Ważna informacja News: Konkurs: Moja 10 Kosmicznych!

Polecamy

Konkurs: Dragon Ballowy Super Konkurs!

Przy okazji newsa odnośnie turnieju Dragon Ball FighterZ, zapowiedzieliśmy konkurs - i nadszedł czas, by przedstawić Wam szczegóły.

UWAGA!! W związku z wieloma prośbami o przedłużenie konkursu/przełożenie konkursu na późniejszy okres, które wiążecie z okresem ferii, zdecydowaliśmy się przedłużyć konkurs do 15 marca, dokładając do puli nagród specjalną nagrodę w postaci jednej figurki Figure-rise Standard DRAGON BALL SUPER! Wylosowana figurka trafi do głównego laureata wraz zresztą nagród :)Na treści i formie konkursu, poza premierą nowej gry spod znaku DB, zaważyła niedawna informacja o prawdopodobnym zakończeniu serii Dragon Ball Super w marcu, co zważywszy na popularność serii i naszą działalność translatorską jest bardzo ważną informacją dla nas i dużej części naszych userów - dlatego proponujemy Wam zabawę konkursową w formie literacko-artystycznej w której staniecie przed następującym wyzwaniem:

Każdy chętny do udziału w konkursie ma za zadanie napisać krótki (do 500 słów, czyli ok. jedna strona A4) zarys fabuły kolejnej serii/następnej sagi po zakończeniu Dragon Ball Super. Do tekstu należy dołączyć - wykonany dowolną techniką - wizerunek bohatera, który pojawiłby się w tej sadze i mógłby być wykorzystany jako jedna z grywalnych postaci w grze Dragon Ball FighterZ.

To nie wszystko! Przygotowaliśmy dla was rewolucję jeśli chodzi o sposób typowania zwycięzców - będzie to głosowanie w którym uczestnicy konkursu będą decydować o tym, kto zwycięży, niczym Battle Royal w Turnieju Mocy.

Nagrody przewidziane dla dwóch pierwszych miejsc:

Miejsce 1: Losowa oryginalna figurka Figure-rise Standard z serii Dragon Ball Super (więcej o figurkach tutaj) oraz pierwsze trzy tomy mangi Dragon Ball.

Miejsce 2: #42 tom mangi Dragon Ball oraz #64 numer magazynu Otaku.

Pracę wysyłacie tradycyjnie na adres kontakt.dbpolska@gmail.com, w temacie umieszczając Dragon Ballowy Super Konkurs! a w treści maila swój nick. Na wysyłkę prac czekamy do 15 marca.
Dodał: Inigo_Montoya, 19.01.2018 17:05

Komentarze

ShinJii dnia 21.01.2018 12:00
@kordos - po prostu niezbyt ciekawie to wygląda jak się dodaje praktycznie 1:1 taki sam konkurs tydzień po zakończeniu go na innej stronie :) a co do napisów to z tego co widziałem są przypisy w odcinkach, że jesteście ich autorami i link do was.
Inigo_Montoya dnia 21.01.2018 11:30
Tak, rozgryzliscie nas Panowie, nie jesteśmy w stanie wpaść sami na tak nietypowy pomysł jak konkurs rysunkowo-literacki, gratulacje, macie nas. Osobiście zaczynam dzień od przejrzenia konkurencyjnych wortali, inaczej bym nawet posta nie napisał. Szczególnie mowa o tych stronach, ktore wykorzystują nasze napisy. ;)
ShinJii dnia 21.01.2018 09:19
@hahacz - właśnie miałem to samo napisać..chyba tutaj Panom zabrakło pomysłu na stronę :)
hahacz dnia 21.01.2018 08:58
*strefadb.pl
hahacz dnia 21.01.2018 08:58
Mogliście nie wiedzieć,ale podobny konkurs był ostatnio na strefiadb.pl trzeba było napisać teorię opisującą koniec tego arcu i następny arc.Można było też dodać ilustracje.
Sasukeeee dnia 19.01.2018 18:55
Najlepsze pracę przetłumaczmy na jap. i do Toei ^^
Strona 2 z 2 < 1 2

Dodaj komentarz:

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.


Polecamy

Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy