Ważna informacja News: Wygraj oficjalną figurkę Dragon Ball Z!

Polecamy

ostatnie newsy

Kalendarz


Najbliższe premiery epizodów Dragon Ball Super:

131
25/03/2018
Tytuł obecnie niedostępny... (Ostatni odcinek)
Opis obecnie niedostępny...
130
18/03/2018
Tytuł obecnie niedostępny...
Opis obecnie niedostępny...
129
04/03/2018
Przekraczanie Granicy! Opanowanie Ultra Instynktu!!
Do końca Turnieju Mocy pozostały 2 minuty, a na arenie pozostali tylko Goku i Jiren. Goku toczy ciężka walkę, przyjmując przytłaczające ataki Jirena. Jednakże źrenice Goku zaczynają świecić srebrem.
128
18/02/2018
Dumny do samego końca! Szlachetny upadek Vegety!!
Dzięki poświęceniu Androida #17, Goku i Vegeta uniknęli ataku Jirena. Jednakże, Goku pada ze zmęczenia i pozostawia Vegete samego na placu boju. Vegeta, który jest na granicy wytrzymałości kontynuuje walkę, dzięki silnej woli. W międzyczasie, Goku uważnie obserwuje walkę. Jiren wykonuje kończący atak, wyrzucając Vegtę i jego dumę poza arenę. Jedyną osobą, mogącą walczyć z Jirenem jest Goku. Jakie uczucia towarzyszą Goku i czym jest zmiana, która pojawiła się w jego oczach?
127
11/02/2018
Staje za nami murem! Ostateczna bariera nadziei!!
Prawdziwa moc Jirena jest niebywała. Son Goku i Vegeta nie mogą zranić go żadnym atakiem. I wtedy wkracza Siedemnastka! Siedemnastka całym sercem walczy o przetrwanie 7 Wszechświata!
126
04/02/2018
Ponad Bogiem! Desperackie uderzenie Vegety!!
Pozostało pięć minut! Moc Toppo przytłoczyła Freezę i Siedemnastkę. Toppo porzucił wszystko, by stać się Bogiem Zniszczenia. Naprzeciw niego desperacko staje Vegeta!
125
28/01/2018
Nadejście Boga Zniszczenia, Toppo! Istnieje tylko przytłaczająca moc!!
Do końca Turnieju Mocy pozostało sześć minut! Rozpoczyna się bój z Toppo! Siedemnastka to nieskończona energia, a Freeza próbuje podchodów! Dobrze im idzie, ale wtedy Toppo uwalnia prawdziwą moc! Blisko mu do Boga Zniszczenia! Będzie gorąco!
124
21/01/2018
Burzliwy, ostry atak! Gohan walczy, będąc przypartym do muru!
Goku i Vegeta rzucają wyzwanie Jirenowi, ale nawet połączone ataki nie odnoszą efektu. Na domiar złego, wygląda na to, że Jiren jeszcze bardziej podniósł swoją siłę bojową. Tym czasem Son Gohan zmierza w kierunku Freezy, aby pomóc mu walczyć z Dyspo.

Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy