Ważna informacja News: J.P.F: DB Super #1 - polskie wydanie ...

Polecamy

ostatnie newsy

Dragon Ball Legends: Trzech nowych bohaterów zaprojektowanych przez Toriyamę!

Premiera mobilnej gry Dragon Ball Legends zbliża się wielkimi krokami, tym sposobem otrzymujemy również masę nowych informacji! Poza faktem, że do pre-orderu gry zarejestrowało się już ponad 2.5 miliona graczy, to najważniejszą nową wieścią jest fakt, że w grze zobaczymy aż trzy nowe postacie, które nie wystąpiły jeszcze w uniwersum Smoczych Kul, a zaprojektował je sam Akira Toriyama.

Kliknij w obraz aby powiększyć

Postacie widoczne powyżej, to znany już Shallot, wojownik z rasy Saiya-jin, Zaha (niebieskoskóra postać) oraz Mężczyzna w Kapturze. Ciekawy jest także dobór aktorów głosowych do postaci z gry, bowiem głosu Shallotowi użyczy Kenji Akabane (Shiryu z Saint Seiya: Legend of Sanctuary), Zaha otrzyma głos Ryōtarō Okiayu (Byakuya Kuchiki z Bleach), a Mężczyzna w Kapturze zabrzmi głosem Kenjiego Nojimy (Tuxedo Mask z Sailor Moon Crystal).

Poniżej prezentujemy również pierwszy gameplay prosto z gry Dragon Ball Legends!

Dodał: by_black, 21.04.2018 18:23

J.P.Fantastica: Dragon Ball Super #2 - pre-order do 8 maja!

Już 8 maja odbędzie się polska premiera drugiego tomu mangi Dragon Ball Super. Do 8 maja macie także czas na to, aby złożyć pre-order i zgarnąć darmową wysyłkę oraz zakładkę! Drugi tom zawiera akcję z turnieju pomiędzy 6 a 7 Wszechświatem oraz początek sagi z Future Trunksem! 216 stron za 18,90 zł bezpośrednio w sklepie wydawnictwa J.P.Fantastica znajdziecie pod tym linkiem.

Dodał: by_black, 20.04.2018 08:33

Figurka Son Gohan SS2 Figure-rise Standard tylko w CDP.PL!

Dodał: by_black, 12.04.2018 18:16

Dragon Ball Legends: Shallot - Nowy Saiya-jin prosto z gry mobilnej!

Kilka tygodni temu pisaliśmy o kolejnej grze, tym razem na mobilne platformy, która wzbogaci uniwersum Dragon Ball. Pisaliśmy również o nowej postaci zaprojektowanej przez Toriyamę na potrzeby Dragon Ball Legends. Teraz przy okazji beta testów poznaliśmy kilka informacji o nowym bohaterze!


Nowy bohater, jak wiedzieliśmy już wcześniej, jest wojownikiem z rasy Saiya-jin, jego imię to Shallot (podobnie do imion innych bohaterów, jego imię zostało zaczerpnięte od odmiany cebuli zwanej Szalotką). Shallot to wojownik z przeszłości, pochodzący jeszcze z czasów planety Sadal, wydaje się, że stracił pamięć lecz opowiada się za dobrem. W przeciwieństwie do znanych nam przedstawicieli tej rasy, jego ogon swobodnie kołysze.Premiera gry została zaplanowana na ten rok.

Dodał: by_black, 12.04.2018 18:12

Saikyō Jump: Informacje dotyczące spin-offów Dragon Ball!

Po małej stabilizacji treści wydawanej w ciągu ostatnich kilku lat, majowe wydanie Saikyō Jumpa dokonało niezłego przetasowania w świecie spin-offów Dragon Ball.

Wraz z premiera trzynastego rozdziału mangi "Dragon Ball Fusions", autorstwa Hiroshi Otokiego, spin-off dobiegł końca. Seria miała swoją primerę w maju 2016 roku, wspierając przy tym grę Dragon Ball Fusions na Nintendo 3DS. Jednocześnie była kontynuacją przygód Tekki i Pincha, prowadzącą do turnieju Najsilniejszego w Czasie i Przestrzeni. W końcowym rozdziale Tekka jest w stanie pokonać Gang Yamba dzięki nowo poznanym przyjaciołom z Dragon Ball, a seria kończy się gdy towarzysze dostrzegają lokalizację eliminacji. Jako bonus ostatniego rozdziału, Otoki dołączył podziękowania w sekcji komentarzy od autora: "Dziękuję wam bardzo za te dwa ostatnie lata! Całe wasze wsparcie i listy są skarbami dla mnie i Tekki!" - Hiroshi.Po niejasnych losach mangi Super Dragon Ball Heroes: Dark Demon Realm ("Koniec Części 1" i "Ostatniego Rozdziału"), autorstwa Yoshitakiego Nagayamy, w maju zadebiutował Super Dragon Ball Heroes: Universe Mission. Jest to kontynuacja poprzedniej serii, która zakończona została pojawieniem się Fu i zwróceniem się o pomoc do Goku i Vegety, w celu uratowania Trunksa z Więziennej Planety. Goku wpada w zasadzkę swojej wersji Super Saiya-jina 4 z innego czasu (a następnie cieszy się walką w formie Super Saiya-jina Blue) Vegeta pyta Fu o okoliczności. W międzyczasie, na Planecie Więziennej ktoś włamuje się do celi Trunksa...
Dodał: zielony, 12.04.2018 14:44
Archiwum newsów....
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy