Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

Forum > Fandom i Japonia
Temat: Cosplay
Dodane: 09.01.2012 01:13 /
Utah - Profil - user - 10% - 110
bake1 napisał/a:
Utah napisał/a:
Jeszcze deser mój ulubiony cosplay :d
http://bspoetry.b...splay.html

z jakiego to anime?

?

Ostatnio znalazłam ostatnio pare fajnych cosplay z DB

Goten i Trunks
http://technoranm...d-39661764

Goku SSJ(super :) ) i inni
http://www.techeb...-z-cosplay

Super Saiyaman, Piccolo i Videl [wesoly]
http://tanpopo89....-266731129

Vegeta :d
http://www.kamisa...-2171.html

DBZ
http://hobbychaos...splay.html

Bulma i postacie z innych anime
http://fullcospla...m/page/101

I na koniec dla odmiany Sesshoumaru ;)
http://nadyasonik...-163764998

-
Dodane: 31.05.2013 19:07 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3761
Cosplaye są fajne, miło zobaczyć jakąś postać ,,na żywo". Ja sama nie miałabym jak ,bo nie mam tego typu urody(czyt. nie jestem podobna do żadnej postaci z anime), chyba ,że jak już to Tifa z FFVII, cycata jestem. A

-
Dodane: 24.06.2013 21:00 /
AppleDiMansion - Profil - user - 10% - 112
Byczusia napisał/a:
Cosplaye są fajne, miło zobaczyć jakąś postać ,,na żywo". Ja sama nie miałabym jak ,bo nie mam tego typu urody(czyt. nie jestem podobna do żadnej postaci z anime), chyba ,że jak już to Tifa z FFVII, cycata jestem. A

Więc Tsunade też może być :d
Heh, ja mam tylko opaskę Konohy, pierścień Akatsuki i soczewki Sharingan, zamierzam kupić płaszcz Akatsuki (Na Yatta.pl za 149 zł) tylko nie mogę nigdzie znaleźć peruki dla cosplayu Sasoriego :/ I dla Deidary też by się coś przydało :p Ogólnie to mógłbym robić różne cosplaye gdyby w Polsce były jakieś popularne zloty na których nikt cię nie będzie wytykać palcem (chciałbym zobaczyć miny moherów w autobusie gdy widzą gościa przebranego za np Kakuzu)

-
Dodane: 24.06.2013 21:34 /
KaKa - Profil - user - max% - 13435
#AppleDiMansion

Ile zapłaciłeś za te rzeczy, które wymieniłeś? :)

Ja nie mam kompletnie nic. Może i to fajna zabawa, ale gzdie będę w tym chodził? :d Do szkoły, czy do sklepu ;) A może do kościoła pójdę w zbroi Saiyan czy innym gadgecie ;)

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 27.06.2013 12:50 /
AppleDiMansion - Profil - user - 10% - 112
KaKa napisał/a:
#AppleDiMansion

Ile zapłaciłeś za te rzeczy, które wymieniłeś? :)

Ja nie mam kompletnie nic. Może i to fajna zabawa, ale gzdie będę w tym chodził? :d Do szkoły, czy do sklepu ;) A może do kościoła pójdę w zbroi Saiyan czy innym gadgecie ;)

Za opaskę 25 zł, za pierścień też około 23-25, a za soczewki około 40 zł cały zestaw.

-
Dodane: 29.06.2013 08:37 /
Esey - Profil - user - 50% - 1466
Ja do cosplayu nic nie mam, jakbym kiedys robił cokolwiek, to tak jak kiedyś - wziąłem farby, nachlastałem na dłoni znak gildyjny Fairy Tail i na tym się skończyło :d Ale zawsze jakaś inwencja twórcza była! Fajnie ogólnie byłoby spotkać się z taką grupą przebierańców z anime :d

Time waits for no one
-
Dodane: 12.07.2013 11:49 /
AppleDiMansion napisał/a:
Byczusia napisał/a:

Więc Tsunade też może być :d

Nie wiem, jestem naturalną brunetką,aczkolwiek teraz jestem half blondie(mam pasemka)

-
Dodane: 04.10.2013 23:53 /
Neska - Profil - user - 0% - 90
Cosplayowanie zawsze mnie interesowało i marzyłam, by mieć stroje do przymierzania, jednak sama pewnie się nie zabiorę za szycie czy kupowanie... Trochę drogi interes, w dodatku pochłania dużo czasu - bo, oczywiście, te szybkie można "podziwiać" na polskich konwentach. Większość cosplayujących to płeć piękna (nie, żebym narzekała na niektóre śliczności), ale miło zobaczyć też chłopaków... jednak muszę przyznać, że wygląd jednak przeważa o ocenie stroju - może być zarąbiście wykonany, lecz jeśli ktoś nie będzie podobny do postaci - psuje to efekt.

-
Dodane: 26.06.2015 09:02 /
millera1302 - Profil - user - 40% - 685
NIe kręci mnie to ani trochę, bo od dziecka zawsze chciałam być Vegetą, a jego postać jest trochę trudna do osiągnięcia, więc nie... Poza tym jestem dziewczyną, więc tak nie bardzo. Jednak mogę sobie popatrzeć jak inni się przebierają, byleby było to ładne. Bo czasami idzie spotkać takich świrów, że hoho.

W sumie gdybym miała ciemniejsze i krótsze włosy oraz gdybym była chudsza i wyższa to mogłabym się przebrać za Mikasę z SnK. Ooo, albo za Shinobu z Chihayafuru :d

-
Dodane: 10.03.2017 18:12 /
KaKa - Profil - user - max% - 13435
Nie jarają mnie cosplaye ani trochę. Ani oglądanie, ani robienie sobie zdjęć z cosplayerami a tym bardziej wydawanie kasy na to żeby móc się przebrać w jakiegoś Naruto xD

-
Dodane: 18.05.2017 09:07 /
Adik - Profil - user - 20% - 318
Choć sam nie przebieram się, a gadżety z ulubionych pozycji ograniczam do kilku figurek czy kubków, to lubię przejrzeć propozycje zapaleńców. W tym roku na Pyrkonie widziałem kilka bardzo dobrze dopracowanych cosplayów.

-
Dodane: 18.05.2017 14:21 /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1256
Cosplaye nie są dla mnie.Sam nigdy bym się nie przebrał za postać z anime.Nie wspominając już o tym, że nie jestem podobny do żadnego bohatera.
Wydaje mi się jednak, że to ciekawe i mogące dawać sporo satysfakcji hobby.

-
Dodane: 18.05.2017 15:57 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1742
millera1302 napisał/a:
NIe kręci mnie to ani trochę, bo od dziecka zawsze chciałam być Vegetą, a jego postać jest trochę trudna do osiągnięcia, więc nie... Poza tym jestem dziewczyną, więc tak nie bardzo. Jednak mogę sobie popatrzeć jak inni się przebierają, byleby było to ładne. Bo czasami idzie spotkać takich świrów, że hoho.

Ech skąd ja to znam :d Sam bym z chęcią się za Miku przebierał, ale chłopakiem jestem :p

Więc sam się nie przebieram ale fajnie jest popatrzeć na przebrane cosplayerki :)

-
Dodane: 18.05.2017 16:13 /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1256
Nikogo nie dziwi dziewczyna przebrana za Goku super saiyana, ale chłopak za Miku się przebrać nie może?
A gdzie równouprawnienie?To jest hańba!
#demon119 Nie martw się.Rewolucja gender już blisko.Niedługo będziesz mógł się przebrać za kogo zechcesz. [xd]

-
Dodane: 18.05.2017 16:41 - Edytowane przez demon119 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1742
Stenbar napisał/a:
Nikogo nie dziwi dziewczyna przebrana za Goku super saiyana, ale chłopak za Miku się przebrać nie może?
A gdzie równouprawnienie?To jest hańba!
#demon119 Nie martw się.Rewolucja gender już blisko.Niedługo będziesz mógł się przebrać za kogo zechcesz. [xd]

Przebrać się może, nawet o fundusze nie chodzi co po prostu efekt byłby co najwyżej śmieszny :d

edit Zresztą widziałem Japończyków przebranych za Miku i efekt pozostawię bez komentarza [wesoly]

-
Dodane: 18.05.2017 17:35 /
BuuNaPrezydenta - Profil - user - 10% - 129
Lubię cosplaye, ale najbardziej gdy:
cosplejer nie otwiera od razu paczki z toną gotowych ciuchów, za które jedyne co musiał to zapłacić, ale pracował nad strojem i część ubrań przerabiał na potrzeby stroju, można się wtedy wykazać pomysłowością i kreatywnością.
I gdy nie jest to cosplay sajana ;) Wiem, dziwne ale coś mi się zawsze dziwnie patrzy na te peruki, Goku lub Vegeta to akurat postacie, które widzą mi się tylko na rysunkach.
Aaa, chyba że to cosplay od tego gościa co robi "tanie cosplaye" XDDD Muszę przyznać że ten to geniusz XD

-
Dodane: 18.08.2017 23:01 /
9-10 września w Białymstoku odbędzie się konwent anime, w którym rzecz jasna będę brała udział. Postanowiłam się przebrać za Yuno z Mirai Nikki- już zamówiłam jej strój :)

-
Dodane: 28.08.2017 09:53 /
Adik - Profil - user - 20% - 318
#Byczusia, nie lepiej wypracować swój własny strój, który będzie wzbudzał emocje? :p Kupiony to kupiony, nie ma tej mocy.

-
Dodane: 28.08.2017 17:12 /
Adik1990 napisał/a:
#Byczusia, nie lepiej wypracować swój własny strój, który będzie wzbudzał emocje? :p Kupiony to kupiony, nie ma tej mocy.

Nie umiem szyć. Nie mam do tego cierpliwości.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy