Ważna informacja News: Dragon Ball Super: Japońska premiera #12 tomu mangi!

Polecamy

KoKon 5 - Konin


Koniński KoKon jest może niewielkim konwentem ale przytulnym i przyjaznym dla wszystkich. Wydarzenie skierowane jest do każdego: od 3-letniego fana Disneya, po 70-letnią miłośniczkę gier planszowych i karcianych. KoKon jest miejscem, w którym mogą się spotkać osoby interesujące się fantastyką, kulturą japońską oraz e-sportem. Każdy jest w stanie znaleźć u nas coś dla siebie. Miłośnicy fantastyki mogą spotkać się z szerokim wachlarzem propozycji, poznać swoich ulubionych pisarzy, posłuchać o tworzeniu własnego kosmosu, a także zobaczyć osoby poprzebierane za ukochane postaci z filmów, gier i bajek. Uczestnicy mają możliwość przetestowania swoich umiejętności tanecznych, wokalnych, zręcznościowych lub stworzenia wyimaginowanego zespołu, aby zmierzyć się z różnymi utworami będąc gitarzystą lub perkusistą.

Jesteśmy też pierwszym konwentem, na którym pojawił się Escape room, a to jeszcze nie koniec fantastycznej mieszanki. Oprócz tego dla osób lubiących gry planszowe oferujemy zarówno wolne granie jak i wiele konkursów z nagrodami. No dodatek u nas zawsze spotkacie kogoś ciekawego zaczynając od Anety Jadowskiej na Krzysztofie Banaszyku kończąc. Dopełnieniem wszystkiego jest strefa e-sportowa, w której odbywają się wolne granie i turnieje w popularne gry komputerowe i nie tylko. Od niedawna można spotkać u nas strefę retro, na której zagracie w stare serie, których chyba wszystkim starym wyjadaczom czasem brakuje. Poza tym czy jest lepsze miejsce na Spotkanie przy Kominku niż Sala Kominkowa? Mamy tu na myśli oczywiście spotkania z HearthStone, który nie jest jedyną grą, w którą można u nas zagrać. A to wszystko można zobaczyć w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie. Motywem tegorocznej edycji będzie Baśniowy Koszmar!

Nad tegoroczną edycją grupa DBPolskaGroup objęła patronat, wspieramy tę pełną pasji akcję i serdecznie zapraszamy do udziału! Więcej informacji znajdziecie na profilu facebook oraz stronie internetowej konwentu.


Linki sponsorowane: Dragon Ball Poland Tour 2019 | Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach | Geek Nation - Wszystko dla fanów! | Uniwersum DC Comics
Polecamy