Ważna informacja News: Dragon Ball Super: Powrót anime w 2023 roku! Nowy film w fazie przedprodukcji!

Polecamy

Dragon Ball Super: Super Hero: Syn Akiry Toriyamy, Sasuke, czuwał nad produkcją filmu

Jak donoszą osoby oglądające panel TOEI na tegorocznym San Diego Comic-Conie, producent TOEI Animation Norihiro Hayashida, wyjaśnił, że syn Akiry Toriyamy, Sasuke Toriyama sprawował pieczę nad dziedzictwem ojca podczas produkcji filmu Dragon Ball Super: Super Hero.

Jak można przypuszczać, wiek mistrza staje się problemem w kwestii realizacji wszystkich formalności związanych z marką Dragon Ball, dlatego starsze dziecko Toriyamy, Sasuke zaczyna być wprowadzany jako jego reprezentant, a kto wie czy w przyszłości nie będzie sprawował jeszcze innych funkcji związanych z marką wykreowaną przez jego ojca.

Dodał: Black, 27.07.2022 14:20

Dragon Ball: The Breakers: Data premiery, druga zamknięta beta i edycje specjalne!

Kilka miesięcy temu zapowiedziano nową grę na bazie świata znanego z mangi i anime Dragon Ball, gra została zaprojektowana z myślą o graczach kochających rozgrywkę w trybach Battle Royal. Do tej pory poza kilkoma informacjami na temat mechaniki i tego, czego fani mogą się spodziewać, udostępniono możliwość rozegrania gier w zamkniętej beta wersji gry.

W końcu Bandai Namco przerywa milczenie, przedstawiono datę premiery gry, datę kolejnej zamkniętej bety, a także przedstawiono co gracze będą mogli zyskać przez zakup edycji specjalnych gry. Teraz rzeczy najważniejsze, jednym z głównych przeciwników graczy na mapie będzie Freeza, ten został ujawniony przy okazji premiery nowego zwiastuna.


Grę można będzie nabyć w trzech wersjach - standardowej za około 90 zł, specjalnej za około 145 zł lub limitowanej za około 380 zł. Na poniższych infografikach możecie już przejrzeć zawartość edycji specjalnej i limitowanej.
Dragon Ball: The Breakers dostępna będzie na platformy PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Microsoft Windows. Gra oficjalnie zadebiutuje 14 października tego roku, ale gracze już za dwa tygodnie będą mogli ponownie wziąć udział w becie gry, poniżej daty sesji testowych.

Dodał: Black, 22.07.2022 20:45

Dragon Ball Super: #86 rozdział dostępny w Manga Plus

Wydawnictwo Shūeisha i Viz udostępniły oficjalne angielskie tłumaczenie #86 rozdziału mangi Dragon Ball Super do swoich usług Manga Plus i Shōnen Jump. Najnowszy rozdział kontynuuje sagę "Ocaleniec Granolah", rozdział pt. "Walka totalna" w języku angielskim możecie przeczytać na łamach Manga Plus.Następny, #87 rozdział będzie miał premierę 19 sierpnia o godzinie 17:00!

Manga Dragon Ball Super powstaje od czerwca 2015 roku na łamach magazynu V-Jump, na Japońskim rynku najnowszy #17 tom został wydany w grudniu 2021 roku, w Polsce za sprawą wydawnictwa J.P.Fantastica doczekaliśmy się czternastu tomów.
Dodał: Black, 22.07.2022 20:23

Dragon Ball w Fortnite!

Stało się! W sieci pojawiła się informacja o rozpoczęciu współpracy dwóch wielkich marek, mowa konkretnie o najpopularniejszej na świecie mandze i anime Dragon Ball autorstwa Akiry Toriyamy, której bohaterowie pojawią się w popularnej grze typu Battle Royal, Fortnite!

Każdy kto choć przez chwilę miał do czynienia z tematyką mangi, anime lub gier dobrze wie, że taka współpraca przyciągnie ogromną rzeszę fanów zarówno gry jak i twórczości Toriyamy. Na chwilę obecną potwierdzono, że w grze dostępne będą cztery skiny, trzy z nich to Son Goku, Vegeta i Beerus, nie wiadomo na chwilę obecną, która postać domknie listę. Do gry zostanie również dodana lotnia, ta będzie w stylu kapsuły Saiya-jinów.

Zestawy wkrótce zostaną ogłoszone, jak do tej pory w Fortnite pojawiły się postacie z innej popularnej mangi, Naruto.
Dodał: Black, 22.07.2022 20:16

Legend - A Dragon Ball Tale - Animacja w hołdzie Toriyamie!

W serwisie Youtube pojawił się animowany film, który jest swego rodzaju hołdem w kierunku twórczości Akiry Toriyamy związanej z jego najpopularniejszą marką, Dragon Ball. Studio Stray Dog Animation przygotowało animację pt. "Legend - A Dragon Ball Tale", za reżyserię odpowiada animator Naseer Pasha, który pracował nad nowym filmem Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja, który pojawi się w serwisie Netflix już 5 sierpnia. P

Od momentu premiery, film obejrzało go ponad pięć milionów fanów. Historia zaprezentowana w filmie ukazuje pojedynek Son Goku i Chichi podczas 23 edycji turnieju Tenka-ichi Budōkai, walkę przerywa atak Broly'ego, brutalny Saiya-jin zamierza zabić głównego bohatera, jednak w porę z pomocą przybywa inna Saiya-jin!

Naseer Pasha umieścił w swoim filmie również krótką notkę do Akiry Toriyamy, w którym wyraża burzę swoich uczuć w stosunku do dzieła mistrza. Poniżej zapraszamy do obejrzenia filmu animowanego Legend - A Dragon Ball Tale.

Dodał: Black, 14.07.2022 08:09
Poprzednie newsy
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Shinobi World
Polecamy