Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 15 serwera, Brolly i KONKURS dla graczy!

Polecamy

Dodane: 03.12.2011 21:25 /
slander - Profil - user - 40% - 866
Ja kiedyś chrapałem, ale jakoś z czasem mi to przeszło. Mi trochę przeszkadza jak ktoś chrapie. Mam jednego kumpla w internacie w moim pokoju, który chrapie niemiłosiernie, ale wystraczy, że się pociągnie za kołdre i od razu przestaje XD

-
Dodane: 03.12.2011 23:51 /
Ahalian - Profil - user - 40% - 588
lukasz2435 napisał/a:
Ja kiedyś chrapałem, ale jakoś z czasem mi to przeszło. Mi trochę przeszkadza jak ktoś chrapie. Mam jednego kumpla w internacie w moim pokoju, który chrapie niemiłosiernie, ale wystraczy, że się pociągnie za kołdre i od razu przestaje XD

No to nie zazdroszczę, mój ojciec również chrapie i niemiłosiernie mi to przeszkadza, owerek mi kieedyś mówił, że chrapię :o .

-
Dodane: 31.01.2012 10:31 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3886
Ja nie chrapię, na szczęście. Co do znoszenia- raczej trudno znoszę, jak słyszę ,że ktoś obok mnie chrapię. Czasem bywa owszem, że to zniosę(zależy kto chrapie, jak np. ojciec koleżanek raz słyszałam podczas snu chrapał zniosłam), a czasem mnie to wybudza ze snu i dalej nie mogę spać.

-
Dodane: 12.02.2012 11:38 /
Prynio - Profil - user - 10% - 112
Osobiście nie chrapie chociaż często zdarza mi się oddychać przez usta podczas snów (astma) co do innych też nie widzę problemu mam taki sen że nawet koparka mnie nie obudzi jak zasnę ^^

-
Dodane: 26.02.2012 17:16 /
Cover - Profil - user - 70% - 2937
Mi nigdy nikt nie mówił, że chrapię, więc pewnie nie chrapie.Chrapanie u innych mnie nie denerwuje, nigdy mi to nie przeszkadzało ponieważ zwykle gdy już zasnę to już ciężko mnie obudzić. :)

-
Dodane: 26.02.2012 17:37 /
Henkok - Profil - user - 50% - 1010
Nie chrapię,chociaż podobnież gdy jestem po strasznym wysiłku to mi się zdarza cicho chrapać,ale to w moim przypadku nie przeszkadza skoro cicho ;) .

-
Dodane: 26.02.2012 18:19 /
Seba-TQ - Profil - user - 0% - 30
Ja wiem że chrapie. Jak ktoś śpi w dzień chrapie to mi nie przeszkadza kiedy idę spać chrapanie troszkę mi przeszkadza.

-
Dodane: 27.02.2012 15:34 /
Kyuubi - Profil - user - 30% - 537
Ja zwykle nie chrapie w przeciwieństwie do mojego starego :d

-
Dodane: 09.06.2012 07:27 /
MaRyJiJusz - Profil - user - 100% - 7180
Mówią że chrapię, ale chyba nie tak mocno, skoro śpię na brzuchu, za to ja nie lubię gdy ktoś chrapię, bo nie mogę zasnąć, a mój ojciec chrapie tak, że słychać w całym mieszkaniu.

-
Dodane: 10.06.2012 12:11 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13920
Według najnowszych doniesień nie chrapię :d Czyli w sumie nic się nie zmieniło. Nigdy nie chrapałem, noo, przynajmniej nikt nigdy mi nie wytknął, że w nocy chrapałem więc sądzę, ze nie chrapię.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 26.06.2012 02:57 /
kordos - Profil - systemadmin - max% - 65526
Nie chrapię i bardzo nie lubię, kiedy ktoś chrapie - ten dźwięk jest irytujący, bez względu na to, czy chrapanie dobiega mnie w nocy, czy za dnia.

-
Dodane: 30.06.2012 09:45 /
Dratinnio - Profil - user - 10% - 177
Mię co chwilę oskarżają o ten czyn że budzę cały dom ale ja nic nie pamiętam :)
A i oni dowodów nie mają :)
brat chciał mnie nagrać ale gdy włączył rejestrator dzięków to ja ponoć przestałem :)

-
Dodane: 30.06.2012 18:04 /
KaKa - Profil - user - max% - 13647
Mam pokój z bratem i podobno czasem chrapię. On też i znaleźliśmy na siebie sposób. Jak ktoś chrapie to taką poduszką (na której się nie śpi tylko ona leży na wersalce tak żeby w dzień poleżeć) w łeb się rzuci i spokoj na całą noc

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 30.03.2016 21:32 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3886
Ostatnio mój narzeczony zaczął chrapać. Niestety jest to bardzo uciążliwe, bo mnie to wybudza ze snu. Wtem muszę go pilnować, by zażywał spray pt. ,,Nie chrap"

-
Dodane: 08.11.2016 21:00 /
Stenbar - Profil - user - 60% - 1555
Nikt do tej pory nie oskarżył mnie o chrapanie.Co robię gdy ktoś mi przeszkadza w ten sposób?Budzę taką osobę, delikatnie.Najczęściej zbudzona osoba zasypia ponownie po kilku sekundach już nie chrapiąc.
Nie wiem jak mój sposób działałby na osoby, które raz wybudzone mają problem z zaśnięciem.Pewnie musiałbym wymyślić nową metodę niwelowania chrapania. [cfaniak]

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy