Ważna informacja News: Powrót anime Dragon Ball Super w 2022 roku?! Potwierdzona data premiery filmu ...

Polecamy

Dragon Ball Super: Super Hero: Poznajcie przeciwników przyjaznych Saiya-jinów!

Kilka dni temu, Akio Iyoku, odpowiedzialny za film Dragon Ball Super: Super Hero potwierdził, iż film trafi do kin 22 kwietnia 2022 roku, zatem do premiery zostały niespełna cztery miesiące. Dla fanów ten okres, to okres pełen nowych informacji, które będą pojawiać się coraz częściej im bliżej premiery będziemy.

Okres ten dla niektórych będzie ciężki, ponieważ fani podzielni są na tych, którzy pochłaniają nowe informacje i teorie oraz na tych, którzy unikają spoilerów niczym Son Goku wrogich ciosów. My jesteśmy jednak łowcami informacji, dlatego prezentujemy Wam je jak tylko możemy!

Tym razem donosimy Wam na kilku antagonistów, którzy będą przeciwnikami paczki Son Goku. W sieci pojawiły się już nie tylko imiona kilku członków Armii Czerwonej Wstęgi, ale także kilka słów o dwóch Androidach, którzy skrzyżują pięści z Son Gohanem, Piccolo i resztą!


Android Gamma 1 nosi czerwoną pelerynę i ma silne poczucie lojalności, spokojną i opanowaną osobowość, drugim przeciwnikiem jest kolejny android, Gamma 2, nosi niebieską pelerynę i ma swobodne, niefrasobliwe podejście i dlatego zawsze był karcony przez Gamma 1.


Pozostali to Dr. Hedo, naukowiec Armii Czerwonej Wstęgi pracujący nad Androidami, Magenta, to milioner i zwierzchnik firmy Red oraz Carmine współpracownik Magenty.
Dodał: Black, 09.01.2022 17:52

Spełniamy życzenia!

Witajcie! Tak jak informowaliśmy Was kilka dni temu, przy okazji ogłoszenia wyników Świątecznego Konkursu organizowanego wspólnie z wydawnictwem J.P.Fantastica, postanowiliśmy razem z naszym strategicznym partnerem, platformą gier Comper Games, spełnić trzy życzenia naszych czytelników, które nadesłali w swoich pracach konkursowych.


Tym sposobem, poza oficjalnymi nagrodami, wybraliśmy trzech czytelników, których życzenia z prac konkursowych zostały spełnione! Oto wybrani czytelnicy:

- po***13@gmail.com
- ja***ac@wp.pl
- m.z***i9@gmail.com

Do naszych czytelników powędrowały już szczęśliwe wieści, a nasi wybrańcy otrzymali według życzeń następująco - Dragon Ball Z Kakarot edycja PC, czterogwiezdna Smocza Kula, figurka Son Goku Ultra Instynkt! Serdecznie gratulujemy szczęśliwcom!

Dodał: Black, 09.01.2022 17:34

realme GT neo2 Dragon Ball Z Edition! Smartphone skrojony na miarę fana Dragon Ball?

Jeden z wiodących obecnie producentów sprzętu elektronicznego, firma realme wydała serię GT2. Osoby zainteresowane prawdopodobnie kojarzą modele tej firmy - realme GT 2 i realme GT 2 Pro. Jednak co taka informacja robi na portalu o tematyce Dragon Ball? Otóż pojawiła się wspaniała wiadomość dla fanów elektronicznych gadżetów, ale także gadżetów związanych z uniwersum Smoczych Kul!

Mowa o najnowszym modelu realme GT Neo2 w edycji Dragon Ball Z! Tak, nie wydaje się Wam, ten Chiński producent postanowił zaryzykować i wydać w pełni spersonalizowany model stricte dla fanów najpopularniejszej marki wykreowanej przez Akirę Toriyamę. Co wiemy na chwilę obecną o realme GT Neo2 Dragon Ball Z Edition?


Poniżej prezentujemy jak wygląda model w stylu Dragon Ball, co ciekawe jest w pełni wzorowany na Son Goku, głównym bohaterze wyżej wymienionego tytułu, ponadto podajemy najważniejsze specyfikacje GT Neo2.


Cały desing oparł się o strój Son Goku, na tylnej części obudowy dodatkowo zamieszczono kanji, które główny bohater nosił na swoim gi.


Model GT Neo2 Dragon Ball Z został przygotowany w oparciu o wyświetlacz 6.62" w technologii Super AMOLED, 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej, procesor Qualcomm Snapdragon 870 (zegar procesora 3.20 GHz, 8 rdzeni, Adreno 650), potrójny aparat, główny Samsung 64 Mpx, przedni Sony 16 Mpx. Całość działa oparta na systemie Android 11 i jest zasilana baterią Li-Ion 5000 mAh.


Model jest dostępny w wariancie 12/256 GB w cenie około 1800 zł, a do sprzedaży trafił 7 stycznia. Jak zapatrujecie się na taki rarytas? Czy jesteście w stanie skusić się na taki gadżet, a może jednak skusicie się na niego w bliskiej przyszłości?
Dodał: Black, 09.01.2022 17:00

Świąteczny konkurs! - Wyniki

Nadeszła ta chwila! Dziesiątki prac przestudiowane przez nasze jury w końcu doczekały się ostatecznego rezultatu! Zanim przejdziemy do wyników jeszcze raz razem z wydawnictwem J.P.Fantastica serdecznie dziękujemy za ogrom prac nadesłanych na nasz wspólny Świąteczny konkurs!

Drodzy Użytkownicy, prezentujemy wyczekiwane przez Was wyniki, i serce nas boli, że nagród zawsze jest za mało, ale zawsze cieszy nas ten moment, w którym choć część z Was jesteśmy w stanie obdarować Dragon Ballowymi prezentami każdego roku w okresie Świąt! Nie przeciągając oto laureaci konkursu!

Nagrody główne czyli trzy zestawy - Dragon Ball Manga Full Color #1 - #3, Dragon Ball Super #13 trafiają do:

- a.p***sz0@wp.pl
- Użytkownik bybzik
- gr***95@gmail.com

Nagrody dodatkowe czyli trzy zestawy - Dragon Ball Super Manga #10 - #13 trafiają do:

- Użytkownik millera1302
- tu***87@o2.pl
- Użytkownik Samael

Na koniec mamy jeszcze coś, co uchowamy w tajemnicy przez kilka najbliższych dni, aż wszystko nam się wyjaśni. Mianowicie możemy napisać tylko tyle, że redakcja DBPolskaGroup czytając Wasze życzenia postanowiła spełnić trzy z nich! Oczywiście świetnie byłoby obdarować kogoś treningiem z Son Goku, obłokiem Kinto czy mocami bohaterów ze świata wykreowanego przez Akirę Toriyamę, ale jesteśmy w stanie spełnić życzenia te przyziemne! Obserwujcie ten news, na weekend powinniśmy już wiedzieć, kogo uda nam się dodatkowo obdarować prezentami z życzeń uczestników konkursu!

Oczywiście składamy serdeczne gratulacje wszystkim laureatom konkursu i bardzo, ale to bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego, corocznego Świątecznego Konkursu za udział!


Jeszcze raz chcielibyśmy również podziękować sponsorowi nagród, wydawnictwu J.P.Fantastica, oficjalnemu wydawcy polskiej edycji mangi Dragon Ball Super oraz w pełni kolorowej wersji mangi Dragon Ball!
Dodał: Black, 05.01.2022 16:01

Powrót anime Dragon Ball Super w 2022 roku?! Potwierdzona data premiery filmu Dragon Ball Super: Super Hero!

2022 rok dla fanów Dragon Ball zapowiada się niezwykle emocjonująco, do kin trafi nowy film "Dragon Ball Super: Super Hero", dla graczy BANDAI NAMCO przygotowuje pierwszy tytuł osadzony w świecie Dragon Ball, który można traktować jak Battle Royale pt. "Dragon Ball: The Breakers", a słowa pewnej ważnej persony wskazują, że 2022 rok będzie również rokiem powrotu anime Dragon Ball Super jako serii TV!

Podczas ostatnich pokazów najnowszego zwiastuna filmu Dragon Ball Super: Super Hero, Akio Iyoku potwierdził, iż film trafi do kin 22 kwietnia 2022 roku! Jednak oczy fanów przykuł pewien mały szczegół, jaki zdradził również podczas swojej wypowiedzi. Mianowicie Iyoku stwierdził, iż w tym roku, być może, do fanów trafi również coś innego niż tylko film!


Jest to duża nadzieja na powrót mangi na małe ekrany, gdyż 2022 rok będzie obfitował w różnorodne premiery z uniwersum Smoczych Kul, ale także manga odskoczyła wydarzeniami dostatecznie daleko, aby TOEI mogło spokojnie pracować na dostatecznej ilości materiału.

Jak sądzicie, czy to dobry czas na powrót anime Dragon Ball Super, i jeżeli jesteście na bieżąco z mangą, to czy duet Toriyama i Toyotarō zapewnia Wam obecnie dobry poziom fabularny?
Dodał: Black, 04.01.2022 14:45
Poprzednie newsy
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Shinobi World | Comper Games
Polecamy