Ważna informacja News: Konkurs: Nowy Broly, stara moc!

Polecamy

Konkurs: Nowy Broly, stara moc!

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery anime-comicsu Dragon Ball Super (film 01): Broly! Ta niezwykła historia, która prezentuje odświeżoną wersję legendarnego wojownika, Broly'ego, podbiła na całym świecie serca fanów marki Dragon Ball. Wydawnictwo J.P.Fantastica oraz DBPolska.net zaprasza z tej okazji do wyjątkowego konkursu, w którym możecie sobie zagwarantować szansę na wygranie wspomnianego anime-comicsu!

Co zrobić aby zgarnąć zbliżającą się nowość w postaci "Dragon Ball Super (film 01): Broly"? Wystarczy do 1 października 2020, do godziny 23:59 nadesłać krótki tekst, w którym dzielicie się z nami opinią na temat nowej wersji Broly'ego, możecie porównać go do pierwowzoru, a także co najważniejsze, dajcie nam znać czy polubiliście go, czy może jednak nie przypadł Wam do gustu. Prace nadsyłajcie na adres: kontakt.dbpolska@gmail.com, w tytule zamieszczając dopisek: Konkurs: Nowy Broly, stara moc!

Dla trzech najlepszych prac mamy przygotowane trzy tomy Dragon Ball Super (film 01): Broly, które zostaną wysłane przez wydawnictwo po ogłoszeniu wyników konkursu! Serdecznie zapraszamy do zabawy!
Dodał: by_black, 25.09.2020 10:34

Zyskaj -5% rabatu na gry z naszej kolekcji na Gamivo.com!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dzięki współpracy z platformą GAMIVO.com możemy podzielić się z Wami naszą kolekcją gier! Dzięki wspomnianej współpracy zyskacie rabat w wysokości -5% na gry z naszej kolekcji. Kod działa na jeden zakup i tylko na produkty z listy, koszyk zrabatuje się Wam przy zakupach do 280 złotych.


Serdecznie zapraszamy do zakupów gier przy użyciu kodu ANIME, jeżeli śledzicie nasze recenzje na AMPolska.net, to zapewne wiecie, że wybrane tytuły mamy dobrze obeznane i dlatego je polecamy, nasza kolekcja, Wasza dobra zabawa!
Dodał: by_black, 25.09.2020 10:21

Super Dragon Ball Heroes 10th Anniversary Special Set!

Super Dragon Ball Heroes w najbliższych dniach szykuje się na zaskoczenie swoich fanów i graczy w związku z dziesięcioleciem istnienia! Choć jeszcze nie podano żadnych szczegółów to można spodziewać się, że gracze otrzymają dodatkową zawartość do gry, która zostanie zaprezentowana na obecnej edycji Tokyo Games Show 2020!

Dodał: by_black, 25.09.2020 10:11

Super Dragon Ball Heroes: Big Bang Mission: Premiera #7 epizodu podczas Tokyo Games Show 2020!

Po długim czasie oczekiwania na podanie dokładnej daty premiery przez twórców promocyjnego anime Super Dragon Ball Heroes: Big Band Mission w końcu mamy dobre wieści! Premiera nowego epizodu została zaplanowana na livestream łączący się z tegoroczną edycją Tokyo Games Show, aby obejrzeć odcinek wystarczy zapoznać się z przygotowanym video poniżej, na którym znajdą się również pokazy z gry o tym samym tytule. By nie przegapić #7 epizodu należy włączyć transmisję 30 września o 6:30 czasu Japońskiego (29 września o 23:30).


W epizodzie pt. "Szalejący terror! Powrót złej aury!" Son Goku wraz z przyjaciółmi przybywają na miejsce, gdzie rozwija się Wszechświatowe Drzewo. Son Gohan i #17 stają naprzeciw Bojacka i Super #17, w międzyczasie powraca mroczna aura Cumbera powraca pod kontrolą Fuu!

Dodał: by_black, 25.09.2020 10:03

Dragon Ball Z: Kakarot poczas 8 godzinnego livestreamu z Tokyo Games Show 2020!

Bandai Namco Entertainment zapowiedziało ośmiogodzinny livestream z udziałem hitowej produkcji Dragon Ball Z: Kakarot! Podczas tegorocznego Tokyo Games Show 2020 odbędą się niesamowite pokazy, na livestream z materiałami z Dragon Ball Z: Kakarot zapraszamy 27 września od godziny 3:10 czasu lokalnego. W Polsce transmisja dostępna będzie 26 września o 20:10. Transmisję na żywo z wydarzenia możecie obejrzeć w serwisie Youtube na oficjalnym profilu Bandai Namco lub na poniższym video.


Podczas livestreamu liczymy na prezentację zwiastuna drugiej części DLC "Przebudzenie Nowej Mocy" oraz umiejętności Kamesennina!
Dodał: by_black, 24.09.2020 11:38
Poprzednie newsy
Linki sponsorowane: Dragon Ball Poland Tour 2019 | Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach | Geek Nation - Wszystko dla fanów! | Uniwersum DC Comics
Polecamy