Ważna informacja News: KONKURS: Kolorowa podróż na Shenronie!

Polecamy

Dragon Ball Super: Super Hero - THE MOVIE 2022

Od momentu, w którym pojawiła się pierwsza wzmianka o planach wyprodukowania nowego filmu kinowego, tym razem z serii Dragon Ball Super, wśród fanów wybuchła dyskusja na co możemy liczyć, czy będzie to film powiązany z mangą, czy będzie to kolejna historia, która ją uzupełni, a może czeka nas coś zupełnie nowego.

Poznaliśmy kilka nowych informacji na temat produkcji filmu, którego premiera została zaplanowana na 2022 rok. Podczas specjalnego panelu na temat Dragon Ball, Dragon Ball Special Panel na Comic-Con, głos zabrało wyjątkowe trio - Masako Nozawa, Akio Iyoku oraz Norihiro Hayashida.

Wśród najważniejszych informacji znalazł się tytuł filmu, produkcja planowana na 2022 rok będzie nosiła tytuł Dragon Ball Super: Super Hero - THE MOVIE. Został zaprezentowany również teaser, na którym możemy podejrzeć, w jakim stylu animacja będzie prowadzona.


Do wglądu otrzymaliśmy również projekty postaci takich jak Piccolo, Kuririn, Pan, a także nieznany z imienia protagonista/antagonista(?), za jego projekt odpowiada Akira Toriyama.Kilka zdań od trójki bohaterów specjalnego panelu o Dragon Ball prezentujemy poniżej.

Aktorka głosowa Son Goku - Masako Nozawa: „Jestem pewna, że wszyscy ekscytujecie się oczekiwaniem na film Dragon Ball! Jestem pewna, że Dragon Ball Super: SUPER HERO spełni oczekiwania wszystkich! Podtytuł SUPER HERO jest całkiem fajny, prawda? Uwielbiam, jakie jest to proste i bezpośrednie! Nowe postacie zaprojektowane przez Toriyamę nie wyglądają jak ktokolwiek, kogo widzieliśmy wcześniej. Mają świetne wyczucie stylu! Wyglądają na zgrabne, noszące buty, to zdecydowanie wyjątkowy dodatek do Dragon Ball i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co mogą zrobić! To jeden z tych niesamowitych filmów, w których po obejrzeniu go ty, twoi przyjaciele i rodzina możecie porozmawiać o jego szczegółach i o tym, jakie momenty podobały ci się najbardziej! Nie mogę się doczekać, aby usłyszeć wszystkie wasze wrażenia z filmu!"

Producent - Norihiro Hayashida: „Myślę, że ten nowy film ma inny urok niż intensywny Dragon Ball Super: Broly. Jest o wiele więcej życiowych fragmentów, które naprawdę rzucają światło na bogaty świat, który stworzył Toriyama. Oczywiście, to nie znaczy, że film nie ma swojego udziału w intensywnych scenach! Jest to idealne połączenie klasycznego Dragon Balla z nowymi aspektami serii, dlatego czuję, że może po prostu stać się czymś naprawdę oryginalnym i przełomowym! Naprawdę! myślę, że tym filmem będziemy mogli zadowolić wszystkich fanów, a także Toriyamę! Przedstawianie niesamowitych historii i projektów Toriyamy w najfajniejszy możliwy sposób zawsze było naszą misją! Mam nadzieję, że wszyscy wyświadczycie nam życzliwość, czekam cierpliwie, a zarazem podekscytowany jeszcze chwilę!"

Piosenkarz - Hironobu Kageyama: „Fakt, że nowy film Dragon Ball został ogłoszony na kultowym wydarzeniu, takim jak Comic-Com w San Diego, jest dość zdumiewający, a fakt, że mogłem zagrać CHA-LA HEAD-CHA-LA, był wielkim zaszczytem! Miałem szczęście, że mogłem występować na całym świecie i zdobyć tak wielu przyjaciół dzięki piosenkom z anime. Wśród tych przyjaciół są niezliczeni zagorzali fani Dragon Ball, jestem pewien, że będą się radować! Mam nadzieję, że wszyscy na całym świecie przyłączą się do mnie w dalszym szerzeniu popularności Dragon Ball na wszelkie możliwe sposoby!”

Na koniec warto podkreślić, że została uruchomiona oficjalna strona internetowa, na której prawdopodobnie wkrótce pojawi się więcej informacji na temat filmu, my po sukcesie Dragon Ball Super: Broly trzymamy kciuki za film Dragon Ball Super: Super Hero - THE MOVIE!
Dodał: Black, 24.07.2021 11:18

Dragon Ball Super: #74 rozdział dostępny w Manga Plus

Wydawnictwo Shūeisha i Viz udostępniły oficjalne angielskie tłumaczenie #74 rozdziału mangi Dragon Ball Super do swoich usług Manga Plus i Shōnen Jump. Najnowszy rozdział kontynuuję sagę "Ocaleniec Granolah", która jest swoistą kontynuacją poprzedniej! Najnowszy rozdział pt. "Vegeta kontra Granolah" w języku angielskim możecie przeczytać na łamach Manga Plus.


Następny, #74 rozdział będzie miał premierę 18 sierpnia o godzinie 17:00!

Manga Dragon Ball Super powstaje od czerwca 2015 roku na łamach magazynu V-Jump, na Japońskim rynku najnowszy #15 tom został wydany w kwietniu 2021 roku, w Polsce za sprawą wydawnictwa J.P.Fantastica doczekaliśmy się dwunastu tomów.
Dodał: Black, 21.07.2021 12:10

Dragon Ball: 42 okładki mangi w wariantach od znanaych mangaków!

Dragon Ball to marka ponadczasowa, fani pokochali ją na całym świecie w formie mangi i anime, z czasem także gier. Następne pokolenia również dobrze zdają sobie sprawę z popularności tworu Akiry Toriyamy, mimo iż przykładowo w Polsce Dragon Ball nie jest już tak mocno promowany jak wiele lat temu przy okazji emisji anime.

Obecnie w Japonii trwają przygotowania do obchodów 40 rocznicy marki Dragon Ball, począwszy od następnego wydania magazynu Saikyo Jump, którego premiera odbędzie się 4 sierpnia, różni wybitni mangacy będą przeprojektowywać jedną z 42 okładek mangi Dragon Ball aż do listopada 2024 r., czyli akcja potrwa do 40. rocznicy Dragon Ball.

Poznaliśmy jedną z okładek, a dokładnie tomu jedenastego, którą przeprojektował Masashi Kishimoto, autor mangi "Naruto".

Dodał: Black, 20.07.2021 08:28

KONKURS: Kolorowa podróż na Shenronie!

Kochani! Wracamy z kolejnym konkursem! Tym razem z wydawnictwem J.P.Fantastica mamy dla Was zabawę, w której do wygrania jest nowość! Pierwszy tom kolorowej edycji mangi Dragon Ball! Jesteście zaciekawieni? To dobrze, bo zabawa będzie przednia, a w dodatku do zgarnięcia najnowszy na polskim rynku, 12 tom mangi Dragon Ball Super!


Co zrobić aby zgarnąć jeden z trzech zestawów Dragon Ball #1 (Edycja w kolorze, miękka okładka) oraz Dragon Ball Super #12? Nic prostszego! Waszym zadaniem jest wydrukować ulubioną stronę z mangi Dragon Ball, pokolorować ją (kredki lub farbki), podpisać DBPolska i zrobić zdjęcie! Zaskoczcie nas wyborem i kolorystyką! Najlepsze prace zostaną nagrodzone wspomnianym zestawem!

Na Wasze prace czekamy do 25 lipca, 23:59:59 pod adresem kontakt.dbpolska@gmail.com DO DZIEŁA!
Dodał: Black, 12.07.2021 20:59

Dragon Ball Super: Prezentacja okładki #16 tomu!

Wydawcnitwo Shūeisha zaprezentowało okładkę premierowego #16 tomu mangi Dragon Ball Super, nad którą pracuje duet mangaków, mistrz Akira Toriyama oraz jego następca, Toyotarō. Tom został zapowiedziany na 4 sierpnia i będzie zawierał rozdziały #69 - #72.


W Polsce za sprawą wydawnictwa J.P.Fantastica doczekaliśmy się dwunastu tomów.
Dodał: Black, 12.07.2021 20:46
Poprzednie newsy
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Shinobi World | Comper Games
Polecamy