Ważna informacja News: Figure-rise Standard DRAGON BALL SUPER

Polecamy

ostatnie newsy

Dragon Ball Super: Anime czeka przerwa od marca?

W ostatnim czasie pojawiły się plotki odnośnie anulowania lub wstrzymania anime Dragon Ball Super, które obecnie się potwierdzają. Co pozwala tak myśleć? Zaczynając od 1 kwietnia czas emisji Dragon Ball Super zostanie zarezerwowany dla nowego anime GeGeGe no Kitarō.

Obecnie trwająca saga prawdopodobnie zakończy się na 131 odcinku, choć wcześniej zaplanowano wydanie DVD i Blu-ray na przedział 121-133, co później zmieniono na 121-131.

Ponadto przez maraton w Tokio (25 lutego) i Nagoji (11 marca) czekają nas dwie przerwy w anime.Nie wiadomo czy seria zostanie przywrócona, czy może zostanie czasowo wstrzymana aż do premiery filmu kinowego zapowiedzianego na grudzień 2018 roku.
Dodał: by_black, 19.01.2018 11:43

Dragon Ball Super: Premiera #5 tomu mangi w marcu!

Poznaliśmy datę premiery piątego tomu mangi Dragon Ball Super. Premiera przypada na 2 marca tego roku, tom będzie zawierał rozdziały od numeru #25,

Przypominamy również, że wydawnictwo J.P.Fantastica już w lutym 2018 roku wyda pierwszy tom mangi w polskim języku. Możecie zamówić przedpremierowo pierwsze trzy tomy, korzystając z darmowej wysyłki i gratisu!
Dodał: by_black, 19.01.2018 11:33

Dragon Ball FighterZ już wkrótce!

Do premiery najnowszej gry Bandai Namco, o której wszyscy na pewno słyszeliście, jeszcze tydzień. Jednak już dzisiejszego popołudnia przedstawiciele polskich mediów, sceny youtubowej i społeczności internetowych, dzięki uprzejmości Cenegi – wydawcy gry na nasz kraj – mogli spróbować swoich sił w pierwszym w Polsce oficjalnym turnieju w Dragon Ball FighterZ.

Byliśmy tam także my, DBPolska.net, reprezentowani przez kordosa – czyli moją skromną osobę. Recenzja gry i wrażenia z turnieju już wkrótce. Na tę chwilę zdradzę tylko: jest super! Nie bawiłem się tak od czasów, kiedy miałem dziesięć lat i na jednej klawiaturze grałem z bratem PvP w jeden z pierwszych mugenów.

Serdecznie gratuluję zwycięzcy turnieju, Grabagra, oraz w imieniu swoim i całej redakcji dziękuję Cenegi za zorganizowanie tego wydarzenia.

Tymczasem...

Z okazji nadchodzącej premiery gry chciałbym zapowiedzieć mały konkurs dla naszych użytkowników – szczegóły już jutro więc bądźcie czujni!
Dodał: kordos, 18.01.2018 22:47

Figure-rise Standard DRAGON BALL SUPER w Polsce!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że Polski dystrybutor modeli GUNPLA od firmy BANDAI przygotowuje dla fanów mangi i anime Dragon Ball serię składanych figurek Figure-rise Standard, czyli kolekcjonerskie modele do samodzielnego składania bez kleju! Już w lutym fani będą mogli sięgnąć po nie do sklepów online oraz stacjonarnych. Oficjalne, licencjonowane modele bohaterów są w pełni ruchome!

Oficjalna premiera figurek w naszym kraju przypadnie na koniec lutego, jednak już teraz każdy z zainteresowanych może złożyć przedpremierowe zamówienie na jednym ze sklepów online: cdp.pl, merlin.pl oraz ultima.pl.

Poniżej prezentujemy kilka przykładów modeli, które będą bawić Was lub Wasze pociechy, każda figurka została wykonana z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły. Choć figurki są przeznaczone do samodzielnego złożenia, nie wymagają specjalnych umiejętności manualnych.Jak widać po poniższych przykładach modele te składać mogą samodzielnie nawet najmłodsi fani, do montażu nie potrzeba kleju, farbek ani żadnych specjalnych narzędzi. Poza widocznymi modelami, do sprzedaży trafią także figurki: Son Goku, Kuririn, Super Saiya-jin Trunks, Legendary Super Saiya-jin Broly.Wszystkie elementy są w pełni ruchome, dzięki czemu możecie odegrać prawdziwe batalie super bohaterów i ich wrogów wykonując skomplikowane ruchy i figury postaci! Zderz się Kamehameha z Final Flashem już wkrótce!

Polecają: DBPolska.net i mangowe wydawnictwo J.P.Fantastica.

Figure-rise Standard DRAGON BALL SUPER to kolejny projekt w ofercie Gundam Polska, która wprowadziła na polski rynek figurki przedstawiające wielkie mechy znane z anime Gundam. Więcej informacji o tej serii figurek znajdziecie na stronie internetowej dystrybutora - Gundam Polska.
Dodał: by_black, 18.01.2018 12:58

Dragon Ball FighterZ: Android 21 w końcu grywalną postacią? Nowa forma tak!

Na łamach magazynu V-Jump w końcu otrzymaliśmy informację o tym, czy Android 21, postać stworzona specjalnie na potrzeby gry Dragon Ball FighterZ, będzie bohaterką grywalną czy też nie. Jak się okazuje Android 21 będzie grywalną postacią, jednak w formie, innej niż tą którą mieliśmy już okazję poznać.

Poniżej prezentujemy Majin Android 21, która będzie grywalną postacią!Premiera gry już 26.01.2018 roku, gra trafi na platformy Playstation 4, Xbox One oraz PC. Polskie wydanie zostanie przygotowane przez firmę Cenega, więcej o polskim wydaniu możecie przeczytać w tej informacji.
Dodał: by_black, 17.01.2018 19:41
Archiwum newsów....
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy