Ważna informacja News: Konkurs: Turniej Przetrwania - Drugi Etap

Polecamy

ostatnie newsy

Konkurs: Turniej Przetrwania - Drugi Etap

Ruszamy z drugim etapem konkursu organizowanego wspólnie z INUKI.pl, J.P.Fantastica oraz KOSMICZNI.pl. Turniej Przetrwania czas zacząć!

W DRUGIM ETAP BIORĄ UDZIAŁ: 0nelife, KaKa, Morex, mystekx, Krystian95, hahacz, Labrahiem, xBakura, Stenbar, Dzasta98, krzysztof123, Adik, Bulma 3110, Devarmy, Wasiak, uchiha_madziara.

Prosimy aby uczestnicy nie zdradzili kogo jest dana postać. Poniżej podajemy wojowników wystawionych do Turnieju Przetrwania. Chcemy aby każdy z użytkowników zapoznał się z wojownikami bo to od Was za tydzień będzie zależało kto przetrwa!

Tym czasem informacja do uczestników konkursu! Prosimy, abyście przesłali na kontakt.dbpolska@gmail.com krótki (nie więcej niż jedna strona A5) opis swojej postaci, jej mini biografię. Co uczyniło ją tak silną, że Bóg Zniszczenia wybrał właśnie ją! (Na prace czekamy do końca 30 września)

Rozwiń listę wojownikówImię: Menardi
Rasa: Saiya-jin
Płeć: Kobieta
Wzrost: 169 cm
Waga: 52 kg
Specjalna umiejętność: Prekognicja natychmiastowa (jest to umiejętność przewidzenia zdarzeń, które nastąpią w bardzo krótkim czasie - rzędu kilku sekund. Umiejętność tę opanowałam do perfekcji, dzięki czemu nic w walce mnie nie zaskoczy, bo przewidzę każdy ruch przeciwnika)

Imię: Pablito
Rasa: Saiya-jin
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 188 cm
Waga: 95 kg
Specjalna umiejętność: Przyspieszenie, dzięki któremu otaczający świat zdaje się zwalniać niemalże do bezruchu. W porównaniu z umiejętnościami bojowymi, sprawia to, że nie przegrał w życiu żadnej walki.

Imię: Xerom
Rasa: Europejczyk (Pochodzenie - księżyc Jowisza)
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 195 cm (dzięki mocy może zmniejszyć się do rozmiaru atomu)
Waga: 105 kg (dzięki mocy może ja zmniejszyć do masy atomu.)
Specjalna umiejętność: Moc obracania wszystkiego w rozproszone lub zbite cząstki atomowe za pomocą dotknięcia, spojrzenia lub myśli, z możliwością przywrócenia do oryginalnej postaci.

Imię: Mystek
Rasa: Nameczanin
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 232 cm
Waga: 120 kg
Specjalna umiejętność: Żółte Kamehameha

Imię: Amsalp
Rasa: Tsuful
Płeć: nie dotyczy
Wzrost: 164 cm
Waga: 45 kg
Specjalna umiejętność: Zmiana stanu skupienia przedmiotów poprzez dotyk lub falę Ki.

Imię: Jab
Rasa: Hottoru (rasa potrafiąca wytwarzać a także wytrwać w strasznie gorącej temperaturze - żyją na słońcu)
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 176 cm
Waga: 64,5 kg
Specjalna umiejętność: Shāoshāng (chin. palić) przez chwilę się skupia, żeby następnie wypuścić z rąk ogromną falę energii połączoną z ogromną temperaturą - przeciwnik może wytrwać siłę ataku, ale temperatura to inna sprawa. Atak zamienia w popiół wszystko na swojej drodze.

Imię: Kyu-Kyo
Rasa: Ziemianin
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 172 cm
Waga: 65 kg
Specjalna umiejętność: Immaginarium - natychmiastowo materializuje myśli wojownika kosztem spadku energii życiowej.

Imię: Vegan
Rasa: Saiya-jin
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 190 cm
Waga: 95 kg
Specjalna umiejętność: Potrafi transformować materię w energię oraz odwrotnie, a także może pochłaniać energię. Może także zmieniać strukturę atomową otaczającego go świata. Te umiejętność można wykorzystać na setki sposobów, ofensywnych, defensywnych, wzmacniających, osłabiających przeciwnika, regenerujących ki oraz obrażenia. Wady to osłabienie psychiki oraz koncentracji po jej wykorzystaniu. Przy zmianie struktury atomowej obiektów znajdujących się w jakiejś odległości od postaci, występuje opóźnienie.

Imię: Felista
Rasa: Tokano
Płeć: nie dotyczy
Wzrost: nie dotyczy
Waga: 0,1 kg
Specjalna umiejętność: Istota duch, nie posiada cielesnej powłoki, potrafi zainfekować dowolną istotą i kontrolować ją.

Imię: Refuyi
Rasa: Ferionie
Płeć: nie dotyczy
Wzrost: 60 cm
Waga: 20 kg
Specjalna umiejętność: Tworzy barierę wokół siebie, którą obraca wokół własnej osi i z tą prędkością, oraz energią włożoną w barierę uderza we wrogiego przeciwnika.

Imię: Janusz
Płeć: mężczyzna
Rasa: Doppler
Wzrost: 180 cm
Waga: 70 kg
Specjalna umiejętność: Kopiowanie umiejętności przeciwnika

Imię: Hakto
Rasa: Moffu-jin
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 187 cm
Waga: 79 kg
Specjalna umiejętność: Shikinto, tworzenie barier odbijających ataki KI oraz przejmowanie świadomości podczas kontaktu fizycznego.

Imię: Sendru
Rasa: Warriorus
Płeć: Kobieta
Wzrost: 164 cm
Waga: 52 kg
Specjalna umiejętność: Przenikalność i wpasowywanie się we wszelakie struktury, w tym w różnego rodzaju organizmy żywe i martwe; jednocześnie przejmowanie nad nimi władzy i kontroli; możliwość nadania im nowej formy; w przypadku organizmów możliwa manipulacja emocjami (lub całym organizmem) przez długie lata w zależności od stopnia przenikania

Imię: Datte
Rasa: Shinjin
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 180 cm
Waga: 85 kg
Specjalna umiejętność: Kopiowanie technik bazujących na KI (przez kontakt z techniką lub osobą podczas jej wykonywania)


Imię: Letis
Rasa: Saiya-jin (Pierwszy Legendarny Super Saiya-jin)
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 160 cm (210 cm w formie LSSJ)
Waga: 55 kg (120 kg w formie LSSJ)
Specjalna umiejętność: Forma LSSJ, wysoce zaawansowana kontrola KI i przekształcanie własnego ciała.

Imię: Ilida
Rasa: Człowiek
Płeć: Kobieta
Wzrost: 168 cm
Waga: 49 kg
Specjalna umiejętność: Tworzenie alternatywnych światów, w których zamyka przeciwników.

Dodał: by_black, 22.09.2017 11:03

DB Fan Fickowy mini-konkurs - ostatnia szansa na wygraną!

Przed kilkoma dniami na łamach naszego wortalu miała premiera ostatniego rozdziału fan ficka Dragon Bal FF. Nasza wspólna przygoda trwała prawie rok...
...ale to jeszcze nie koniec atrakcji!

Zakończenie serii to idealny moment, by przypomnieć o komentatorskim mini-konkursie. Na czym on polega?
Wystarczy, że odwiedzicie temat traktujący o DB FF - wystarczy kliknąć w ten odnośnik - i pozostawicie swój komentarz dotyczący ficka.
Spośród wszystkich komentarzy zostanie wylosowany jeden, którego autor otrzyma atrakcyjne nagrody w postaci dwóch nowelek ze świata Naruto! Każdy komentarz zwiększa prawdopodobieństwo wygranej!

Konkurs trwa do końca dnia jutrzejszego, po czym nastąpi podliczanie komentarzy i losowanie, więc to ostatnie chwile, by wziąć udział w konkursie lub zwiększyć swoje prawdopodobieństwo wygranej, więc...
Ganbare!
Dodał: Yui-chan, 23.09.2017 09:34

Dragon Ball Super: Premiera #4 tomu mangi w listopadzie!

W związku premierą #28 rozdziału DRAGON BALL SUPER poznaliśmy datę premiery czwartego tomu tej mangi. Premiera przypada na 2 listopada tego roku, jego koszt to ¥400 i będzie zawierać rozdziały zaczynając od #21.

Przypominamy również, że wydawnictwo J.P.Fantastica zapowiedziało premierę polskiej edycji mangi już w lutym 2018 roku. Możecie zamówić przedpremierowo pierwsze trzy tomy, korzystając z darmowej wysyłki i gratisu!
Dodał: by_black, 22.09.2017 11:10

Dragon Ball FighterZ: Trailer #5, poznajcie Androida #21!

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o kolejnych grywalnych postaciach dodanych do gry Dragon Ball FighterZ, a także o nowej postaci, Androidzie #21, która została zaprojektowana przez Akirę Toriyamę.

Teraz za sprawą piątego trailera mamy przyjemność poznać rąbka historii, jaka szykuje się Goku i jego przyjaciołom. Android #21 odbudowała #16 i razem z nim planuje coś niedobrego!


Premiera gry na początku 2018 roku.
Dodał: by_black, 21.09.2017 20:16

Dragon Ball FF: #15, ostatni rozdział już dostępny!

Na forum pojawił się piętnasty, ostatni rozdział fanowskiej powieści "Dragon Ball FF", osadzonej w świecie Smoczych Kul, którą tworzy członek redakcji, Yui-chan, serdecznie zapraszamy do lektury.

"Dragon Ball FF to fanowska cell-phone novel, która powstała w 2016 roku. Przedstawia alternatywną wersję przygód bohaterów Dragon Ball po zakończeniu mangi. Nie jest powiązana z filmami kinowymi i innymi seriami, choć autor - jak sam przyznaje - czerpie inspirację i motywy z różnych serii Dragon Balla."

Rozdziały, opinie i komentarze.
Dodał: by_black, 21.09.2017 17:18
Archiwum newsów....
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy