Ważna informacja News: Dragon Ball Z: Kakarot - Zapowiedź gry ukrywanej pod osłoną Game Project Z!

Polecamy

Recenzja: Kuro (Waneko)

Wracamy z kolejną pozycją recenzji z serii "Recenzujemy Waneko". Wykorzystując czas urlopu, prezentujemy recenzję trzytomowej historii pt. "Kuro", znajdziecie w środku perypetię tajemniczej Koko i jej równie tajemniczego kota. Czy to ciekawa pozycja? O tym musicie przekonać się bezpośrednio z recenzji! Jeżeli zainteresował Was ten tytuł, znajdziecie go w oficjalnym sklepie wydawnictwa. Zapraszamy do lektury!

Typ: Manga
Autor/zy: Somato
Gatunek: Horror, kryminał
Data publikacji: 2011 - 2016 (2017, Polska)
Status: Zakończona (Zakończona, Polska)
Ilość tomów: 3 (3, Polska)
Wydawca: Shūeisha (Japonia), Waneko (Polska)
Ocena recenzenta: (7/10)

Kuro - Jest to opowieść o tajemniczym dziwnym kocie, którego właścicielką jest dziewczynka o imieniu Koko, która z nieznanych nam powodów mieszka wyłącznie z kotem w wielkiej rezydencji znajdującej się poza miastem.

Krótka trzytomowa historia, a więc opis również krótki w celu uniknięcia spojlerów. Historia rozpoczyna się od przedstawienia nam głównej bohaterki i jej kota, który jak się szybko okazuje nie jest zwyczajnym domowym zwierzakiem tylko jednym z dziwacznych tajemniczych potworów zamieszkujących lasy poza miastem. Jednakże z jakiegoś powodu Kuro nie atakuje właścicielki i innych ludzi tylko jest strażnikiem, który ochrania Koko przed czyhającym za płotem zagrożeniem. Czym są tajemnicze potwory? Czemu nie zapuszczają się do miasta? Czemu Kuro ochrania główną bohaterkę oraz gdzie są jej rodzice? Tego dowiecie się po przeczytaniu mangi. (czytaj dalej...)
Dodał: Darknes, 17.06.2019 13:13

Recenzja: Orange (Waneko)

Trzecia fala recenzji z serii "Recenzujemy Waneko" trwa w najlepsze. Okres urlopowy, to najlepszy okres aby nadrobić zaległości, tym samym prezentujemy recenzję sześciotomowej historii pt. "Orange", znajdziecie w środku przygodę grupki przyjaciół, która chce zapobiec wydarzeniom z przeszłości. Czy to ciekawa pozycja? O tym musicie przekonać się bezpośrednio z recenzji! Jeżeli zainteresował Was ten tytuł, znajdziecie go w oficjalnym sklepie wydawnictwa. Zapraszamy do lektury!

Typ: Manga
Autor/zy: Ichigo Takano
Gatunek: Dramat, romans
Data publikacji: 2012 - 2016 (2014 - 2017, Polska)
Status: Zakończona (Zakończona, Polska)
Ilość tomów: 6 (6, Polska)
Wydawca: Shūeisha (Japonia), Waneko (Polska)
Ocena recenzenta: (8/10)

Orange – Jest to historia Naho Takamiya, która pewnego razu dostaje list... od samej siebie z przyszłości oddalonej o 10 lat. List dość szczegółowo opisuje kolejne dni i zawiera porady co trzeba zrobić aby ustrzec się przed wyrzutami sumienia, które dręczą autorkę listu z przyszłości. Na początku bohaterka myśli, że to ponury żart i nie wierzy za bardzo w treść listu ale gdy wydarzenia opisane w przysłanej wiadomości pokrywają się, dziewczyna zaczyna stosować się do wskazówek jednak nie zawsze jest wstanie zrobić wszystko to co zamierzała. (czytaj dalej...)
Dodał: Darknes, 11.06.2019 12:13

Konkurs: Duma płynąca z serca! - Wyniki

W ten wtorkowy poranek przychodzimy do Was z wynikami konkursu "Duma płynąca z serca!", który zorganizowaliśmy dzięki uprzejmości platformy gier przeglądarkowych Compers Games, wydawnictwa mangowego J.P.Fantastica oraz Dragon Ball Polska oficjalnego polskiego dystrybutora figurek i zabawek Dragon Ball!

Przypomnijmy na początku o co dumnie walczyliście przez ostatnie trzy tygodnie, dzielnie walcząc z trzema etapami konkursu!

I MIEJSCE: Figurka Figure-rise Standard Super Saiyan God Super Saiyan Vegeta + Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów (anime-comics) + Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha + Dragon Ball Super #5 + 200zł w walucie Comper Games
II MIEJSCE: Figurka Dragon Stars Mystic Gohan + Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha + Dragon Ball Super #5 + 100zł w walucie Comper Games
III MIEJSCE: Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha + Dragon Ball Super #5 + 50zł w walucie Comper Games

Spośród nadesłanych prac, nasza ekipa decydująca o losie nagród wybrała najbardziej interesujące prace. Nie było łatwo, bowiem z dziesiątek zdjęć związanych z rewią mody, a także wielkimi kolekcjami, z których swoją dumę dokładnie opisaliście, przyszło nam wybrać tylko trzy. Zawsze jestem nam smutno, że spośród tak wielu prac i wielkiej sympatii do Dragon Ball możemy obdarować taką małą pulę osób.

Ale tyle ze smutków, wracajmy do wyników! Spośród wszystkich zakwalifikowanych do konkursu wyłoniliśmy tych o to szczęśliwców, a w związku z remisem na ostatnim miejscu podium jest ich czterech!

I MIEJSCE: jani098
II MIEJSCE: patryk08855
III MIEJSCE: odwieczny i mamasitaa

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom i jeszcze raz dziękujemy za Wasz udział! Prosimy o przesłanie danych adresowych w odpowiedzi na nasz e-mail!
Dodał: by_black, 11.06.2019 09:15

Dragon Ball Z: Kakarot - Zapowiedź gry ukrywanej pod osłoną Game Project Z!

W styczniu usłyszeliśmy o projekcie "Game Project Z", teraz wiemy już, że za tą zasłoną stoi nowa pozycja dla fanów Smoczych Kul pt. Dragon Ball Z: Kakarot! Gra została oficjalnie zaprezentowana podczas Microsoft Electronic Entertainment Exposition (E3). Nad tą nowością skierowaną do fanów fabularnych gier akcji (action RPG) będzie pracowało studio CyberConnect2 na zlecenie Bandai Namco. Wstępnie gra została zapowiedziana na początek 2020 roku.

Bandai Namco Entertainment o Dragon Ball Z: Kakarot:

Opracowana w Japonii przez studio gier wideo CyberConnect2; gra opowiada legendarną historię DRAGON BALL Z, zabierając graczy w niezapomnianą przygodę, aby doświadczyć niesamowitych bitew i trudnych zadań, tworząc przyjaźnie na całe życie, gdy walczą o ochronę Ziemi przed strasznymi złoczyńcami. Dodatkowo, DRAGON BALL Z: KAKAROT przedstawi również wyjaśnienia dotyczące pytań bez odpowiedzi z fabuły DRAGON BALL Z poprzez lekkie poboczne zadania.


W serwisie Amazon pojawiły się już pierwsze opcje na zakup gry w opcji pre-order, koszt to $49.94. Na chwilę obecną nie wiemy nic więcej niż to, co zostało zaprezentowane na trailerze oraz na jakie platformy zostanie wydana, będą to Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Dodał: by_black, 10.06.2019 12:04

Dragon Ball Xenoverse 2: Zapowiedź gry na platformę Google Stadia

Google zaprezentowało Google Stadia, swój najnowszy pomysł na rynek gier. To nowoczesna platforma gier online, która pojawi się jeszcze w tym roku i zostanie zasilona ciekawymi tytułami, do których gracze chętnie zajrzą, gdy będą mieli je pod ręką. Czym dokładnie jest Google Stadia? Jest to platforma gier, do której każdy może się podłączyć, wystarczy przeglądarka Chrome, telefon, tablet czy telewizor z funkcją Chromecast.

Dlaczego wspominamy o tej platformie? Otóż ze względu na akcent Dragon Ball! Bowiem wśród tytułów dostępnych w Google Stadia pojawi się, dobrze znany fanom uniwersum Smoczych Kul, Dragon Ball Xenoverse 2 od Bandai Namco.


Na chwilę obecną owa platforma będzie dostępna w 14 krajach, lecz niestety nie w Polsce. Nowy produkt Google zawita w następujących krajach: Belgia, Finlandia, Kanada, Dania, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Holandia, Norwegia, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania oraz Stanzy Zjednoczone Ameryki. Wspomina się, że najszybszym możliwym terminem wprowadzenia Google Stadia w naszym kraju jest 2020 rok.
Dodał: by_black, 06.06.2019 21:50
Poprzednie newsy
Linki sponsorowane: Dragon Ball Poland Tour 2019 | Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach | Geek Nation - Wszystko dla fanów! | Uniwersum DC Comics
Polecamy