Ważna informacja News: Super Dragon Ball Heroes: Big Bang Mission: Premiera #6 epizodu w sierpniu

Polecamy

Super Dragon Ball Heroes: Big Bang Mission: Premiera #6 epizodu w sierpniu

Oficjalna strona internetowa Super Dragon Ball Heroes została zaktualizowana o wstępną datę premiery kolejnego odcinka serii Super Dragon Ball Heroes: Big Bang Mission! Szósty epizod zostanie wyemitowany już w sierpniu. Kolejny odcinek będzie rozwijał sagę Wszechświatowego Drzewa, które jest częścią nowego eksperymentu Fuu.

W epizodzie pt. "Decydująca walka w piekle! Nowy Janemba!" do walki wkraczają Majin Salsa oraz Putine, Demoniczni Bogowie Mrocznego Wymiary Demonów. Zgodnie za ich radą Goku i przyjaciele zawierzają moce Xeno Goku i Xeno Vegecie. Czerwone światła zaczynają się rozpraszać z ciał dwóch wojowników Xeno, a otaczająca ich aura mieni się w innym kolorze...

Dodał: by_black, 30.07.2020 16:33

Dragon Ball Super: Japońska premiera #13 tomu mangi już 4 sierpnia!

W Japonii 4 sierpnia odbędzie się premiera trzynastego tomu mangi Dragon Ball Super. Trzynasty tom przygód Son Goku i jego przyjaciół zawiera rozdziały od #57 do #60 co przekłada się na 192 strony i nosi tytuł "Obfite walki", jego koszt to ¥440. Poprzedni, dwunasty tom zawierał rozdziały #53 - #56.


Scenariusz mangi przygotowuje Akira Toriyama we współpracy z Toyotarō, który również odpowiada za ilustracje. Manga Dragon Ball Super wydawana jest w Japonii od 2015 roku i liczy sobie 62 rozdziały.
Dodał: by_black, 30.07.2020 16:17

Dragon Ball Super: #62 rozdział dostępny w Manga Plus

Wydawnictwo Shūeisha i Viz udostępniły oficjalne angielskie tłumaczenie #62 rozdziału mangi Dragon Ball Super do swoich usług Manga Plus i Shōnen Jump. Najnowszy rozdział rozwija sagę "Więźnia Galaktycznego Patrolu", Vegeta toczy zacięty pojedynek z przerażającym Moro, teraz nadszedł czas na finałową batalię? Najnowszy rozdział pt. "Krawędź porażki" w języku angielskim możecie przeczytać na łamach Manga Plus.


Manga Dragon Ball Super powstaje od czerwca 2015 roku na łamach magazynu V-Jump, na Japońskim rynku najnowszy #12 tom został wydany w kwietniu 2020 roku, w Polsce za sprawą wydawnictwa J.P.Fantastica doczekaliśmy się dziewięciu tomów.
Dodał: by_black, 30.07.2020 16:15

Super Dragon Ball Heroes: Big Bang Mission: Premiera #5 epizodu 30 lipca!

Oficjalna strona internetowa Super Dragon Ball Heroes została zaktualizowana o datę premiery kolejnego odcinka serii Super Dragon Ball Heroes: Big Bang Mission! Kolejny epizod zostanie wyemitowany już 30 lipca. Piąty odcinek będzie rozwijał sagę Wszechświatowego Drzewa, które jest częścią nowego eksperymentu Fuu.

W epizodzie pt. "Decydująca walka w piekle! Nowy Janemba!" narodzony z rąk Dr. W Janemba walczy z Xeno Goku i Xeno Vegetą! Janemba stworzony z mocy Son Goku Super Saiya-jin 4 i jego towarzyszy zjawia się zaraz za Fuu!

Dodał: by_black, 29.07.2020 21:20

Toyotarō rysuje - Son Goku i Bardock!

Toyotarō, współautor mangi Dragon Ball Super, przygotował kolejną ilustrację z serii postaci znanych w uniwersum Dragon Ball, ale niewystępujących w mandze Dragon Ball Super. Tym razem autor udostępnił jednak pracę, na której znajduje się nie tylko postać dawno niewystępująca w historii, czyli Bardock, ale także jego syn oraz główny bohater świata Smoczych Kul, Son Goku! Zobaczcie jak wygląda jego wizja wspólnego ataku przeciwko Freezie!―― W jakich punktach zwracałeś szczególną uwagę na tą ilustrację?
Toyotarō: Miałem w sobie iluzoryczną historię, kiedy Goku wskazał Friezę na Dome (tak zwane Bakayaro Goku), Bardock faktycznie zszedł i obaj ukończyli pozę Kamehameha... I tak dalej.
Dodał: by_black, 15.07.2020 17:23
Poprzednie newsy
Linki sponsorowane: Dragon Ball Poland Tour 2019 | Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach | Geek Nation - Wszystko dla fanów! | Uniwersum DC Comics
Polecamy