Ważna informacja News: Figure-rise Standard DRAGON BALL SUPER

Polecamy

ostatnie newsy

Konkurs: Turniej Przetrwania - Wyniki

I tak oto nasz konkurs organizowany wspólnie z INUKI.pl, J.P.Fantastica oraz KOSMICZNI.pl dobiegł końca, zatem zapraszamy na oficjalne ogłoszenie wyników konkursu!

Spośród szesnastu użytkowników do finału dotarło dwoje. Ale nagrody mamy zapewnione dla trzech najlepszych wojowników Turnieju Przetrwania! Oto wyniki i laureaci!Nagrody jakie otrzymacie od naszych patronów to:

1 miejsce - 5 wybranych tomów mangi Dragon Ball, bon na 50zł na dowolne gadżety z oferty sklepu INUKI.pl, a także kod na 100zł do użycia w platformie Comper Games, dzięki któremu wzbogacicie swoje postacie w grach Kosmiczni Wojownicy lub Shinobi World.

2 miejsce - 4 wybrane tomy mangi Dragon Ball, bon na 30zł na dowolne gadżety z oferty sklepu INUKI.pl, a także kod na 50zł do użycia w platformie Comper Games, dzięki któremu wzbogacicie swoje postacie w grach Kosmiczni Wojownicy lub Shinobi World.

3 miejsce - 3 wybrane tomy mangi Dragon Ball, a także kod na 30zł do użycia w platformie Comper Games, dzięki któremu wzbogacicie swoje postacie w grach Kosmiczni Wojownicy lub Shinobi World.

Serdecznie gratulujemy laureatom i prosimy o kontakt pod adresem kontakt.dbpolska@gmail.com!
Dodał: by_black, 29.10.2017 16:28

Komentarze

Stenbar dnia 29.10.2017 21:36
Dzięki za turniej i rywalizację, nawet dobrze bawiłem się w tych tematach, chociaż ich popularność była słaba i dało się uczynić rywalizację ciekawszą gdyby postaci były lepiej opisane. [cfaniak]
Morex dnia 29.10.2017 20:11
Super! Gratuluję zwycięzcom :) Ja niestety odpadłem w kwalifikacjach heheheh :d
Strona 2 z 2 < 1 2

Dodaj komentarz:

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona przez administratora.


Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy