Ważna informacja News: DBS: Broly: Nowy projekt Broly'ego na wystawie ...

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Polska - Fortuna I Liga
Dodane: 11.05.2009 12:52 - Edytowane przez Darknes /
Usunięty - Profil - user - 10% -
Siema!
Jest juz temat o Ekstraklasie to sobie pomyślałem o tym żeby była I liga Polska no i załozyłem...
Dobra pora nadchodzi do pytań xD
Kto według was wejdzie do ekstraklasy? Dla mnie wielkie szanse ma widzew i Zagłębie...A kto baraż? Trudno powiedzieć ale chyba Korona albo Podbeskidzie...A kto spadnie?? Ja bym nikomy nie życzył ale Kmity juz nie ma ton chyba Tur Turek xD Odra Opole nie wiem ci co są na samym końcu...A wy jak myślicie??

-
Dodane: 11.05.2009 13:12 /
syngohana - Profil - user - 70% - 2753
Do II ligi spadną: Kmita, Odra O, GKP, Tur Turek. Tak wynika z tabeli bo mają już sporo stratę do bezpiecznych miejsc. A dodatkowo w następnej kolejce grają z drużynami z czołówki więc ciężko szukać punktów tam będzie.

Co do awansu: Widzew i Zagłębie to pewniak do awansu. Raczej nikt już im nie zagrozi. A w barażu widziałbym Koronę. Mocny klub, fajny stadion. Przydałby się ich powrót do Ekstraklasy. :)

Za 5 kolejek all będzie jasne :)

-
Dodane: 13.05.2009 20:29 /
Tomson - Profil - user - 50% - 1093
Nie wiem jak przedstawia się tabela, ale te 3 ostatnie kluby już się raczej nie podźwigną. Co do awansu do extraklasy to mam nadzieje, że wejdzie mój miastowy klub Znicz Pruszków :d

-
Dodane: 05.06.2009 21:33 /
Jedną pomyłkę zaliczyłem xD
Myślałem że spadnie bezpośrednio GKP a spadł Motor xD Trudno się mówi.
Ale resztę trafiłem idealnie :) Widzew i Zagłębie awans a Korona baraż.
Stary bukmacher ze mnie :p

-
Dodane: 05.06.2009 21:40 /
kamil163 - Profil - user - 0% - 73
Ja nie zastanawiam sie kto wejdzie do ekstraklasy... ;) Teraz liczy się dla mnie że SANDECJA dzisiaj wywalczyła I ligę !!! i cały Nowy Sącz świętuje.. :d

-
Dodane: 05.06.2009 21:47 /
iniesta10 - Profil - user - 0% - 79
Moja babcie mieszka blisko Sacza , male miasteczko i 1 liga no no no :d , w grupie zachodniej w barazach zagra Sleza Wrocław , czyzby druga sila we Wroclawiu :d , fajnie ze korona zagra w barazach w Ekstraklase , szkoda Znicza ktory byl blisko jak w ostatnich kilku sezonach i znowu im cos nie wyszlo

-
Dodane: 05.06.2009 22:38 /
pacin - Profil - user - 60% - 1555
Cieszyłbym się jakby to była Legia, no ale na to to nie ma co liczyć. Może w przyszłości ;) . Myślę że do 1 ligi dołączy Górnik i ŁKS, ale sam już dobrze nie pamietam tej tabeli. A do Ekstra klasy to chyba Widzew wejdzie, ale nie jestem pewien.

-
Dodane: 05.06.2009 22:58 /
pacin napisał/a:
Cieszyłbym się jakby to była Legia, no ale na to to nie ma co liczyć. Może w przyszłości ;) . Myślę że do 1 ligi dołączy Górnik i ŁKS, ale sam już dobrze nie pamietam tej tabeli. A do Ekstra klasy to chyba Widzew wejdzie, ale nie jestem pewien.

Sezon się już skończył :d Widzew awansował już :d

-
Dodane: 14.06.2009 13:35 /
Napojasz - Profil - user - 50% - 1436
"Pierwsza liga" kojarzy mi się, z ... pierwszą ligą tzn; Ekstraklasą...nie ma to jak utrudniać życie kibicom xD
A tak na poważnie, to nie interesuję się jej wynikami, jedyna drużyna, do której czułem jaką sympatię to Tur Turek, gdyż jest to drużyna z sąsiedniego miasta...wiecie, taka sąsiedzka solidarność :d

-
Dodane: 22.05.2010 23:01 /
Pepe - Profil - user - 80% - 3734
Dobre czas temat odświeżyć bo do końca sezonu w I lidze zostały tylko 3 kolejki ! Widzew Łódź ma już głowę spokojną i tą drużynę ujrzymy w piłkarskiej Ekstraklasie Polskiej w przyszłym sezonie . Fajnie nie ? :d Drugi na dzień dzisiejszy jest Górnik , a trzecia Sandencja Nowy Sącz . Jeśli chodzi o wejście do ekstraklasy to wolałbym już Górnik, gdzie takie wiochy jak Nowy Sącz się pchają :d Z resztą Górnik to jedna z bardziej utytułowanych drużyn w kraju . A jakie jest wasze stanowisko w tej sprawie ?

----- Podpis --------------------

-
Dodane: 22.05.2010 23:24 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14834
Moim zdaniem każdy kto gra dobrą piłkę ma prawo grać w pierwszej lidze, nawet jakieś zadupie, mam nadzieję, że zobaczymy trochę nowości i jakiegoś dobrze zapowiadającego się beniaminka ;)

-
Dodane: 03.06.2010 19:13 /
nawet jakieś zadupie

Mówisz masz - http://sport.wp.p...omosc.html :d
Wiemy już kto awansował do polskiej I ligi. Z II ligi zachodniej jest to Ruch Radzionków i Górnik Polkowice, natomiast z wschodniej LKS Nieciecza i no właśnie, tu jest zagadka. Dwie kolejki do końca a tabela wygląda tak http://www.90minu...a4508.html . Trudną sytuację będzie miała Resovia Rzeszów, która w następnej kolejce zmierzy się z trzecim Brzeskiem i to na wyjeździe ;)

-
Dodane: 03.06.2010 23:45 /
olek_mi - Profil - user - 80% - 3151
Resovia Rzeszów

Pierwsze co mi się kojarzy z tą nazwą to jedna z najlepszych w polsce drużyna siatkarska xD. A może jeszcze Skra Bełchatów awansuje do I ligi? xD Jak dla mnie to takie wiadomości, że malutka wioska bez funduszy zdobywa awans do I ligi świadczy o wielce skorumpowanej polskiej piłce i jej poziomie... Gdzie tu nas porównywać do np. Niemców, kiedy nasi lepsi zawodnicy z ekstraklasy grają właśnie w II bundeslidze, albo grzeją ławę w pierwszej :p . Nie ma mowy o zjawisku odwrotnym, żeby to niemcy do nas przechodzili, prawda? :p

-
Dodane: 03.06.2010 23:56 /
że malutka wioska bez funduszy

Widać,że nie czytałeś artykułu. Bez funduszy ? Przecież są na tak wysokim poziomie dzięki nadzianemu sponsorowi, który ściągnął piłkarzy z ekstraklasy i dobrego trenera. Z resztą to logiczne że dzięki sponsorowi są tak daleko.
kiedy nasi lepsi zawodnicy z ekstraklasy grają właśnie w II bundeslidze

Nasi najlepsi zawodnicy w II lidze niemieckiej. Jacy ? Piszczek , okej. Błaszczykowski - Borusia, Lewandowski - Lech/Borusia, Obraniak - Lile, Jeleń- Auxerre. Do tego dochodzi Majewski, Dudka,Kuszczak,Boruc i paru innych. I kto z nich gra w II lidze niemieckiej ? :p

-
Dodane: 04.06.2010 10:43 /
olek_mi - Profil - user - 80% - 3151
kiedy nasi lepsi zawodnicy z ekstraklasy grają właśnie w II bundeslidze, albo grzeją ławę w pierwszej

Nasi najlepsi zawodnicy w II lidze niemieckiej

No szkoda, żeby jeszcze nasi najlepsi zawodnicy mieli grać w drugiej bundeslidze :p .

II bundesliga: Artur Wichniarek, Tomasz Kos, Mariusz Kukiełka.
II angielska liga: Bartosz Ślusarski, Grzegorz Rasiak, Przemysław Kaźmierczak

Są to byli, lub obecni reprezentanci polski. Tylko nielicznym polakom udaje się przejść do dobrego europejskiego klubu, gdzie i tak co drugi zawodnik siedzi na ławce :p .

-
Dodane: 04.06.2010 10:49 /
Heliaze - Profil - user - 90% - 4671
Trudno wypromować Polskiego piłkarza, nie mamy zawodników wszechstronnych że tak się wyrażę, jedynie możemy pochwalić się bramkarzami, ale oni też grzeją lawę ;D
Szkoda mi trochę Kuby Błaszczykowskiego często nękają go kontuzje co uniemożliwia mu w pełni rozwijanie się.

-
Dodane: 04.08.2010 21:48 /
Sango - Profil - user - 70% - 2431
Hehehe , nie dawno się zaczął sezon I ligi Polski... moja drużyna Wisła.P spadła do niższej ligi i nie jestem zadowolony poprzednim sezonem, a awans zaliczyli Widzew i Górnik... ogólnie poprzedni sezon skończył się dla mnie nie ciekawie.

-
Dodane: 09.08.2010 01:21 /
Dzisiaj oglądałem w telewizji mecz I ligi piłkarskiej ;) Moje szczęście polegało na tym że grała Pogoń Szczecin :> Wielkim kibicem nie mogę się nazwać, ale ich zwycięstwa cieszą mnie tak samo jak znaczną część szczecinian ;)

Patrząc na poczynania pierwszoligowców odnoszę wrażenie że grają ładniej niż np. Wisła z Azerami :(

BTW: Pogoń Szczecin - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 xD

-
Dodane: 09.08.2010 14:01 /
shigeru - Profil - user - 10% - 201
Słaby start KSZO ostatnie miejsce i 0 pkt. Dobry poczatek zaliczyli natomiast GKP Gorzów, Piast Gliwice i ŁKS Łódź, no ale coż to dopiero dwie kolejki.

SanGo napisał/a:
moja drużyna Wisła.P spadła do niższej ligi i nie jestem zadowolony poprzednim sezonem,

Też dwa zwycięstwa na początek i chyba będą mogli powalczyć o powrót do I ligi :d

-
Dodane: 02.10.2010 23:05 /
roger0310 - Profil - user - 20% - 323
ŁKS wzmocniony piłkarzami z ekstraklasy rzązi, konkretnie Smoliński, Mięciel i juior z Legii Kosecki. Faworytem także jest Podbeskidzie, gdzie zachwyca formą Demjan. Ciekawe, jak Sandecja, która do końca biła się w zeszłym sezonie o awans. Kibicuję najbiedniejszym, czyli Niecieczy. Trudno rolę mają do spełnienia, ale liczę na nich.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy