Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 16 serwera i nowa postać - Goku Black! - KONKURS!

Polecamy

Despo FighterZ: Japońska premiera 1 tomu mangi!

Jeżeli jesteście przekonani, że w uniwersum Dragon Ball już nic Was nie zaskoczy, to może być to informacja dość zaskakująca! W Japonii, w dniu dzisiejszym oprócz premiery 11 tomu mangi Dragon Ball Super oraz trzech pierwszych tomów anime comicsu Dragon Ball GT odbyła się premiera mangi Despo FighterZ, która jest spin-offem do gry Dragon Ball FighterZ!

Manga skupia się na młodym graczu Kenzo, który kocha e-sport i postanawia zostać najlepszym wojownikiem w Dragon Ball FighterZ, pierwszy rozdział mangi ukazał się 30 sierpnia 2018 r. w związku z premierą gry na Nintendo Switch. Autorem mangi jest Otoki Hiroshi, którego możecie znać z mangi Dragon Ball Fusions the Manga!!.


Cechy wydania:
• Cena: ¥460
• Stron: 200
• Autor: Otoki Hiroshi
• Premiera: 4 grudnia 2020 r.
Przykładowe strony
Dodał: by_black, 04.12.2019 08:03

Dragon Ball Super: Japońska premiera 11 tomu mangi!

W dniu dzisiejszym, w Japonii, odbyła się oficjalna premiera jedenastego tomu mangi Dragon Ball Super, a co za tym idzie zostały udostępnione grafiki prezentujące okładkę i grzbiet tomu oraz kilka pierwszych stron. Jedenasty tom przygód Son Goku i jego przyjaciół rozpoczyna się od #49 rozdziału i zawiera 192 strony, jego koszt to ¥440. Poniżej prezentujemy jego okładkę oraz kilka pierwszych stron.Cechy wydania:
• Cena: ¥400
• Stron: 192
• Autor: Akira Toriyama, Toyotarō
• Premiera: 4 grudnia 2020 r.
Przykładowe strony

Z okazji premiery najnowszego tomu Toyotarō spotkał się w swojej pracowni z dziennikarzem oficjalnej strony internetowej Dragon Ball, odpowiedział na kilka pytań związanych z mangą Dragon Ball Super, nową sagą w której głównym antagonistą jest Moro oraz o współpracy z mistrzem Toriyamą. Zaprezentował sprzęt na jakim pracuje, rękaw którego używa do zachowania czystości manuskryptu, swoją kolekcję mang i gadżetów Dragon Ball, a koniec podarował dziennikarzowi ilustrację przedstawiającą Moro.


Ważniejsze informacje z wywiadu to:
- Kwestia wyglądu rasy Yardrat była problematyczna dla Toyotarō ze względu na dwa projekty, jeden Toriyamy, drugi który ukazał się w anime Dragon Ball Z. Dlatego mangaka postanowił zaprezentować oba projekty w mandze argumentując ten fakt różnorodnością ras, która również występuje na naszej planecie.
- Toyotarō był przyjemnie zaskoczony oryginalnym pomysłem Toriyamy na sagę Więźnia Galaktycznego Patrolu.
- Moro został zaprojektowany jako wróg, który nie chce się zaprzyjaźnić z głównymi bohaterami, tak jak Piccolo Daimaō, dla pokonania którego wszyscy łączą swoje siły.
- Projekt Moro zrodził się z motywu przedstawiania diabła w zachodniej kulturze jako kozy.
- Toyotarō przykłada szczególną uwagę do rysowania rogów Moro, choć sam je zaprojektował, to uważa że ich projekt jest problematyczny ze względu na własnoręcznie nadany kąt ich ułożenia.
Pełny wywiad znajdziecie na DragonBall.news.

Scenariusz mangi przygotowuje Akira Toriyama we współpracy z Toyotarō, który również odpowiada za ilustracje. Manga Dragon Ball Super wydawana jest w Japonii od 2015 roku i liczy sobie 54 rozdziały. W Polsce manga wydawana jest za sprawą wydawnictwa J.P.Fantastica, które wydało jak do tej pory siedem tomów.
Dodał: by_black, 04.12.2019 07:44

Dragon Ball GT: Japońska premiera anime comicsu #1 - #3!

W dniu dzisiejszym, w Japonii, odbyła się oficjalna premiera trzech tomów anime comicsu Dragon Ball GT, które swoją zawartością pokrywają sagę Złych Smoków. Saga o Złych Smokach pierwotnie powstała w 64 odcinkowej serii anime Dragon Ball GT. Wydanie anime comicsu zostało przygotowane w pełnej palecie kolorów przez wydawnictwo Shūeisha.


Cechy wydania:
• Cena: ¥1000
• Oryginał: Akira Toriyama
• Premiera: 4 grudnia 2020 r.
Przykładowe strony

Dragon Ball GT to serial anime, który został wyemitowany w 1996 roku i opracowany według oryginalnej historii. Przygody Goku, Trunksa i Pan poszukujących Smoczych Kul rozproszonych we Wszechświecie były próbą przedłużenia historii znanej z mangi Akiry Toriyamy, Dragon Ball. Sam twórca oryginału również brał udział w powstawaniu serii anime.
Dodał: by_black, 04.12.2019 07:34

Najlepsze gry Dragon Ball w niskich cenach na Eneba

Black Friday oraz Week za nami, i choć w większości wypadków w Polsce zakupy w tym okresie nie są tak apetyczne jak w Stanach Zjednoczonych Ameryki bądź Kanadzie, to są miejsca, które oferują graczom tańsze gry w jak najdłuższym okresie. Fani Dragon Ball przygotowując się do premiery Dragon Ball Z: Kakarot, mogą nabyć poprzednie tytuły takie jak Dragon Ball Xenoverse 1 i 2, Dragon Ball FighterZ czy Super Dragon Ball Heroes: World Mission w przyjemnych dla portfela cenach, poniżej prezentujemy kilka wybranych ofert z Eneba.com, a pod tym linkiem możecie znaleźć je rozszerzone o sezonowe przepustki oraz DLC!

Dodał: by_black, 04.12.2019 07:31

Kosmiczni.pl: Start 16 serwera i nowa postać - Goku Black! - KONKURS!

Kosmiczni.pl przygotowali dla swoich graczy, a także fanów gier Dragon Ball niespodziankę! Wystartował nowy serwer o numerze 16, na którym czeka nowa postać - Goku Black! Wraz z nim czekają na Was interesujące dodatki - fabuła dla Goku Black, podwójny EXP i Trening Rate, bonus +30% do konwersji KP, Starter Pack za 50KP, specjalny kod promocyjny, który aktywuje dla graczy na 16 serwerze świąteczną paczkę oraz KONKURS! O tym wszystkim już poniżej.


Tylko na serwerze 16 możesz wypróbować najnowszą postać fabularną: Goku Black.
Cechy serwera:
• EXP Rate x2
• TRENING Rate x2

UWAGA! Jeśli zagrasz na s16, możesz użyć specjalnego kodu promocyjnego, aby otrzymać dodatkową paczkę świąteczną! KOD: kw2019s16


Unikalna mechanika:
System Wywaru Przeznaczenia jest dostępny tylko dla Blacka. Nasyć wybrany wywar krwią wrogów lub boską wodą, aby odblokować dodatkowe bonusy.

Specjalna transformacja:
Goku Black posiada zmodyfikowaną transformację SSJ Blue: SSJ Rose!

Goku Black:
Przedmiot Specjalny: Pierścień Czasu
Ulepszany za pomocą: Barwnik Diamentu
Barwnik zdobywamy za:
- 75% za każdą walkę w Otchłani Dusz
- 2% z listów gończych PvM

System Wywaru Przeznaczenia:
Black może aktywować jeden z 2 wywarów: Wywar Potępienia oraz Wywar Odkupienia.
Po aktywacji postać otrzyma wybrane bonusy na 72h. Wywaru można używać raz na 7 dni. Wywary można ulepszyć do 5 poziomu za pomocą:
• Wywar Potępienia - Fiolka z Krwią (walki PvP)
• Wywar Odkupienia - Fiolka z Boską Wodą (walki PvM)
(Po aktywacji poziom wybranego wywaru spada do 1)


Więcej informacji w Ulepszenia -> Przeznaczenie.

-- KONKURS --
Z okazji startu 16 serwera - Goku Black, mamy dla Was przygotowany wspólnie z Comper Games konkurs! Do wygrania specjalnie dla uczestników mamy:

1x Nagroda główna: 1x losowa figurka Funko POP! z serii Dragon Ball Z oraz waluta do gier platformy Comper Games w wysokości 50 zł.

2x Nagroda dodatkowa: Waluta do gier platformy Comper Games w wysokości 50 zł.

Co zrobić aby zgarnąć nagrody? Wystarczy zarejestrować się w grze Kosmiczni.pl, a następnie na adres kontakt.dbpolska@gmail.com nadesłać wiadomość, w treści której pokrótce napiszcie co sądzicie o Goku Black w serii Dragon Ball Super i czy chcielibyście go ponownie zobaczyć w akcji oraz podajcie adres e-mail na jaki zarejestrowaliście się w Kosmiczni.pl (jeżeli posiadacie już konto, podajcie ten, który użyliście do rejestracji)! Na Wasze prace czekamy do końca 13 grudnia!
Dodał: by_black, 02.12.2019 07:44
Reklama
Poprzednie newsy
Linki sponsorowane: Dragon Ball Poland Tour 2019 | Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach | Geek Nation - Wszystko dla fanów! | Uniwersum DC Comics
Polecamy