Ważna informacja News: Dragon Ball Super Film: Nowe stroje Goku ...

Polecamy

Dragon Ball Super Film: Nowe stroje Goku i Vegety! Powrót Freezy oraz nowe postacie!

Do tej pory dwójka naszych Saiya-jinów paradowała przede wszystkim w swoich tradycyjnych strojach. Jednak jak poinformował nas miesięcznik V-Jump, w zbliżającym się filmie kinowym, ten stan ulegnie zmianie. Oprócz nowych strojów, Goku i Vegeta otrzymają także zimowe płaszcze. Dlaczego zdecydowano się na dodatkowe okrycie? Najprawdopodobniej dlatego, że akcja filmu rozgrywać się będzie głownie w zimowym otoczeniu (tak jak to było ukazane w zwiastunie).

Ujawniono również, iż Freeza pojawi się w filmie Dragon Ball Super wraz z nowymi postaciami. Odgrywana rola Freezy w całym filmowym zamieszaniu, jest na ten moment niejasna. Jeśli chodzi o nowe postacie, to sądząc po mundurach, wydają się być częścią armii Freezy, ale obecnie nie jest to potwierdzone.

Kliknij w obraz aby zobaczyć całość.

Postać z lewej nazywa się Lemo (pomarańczowy kosmita z czapką i wielkim pistoletem), pośrodku Chelye (kosmitka ze standardową bronią, o zielonej cerze), a z prawej Kikono (niski, żółty kosmita).
Dodał: zielony, 21.06.2018 10:24

Jump Force - Nowa gra od Bandai Namco!

Na tegorocznym E3, Bandai Namco zaprezentowało zwiastun swojej nowej gry, nazwanej Jump Force. W Jump Force ścieżki znanych bohaterów Jumpa krzyżują się, by móc obronić nasz świat. Pierwszy zwiastun ukazuje nam postacie Son Goku i Freezy (Dragon Ball Z), Naruto (Naruto Shippuden), Luffy (One Piece), oraz Lighta Yagami (Death Note).

Akcja zaprezentowana na materiale wideo toczy się prawdopodobnie w Nowym Jorku i Tokio.


Jump Force najpewniej zostanie wydane na Play Station 4, PC (Platforma Steam) i Xbox One w 2019 roku.
Dodał: zielony, 12.06.2018 22:08

Konkurs: Wielka Bitwa - Wyniki

Kolejny konkurs organizowany wspólnie z wydawnictwem J.P.Fantastica dobiegł końca! Każdy konkurs ma swój początek, później przychodzą zadania, z którymi musicie się zmagać, aż przychodzi ta chwila! Wyniki konkursu!

Zanim przejdziemy do informacji o wynikach przymnę tylko jakie nagrody czekają na laureatów: Dragon Ball Super #2, Jaco z Galaktycznego Patrolu oraz Death Note - Another Note. Nagrody zostały ufundowane przez wydawnictwo J.P.Fantastica.

W związku z okresem urlopowym i dużą ilość prac, chcielibyśmy Was poinformować, że do Waszych wiadomości zostały odesłane odpowiedzi z informacją o wygranej. Jeżeli wygraliście w więcej niż jednej opcji otrzymacie na każdą osobną opcję informację o zwycięstwie :)

Prosimy sprawdźcie swoje skrzynki e-mailowe i odpowiedzcie nam na prośbę o dane adresowe, jeszcze raz dziękujemy za udział, serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy niebawem na kolejne konkursy! :)
Dodał: by_black, 12.06.2018 17:29

Recenzja: Klasa Skrytobójców

Na AMPolska.net została udostępniona kolejna recenzja mangi wydanej przez Japońskiego wydawcę, Shūeisha. Tym razem przyszło nam zrecenzować polskie wydanie Klasy Skrytobójców, które trafiło na nasz rynek za sprawą wydawnictwa J.P.Fantastca. Co o niej sądzimy i jak wygląda możecie przeczytać w tym artykule.

Dodał: by_black, 08.06.2018 14:19

Super Dragon Ball Heroes: Zły Saiya-jin w nadchodzącym anime!

Coraz bardziej zbliżamy się do premiery pilotażowego odcinka anime Super Dragon Ball Heroes, toteż otrzymujemy coraz więcej informacji, tym razem zerkniemy odrobinę do opisów postaci.

Wiemy, że w zbliżającym się anime Super Dragon Ball Heroes, pojawi się Zły Saiya-jin. Niestety do tej pory nie wiedzieliśmy o nim kompletnie nic. Jednak z pomocą przychodzą nam krótkie opisy postaci, które zawitają do anime.Goku - Sympatyczny Saiya-jin, który trenuje każdego dnia, aby stać się silniejszym. Udaje się na Więzienną Planetę, gdzie rzekomo został zabrany Trunks.

Vegeta - Aby uratować swojego syna Trunksa, (który wrócił z przyszłości), postanawia wyruszyć na Więzienną Planetę. Jest podejrzliwy wobec tajemniczego mężczyzny "Fu".

Trunks z Przyszłości - Przybył z przyszłości, by trenować wspólnie z Goku i Vegetą na planecie Beerusa. Jednakże został uwięziony na Więziennej Planecie, przez tajemniczą osobę.

Mai - Przybyła z przyszłości razem z Trunksem. Na planecie Beerusa gotuje i robi inne rzeczy, żeby pomóc w treningu. Gdy dowiaduje się, że Trunks został uwięziony na Więziennej Planecie, rusza mu na pomoc pomimo ryzyka.

Xeno Goku - Son Goku z innego wymiaru, który pracuje dla Patrolu Czasu. Wygląda na to, iż prowadzi dochodzenie na Więziennej Planecie, ale...

Fu - Tajemniczy mężczyzna, który przynosi wieść, iż Trunks został zabrany na Więzienną Planetę. Chociaż twierdzi, że jest przyjacielem Trunksa, jego prawdziwa tożsamość jest nieznana. Jego powściągliwa osobowość sprawia, że trudno odczytać jego myśli.

Cooler - Sprzymierza się z Trunksem, aby uciec z Więziennej Planety.

Zły Saiya-jin - Tajemniczy wojownik ukryty przez Fu na Więziennej Planecie. Szaleje posiadając zadziwiającą moc, tym samym przytłaczając Goku i towarzystwo.
Dodał: zielony, 02.06.2018 18:42
Archiwum newsów....
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy