Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. I Przygotowania ...

Polecamy

ostatnie newsy
 • 1. Morex - 43
 • 2. Bulma 3110 - 25
 • 3. Adik1990 - 22
 • 4. Darknes - 20
 • 5. gothic012 - 18
 • 6. Yui-chan - 12
 • -- -- --
 • Pełny ranking

Regulamin

    I Zasady panujące na stronie
 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania przez Użytkowników z naszych wortalów.
 2. Korzystanie z wortalów DBPolska.net oraz AMPolska.net jest całkowicie bezpłatne.
 3. Forum jest wielotematyczne.
 4. Regulamin może być w każdym czasie jednostronnie zmieniony w całości lub w części i obowiązuje w nowym brzmieniu od momentu opublikowania go.


    II Zasady dotyczące kont
 1. Każdy Użytkownik może posiadać tylko jedno konto.
 2. Każdy Użytkownik ma prawo do zmiany loginu.
 3. Użytkownik ma prawo zgłosić prośbę o usunięcie konta, jednakże nie musi ona zostać pozytywnie rozpatrzona (tyczy się kont, których ilość postów sięga kilkuset, co może wprowadzić zamieszanie w działach i tematach).
 4. Upoważnianie osób trzecich do swojego konta, oznacza złamanie regulaminu, co za tym idzie zostaną nałożone na konto sankcje.


   III Zasady panujące na forum i w komentarzach
 1. Możliwość pisania na forum posiadają jedynie zalogowani Użytkownicy.
 2. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za treści i materiały podawane w założonych przez siebie wątkach lub dodanych postach.
 3. Zabrania się publikowania treści i materiałów uznawanych powszechnie za wulgarne, obraźliwe, rasistowskie, pornograficzne. Dotyczy to wszelkich treści (nicku, podpisu, danych kontaktowych, wiadomości i innych).
 4. Zabrania się nieuzasadnionych ataków personalnych, użytkownicy stosujący taką formę dyskusji zostaną ukarani czasowym banem, jeżeli sytuacja dalej będzie się powtarzać konto zostanie zbanowane na stałe.
 5. Zabrania się publikowania treści wyprzedzających wydarzenia w tematach o anime/serialach/książkach/filmach bez wcześniejszego poinformowania innych informacją o spoilerach (na forum korzystaj z opcji spoiler).
 6. Zabrania się zakładania wątków, dodawania postów czy rozsyłania wiadomości typu SPAM.
 7. Zabrania się reklamować witryn w celach komercyjnych i zarobkowych, a także pokrewnych tematycznie (manga i anime) oraz umożliwiających zarabianie w internecie.
 8. Zabrania się na forum udostępniać plików naruszających prawa autorskie, a także odnośników do witryn typu torrent czy warez.
 9. Każdy Użytkownik forum powinien starać się traktować innych uczestników dyskusji tak samo, jak sam chciałby być traktowany. Oczekując szacunku, pamiętajmy o okazywaniu go innym.
 10. Forum nie służy do załatwiania spraw prywatnych. W tym celu należy korzystać z systemu wiadomości lub poprzez inny rodzaj kontaktu.
 11. Każdy temat powinien zostać zatytułowany odpowiednio do działu, w którym się znajduje,trafnie definiując jego treść.
 12. Post powinien składać się z sensownej i logicznej treści ściśle związanej z danym tematem oraz co najmniej 100 znaków, w przeciwnym wypadku zostanie odrzucony automatycznie przez system walidacji formularza.
 13. Przed założeniem tematu, należy się upewnić czy taki temat już nie istnieje. Wyszukując nie tylko po tytule, ale również po możliwej treści.
 14. Podpisy widniejące na forum mogą zawierać grafikę o maksymalnych wymiarach 500x300 px, o wadze nieprzekraczającej 1.5 MB.
 15. Zabrania się nadużywania BBCode, emotikon oraz znaków interpunkcyjnych.
 16. Obrazy w treści posta należy umieszczać w znaczniku [url][/url].


    IV Zawartość wortali
 1. Pełny dostęp do Strefy Plików posiadają wyłącznie zalogowani Użytkownicy.
 2. Pobieranie plików ze Strefy Plików jest całkowicie bezpłatne.
 3. Zawartość wortali DBPolska.net, NPolska.net oraz AMPolska.net jest własnością autorów owych wortali. Administracja nie wyraża zgody na dalsze udostępnienie materiałów, ani na wykorzystywanie ich w celach komercyjnych. Administracja nie ponosi także odpowiedzialności za treści umieszczane na wortalach oraz forum przez Użytkowników.


    V Konkursy
 1. Organizatorem konkursów jest DBPolskaGroup oraz partnerzy.
 2. Nagrody w konkursach nie są fikcyjne.
 3. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez administrację danych takich jak e-mail, nazwa użytkownika, czy prace konkursowe, wyłącznie na potrzeby konkursu.
 4. Laureat konkursu ma obowiązek zgłosić się w ciągu 30 dni, od ogłoszenia wyników konkursu, do administracji z podaniem danych adresowych do wysyłki nagród, w innym wypadku, nagrody zostaną przeniesione na inny konkurs.
 5. Wszystkie prace nadsyłać należy na adres kontakt.dbpolska@gmail.com w ustalonym terminie.


    VI Sankcje stosowane wobec łamiących regulamin
 1. W przypadku drobnych odstępstw od obowiązujących zasad, stosowane będzie ostrzeżenie. Użytkownik, który otrzyma je trzykrotnie w ciągu pół roku zostanie ukarany tygodniowym banem na konto.
 2. W przypadku poważniejszych odstępstw od regulaminu, posty lub tematy będą bezpowrotnie kasowane.
 3. Użytkownik nagminnie łamiący regulamin, będzie karany czasową blokadą konta lub w przypadku poważnych wykroczeń, zastosowany zostanie ban do odwołania, łącznie z wpisaniem adresu IP na czarną listę jednocześnie uniemożliwiając ponowną rejestracje.
 4. Użytkownik, który trzykrotnie złamie regulamin może liczyć się z utratą konta, na które zostanie założony ban na stałe.
 5. Administracja nie ma obowiązku tłumaczyć się z podjętych decyzji, jeżeli te wynikają z otwartego ignorowania regulaminu przez Użytkownika.
 6. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Użytkownika z odpowiedzialności za swoje działania na wortalach bądź forum.
 7. Zarejestrowanie się i korzystanie z forum jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.


Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy