Ważna informacja News: KONKURS: Kolorowa podróż na Shenronie!

Polecamy

Dragon Ball Super: Nowa moc Vegety!

Ostatnie rozdziały mangi Dragon Ball Super przyniosły sporo nowości, w tym jedną niezwykle istotną! Mowa o nowym stadium Vegety. Jak sugeruje tytuł #75 rozdziału - "Moc boga zniszczenia", Vegeta osiągnął potężny zastrzyk energii, jego nowy poziom możecie zobaczyć na łamach wspomnianego rozdziału sagi "Ocaleniec Granolah", a my śpieszymy z informacją o jego oficjalnej nazwie.

SPOILER Nowy poziom Vegety, który wygląda jak połączenie SS2 z SS3 zwie się Ultra Ego, zaś hiszpańskie oficjalne tłumaczenie sugeruje Mega Instynkt. Co sądzicie o tym stadium księcia rasy Saiya-jin?
Dodał: Black, 19.08.2021 22:44

Dragon Ball Z: Kakarot: Gotenks i Vegetto grywalnymi postaciami!

Premiera gry Dragon Ball Z: Kakarot na konsole Nintendo Switch zbliża się wielkimi krokami, tymczasem pojawiają się kolejne wieści o tym, co czeka na posiadaczy wspomnianej konsoli. Otóż Gotenks oraz Vegetto będą grywalnymi postaciami po wykonaniu dodatkowych misji. To część darmowej aktualizacji, która w pierwszej kolejności trafi do posiadaczy Nintendo Switch.


Hitowy tytuł pojawi się na konsolach Nintendo już 22 września dla graczy w Japonii, dwa dni później gra trafi do graczy z Europy, Ameryki Północnej i Korei Południowej. Edycja na konsole Nintendo Switch będzie zawierać dwa DLC "Przebudzenie Nowej Mocy".
Dodał: Black, 19.08.2021 22:33

Dragon Ball Super: #75 rozdział dostępny w Manga Plus

Wydawnictwo Shūeisha i Viz udostępniły oficjalne angielskie tłumaczenie #75 rozdziału mangi Dragon Ball Super do swoich usług Manga Plus i Shōnen Jump. Najnowszy rozdział kontynuuje sagę "Ocaleniec Granolah", rozdział pt. "Moc boga zniszczenia" w języku angielskim możecie przeczytać na łamach Manga Plus.


Następny, #75 rozdział będzie miał premierę 18 września o godzinie 17:00!

Manga Dragon Ball Super powstaje od czerwca 2015 roku na łamach magazynu V-Jump, na Japońskim rynku najnowszy #16 tom został wydany w sierpniu 2021 roku, w Polsce za sprawą wydawnictwa J.P.Fantastica doczekaliśmy się dwunastu tomów.
Dodał: Black, 19.08.2021 22:22

Ekskluzywny wywiad z Toyotarō dla Weekly Dragon Ball News

Na oficjalnej stronie internetowej Dragon Ball pojawił się ekskluzywny wywiad ze współtwórcą mangi Dragon Ball Super - Toyotarō! Każdego poniedziałku pojawia się nowy materiał video o nazwie Weekly Dragon Ball News, na najnowszym materiale umieszczonym w tym artykule można obejrzeć cały wywiad, wśród napisów dostępne jest tłumaczenie na angielski.

Toyotarō odpowiada na pytania odnośnie najnowszej sagi w mandze Dragon Ball Super, a także opowiada ciekawostki o niej.

Dodał: Black, 09.08.2021 15:45

Dragon Ball Super: Premiera #16 tomu w Japonii!

Shūeisha rozpoczęła sprzedaż i wysyłkę najnowszego szesnastego tomu mangi Dragon Ball Super. Premiera tomu przygotowanego przez duet mangaków, Toyotarō i Toriyamę, odbyła się 4 sierpnia. Szesnasty tom przygód Son Goku i jego przyjaciół rozpoczyna się od #69 rozdziału i zawiera 192 strony, jego koszt to ¥440.


Cechy wydania:
• Cena: ¥440
• Stron: 192
• Autor: Akira Toriyama, Toyotarō
• Premiera: 4 sierpnia 2021 r.

Manga Dragon Ball Super powstaje od czerwca 2015 roku na łamach magazynu V-Jump, w Polsce za sprawą wydawnictwa J.P.Fantastica doczekaliśmy się dwunastu tomów.
Dodał: Black, 09.08.2021 15:42
Poprzednie newsy
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Shinobi World | Comper Games
Polecamy