Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Forum > Hydepark > Moda, Zdrowie i Uroda
Temat: Pryszcze/Syfki/Trądzik
Dodane: 30.12.2009 20:53 /
olek_mi - Profil - user - 80% - 3151
Zawsze miałem taką mięciutką twarz, wręcz jak malowaną, ale przyszedł okres dojrzewania, a z nimi pryszcze. Mam ich góra kilka i to po bliższym patrzeniu w lusterko, więc jest dobrze. Jak się dba o higienę i zdrowo odżywia, to te problemy nie występują ;) .

-
Dodane: 16.10.2010 14:03 /
Sango - Profil - user - 70% - 2431
Ostatnimi tyle mi się tego na pysku pojawiło że...toć to normalnie jakaś klątwa :d i nie chcą zejść już toniki i kremiki nie pomagają [yyy]

-
Dodane: 16.10.2010 22:38 /
malpex - Profil - user - 90% - 4369
Na szczęscie ja już w większości to mam juz tę mękę za sobą. Ale przecież to każdy musi przejść i się nie dać. ;]

-
Dodane: 16.10.2010 22:45 /
kordos - Profil - systemadmin - 100% - 6457
malpex napisał/a:
Na szczęscie ja już w większości to mam juz tę mękę za sobą. Ale przecież to każdy musi przejść i się nie dać. ;]

Ja jeszcze jestem w trakcie. [yyy]
Na szczęście nigdy nie miałem takiego całotwarzowego wysypu, tylko miejscami się robią, ale za to ciągnie mi się to od dłuższego czasu.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 16.10.2010 23:03 - Edytowane przez Cinek06 /
Cinek06 - Profil - user - 10% - 215
Jej, to ja jakiś dziwny jestem xd Nigdy nie miałem wysypu pryszczy... ostatniego miałem jakieś pół roku temu ;o Jednego ! Nigdy nie miałem w jednym czasie więcej niż dwa syfki o.O A, te 14,5 roku się maa.

@kordos
Nie martwić się ? ;d Chyba odwrotnie ;p

-
Dodane: 16.10.2010 23:08 /
Cinek06 napisał/a:
A, te 14,5 roku się maa.

14 lat? To nie martw się, jeszcze wszystko przed tobą. :p
Btw mi tez jakoś w wieku 14 zaczęły trochę się robić i do tej pory (czyli przez 4 lata) trochę się robią, tak po kilka, raz więcej raz mniej, czasem w ogóle nie mam.

-
Dodane: 17.10.2010 23:02 /
Ja chyba miałem troche poźniej niż 14 lat, ale mówie o tym jak się na poważnie zaczęło bo to ze jeden wyskoczy to przecież nie jest początek :p A ciągnęło się za mną dość długo bo nawet teraz czasem coś wyskoczy.

-
Dodane: 18.10.2010 18:44 /
malpex napisał/a:
A ciągnęło się za mną dość długo bo nawet teraz czasem coś wyskoczy.

Nic w tym dziwnego, mam brata, który ma 24 lata a nadal czasem mu parę wyjdzie takich syfów. :p

-
Dodane: 18.10.2010 21:55 /
Nic w tym dziwnego, mam brata, który ma 24 lata a nadal czasem mu parę wyjdzie takich syfów. :p

No ja nie mówie ze w tym cos dziwnego jest :p To jest całkowicie normalne i specjalnie się tym nie przejmuję :)

-
Dodane: 18.10.2010 22:58 /
Btw mam kolegę, który ma 18 lat w pryszcza widziałem u niego może... ze dwa razy. [yyy]
Więc są ludzie tez zupełnie wolni od tej plagi.

-
Dodane: 18.10.2010 23:31 /
Cyrus - Profil - user - 80% - 3550
Jeśli ktoś był mądry i stosował metodę "zapobiegaj zamiast leczyć" to nie musiał przez to przechodzić ;P Ja niestety do tych mądrych nie należę xD W wieku 16 lat na twarzy miałem istny dramat xD No moze przesadzam... xD Ale było nieciekawie. Teraz to moze mam po kilka :p Od czasu do czasu coś wyskoczy, ale to wiadomo, stres, sport (chodzi mi o pot podczas wysiłku ^^). Moja "cera" (bo tak to sie chyba nazywa) jest troche zniszczona przez te wszystkie problemy, ale co tam xD Nigdy nie marzyła mi się gładka skóra jak pupa niemowlaka, a na własny wygląd zlewam mówiąc ogólnie, więc mi to wisi czy coś wyskoczy, czy nie :d Chyba że wyskoczy np. na czole... wtedy jest masakra xD

BTW. Mojemu kumplowi wyskoczyło kiedyś centralnie na czubku nosa xD Przezabawny widok xD

-
Dodane: 18.10.2010 23:34 /
Cyrus napisał/a:
BTW. Mojemu kumplowi wyskoczyło kiedyś centralnie na czubku nosa xD Przezabawny widok xD

Wiem coś o tym, tzn mi tam nie wyskakują, jednakże widziałem taki przypadek. :d

-
Dodane: 18.10.2010 23:44 /
Cyrus - Profil - user - 80% - 3550
kordos napisał/a:
Wiem coś o tym, tzn mi tam nie wyskakują, jednakże widziałem taki przypadek. :d

Mi na przykład ostatnio nic nie wyskakiwało... i akurat w dzień apelu na Dzień Nauczyciela wyj*bał taki pryszcz nad prawą brwią, że masakra xD Na szczęście uleczyłem go do niedzieli xD

-
Dodane: 18.10.2010 23:48 /
Cyrus napisał/a:
i akurat w dzień apelu na Dzień Nauczyciela wyj*bał taki pryszcz nad prawą brwią, że masakra xD Na szczęście uleczyłem go do niedzieli xD

Bo one zawsze wyskakują, kiedy nie trzeba [yyy]
Btw u siebie tez zauważyłem, że jak trochę (trochę bardziej niż trochę xD) popiję, to następnego dnia się parę pojawia takich chamów. [yyy]

-
Dodane: 19.10.2010 19:32 /
zadyma - Profil - user - 60% - 1690
Mi tam pryszcze prawie nie wyskakują, mam o tyle szczęście że twarz mam wolną od nich, tylko kilka ich jest na skroni, ale to nie widać ani nie przeszkadza mi.A gdy nawet jakiś wyskoczy to szybko go usuwam, czytaj: wyciskam i po kłopocie.

-
Dodane: 21.10.2010 17:44 /
alfaomega - Profil - user - 0% - 72
ja niemam problemu z pryszczami jeszcze :p i mam nadzieje ze wiele ich nie bedzie ale jak patrze na nie ktorych to mi sie chce odrucic twarz i niepatrz na nia wiecej tyle tego jest ze jeden na drugim jak ja bym mial takie cos to by mnie szlag trafil

-
Dodane: 07.11.2010 22:34 /
Zodiak - Profil - user - 10% - 102
Ja już mam to za sobą ,ale jakiegoś zmasowanego ataku na moja skórę pryszcze nigdy nie przeprowadziły :p

-
Dodane: 09.11.2010 13:28 /
Frager - Profil - user - 0% - 50
U mnie jeszcze są, chodź w mniejszych ilościach. najwięcej tego "gówna" mam na czole ^^ Nigdy nie miałem tego wiele i dobrze :p

-
Dodane: 07.07.2011 11:53 /
lssjbrolly - Profil - user - 20% - 366
kiedyś to miałem problemy. nie to co teraz. w młodości najlepiej działał naturalny photoshop czyli opalanie i nic nie było widać. nadmierna ilość słodyczy powoduje nadal u mnie wyskakujące niespodzianki. używam protex 3 najmocniejszej odmiany i cera gładka.

-
Dodane: 07.07.2011 19:50 /
Megumin - Profil - user - 70% - 2585
Ja nie mam żadnego problemu z trądem ,o dziwo :) .Raz na miesiąc wyskoczy mi jakiś mały i na tym się kończy.Mam je wtedy przez kilka dni i po sprawie.Osobiście jakoś pryszczami się nie brzydze ,to normalne ,że dziewczyna czy chłopak je ma.Nawet u takiej seks bomby czasami jakiś wyskoczy ale one nakładają tynk na ryj aby nie było widać :d .

rafis_fikoł.mp4 /// osu
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy