Ważna informacja News: DBS: Broly: Oficjalny trailer już jest!

Polecamy

Dodane: 19.04.2009 22:26 - Edytowane przez ja0lek /
ja0lek - Profil - user - 40% - 896
Buka... Straszne coś xD Był chyba nawet temat o nim ;P Do teraz źle go wspominam. A Muminki jak Muminki. Fajna bajka. Lubiłem oglądać. Szczególnie ubóstwiałem włóczykija xD Ale to chyba nie ja jeden.

EDIT DO DOŁU:
Jeśli starałeś sie być śmieszny to chyba źle trafiłeś. Bo wg mnie to było jedynie żałosne.

-
Dodane: 30.04.2009 21:45 /
Usunięty - Profil - user - 10% -
Muminki narysowała jakaś lesba dlatego mysle że to jest dla lesb i gejów xD
włóczykij ja go nazwałem moczykij xD

-
Dodane: 30.04.2009 23:13 /
MattiTeo - Profil - user - 40% - 845
mami napisał/a:

:| Muminki zostały napisane przez Tove Jansson i pierwsze słyszę, że była lesbijką (bądź co bądź nazwanie kogoś lesbą jest niegrzeczne). A komiks o Muminkach rysował Mardon Smet, mężczyzna.

-
Dodane: 30.04.2009 23:35 - Edytowane przez an_17 /
an_17 - Profil - user - 0% - 82
też się bałem Buki , to była fajna bajka...ogólnie miło się ją wspomina :) stare dobre czasy...

a ty ''mami'' jesteś żałosny , twój komentarz świadczy o twojej inteligencji która jak widać jest niska.

-
Dodane: 26.12.2009 12:53 /
JCD - Profil - systemadmin - 90% - 4410
No właśnie, Muminki rządzą dzięki jednej postaci - Buce. Na nią nie było mocnych xD Ja w ucieczce chowałem sie pod kołdrę i krzyczałem xD

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 26.12.2009 13:14 /
malpex - Profil - user - 90% - 4369
Muminki sa świetne! xD Buca rlz! xD to prawda ze bajeczka jest świetna pamietam ze bardzo często ja ogladałem za czasów dzieciństwa, bo teraz to juz nie ogladam :p

-
Dodane: 19.11.2011 00:45 /
Esey - Profil - user - 50% - 1462
Chyba każdy widział Muminki, jak dla mnie to połączenie świni i hipopotama! XD Migotka to taka Inoue...Haha. Uwielbiałem to jako dzieciak! Właśnie, buka! Dużo osób mówi, że się bało... Ja tam jakoś nie ^^. No i jakieś inne dziwactwa też tam były, już nie pamiętam dokładnie. W zerówce nawet śpiewaliśmy jakieś piosenki o Muminkach... Tak, te śmieszne-żałosne ^^. Z chęcią bym jeszcze kiedyś powspominał te dziwne hipopotamy. Uwielbiałem małą Mi! Z resztą sam byłem wrednym i dziwnym dzieckiem, chyba tak mi zostało ^^.

-
Dodane: 12.02.2018 23:55 /
Przemek28 - Profil - user - 10% - 154
Własnie oglądam sobie ostatnio wszystkie odcinki. i powiem że fajnie się bawie, może to bajka dla dzieci. ale przynajmniej ma swój urok. najbardziej podoba mi sie postać alicji, postać nie występuje niestety w książkach. mam nadzieje że w przyszłym roku również wyjdą muminki przy których będzie można sie pośmiwać równie dobrze jak przy tych z lat 90.

-
Dodane: 13.02.2018 03:29 - Edytowane przez IJOMMZ /
IJOMMZ - Profil - user - 0% - 88
Też oglądałem Muminki ;) były strasznie mroczne w sam raz na taką zimowa dobranockę do łóżka Pamiętam te ścieżki dźwiękowe dodawały dreszczyku ;) Fajna bajka . Ktoś też wspomniał o Gigi małym chłopczyku który uwielbiał zaglądać dziewczynka pod spódniczki ;) heh też to oglądałem ogólnie Polonia 1 dawała fajne anime ;) Oglądało się tez Generała Daimosa Kazuya był pilotem robota , albo Kapitan Hawk Tsubasa To były czasy fajnego dorastania takie życie bez problemów ;P

-
Dodane: 13.02.2018 06:49 - Edytowane przez pix07 /
pix07 - Profil - user - 10% - 111
MattiTeo napisał/a:
mami napisał/a:

:| Muminki zostały napisane przez Tove Jansson i pierwsze słyszę, że była lesbijką (bądź co bądź nazwanie kogoś lesbą jest niegrzeczne). A komiks o Muminkach rysował Mardon Smet, mężczyzna.

no była. http://marginesy....l/autor/22
Pisarka była lesbijką. Przez czterdzieści lat, aż do śmierci, żyła ze swoją partnerką, graficzką Tuulikki Pietilä – autorką wielu rysunków do jej książek. Ich wspólne podróże oraz pobyt na wyspie zostały utrwalone na taśmach filmowych, które stały się podstawą kilku filmów o ich życiu.

muminki emitowane w Polsce były animacją japońską.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy