Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Forum > Hydepark > Moda, Zdrowie i Uroda
Temat: XXI w. = Sztuczne kobiety?
Dodane: 30.05.2009 22:20 /
Dexteros - Profil - user - 40% - 581
Makijaż - tak, ale bez tony pudru i jakichś mega czerwieni itp.,
tatuaż - tak, jednak bez przesadyzmów,
kolczyki - j.w.

Powiększanie piersi - a ja lubie małe :p
Bardziej kłuje w oczy jeśli kobieta ma zarost większy niż ja :d

I idzie później takie wypacykowane, robiące sie na dorosłą 14 czy 15 letnie "coś", koszulka kończy sie gdzieś zaraz za czymś co chyba jest piersiami, obcisłe spodnie by uwydatnić "kształty"...ehhh.
W zimie to komicznie wygląda, piździ niemiłosiernie, śnieg pada - panienka w kurtce a całe plecy i brzuch widać :d

Sięga to to po bravo czy jakieś inne mózgotrawiące czasopisma, widzi "amerykańskie" nastolatki [wystarczy obejrzeć mojesupersłodkie urodziny by zobaczyć jak tam nastolatki wyglądaja i sie zachowują - jak nie kupisz mi auta za 100k $ to nie jesteś moim ojcem i mnie nie kochasz]

A dorosłe - czytają te babskie czasopisma - łaaa, ale ona młodo wygląda, też tak chce. Zrób se zdjęcie i skatuj niemiłosiernie PS'em to też tak bedziesz wyglądać :d

-
Dodane: 30.05.2009 22:29 /
Kayleigh90 - Profil - user - 70% - 2178
Jak to mówią, może to jej urok, może to Photoshop xD. Ale ogólnie zgadzam się z Tobą. Dbanie o siebie jak najbardziej, ale wszystko w granicach rozsądku.

-
Dodane: 01.06.2009 13:27 /
pacin - Profil - user - 60% - 1555
Dexteros dobrze mówi. Coraz większa rzesza dziewczyn sięga po to gówno jakim jest bravo za wszelką cenę upodabniają się do tych graficznie przerobionych dziewczyn. Dzięki takim czasopismom my faceci też jesteśmy poszkodowani. Dlaczego? To proste, dziewczyna widząc takiego odstawionego pedałka (np. zespół US5) marzy że za rogiem go spotka olewając innych chłopców.

Co do tatuaży to u kobiety mi się nie podobają. Sam nie zrobiłbym sobie bo mi to nie potrzebne.

A co do wina to też lubię czerwone ale nie to coś z warzywniaka tylko kupione w dobrym sklepie. xD

-
Dodane: 01.06.2009 13:45 /
Ostatnio leżałem ze śmiechu jak na wp był artykuł, że Miley nie chce by mówili na nią gruba :d A później dzieciaki naśladują swoją idolke ;)

Co to jest US5? :d Wiem, że jak widziałem pierwszy raz to coś z Tokio Hotel, to myślałem, że to baba. Później mnie uświadomiono, że to facet :d

Moje koleżanki to już w większosći pełnoletnie, część już zamężna, wiec raczej ich idolami nie są obecni "bożyszcze nastolatek" ;)

-
Dodane: 03.06.2009 14:56 /
enigma - Profil - user - 80% - 3428
Co prawda to prawda, wraz z biegiem czasu, technologia także wzrasta, a co za tym idzie, można więcej rzeczy zrobić operacją... Co jest bardzo korzystne dla wielu kobiet w dzisiejszych czasach, co prawda dla mnie ot jest trochę głupie, ale to już każdy ma swoje zdanie na ten temat, ja uważam że taki jaki jestem to jestem i nie będę zmieniał się żeby się komuś spodobać czy fizycznie czy z charakteru.

-
Dodane: 17.06.2009 13:50 /
Butek1 - Profil - user - 30% - 417
Operacje plastyczne są coraz bardziej powszechne.Jestem temu przeciwny,bo uważam,że implaty czy inne operacje fajne nie są.Do końca życia zostają blizny,a zabieg nie zawsze się uda.Kobiety żeby czuć się bardziej pewne siebie powiększają sobie piersi itp.A te najmłodsze później padają ofiarą gwałtu,bo były zbyt prowokacyjne.I to ich wina w większości,jak podają się za starsze wiekiem.

-
Dodane: 17.06.2009 14:00 /
bartek1910-1911 - Profil - user - 0% - 24
Jatam myśle, że dobrze robiom kobiety dbając o swój wygląd ale nie w tak młodym wieku Xd. A propo jak dodac sobie zdiencie xd bo niewiem czekam na odpowiedz gazu plx z góry dzięki.

-
Dodane: 18.06.2009 12:31 /
Rewinger - Profil - user - 40% - 934
O rany to co ze sobą będą za 20, 30 lat robić mężczyźni, powiększanie mięśni laserem? xD
Ogólnie to nie jestem za takimi operacjami, ale jeśli ktoś czuje, że coś w sobie naprawdę mu przeszkadza i będzie się lepiej czuł jak to naprawi operacją to nie mam nic przeciwko. Jednak nie wyobrażam sobie, że na starość na przykład nos mi odpadnie... brrr

-
Dodane: 19.06.2009 10:07 /
Żeby tylko mięśni :d

-
Dodane: 19.06.2009 11:34 /
JCD - Profil - systemadmin - 90% - 4409
Dexteros napisał/a:
Bardziej kłuje w oczy jeśli kobieta ma zarost większy niż ja :d

Właśnie, ale ja się bardziej dziwie, jak niektóre dziewczyny mają większe włosy na rękach niż ja :p Więc aż takiego mocnego trendu na upiększanie się na siłę nie ma, skoro takie rzeczy widzę.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 31.07.2010 17:15 /
Sango - Profil - user - 70% - 2431
Ja powiem tak...w latach wcześniejszych nawet przed XXI wiekiem , kobiety (chłopy) one były zaniedbane ich nigdy nie interesował ich wygląd to dla nich normalne było... dla siebie i tak były ładne , lecz teraz się wszystko zmieniło o 360 * i mogę śmiało powiedzieć że każda kobieta chce być coraz ładniejsza , robią sobie operacje wydają pieniądzę (moim zdaniem na daremno , mi się podoba kobieta prawdziwa nawet brzydka) i jest presja wśród kobiet 'która jest ładniejsza'

-
Dodane: 31.07.2010 22:24 - Edytowane przez Cheon /
Cheon - Profil - user - 50% - 1212
Kobiety teraz na pewno bardziej dbają o siebie, choć w wielu przypadkach jest to już grube przegięcie. Wyzywające stroje gimnazjalistek, wręcz plastik, a w głowie pusto. Na szczęście istnieją też wartościowe kobiety :)

-
Dodane: 31.07.2010 22:43 - Edytowane przez Salma /
Salma - Profil - user - 0% - 55
Od razu ostrzegam, że nie jestem TRADYCJONALISTKĄ, ale to co się dzieje mnie przeraża. Cóż, co raz bardziej plastikowe stają się nie tylko kobiety, ale i faceci (niestety mam nieprzyjemność znać takich mężczyzn :/) Pozwolę zacytować sobie O.S.T.R'ego: "Wszędzie lateks i plastik i to pie**olone chamstwo naszej generacji". Od dawna omijam kanały takie jak viva, głownie mtv. Okazyjnie wpadła mi do rak gazeta z tytułem "bravo girl"... po przejrzeniu kilku stron spaliłam ją D:! Przekonałam się, że wizja w filmie "galerianki" jest baaardzo prawdziwa. :/ Jedne puszczają się z biedy a inne z nudy, ale przeraża mnie sama wizja puszczania się dziewcząt w wieku 13 lat (13 w górę i 13 w dół tym bardziej).

Ośmiolatka robiącą sobie operacja piersi? W głowach się przewraca! Nie jestem religijna, ale zastanawiam się kiedy komunia stała się tym czymś... czego nie umiem nazwać. Kiedy byłam w wieku komunijnym marzyłam o rowerze, a komórka była szczytem marzeń! Ostatnio widziałam nową linię telewizorów plazmowych, laptopów a nawet quadów w kolorze białym (specjalnie na komunie!)

Jednak nadal jest mnóstwo wartościowych kobiet i mam nadzieję, że nie wyginął ;] Uff... ROZPISAŁAM się :p !

-
Dodane: 31.07.2010 23:14 /
Bociak - Profil - user - 100% - 6226
Właśnie, ale ja się bardziej dziwie, jak niektóre dziewczyny mają większe włosy na rękach niż ja :p Więc aż takiego mocnego trendu na upiększanie się na siłę nie ma, skoro takie rzeczy widzę.

Na przykład u mnie to w ogóle nie widać takiego trendu, nikt się nie faszeruje jakimiś pudrami i czy dziewczyny wyglądają źle? Wręcz przeciwnie. :)

Od razu ostrzegam, że nie jestem TRADYCJONALISTKĄ, ale to co się dzieje mnie przeraża.

Dla każdego człowieka który używa rozum, jest to nie normalne...

-
Dodane: 31.07.2010 23:59 /
lipa911 - Profil - user - 0% - 51

A wiesz czemu takie rzeczy widzisz bo te właśnie dziewuszki korzystały z tzw. upiększacza skóry czyli solarka.
Mało komu podobają się dziewczyny z tynkiem na twarzy bo nie wiadomo jaki potwór się pod tym kryje :p Ja preferuje jak najbardziej naturalne dziewczyny ewentualnie jakiś delikatny makijaż. Dziewczyna ma być ładna i w nocy i w dzień :)

-
Dodane: 01.08.2010 12:36 /
Sayan_SSJ - Profil - user - 10% - 226
animka napisał/a:
No cóż, operacje plastyczne bedą coraz bardzoj powszechne, bo my, kobiety,chcemy jak najlepiej wyglądać. A że postęp naukowy i techniczwy wcąż idzie to do przodu, to na takie upiekrzenie będzie mogła sobie pozwolić każda kobieta.

Nie wiem jak inni ale ja wole mieć kobiete naturalną i np. bez makijażu, operacji itp. Ja rozumiem że każda kobieta chce być piękna i atrakcyjna. Ale czy taki przypadkowy koleś, który się spodoba lasce pokocha Cię za to jaka jesteś czy za to że ma ona wielkie cycki i duża dupe? Owszem są tacy, którzy lecą tylko na wygląd ale moim zdaniem wygląd to tylko taki 'dodatek'. xD to jest moje zdanie

-
Dodane: 01.08.2010 16:11 /
Cyrus - Profil - user - 80% - 3550
Operacje plastyczne powinny być przeprowadzone jeśli ktoś ma wadę genetyczną, żeby normalnie wyglądać. Zresztą po takich operacjach muszą zarąbiście wyglądać na starość xDDD Teraz o tym nie myślą, ale jak później spojrzą na swoje klapnięte cycki z silikonami to będą miały za swoje xD

-
Dodane: 01.08.2010 16:20 /
Valentine - Profil - user - 0% - 91
duży wpływ mają te wszystkie beznadziejne programy na MTV czy inne... dzieciaki to oglądają i głupieją. Ale u nas w Polsce tak to jest że wszystko chcemy kopiować. Jak czasem moja siora to ogląda i widzę jak dziewczyna 16 lat, chce sobie powiększyć biust bo ma za mały, to mnie krew zalewa... starzy mają tyle kasy, rozpieszczają bachora a potem nie maja lepszych zmartwień tylko operacje plastyczne czy nowi chlopacy/laski.

-
Dodane: 01.08.2010 17:53 - Edytowane przez Bociak /
Bociak - Profil - user - 100% - 6226
i widzę jak dziewczyna 16 lat, chce sobie powiększyć biust bo ma za mały, to mnie krew zalewa... starzy mają tyle kasy, rozpieszczają bachora a potem nie maja lepszych zmartwień tylko operacje plastyczne czy nowi chlopacy/laski.

Ja to dla takich pseudo babek dałbym taki wyrok - dać na jakąś bezludną wyspę. :) Może by do głowy coś wpadło. Mi się pięści zaciskają jak ktoś ma takie głupie problemy, gdy niektórzy nie mają co włożyć do garnka. Tylko powystrzelać.

-
Dodane: 03.08.2010 09:13 /
Maciek1996 - Profil - user - 10% - 149
To co z tym światem się dzieje to po prostu masakra. Wolę naturalne, nawet jak małe, ale naturalne. Prawdziwa pięknośc tkwi tylko i wyłącznie w naturze. Każdy powinien akceptowac siebie takim jakim jest.

i widzę jak dziewczyna 16 lat, chce sobie powiększyć biust bo ma za mały, to mnie krew zalewa... starzy mają tyle kasy, rozpieszczają bachora a potem nie maja lepszych zmartwień tylko operacje plastyczne czy nowi chlopacy/laski.

16-latka nie ma jeszcze całkiem rozwiniętych piersi więc chyba operacja nie potrzebna? :o A 8 latka to jestem cholernie zaskoczony.

Masakra :(

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy