broda mi przeszkadza ? Nie, nie uważam tego, że ktoś jest "zarośnięty" za coś złego, aczkolwiek nie lubię jak ktoś ma 17 letnią brodę xDDD

Pozdro

-
Dodane: 14.10.2008 19:48 - Edytowane przez spijspokojnie /
spijspokojnie - Profil - user - 0% - 71
więc moim skromnym zdaniem mały zarost może być ale naprawde tylko kilkudniowy xD jednak jeśli zobaczyłabym kogoś z brodą taką jak ma Dumbledore to chyba bym się skrzywiła na widok tej osoby xD najgorsze jak ktoś ma dziewiczego wąsa xDDD to jest takie odrażające [oczy] jednak nie wyobrażam sobie dwudziestolatka z czymś takim pod nosem xD wg mnie to strasznie postarza :p to chyba tyle :)

zapomnialam dodać, ze ja nie posiadam owego zarostu xD

-
Dodane: 14.10.2008 20:07 /
Ace - Profil - user - 20% - 294
Ja nie lubie mieć duzego zarostu no chyba że na brodzie ale t dziwnie wygląda jak dla mnie bo na twarzy mam rzadki troche xDD No i wkurza mnie jak mam dłuższy;d najlepszy jest taki kilku dniowy bo tak fajnie się z tym czuje xD Wąsów nie chce mieć chyba że jak będe stary czyli już nie długo xD

-
Dodane: 14.10.2008 20:54 /
Kaja - Profil - user - 0% - 27
Ja tam bardzo lubię zarost u chłopaka, oczywiście góra cztero dniowy bo jakoś nie wyobrażam sobie bym mojemu chłopakowi warkocze robiła z brody.. chociaż Jack Sparow wyglądał z nimi dostojnie :) Najbardziej podoba mi się zwykła broda bądź hiszpańska, za to nienawidzę jak chłopak nosi samego wąsa nie dość że to go postarza to w ogóle nie pasuje do osoby w tak młodym wieku. Przynajmniej moim zdaniem :)

-
Dodane: 14.10.2008 21:04 - Edytowane przez Zuza /
Zuza - Profil - user - 70% - 2509
a mi się podoba taki kilkudniowy zarost :d ale ani broda ani wąsy już nie :p
http://upload.mol...leto_2.jpg
tu macie zdjęcie Jareda Leto xD on ma taki optymalny, ale to zależy jak komu pasuje. Na przykład wyobrażacie sobie ogolonego żula?xD

edit. Nie odczuwam takiej potrzeby :) A czy ja napisałam, że takich nie ma? A poza tym nie wiesz czy to jest żul :p

-
Dodane: 14.10.2008 21:17 /
Napojasz - Profil - user - 50% - 1436
Ty to podziwiasz chyba tych żuli...ciągle tylko o rowach i o żulach nawijasz xD Lecz się :d Ogolony żul? Moja propozycja to: http://img487.ima...ki19fh.png

-
Dodane: 14.10.2008 21:27 /
Korzel - Profil - user - 30% - 457
Zacznę od tego, że golenie to dla mnie jedna z najgorszych rzeczy a tym bardziej, że nie lubię być nie ogolony i jak na złośc już po 3 dniach po goleniu mam zarost a to mnie zejebi*** wkurza :d Dlatego moja twarz jest zawsza delikatna i ładnie ogolona :d :d I wydaje mi się, że raczej nie dopuszczę do zapuszczenia kiedykolwiek brody czy wąsów xD. Pozdrawiam

-
Dodane: 14.10.2008 21:40 /
attokai - Profil - user - 0% - 17
Lekki zarost - tak (zależy u jakiego faceta xD), ale za brodę i wąsy podziękuję xD

-
Dodane: 14.10.2008 21:58 /
Glamb - Profil - user - 30% - 401
Ja jakoś tak mam, że włosy szybko mi rosną/odrastają, więc parę razy już się goliłem. Zarost to wg mnie fajna rzecz :d Jak będę starszy to na raczej będę się rzadko golił :d Taki zarost jak mają np. kowboje w Westernach jest fajny, ale wąsy już mniej, lecz niektórym pasują ;)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy