Ważna informacja News: Konkurs: Moja 10 Kosmicznych!

Polecamy

Konkurs: Moja 10 Kosmicznych!

Nasza partnerska platforma gier przeglądarkowych Comper Games obchodzi dziesięciolecie działalności popularnej Polskiej gry Kosmiczni Wojownicy - Kosmiczni.pl! Z tej okazji, aby uczcić okrągłą rocznicę wspólnie organizujemy kolejny konkurs Dragon Ball z fantastycznymi nagrodami, które ufundowały Comper Games, wydawnictwo mangowe J.P.Fantastica, dystrybutor gier Cenega Polska, internetowa platforma gier Eneba.com oraz Winning Moves! Szykujcie się na prawdziwe uderzenie nagród!

Na początku DBPolskaGroup życzy Kosmicznym oraz graczom aby ich przygoda trwała nieprzerwanie kolejne lata! Aby umilić tą okazję, zapraszamy do udziału w konkursie "Moja 10 Kosmicznych"! W tym konkursie prosimy abyście poważnie zastanowili się za co kochamy wojowniczą rasę wojowników - Saiya-jinów? Konkurs podzielimy na dwa etapy.

ETAP 1: Prześlij na adres kontakt.dbpolska@gmail.com wiadomość o tytule "Moja 10 Kosmicznych", w treści podając swój login i e-mail, na który zarejestrowałeś się do gry Kosmiczni Wojownicy i wymień swoją ulubioną 10 wojowników z rasy Saiya-jin. Możecie podać wojowników pojawiających się zarówno w mandze, anime jak i w grach z uniwersum! W wiadomości podaj również numer zestawu, o który będziesz walczyć!

ETAP 2: Zostanie odblokowany 28 lutego, 15:00.

Zatem co z nagrodami w tym konkursie? Otóż mamy dla Was kilka zestawów nagród!

- Zestaw 1: Gra Jump Force (Xbox One) + waluta do gry Comper Games
- Zestaw 2: Kod do Playstation Plus na 3 miesięczny abonament + waluta do gry Comper Games
- Zestaw 3: Gra planszowa Dragon Ball Z Monopoly + waluta do gry Comper Games

Są to główne zestawy nagród! Nagrody zostaną rozlosowane spośród nadesłanych prac, ale tutaj mamy dla Was kolejną niespodziankę! Jeżeli nie uda Ci się zgarnąć jednego z trzech głównych zestawów nagród, to nie martw się! Weźmiesz udział w dodatkowym losowaniu w którym rozlosujemy trzy dodatkowe zestawy złożone z mang Dragon Ball Super #3 i #4!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, bądźcie waleczni jak Wasi ulubieni Saiya-jinowie! Życzymy jeszcze raz najlepszego Kosmicznym i dziękujemy partnerom za ufundowanie wspaniałych nagród! :)
Dodał: by_black, 21.02.2019 10:48

Super Dragon Ball Heroes: World Mission: Zwiastun pre-order do Hero Edition

Bandai Namco wydało dla japońsko i anglojęzycznych fanów zwiastun "Card Creation" do nadchodzącej premiery gry Super Dragon Ball Heroes: World Mission! Zwiastun pozwala rzucić okiem na międzynarodową edycję gry "Hero Edition", która jest obecnie dostępna do zamówienia w formie pre-orderu. Zestaw będzie zawierał 11 odblokowanych kart wczesnych bohaterów oraz 5 ekskluzywnych kart do gry Dragon Ball Super Card Game. Premiera gry została zaplanowania na 4 kwietnia w Japonii oraz na 5 kwietnia na świecie.


Dodał: by_black, 22.02.2019 14:16

Polska Premiera: Hanasaku Iroha: Home Sweet Home

Serwis streamingowy Animagia.pl poinformowało niedawno na swojej stronie, że dopięło formalności związanych z wydaniem kolejnego filmu o tytule "Hanasaku Iroha: Home Sweet Home". Od 14 lutego film był dostępny w formie streamingu za 19,90 zł, a już jutro (tj. 23.02.2019) będzie go można również pobrać na dysk i zachować dla przyszłych pokoleń.

Film jest uzupełnieniem serii telewizyjnej i rozwija wątek przeszłości matki Ohany. Więc polecam zaznajomienie się z serialem przed obejrzeniem filmu.

Szczegóły wydania:
• Wideo: 16:9 (1080P)
• Audio: Oryginalne (japońskie, stereo)
• Napisy: Polskie (Dwie wersje: wierniejsza oraz bardziej spolszczona)
• Film możecie kupić tutaj: KLIK

Strona planuje w najbliższych kilku miesiącach wydać kolejne 3 filmy animowane więc warto śledzić jej rozwój. Aktualnie oprócz "Hanasaku Iroha: Home Sweet Home" w swojej ofercie mają "Amagi Brilliant Park" oraz "Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Take On Me", które 21 marca doczeka się również wydania w formie fizycznej (pt. "Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć!") przez wydawnictwo Anime-Eden

Animagia oferuje również zakup konta premium za jedyne 15 zł co pozwoli wam obejrzeć wszystkie filmy o wiele taniej, więc jak kogoś interesują wydane przez nich produkcje to zachęcam do zakupu.
Dodał: Darknes, 22.02.2019 13:42

Recenzja: Murcielago, The Promised Neverland (Waneko)

Wracamy z porcją kolejnych recenzji mang wydanych na naszym rynku. Kontynuujemy serię "Recenzujemy Waneko", a tym razem prezentujemy Wam dwie kolejne recenzje mang dla starszego czytelnika: Murcielago oraz The Promised Neverland, które zostały wydane nakładem wydawnictwa Waneko. Jeżeli zainteresowały Was te pozycje, znajdziecie je w oficjalnym sklepie wydawnictwa. Zapraszamy do lektury!

Typ: Manga
Autor/zy: Kaiu Shirai (scenariusz), Posuka Demizu (ilustracje)
Gatunek: Dramat, kryminał, horror
Data publikacji: 2016+ (2018+, Polska)
Status: Wydawana (Wydawana, Polska)
Ilość tomów: 12+ (7+, Polska)
Wydawca: Shūeisha (Japonia), Waneko (Polska)
Ocena recenzenta: (9/10)

The Promised Neverland - Historia rozpoczyna się w sierocińcu Grace Field Hause gdzie pod okiem miłej i otaczającej troską wszystkie dzieciaki Izabelli dorastają sieroty, które traktują swoją społeczność jak rodzinę, a sierociniec uważają za swój dom. Izabella dba o wszystkie dzieciaki i zapewnia im wszystko co potrzebne do rozwoju dziecka, codziennie dzieciaki przechodzą testy wiedzy, a potem mogą iść na podwórko i bawić się do woli. Wszyscy są szczęśliwi i czują się w sierocińcu bezpiecznie, swoją opiekunkę nazywają "mamą". Jest jednak pewien warunek, którego muszą przestrzegać – Izabella zabrania im zapuszczać się zbyt daleko w las i każe się im trzymać z dala od płotu jaki się tam znajduje oraz nie mogą podchodzić w okolice wielkiej bramy, która wydaje się jedynym wyjściem poza tereny należące do sierocińca. (czytaj dalej...)

Typ: Manga
Autor/zy: Kana Yoshimura
Gatunek: Komedia, kryminał, sensacja, horror
Data publikacji: 2013+ (2017+, Polska)
Status: Wydawana (Wydawana, Polska)
Ilość tomów: 10+ (9+, Polska)
Wydawca: Square Enix (Japonia), Waneko (Polska)
Ocena recenzenta: (8/10)

Murcielago – "Do zniszczenia zła nie jest potrzebna sprawiedliwość... Chcąc stawić czoła pleniącym się jak chwasty przestępcom, można czasem sięgnąć po środki poza prawem. Wybór padł na "państwową" zabójczynię, Kuroko Koumori. Towarzyszy jej strażniczka i wielbicielka ekskluzywnych samochodów, Hinako Tozakura. Oto początek pełnej akcji historii, która rozgrywa się poza wszelką moralnością."

Nie miałem pojęcia jak zwięźle opisać główny zarys fabularny ponieważ po 5 przeczytanych tomach ciężko określić jakąś główną oś fabuły bo manga opowiada wiele osobnych historii, w których każda z nich odpowiada jednej konkretnej sprawie z mordercą. Zacytowałem więc opis z okładki pierwszego tomu, który moim zdaniem dość trafnie oddaje o czym jest to opowieść i nie spojleruje kompletnie nic. Jeśli ktoś czytał chociażby "Black Lagoon" powinien znać ten styl prowadzenia historii, w którym mamy jeden konkretny wątek ciągnięty kilka rozdziałów, potem się kończy i rozpoczyna kolejny w innym miejscu z nieco innymi bohaterami (oprócz głównych postaci). (czytaj dalej...)
Dodał: by_black, 21.02.2019 21:32

Recenzja: Srebrny Trójkąt (J.P.Fantastica)

Mieliśmy przyjemność zrecenzować kolejną pozycję od Moto Hagio, która została wydana na naszym rodzimym rynku, mowa o mandze Srebrny Trójkąt. Ta intensywna podróż do przyszłości otoczona wieloma niewiadomymi sprawia naprawdę sporo kłopotu w pojęciu tego dzieła, ale jak wypada w ostatecznym rozrachunku ta pozycja od wydawnictwa J.P.Fantastica? Przekonajcie się sami zapoznając się z recenzją, zapraszamy również do zakupu na - Mangarden.

Typ: Manga
Autor/zy: Moto Hagio
Gatunek: Dramat, sci-fi, romans
Data publikacji: 1980 (2015, Polska)
Status: Zakończona (Zakończona, Polska)
Ilość tomów: 1 (1, Polska)
Wydawca: Gakken (Japonia), J.P.Fantastica (Polska)
Ocena recenzenta: (8/10)

Srebrny Trójkąt - Gdzieś w kosmicznej przestrzeni, dziesiątki tysięcy lat temu, istniała wyjątkowa rasa istot posiadających niezwykłe umiejętności. Piękna rasa o złotych oczach z długimi źrenicami widziała i czuła więcej niż inni, potrafiła bowiem zaglądać w przyszłość dzięki muzyce. Ten cudowny dar, który pozwalał im dostrzec swoje przeznaczenie okazał się również przekleństwem. Zawsze znajdzie się ktoś, kto postanowi wykorzystać cudze dary w swoich okrutnych celach, i w taki oto sposób wyjątkowa rasa stała się punktem zapalnym wojny dwóch innych ras, doprowadzającym ich do wymarcia. Taką historię opowiada pieśń Lagtorin, ale czy na pewno nikt o złotych oczach i długich źrenicach nie przetrwał? (czytaj dalej...)
Dodał: by_black, 19.02.2019 20:09
Poprzednie newsy
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy