Dziś jest Poniedziałek, 20 lutego 2017, godz 18:49
Online: 162, statystyki

Ghost in the Shell: Japoński plakat i trailer

W Japonii, podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, fani żyją już zbliżającą się premierą filmu "Ghost in the Shell", który jest adaptacją mangi o tym samym tytule. W sieci został zaprezentowany plakat oraz trailer dla japońskiej publiczności.

Dodał: by_black, 29.12.2016 20:42
Reklama

Komentarze

KaKa dnia 02.01.2017 15:31
Co za ludzie. Tylko cyce w głowie [zly] [zly] [zly]
Darknes dnia 31.12.2016 14:06
Zgadzam się z Yui, bez cycków to nie może być dobre.
Yui-chan dnia 31.12.2016 11:05
Weś brak to wygląda jakby biegała w jakiej kierwa pidżamie czy gaciach wyszczuplających, tyle, ze na całym ciele. Bardzo nie lubię.
by_black dnia 31.12.2016 07:22
No dali jej kombinezon bo jeszcze nie dostała aktualizacji do maskowania automatycznego :p
Stenbar dnia 30.12.2016 21:52
A już myślałem blacku, że osiągnąłeś dzięki regularnym sesjom samobiczowania taki poziom świadomości na, którym nie potrzebujesz już piersi Scarlett do pełni szczęścia. [cfaniak] Pomyślałem, że warto zasygnalizować żarty.Na wszelki wypadek, jakby w te mroczne zaułki forum dotarła osoba, słabiej wyczuwająca żarty.
Yui-chan dnia 30.12.2016 21:51
No to jest bardzo słabe i słabo bedzie się na to patrzyło, jak nie chciała pokazywać cyckow to niech s***rdala z takiej roli, ew. mogli to zrobić legitnie czyli że wypuski na sutki bez koloru a nei takie nie wiadomo co.
by_black dnia 30.12.2016 21:42
Oj tam.
Darknes dnia 30.12.2016 21:31
Wcale nie jej, mogłby to być obojętnie kogo cycki xD Ważne, że by były [xd] W anime to było fajnie zrobione, tru nagi cyborg/android a nie jakąś powłokę ma na sobie [zly] [placze]
by_black dnia 30.12.2016 21:06
Spoko, ja stroję sobie żarty z Was [xd]
Stenbar dnia 30.12.2016 20:30
Tylko dodam, że żarty sobie robiłem z tym piersiami.
Ta kwestia była dla mnie ciekawa ale nie ma dla mnie żadnego znaczenia.
Nie traktuje kobiet przedmiotowo!
Strona 1 z 2 1 2 >