Ważna informacja News: DBS: Broly: Nowy projekt Broly'ego na wystawie ...

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Polska - Fortuna I Liga
Dodane: 05.10.2015 20:53 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 828
Stomil mimo porażki nadal trzyma się w czole tabeli i w zasadzie fajnie bo w lidze jest ciekawie. Wisła wygrała ale biorąc pod uwagę ich dotychczasowe wyniki to nie zdziwię się jeżeli następny mecz przegrają :d Dolcan lideruje i wygląda naprawdę dobrze.

Wiadomość doklejona:
Tak jak przypuszczałem Wisła po zwycięskim meczu omal nie przegrała i byłoby tak gdyby Stomil przycisnął zamiast cieszyć sie z tego co miał. Fakty są takie że stroną dominującą była Wisła ale co z tego skoro nie potrafił tego wykorzystać. Gdyby Lebedyński spudłował jeden raz mniej.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 06.02.2016 21:04 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13686
W tym roku powtórka dramatu Stomilu... dużo gorszego dramatu w sumie niż rok temu bo klub o włos uniknął bankructwa i spadku do IV ligi. Na szczęście udało się uzyskac fundusze na rundę wiosenną a prezydentowi miasta wielki chu*** w dupę za to co zrobił... albo raczej czego nie zrobił chociaz obiecywał wiele. Chciał debil budowac nam nowy stadion a potem stwierdził, że w Olsztynie nie ma miejsca na piłkę nożną i nie chciał dołożyć do drużyny :| Skoro w Olsztynie nie ma miejsca to gdzie na Warmii i Mazurach ma być stolica piłki nożnej?! :| Stomil to najbardziej utytułowany klub i przy odrobinie szczęścia i pomocy finansowej mają szanse powrócić do ekstraklasy. Mogę się założyć, że kolejnej kadencji się prezydencik nie doczeka za to co chciał zrobić Olsztynowi.

http://www.olszty...n=FB_Sport
Czekam na marsz [serce] I na rundę wiosenną. Ganbare Stomil! [placze]

Oczekuje też nowego stadionu , oby go skończyli jak najprędzej a potem ekstraklasa [placze]

-
Dodane: 06.02.2016 21:16 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4627
#Darknes Wierzysz w to, że wybudują wam stadion?? Który będzie drogi w utrzymaniu?? [oczy] Znając polskie realia, się może nie utrzymać. Ale źle nie życzę. W moim mieście też był pierwszoligowiec, ale zbankrutował. I został zdegradowany do któreś ligi, ale już nie pamiętam do której. ;)

-
Dodane: 06.02.2016 21:24 - Edytowane przez Darknes /
hlkpl napisał/a:
#Darknes Wierzysz w to, że wybudują wam stadion?? Który będzie drogi w utrzymaniu?? [oczy]
Wierzyć to sobie mogłem jak chodziły plotki, że powstaje projekt, teraz już się wszystko potwierdziło.

Przecież wstawiłem w poście zdjęcie jak ma wyglądać nowy stadion. Projekt jest już skończony i zatwierdzony. Przetarg na budowę tez już się zakończył i od 2017 roku mają zacząc go budować więc tu nie ma w co wierzyć bo to są już fakty.

Tak samo było z budową mojego nowego wydziału :p Najpierw były plotki, ludzie wierzyli, że w końcu powstanie a teraz tez już mamy gotowy zatwierdzony projekt i w tym roku rusza budowa. W Olsztyn dużo hajsu pompuje Europa, mieszkam tu już 4 lata i w tym czasie powstało bardzo dużo nowych fajnych (i wielkich) obiektów :p

I Stomil to nie jest pierwszoligowiec tylko ekstraklasowy zespół [zly] Który próbuje wrócić po spadku do IV ligi (też przez problemy finansowe, które się ciągną za klubem już od jakichś 10 lat xD).

Mają chłopaki potencjał, jedyne czego brakuje w Olsztyńskiej piłce nożnej to pieniędzy [xd] Klub potrzebuje jednego grubego sponsora z zewnątrz bo obecne władze miasta wolą pompować grube miliony w siatkówkę plażową zamiast w sport narodowy [yyy]

-
Dodane: 06.02.2016 21:38 /
Nie takie inwestycje miały być, może powstanie wam ten stadion. Ale czy on się utrzyma?? Unia coś dołoży?? Jeśli tak, to zwracam honor. ;) Bo jak Unia ma, to da i macie. Tylko koszty utrzymania będą spore. :d A jak macie problemy finansowe, to może być lipka. :(

-
Dodane: 13.03.2016 22:57 - Edytowane przez Darknes /
No i ruszyli :d Stomil bez żadnego przygotowania bo zamiast trenować piłkarze walczyli z klubem i miastem o pieniądze aby w ogóle do rundy przystąpić :| Pierwszy mecz na remis, drugi już niestety przegrany, a szkoda bo cała czołówka zremisowała i można było nadrobić te 2 punkty. Liczę, że teraz u siebie dadzą radę wygrać. Na ekstraklase nie ma co liczyć, bo nie ma na to pieniędzy ale fajnie by było pokazać pazurki i nieco pokrzyżować plany tym z góry albo tym z ambicjami co czają się pod Stomilem [xd]

Zakończenie ligi w górnej części tabeli to byłby sukces przy obecnych problemach klubu. Pocieszeniem jest to, że utrzymanie mają chociaż praktycznie pewne [xd] Zwłaszcza, że Dolcan nie dał finansowo rady.

Szkoda troszkę, że jak akurat gramy u siebie to zawsze mam zjazd i jakieś ważne zajęcia podczas meczu [yyy] Prawdopodobnie będę mógł się wybrać dopiero na mecz z Zawiszą za ponad miesiąc [yyy]

-
Dodane: 14.03.2016 21:56 /
Wisłą z Płocka ja ciśnie, Arka też być może wróci. I mecz przyjaźni z Leszkiem i Cracksą?? :p Stomilu mi szkoda, dawno nie grali w Ekstraklasie. I mają ciężką sytuację, inne Zawisze, Arki, Zagłębia grało nie dawno w najwyższej lidze. :)

-
Dodane: 01.04.2016 18:34 /
Stomil nadal bez wygranej na wiosnę :( Ciązko nieco im idzie, ale co się dziwić jak się w ogóle nie miało okresu przygotowawczego. Ostatnio już wydawało się, że zwycięstwo jest blisko, zaczęło sie ładnie 2:0 u siebie, zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki a skończyło sie remisem, o mały włos a mogło się skończyć nawet 2:3 [yyy]

Arka z Wisłą prą do przodu. Ich awans jest już prawie pewny, nie widzę innego kandydata poza nimi...

Ciekawe czy spadkowicze dadzą radę przynajmniej punktowo przegonić Dolcan [xd] Bo to śmiesznie wygląda jak jeden z nich się utrzyma mając mniej punktów niż Ząbki.

-
Dodane: 04.04.2016 18:05 /
Arka i Wisła pozamiatały i mają awans w swoich rękach wystarczy go teraz utrzymać. Nie ukrywam że trochę szkoda bo w ostatnich latach z reguły losy awansu ważyły się do końca.

Co do dołu tabeli to trzeba pochwalić Rozwój Katowice który po jesieni nie miał dobrej sytuacji a teraz powoli pnie się do przodu mając jeszcze na uwadze że Dolcan już się nie liczy to całkiem możliwe że derby Katowic dalej będą gościć w I Lidze

-
Dodane: 19.04.2016 19:46 /
A tu co mamy?? Arka i Wisła daleko z przodu. I dalej ze sporą stratą, Zawisza, Zagłębię, Chrobry, Stomil mające do siebie mały dystans. Dolcian ładnei walczył a teraz spada z ligi walkowerem.

-
Dodane: 19.04.2016 22:30 /
ziolo93 - Profil - user - 0% - 11
Jak się cieszę, że Arka ma praktycznie awans w kieszeni. Nie dlatego, że jej kibicuje, bo jestem z Gdańska, ale przynajmniej jak Arka będzie w ekstraklasie to będzie pełen stadion - na derbach :)

-
Dodane: 23.04.2016 08:35 - Edytowane przez Darknes /
Arka z Wisłą już powoli przyklepują swój awans, pytanie tylko kto ostatecznie zostanie mistrzem ligi? :d W sumie fajnie, że Arka przechodzi bo w Gdańsku z frekwencją było na prawdę słabo, a stadion ma potencjał, więc teraz chociaż derby może zapewnią dobry dzień meczowy na Lechii.

Dziś Stomil z Zawiszą :d Walka w sumie o nic, Zawisza może i ma środki na awans ale nie ma dośc punktów aby mieć na niego szansę, Stomil zaś nie walczy o nic poza faktem, że Zawiszy nienawidzą, więc będą chcieli wygrać dla zasady :d Wybieram się po raz pierwszy na młyn [serce]

-
Dodane: 15.05.2016 22:40 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Arka Gdynia już praktycznie zdobyła mistrza ! ligi przez to dzisiejsze potknięcie Wisły, w Płocku mieli na tyle szczęścia że Zawisza też przegrała bo mogłoby być gorąco przy 4 punktach różnicy.

W dole tabeli ciasnota i walka o utrzymanie będzie pewnie trwać do samego końca i szczerze powiem że nie mam pojęcia kto spadnie bo w walkę o utrzymanie zamieszane jest niemal pół tabeli więc ciężko coś wytypować

-
Dodane: 15.05.2016 23:35 /
Arka mistrza pewnego jeszcze nie ma, chociaż potknięcie Wisły ich mocno ustawiło.

Mecz z Zawiszą był całkiem udany, szkoda że tylko zremisowany. Na młynie się działo ale to co sie działo teraz na Arce to dopiero były emocje! :d Szkoda mi Stomilu bo z przebiegu meczu nie powinno to się tak skończyć. Dwie bramki Arki zdobyte z dupy po głupich przebitkach... jedna po błędzie obrońcy i tylko jedna była na prawdę piękna i tak straconej bramki nikt by się nie powstydził bo to była totalna bomba. Olsztyn dalej bez zwycięstwa wiosną a sytuacja powoli staje się nieciekawa bo do strefy spadkowej coraz bliżej. Muszą się utrzymać bo znalazł się sponsor, który od następnego sezonu wyłoży dobre pieniądze. Zostały 3 kolejki, trzeba w końcu wygrać minimum jeden mecz aby odetchnąć.

-
Dodane: 20.05.2016 21:03 /
No to już znamy obu Beniaminków następnego sezonu Ekstraklasy. Wisła dzisiaj nieźle pobawiła się z Zawiszą i w naprawdę Wielkim stylu wita się z najwyższym szczeblem rozgrywek po latach rozłąki.

-
Dodane: 25.05.2016 18:09 /
Kurde, sam nie wiem kogo bardziej wolę jako mistrza, Arkę czy Wisłę? :| Płock troszkę moje strony + Stomil Arki nie lubi bardzo więc fajnie by było chyba jednak ostatecznie zobaczyć na 1 miejscu Wisełkę.

Stomil nadal w ogromnym dołku... żadnego zwycięstwa wiosną! To przestało już dawno być zabawne :| Zostały 2 mecze a strefa spadkowa coraz bliżej...

-
Dodane: 04.06.2016 19:38 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Niezły bajzel mamy w 1 lidze :) jak się okazało Zawisza nie dostała licencji na przyszły sezon a czas na odwołanie ma do 7 czerwca. Niby rzadko przy odwołaniu klubu nie przyznawano licencji ale przy tym szambie które wypływało w tym sezonie w Zawiszy to różnie może być.

-
Dodane: 05.06.2016 10:29 /
Trochę to śmieszne, że klub który jeszcze niedawno grał w Europejskich Pucharach (w kwalifikacjach do pucharów ściśle rzecz ujmując xD) nie dostaje teraz licencji nawet na I Ligę (drugą).

Jest więc szansa, że jeden ze spadkowiczów zostanie w lidze xD

Byłem ostatnio znów na Stomilu. Tym razem w końcu zwycięstwo [serce] Pierwsze wiosną xD Licencje na grę dostali tylko niestety wraz z nią kara pieniężna + minusowe punkty w przyszłym sezonie. W ten sposób Stomil zacznie nowy sezon z dorobkiem -3 punkty [yyy]

-
Dodane: 05.06.2016 20:17 /
Koniec rozgrywek 1 ligowych i wiemy już wszystko, no może nie do końca przez Zawiszę :) Gks Bełchatów wygrał z Drutexem wysoko ale trochę za późno bo nic ich już nie uratuje łącznie z ewentualnym brakiem licencji dla Zawiszy. Zresztą coś mis się wydaje że to to samo może GKS czekać w przyszłym sezonie w 2 lidze ten klub się sypie zresztą podobnie jak już kilkukrotnie wspomniana Zawisza.

#Darknes A za co ta wysoka podwójna kara dla Stomilu? Szukałem info ale jakoś nie bardzo mogę znaleźć a zaciekawiło mnie to :)

-
Dodane: 05.06.2016 22:23 /
Proszę http://www.90minu...nktow.html :)

Zbyt późno podpisali ugody bo do samego końca nie było nawet wiadomo czy przystąpią do rundy wiosennej... no cóż, taki regulamin, trzeba przestrzegać jak chce się uleczyć polską piłkę z tych głupich długów. Kto nie daje rady zostanie degradowany jak Polonia czy Widzew.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy