Ważna informacja News: Konkurs: Gift Box - Zapowiedź

Polecamy

Konkurs: Gift Box - Zapowiedź

Gorąco zapraszamy na niedzielny konkurs, który zorganizujemy ponownie z Kosmiczni.pl oraz ze sklepem Inuki.pl, do wygrania piękny licencjonowany zestaw fana Dragon Ball! Co znajdziecie w zestawie? Znajdziecie same dobrocie! Kubek z dwoma nadrukami Son Goku o pojemności 460ml (prawdziwy kolos), dwie przypinki oraz jeden spory breloczek!

Dodał: by_black, 16.08.2018 18:06

Dragon Ball Super: Broly: Siedem nowych plakatów promujących film!

W ostatnich dniach zostały zaprezentowane kolejne materiały promocyjne do filmu Dragon Ball Super: Broly, tym razem udostępniono siedem plakatów z bohaterami nadchodzącego widowiska, wśród nich znaleźli się: Son Goku i Vegeta w formie Super Saiya-jina Blue, Piccolo, Złoty Freeza, Beerus, Whis, Bulma, Son Goten, Trunks oraz oczywiście główny antagonista Broly.


Kliknij aby powiększyć obraz

Premiera filmu została zaplanowana na 14 grudnia tego roku, film ma trafić do kin na całym świecie, nie wiadomo jednak, czy tym razem uda się wyemitować go w naszych rodzimym kinach.
Dodał: by_black, 16.08.2018 18:02

Konkurs: Wygraj koszulkę Dragon Ball na oficjalnej licencji! - Wyniki

Shenron przybył i wraz z Gundam Polska, oficjalnym dystrybutorem figurek Figure-rise Standard Dragon Ball Z i Kosmiczni.pl, polską grą przeglądarkową w świecie Dragon Ball odpowiedział na życzenia wybrańców! Spośród nadesłanych życzeń, dwójka śmiałków uzyskała aprobatę Shenrona i ich życzenia być może się spełnią, a na pewno otrzymają oni koszulki Dragon Ball w pełni wykonane na oficjalnej licencji!

Kto i za jakie życzenie otrzymał nagrodę?

TorinoPL
Życzenie: Moim życzeniem jest stać się Saiyaninem i przemieniać się w kolejne formy Super Saiyana, i wraz z moimi przyjaciółmi walczyć z wrogami.

uchiha_madziara
Życzenie: Drogi Smoku, proszę Cię o jedno, gdy przeżyję swoje życie, chciałabym aby moja dusza doznała reinkarnacji w świecie Son Goku i jego przyjaciół, stając przy ich boku, ratując ponownie świat!

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział! Laureatów prosimy o odpowiedź na naszego e-maila.
Dodał: by_black, 16.08.2018 11:12

Recenzja: Death Note: Another Note - Sprawa serii morderstw BB w Los Angeles

Na AMPolska.net została udostępniona pierwsza recenzja powieści wydanej przez Japońskiego wydawcę, Shūeisha. Tym razem przyszło nam zrecenzować polskie wydanie Death Note: Another Note - Sprawa serii morderstw BB w Los Angeles, które trafiło na nasz rynek za sprawą wydawnictwa J.P.Fantastca. Co o niej sądzimy i jak wygląda możecie przeczytać w tym artykule.

Dodał: by_black, 13.08.2018 12:11

Dragon Ball FighterZ: Cooler kolejną grywalną postacią!

Bandai Namco ujawniło, podczas niedzielnego turnieju Evolution Championship Series, nowy materiał promocyjny gry Dragon Ball FighterZ. Nowy zwiastun prezentuje kolejnego bohatera, który niebawem trafi do gry, kolejnym nabytkiem okazuje się być brat Freezy, Cooler! Ten antagonista znany z filmów kinowych będzie posiadać dwie formy, czwartego oraz piątego poziomu.Cooler jest jedną z ośmiu dostępnych postaci do oddzielnego zakupu lub do nabycia jako część Passa FighterZ. Poprzednio ujawnione postacie to: Broly, Bardock, Połączony Zamasu, Vegetto Blue oraz Son Goku i Vegeta w normalnym stadium. FighterZ Pass zawiera również pakiet muzyczny zawierający 11 piosenek z anime oraz pakiet głosowy dla komentatorów.
Dodał: by_black, 06.08.2018 20:28
Archiwum newsów....
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy