Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 15 serwera, Brolly i KONKURS dla graczy!

Polecamy

Forum > Hydepark > Moda, Zdrowie i Uroda
Temat: Chrapanie
Dodane: 02.01.2010 16:34 /
Ippo - Profil - user - 40% - 827
Temat o chrapaniu xD a więc czy ktoś wam powiedział że chrapiecie czy denerwuje was jak ktoś chrapie? itd :p Trochę głupi temat, ale co tam xDD

-
Dodane: 02.01.2010 16:37 /
AndrzejBies - Profil - user - 80% - 3731
Mi nigdy nikt nie powiedział,że chrapię więc wychodzę z założenia,że nie chrapię :d U mnie w domu nikt nie ma takich problemów poza psem,któremu zdarzy się chrapać :d Serio,czasami nie da się spać.Wiem,że babcia chrapie bo sam słyszałem xD

----- Podpis --------------------

-
Dodane: 02.01.2010 16:42 /
Tomskii - Profil - user - 10% - 201
Ja sam nie chrapie, na szczęście :d Oczywiście, że to może denerwować, zwłaszcza mnie. Gdy byłem u wujka to normalnie nie mogłem spać przez całą noc [yyy] U mnie to tylko chrapie starszy brat i mama, ale da się zasnąć xD

-
Dodane: 02.01.2010 16:44 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13920
Mi się nikt nie skarżył więc na 99% nie chrapie zaś mojemu ojcowi się zdarza bardzo często xD pamiętam jak byłem młodszy i pradziadek mieszkał z nami to spałem z ojcem i czasami mnie to do szału doprowadzało więc ściskałem go za nos żeby przestał i wtedy byłem wstanie zasnąć :d

-
Dodane: 02.01.2010 17:01 /
Macias - Profil - user - 70% - 2832
U mnie w rodzinie dużo osób chrapie (dziadek, ojciec, itd.) osobiście póki co nie mam z tym problemów (chyba) bo raczej nie chrapię. Czasami zdarza mi się podobno, ale to bardzo rzadko. Osobiście samo w sobie chrapanie w moim otoczeniu nie przeszkadza mi tak jak niektórym. Żeby zaczęło mnie denerwować musiałoby być bardzo głośne i w dodatku bardzo blisko.

-
Dodane: 02.01.2010 17:04 /
Kayleigh90 - Profil - user - 70% - 2155
U mnie chrapie mój tato i mój pies :p Serio! Ja to nie mam z tym problemów, bynajmniej nikt mi nie mówił, jedynie wiem, że gadam przez sen. Tak to w sumie jeśli ktoś chrapie za ścianą (jak mój tata), to praktycznie tego nie słyszę, ale tak to raczej by mi to przeszkadzało :p

-
Dodane: 02.01.2010 19:00 /
malpex - Profil - user - 90% - 4357
U mnie chrapie moj tata ale tylko czasami jak przyśnie na fotelu i tak jakoś dziwnie głowe odchyli xD tylko wtedy mu sie zdarza, a tak to cisza w domu, ja chrapie tylko w tedy jak jestem pod wpływem xD tylko po imprezach sie skarżyli :p

-
Dodane: 02.01.2010 19:05 /
martol96 - Profil - user - 0% - 16
U mnie w domu chrapie tata, ale zamykam drzwi w pokojach i nie mam problemu ze spaniem :) . Ja chrapie tylko jak mam katar :)

-
Dodane: 02.01.2010 19:10 /
Karolex - Profil - user - 40% - 971
Ja chrapię, brat chrapie i mój tata chrapie. To chyba dziedziczne. Mi to szczególnie nie przeszkadza, chyba, że film oglądam i tata chrapie w tym samym pokoju to nic nie słychać. Mój brat się śmieje, że polskie filmy to można wtedy z ruchu warg wyczytać a w angielskich to już gorzej xD Mnie bardzo ciekawi skąd bierze się to charczenie?

-
Dodane: 02.01.2010 19:34 /
Plastus - Profil - user - 70% - 2737
U mnie w domu chrapie wyłącznie tato, ale ostatnio chyba dołączyła do niego także mama. Nie przeskadza mi to bo i tak śpię precież w innym pokoju, ale chyba bym nie zasnął z kimś w łożku kto chrapie.

-
Dodane: 02.01.2010 19:42 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14702
Chrapanie rzekomo jest oznaką niedotlenienia lub zmęczenia, więc raczej każdy z nas chrapie, chrapał bądź będzie chrapał :p Ja osobiście wiem tylko o moim chrapaniu właśnie jak jestem zmęczony, co udowodniła mi dziewczyna xD

-
Dodane: 02.01.2010 19:46 /
Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1537
Z tego co obecnie mi wiadomo to problemółw z chrapaniem nie mam. Z mojej rodziny to ma tata (wogóle mi to nie przeszkadza, gdyż rodzice śpiom na "górze" ) i siostra. Z nią to już gorzej, bo ma pokój obok mojego, ale aż tak bardzo tego nie słychać. Nie potrfie wytrzymać tylko wtedy jak oglądam z nią jakiś film, i ona w połowie uśnie :d

-
Dodane: 02.01.2010 21:35 - Edytowane przez Haudziarz /
Haudziarz - Profil - user - 100% - 6205
Mnie na na szczęścia ten problem nie spotkał. :) Nikt tego u mnie nie zauważył i bardzo dobrze że nie mam takiego problemu. Czasem w domu mama czy tata pochrapie, ale to zdarza się rzadko więc nie jest to zbyt uciążliwe.

-
Dodane: 02.01.2010 21:46 /
Dragon SSJ4 - Profil - user - 10% - 158
Na ogół nie chrapie, lecz czasami mi się zdarza. U mnie w domu nikt nie chrapie oprócz ojca. Ojciec jak zacznie chrapać to naprawdę nie ma mocnych XD. W całej rodzinie on chrapie najgłośniej XD. Jak ktoś nie zaśnie przed nim to nie ma mowy, żeby potem zasną.

A co do psa to również słyszałem jak pies chrapał XD. Kiedyś gdy wstałem w nocy u babci słyszałem jak chrapał pies. Leżał na plecach, łapki wyciągną do góry i chrapał ja nie wiem co XD.

-
Dodane: 02.01.2010 22:04 /
JCD - Profil - systemadmin - 90% - 4397
Nie mam z tym problemów, za to moja mama czasem chrapie, ale śpi na innym piętrze wiec praktycznie tego nie słychać.

-
Dodane: 02.01.2010 22:26 /
Rademes - Profil - user - 10% - 122
Ojojoj... No więc mam psa (mopsa) który zawsze chrapie nawet jeśli nie śpi xD i się do tego przyzwyczaiłem. Czy chrapię? Zdarza się ale nikt nie narzeka ;p

-
Dodane: 02.01.2010 23:43 /
enigma - Profil - user - 80% - 3403
U mnie chrapie tata, ja nie wiem czy chrapię teraz, kiedyś nie chrapałem teraz kładę się ostatni spać a rano nie chrapię, także nie ma kto mnie poinformować, ale myślę, że nie chrapie. :d Może czasami, chociaż u mnie to nic dziwnego by było. :)

-
Dodane: 03.01.2010 00:15 /
Ippo - Profil - user - 40% - 827
Ooo widzę że temat nieźle się rozwinął xDD

Ja na 99% nie chrapie (przynajmniej nikt się nie skarżył) a chrapie mój ojciec i mój brat ale i tak nie słyszę bo jak większość mam swój pokój :p

-
Dodane: 03.01.2010 02:57 /
szymon11s - Profil - user - 0% - 2
:d [yyy] ja całe szczęście nie chrapie ale jak mój ojciec daje cały dom się trzęsie :d nawet głupi ten temat ale się dobrze rozwiną to znaczy że jesteście aktywni xDD

-
Dodane: 03.01.2010 05:42 /
Xerus - Profil - user - 0% - 8
Chrapać nie chrapie ale moi rodzice tak się dobrali że jak robię nocki na kompie w wolny czas to słyszę non stop że tak powiem orkiestrę dętą a to dlatego że nie jestem zbytnio przyzwyczajony do takich hałasów.
Choć nie zawsze słychać mojego ojca który pracuje dość długi czas.
Jak jestem u siebie w pokoju to jest cicho ponieważ rodzice mają w swoim biurze na drugim piętrze zarąbisty komp. a u mnie grat z 3 lat dobra nie bd się rozpisywał a brat nie śpi 24 h / 7

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy