Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 15 serwera, Brolly i KONKURS dla graczy!

Polecamy

Forum > Hydepark
Temat: Foch
Dodane: 17.11.2009 20:31 /
Macias - Profil - user - 70% - 2832
bardzo nie lubię jak ktoś strzela focha. Ten sposób reakcji na stres, a zarazem metoda na zrobienie na złość innej osobie, jak dla mnie jest kompletnie idiotyczna. Takie obrażanie się, jest dla mnie co najmniej niepoważne. Nic poprzez to nie osiągamy, a robimy z siebie debili. Najczęściej focha strzelają dziewczyny i strasznie nie lubię jak to robią. Takie zachowanie jest dla mnie dziecinne i gówniarskie.

-
Dodane: 17.11.2009 20:59 /
Dexteros - Profil - user - 40% - 578
Foch? Neeee, u mnie to nie funkcjonuje. Szybciej u pań to widać, czasami o byle gówno.U mnie działa wk*rw :d

-
Dodane: 17.11.2009 22:47 /
Tomson - Profil - user - 50% - 1087
Foch zawsze kojarzył mi się z dziewczynami. Jeszcze nie widziałem faceta, który by strzelał focha :d Mi na szczęście nie zdarzyło się, aby ktoś walnął go ku mojej osobie. To chyba dobrze :d

-
Dodane: 17.11.2009 22:50 /
karol04 - Profil - user - 0% - 4
ooo tez nie nawidze fochow... dzisiaj strzelil kumpel bo go zabilem w grze..oO a kumpele ciagle fochystrzela aj i bog wie za co..

-
Dodane: 18.11.2009 13:31 /
Zuza - Profil - user - 70% - 2483
To ja strzelam na wszystkich focha ! xD Definitywny foch! xD

Oczywiście żartuję, jest to totalna dziecinada, strzelać sobie focha. W ogóle nie mam słów żeby opisać moją minę jak widzę na gg czy słyszę FOCH. Po prostu przegięcie pały, klasycznie. Albo się wkurwia, albo nie, a nie, że 'foszek' i trzeba się starać żeby ktoś się 'odfochował'..

-
Dodane: 22.11.2009 00:10 /
enigma - Profil - user - 80% - 3403
Najgorsze jest to, że niektóre dziewczyny często myślą że foch za nic, to jest zabawne i co najlepsze one lubią jak za to się jeszcze przeprasza, a najśmieszniejsze jest to, że niekiedy przeprosić to trzeba się gorzej natrudzić niż jakby się na prawdę przykrość zrobiło. Ja zaczynam potępiać takie coś i jak jakaś dziewczyna za nic daje mi focha to w myślach jest od raz `to się pier***` i olewam to, bo nie mam siły na niektóre akcje po prostu.

-
Dodane: 23.11.2009 21:07 /
Rocky - Profil - user - 50% - 1381
E tam ja się nie focham xD Dla mnie to głupota, takie obrażanie się na 5 minut :p Denerwuje mnie jak dziewczyny to robią, bo to jest głupie często lubi robić to za nic i być za to przepraszane... A pamiętam jak kiedyś pytałem koleżanki czy wie co to znaczy a ona 'no jasne' a jak jej to rozszyfrowałem to oczy jak pinć złoty xD

-
Dodane: 18.07.2010 19:08 /
Cheon - Profil - user - 50% - 1207
Bardzo mnie wnerwia to fochanie :p Taki dziecinny sposób okazywania obrazy :p Czasem tak robiłem, ale dla żartu rzecz jasna :p

-
Dodane: 18.07.2010 19:17 /
Sango - Profil - user - 70% - 2421
Ja wcale/nigdy nie "szczelam" fochów , i również nie lubię jak ktoś strzela takie fochy wtedy musze mu przyłożyc ( nie zartuje bez bicia się obejdzie )

-
Dodane: 18.07.2010 19:23 /
pacin - Profil - user - 60% - 1550
Te fochy są bezsensu. Kiedyś koleżanki nadmiernie używały tego określenia co mnie irytowało. Może nawet nie zdawały sobie sprawy z tego co to znaczy. xD Chyba aż tak źle z nimi nie jest. Może. xD Koledzy na szczęście pozostawali mężni i nie strzelają fochami. Chyba że do dziewczyn. xD

-
Dodane: 06.01.2011 19:41 /
zadyma - Profil - user - 60% - 1686
Nienawidzę słowa foch, to słowo należy do słownika tych samych osób, które używają słów "Żal" itp. Co do tego czy się obrażam? Nie nigdy się nie obrażam na nikogo, często się przekomarzamy słownie z kumplami ale nie jesteśmy babami żeby sie na siebie obrażać.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 06.01.2011 20:29 /
gohanek16 - Profil - user - 50% - 1161
zadyma napisał/a:
Nienawidzę słowa foch, to słowo należy do słownika tych samych osób, które używają słów "Żal" itp. Co do tego czy się obrażam? Nie nigdy się nie obrażam na nikogo, często się przekomarzamy słownie z kumplami ale nie jesteśmy babami żeby sie na siebie obrażać.

Dokładnie tak samo jak słysze słowo foch to mnie trzepie;p to samo żal oznacza to mniej wiecej smutek po utraconej Bliskiej Ci osobie a ludzie najczęsciej używaja tego słowa jak im coś nie wyjdzie czy coś ich wkurza. Bezsens jak dla mnie

-
Dodane: 06.01.2011 20:31 /
Henkok - Profil - user - 50% - 1010
Dokładnie zgadzam się z tobą gohanek.To jest kompletny bezsens jak dla mnie.Albo jesteś zdenerwowany albo nie,a nie robisz se z tego jaja jakieś

-
Dodane: 06.01.2011 20:34 - Edytowane przez Haudziarz /
Haudziarz - Profil - user - 100% - 6205
Odpowiedzialna jest za to młodzież która przerabia piękne słowa na swoje mierne hity. Jak usłyszę "żal.pl" to już mam zarys osobowości tego człowieka. A foch, to po prostu foch, nie ma więcej znaczeń. xD

-
Dodane: 06.01.2011 20:39 /
Blade69 - Profil - user - 40% - 858
Bociak napisał/a:
A foch, to po prostu foch, nie ma więcej znaczeń. xD

a ja słyszałem rozwinięcie tego skrótu..
F.O.Ch.=fachowe obci...... ****

a tak bardziej na poważnie to rzadko się z czymś takim spotykam i muszę niestety powtórzyć za resztą, że jest to raczej domena kobiet. Wydaje mi się, że to wynika z ich natury tzn. lubią jak się wokół niech biega, zabiega o względy itd.

-
Dodane: 06.01.2011 20:49 /
Haudziarz - Profil - user - 100% - 6205
Wydaje mi się, że to wynika z ich natury tzn. lubią jak się wokół niech biega, zabiega o względy itd.

To już jest ich natura, lubią jak ktoś się nimi interesuje, jak ktoś za nimi biega w ta i z powrotem. :p Nic nie powstaje bez powodu.

-
Dodane: 03.12.2011 11:25 /
Heliaze - Profil - user - 90% - 4663
Ja się nigdy nie focham, ale osoby z tendencją do tego typu zachować przyprawiają mnie o ból głowy. Wyglądają jak niedorozwoje.

-
Dodane: 03.12.2011 12:02 /
Ahalian - Profil - user - 40% - 588
Jak mi coś niemiłego ktoś powie, lub coś mi podpadnie to mówię, że się na niego focham, ale mi to p paru minutach przechodzi i już spoko. Nie potrafię się na kogoś gniewać dłużej niż 15 minut. Już jeden kumpel wie, że jak mówię, że się focham na niego, to po 15-20 min mi przejdzie.

-
Dodane: 03.12.2011 13:19 /
olek_mi - Profil - user - 80% - 3139
Zamiast się fochać, mówię zawsze to co mam na duszy. Tak jest łatwiej i przejrzyściej. Ludzie wiedzą, że jesteś wobec nich szczery, nawet gdy to może to komuś się nie spodobać.

-
Dodane: 03.12.2011 14:06 - Edytowane przez Esey /
Esey - Profil - user - 50% - 1458
Fochać to się mogą dziewczyny, ja zawsze mówię o co chodzi, po co się bawić w podchody, jak dla mnie szkoda czasu i wolę mieć wszystko jasne. A jak ktoś mi strzeli focha, to się do takiej osoby nie odzywam, bo nie lubię się dochodzić, jak przejdzie, napisze sama, jak nie, to nie, krzyż na drogę. Na szczęście mam trochę więcej lat, tak samo moi znajomi, więc takie sytuacje nie mają raczej już miejsca.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy