Ważna informacja News: J.P.Fantastica: Polska premiera #10 tomu Dragon Ball Super!

Polecamy

Portal: Prace techniczne

Informacja dla użytkowników przeglądających oba serwisy poprzez wyszukiwarki. Obecnie trwają prace techniczne, w przypadku problemów z załadowaniem zawartości strony na urządzeniu, prosimy o zmianę w adresie z HTTPS na HTTP. Przepraszamy za niedogodności.
Dodał: Black, 03.04.2021 20:15

TEKKEN 7: Lidia Sobieska dołącza do walki!

Lidia Sobieska, tak nazywa się Polska bohaterka gry TEKKEN 7, kilka tygodni temu pojawiła się zapowiedź nowej postaci w uniwersum TEKKEN, dowiedzieliśmy się wówczas, iż będzie to Polska premier, dzisiaj w oficjalnym zwiastunie od Bandai Namco Entertainment poznaliśmy ją lepiej! Poniżej prezentujemy pełny zwiastun z możliwościami premier Polski w świecie TEKKEN, postać będzie dostępna w grze wraz zawartością Season Pass 4 w dodatku DLC 18, którego premiera wypada na 23 marca.

Co wy sądzicie o Lidii Sobieskiej?

Dodał: Black, 21.03.2021 23:08

Recenzja: Little Nightmares 2 (Cenega)

Po czterech latach oczekiwań, nadeszła pora ponownie zagłębić się w mroczny świat, wręcz wskoczyć do horroru i przeżyć go z Six ale także jej nowym kompanem Mono. Czy dwójka bohaterów da sobie radę z nowymi przeszkodami? Tym razem recenzja Little Nightmares II.

Typ: Gry konsolowe i PC
Platforma: Playstation 4 / Xbox One / Nintendo Switch / PC
Gatunek: Zręcznościowe, akcja, horror
Premiera: 11.02.2017 (11.02.2021, Polska)
Status: Wydana (Wydana, Polska)
Kategoria wiekowa: 16
Wydawca: Bandai Namco Entertainment (Japonia), Cenega (Polska)
Ocena recenzenta: (9/10)

Little Nightmares II - Pamiętacie może małą dziewczynkę, w żółtym przeciwdeszczowym płaszczyku, która sprawnie biegała, przeskakiwała i unikała przeszkód w postaci mrocznych, obrzydliwych a czasami skrajnie odrażających maszkarad? Zatem po czterech latach witam z powrotem w tym brudnym i obskurnym widowisku z wcale nie tak Małymi Koszmarami. (Czytaj dalej...)
Dodał: Black, 19.03.2021 11:20

Dragon Ball Super: #70 rozdział dostępny w Manga Plus

Wydawnictwo Shūeisha i Viz udostępniły oficjalne angielskie tłumaczenie #70 rozdziału mangi Dragon Ball Super do swoich usług Manga Plus i Shōnen Jump. Najnowszy rozdział kontynuuję sagę "Ocaleniec Granolla", która jest swoistą kontynuacją poprzedniej! Najnowszy rozdział pt. "Uniwersum największych wojowników" w języku angielskim możecie przeczytać na łamach Manga Plus.


Następny, #71 rozdział będzie miał premierę 20 kwietnia o godzinie 17:00!

Manga Dragon Ball Super powstaje od czerwca 2015 roku na łamach magazynu V-Jump, na Japońskim rynku najnowszy #14 tom został wydany w grudniu 2020 roku, w Polsce za sprawą wydawnictwa J.P.Fantastica doczekaliśmy się dziesięciu tomów.
Dodał: Black, 18.03.2021 23:21

J.P.Fantastica: Polska premiera kolorowej mangi Dragon Ball na przełomie czerwca i lipca!

Wydawnictwo mangowe J.P.Fantastica potwierdziło, iż w pełni kolorowa edycja mangi Dragon Ball zmierza do fanów wielkimi krokami. Pierwszy tom mangi może trafić już do polskich czytelników na przełomie czerwca i lipca. Tomy będą dostępne w dwóch edycjach, z miękką i twardą oprawą. Zamówienia w przedsprzedaży można składać już w oficjalnym sklepie wydawnictwa - Mangarden.pl, koszt tomu to 42 zł.
Na chwilę obecną w przedsprzedaży można zamówić trzy pierwsze tomy.
Dodał: Black, 09.03.2021 18:00
Poprzednie newsy
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Shinobi World | Comper Games
Polecamy