Ważna informacja News: Polska edycja w pełni kolorowej mangi Dragon Ball od J.P.Fantastica!

Polecamy

Dragon Ball Dokkan Battle: 5 urodziny i specjalny wywiad z Masako Nozawą oraz Ryo Horikawą!

Obecnie trwają obchody mobilnej gry Dragon Ball Dokkan Battle osadzonej w uniwersum Dragon Ball! Z okazji pięciolecia istnienia twórcy przygotowali dla graczy wiele niespodzianek i dodatków, jednak nie zabrakło takich elementów jak rozmowa ze szczególnymi osobistościami! Wśród osób, które postanowiły wziąć udział w celebracji tej rocznicy pojawili się Masako Nozawa oraz Ryo Horikawa!
Dodał: by_black, 06.07.2020 12:53

J.P.Fantastica: Polska wersja anime-comicsu Dragon Ball Super: Broly już w produkcji!

J.P.Fantastica rozpoczęło efektywnie rozpieszczać fanów Dragon Ball w Polsce, zaczęło się od mang Dragon Ball Super oraz spin-offu o Yamchy, przez anime-comicsy aż po zapowiedź w pełni kolorowej edycji mangi Dragon Ball. Obecnie wydawnictwo poinformowało, iż trwają prace nad polską wersją anime-comicsu Dragon Ball Super: Broly, który jest ilustrowaną adaptacją pierwszego filmu kinowego z serii "Super" o tym samym tytule.

Polska premiera została zaplanowana na wrzesień tego roku, koszt w preorderze to 49 złotych, edycja będzie zawierać obwolutę oraz 360 stron w formacie A5.

Dodał: by_black, 06.07.2020 12:42

Super Dragon Ball Heroes: Big Bang Mission: Premiera #5 epizodu bez daty premiery!

W dniu dzisiejszym odbyła się premiera #4 epizodu anime Super Dragon Ball Heroes: Big Bang Mission, niestety poza opisem kolejnego epizodu nie poznaliśmy jego przybliżonej daty premiery. Oficjalna strona Super Dragon Ball Heroes nie zapowiedziała daty premiery następnego odcinka drugiej serii. Piąty odcinek będzie rozwijał sagę Wszechświatowego Drzewa, które jest częścią nowego eksperymentu Fuu.

W epizodzie pt. "Decydująca walka w piekle! Nowy Janemba!" narodzony z rąk Dr. W Janemba walczy z Xeno Goku i Xeno Vegetą! Janemba stworzony z mocy Son Goku Super Saiya-jin 4 i jego towarzyszy zjawia się zaraz za Fuu!

Dodał: by_black, 30.06.2020 18:23

Polska edycja w pełni kolorowej mangi Dragon Ball od J.P.Fantastica!

Wydawnictwo J.P.Fantastica ponownie zaskoczyło Polskich fanów Dragon Ball! Tym razem na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych wydawnictwo zaprezentowało "teaser" w pełni kolorowej edycji mangi Dragon Ball! Oznacza to, że do polskich fanów trafi kolorowa edycja uwielbianej mangi, niestety poza poniższą grafiką wydawnictwo nie udostępniło jeszcze informacji o formacie i cenie, a także kiedy może pojawić się ta edycja w Polsce.

W oryginalne w pełni kolorowa edycja mangi liczy sobie 32 tomy.

Dodał: by_black, 26.06.2020 16:37

Super Dragon Ball Heroes: Big Bang Mission: Premiera #4 epizodu już 30 czerwca!

W dniu dzisiejszym poznaliśmy datę premiery #4 epizodu anime Super Dragon Ball Heroes: Big Bang Mission! Oficjalna strona Super Dragon Ball Heroes zapowiedziała datę premiery następnego odcinka drugiej serii na 30 czerwca. Czwarty odcinek będzie rozwijał sagę Wszechświatowego Drzewa, które jest częścią nowego eksperymentu Fuu.

W epizodzie pt. "Skradający się cień! Tajemniczy człowiek, Dr. W!" Son Goku i Vegeta toczą walkę z Turlesem i Bojackiem, w tym samym czasie w piekle Xeno Son Goku i Xeno Vegeta rozwiązują zagadkę tajemniczego człowieka, Dr. W!

Poniżej prezentujemy zwiastun najbliższego odcinka.

Dodał: by_black, 19.06.2020 19:19
Poprzednie newsy
Linki sponsorowane: Dragon Ball Poland Tour 2019 | Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach | Geek Nation - Wszystko dla fanów! | Uniwersum DC Comics
Polecamy