Ważna informacja News: Wsparcie dla DBPolska.net i AMPolska.net

Polecamy

Duma Saiya-jinów z personalizowanymi trampkami Dragon Ball Super!I Son Goku bez butów nie był sobą!Recenzowaliśmy dla Was już sporo rzeczy, w tym te, które należą do kategorii - odzież. Recenzowaliśmy koszulki, bluzy, spodnie, a teraz chcielibyśmy zaprezentować Wam recenzję w pełni personalizowanych trampek z oferty firmy Kokoszulka.pl. Co oferuje firma Kokoszulka.pl? Oczywiście odzież, na którą możecie nanieść dowolny nadruk, nawet własnego projektu!

Moja przygoda z produktami wyżej wymienionej firmy rozpoczęła się wraz z obuwiem w postaci męskich trampek, które postanowiłem przygotować według własnego projektu. Wielokrotnie wykonywałem różnego rodzaju projekty, które trafiały na odzież, jednak w tym wypadku zainteresowany zakupem może przygotować projekt samodzielnie. Wędrując po ofercie Kokoszulka.pl wystarczy wybrać produkt i skorzystać z opcji "personalizuj".

Kliknij w obraz aby powiększyć

Po wybraniu tej opcji natychmiast znalazłem się w kreatorze własnego projektu nadruku, co ciekawe kreator wydaje się być prosty, schludny i niepowodujący zawrotu głowy od funkcji. W panelu po lewej stronie, klient otrzymuje do wyboru takie kategorie edycji jak - wzory, cliparty, tekst, obrazy, kształty czy rysunek. Niezależnie od tego, po co przyszedłem, przejrzałem zawartość kreatora i mogę stwierdzić, że jest bogaty w wiele różnych grafik, które nanosząc na projekt odzieży można dowolnie modyfikować (wielkość, ułożenie). Mnie interesowała opcja wgrywania własnych grafik, i takiej opcji nie brakuje.

Kliknij w obraz aby powiększyć

Kiedy już przeszedłem do funkcji wgrywania własnych grafik, z miejsca przeszedłem do tworzenia różnych kombinacji, początkowo zaplanowałem sobie projekt na tle kadrów z mangi i wyrazistymi postaciami - Son Goku i Vegeta. Dobrałem wielkość tła i jego ułożenie, następnie naniosłem same postacie, które również można w łatwy sposób rozmieścić, zmienić wielkość czy oś. Kiedy ostatecznie zdecydowałem się na inną koncepcję, bardziej żywą i kolorową zacząłem majstrować z tekstem (nie ma problemu z usuwaniem lub cofaniem wprowadzonych zmian). Do wyboru są setki różnych czcionek i kształtów tekstu, edytor umożliwia również inne wariacje na temat wyglądu czcionki, kolor, obrys, kształty.

Kliknij w obraz aby powiększyć

Ważną i decydującą funkcją w kreatorze jest to, że oba buty i ich obie strony można przygotować w dowolny sposób, umieszczając na nich różne projekty, ja akurat przygotowałem jednakowe projekty ze względu na własne upodobania. Dla tych, co mają podobnie jak ja, kreator posiada funkcję zapisywania projektów, dzięki czemu jeden projekt, możecie przełożyć jednym kliknięciem na drugą stronę buta.

Kliknij w obraz aby powiększyć

W recenzji postanowiłem wspomnieć odrobinę o kreatorze, bowiem jest napakowany przydatnymi funkcjami i odnajdzie się w nim nawet laik, który z grafiką komputerową na co dzień nie ma nic wspólnego. Teraz zatem przejdźmy do opinii na temat gotowych butów.Siła, jakość, styl - czytaj Vegeta!Zamówienie otrzymałem ekspresowo, projekt przygotowałem i udostępniłem 5 marca, a buty kurier dostarczył już cztery dni robocze później. Po rozpakowaniu butów rozpocząłem analizę wzrokową, najważniejszą kwestią była dla mnie w tym momencie jakość nadruku oraz pierwszy rzut oka. Buty zaprezentowały się estetycznie, nadruk był wyrazisty, a kolory intensywne. Projekt nie został rozmazany ani zmieniony, był taki jak moja wyobraźnia przygotowała. Nadruk znalazł się na obu stronach obu butów, zaś projekty dzieliły materiałowe belki umieszczone na piętach.

Kliknij w obraz aby powiększyć

Co w takim bądź razie mogę powiedzieć dzień później, gdy buty wymacałem i zrobiłem pierwsze kilometry? Na początek czerń, to przewodni kolor butów - jest intensywna i świetnie kontrastuje się z przygotowanym barwnym projektem. Trampki zostały zaprojektowane w modnym, młodzieżowym kroju, są wysokie - łączna wysokość to około 13 cm, gdzie sama podeszwa to 3 cm grubej gumy. Oszycie zostało wykonane z solidnej, grubej tkaniny (co można wyczuć zaraz po pierwszym dotyku), nie zauważyłem odstających lub źle dopasowanych elementów. Oba buty zawierają równe i dobrze wymierzone szwy i zamki (na materiale użytym w zamkach również jest nadruk). Przy pierwszych przymiarkach zauważyłem dopiero pierwszy mały mankament, który specjalnie nie zaniżył mojej oceny. Mowa tutaj o zamku na lewym bucie, materiał na zamku nie został precyzyjnie wymierzony i suwak delikatnie zaczepia się o tkaninę. Całość wiążą grube czarne sznurówki.

Kliknij w obraz aby powiększyć

Buty przetestowałem już pierwszego dnia, pierwsze przymiarki wskazały, że dobrałem idealnie rozmiar butów (przed zamówieniem określiłem długość wkładki), trampki okazały się wygodne i dobrze trzymające stopę w odpowiednim ułożeniu. Moje spacery bywają długie, więc zastanawiałem się czy oby na pewno wybrać się w pierwszą podróż w nowych trampkach. Pomimo obaw przeszedłem łącznie około trzech kilometrów, podczas spaceru napotkałem delikatny deszcz, więc mogę śmiało stwierdzić, że wygoda nie zamieniła się w koszmar otartych pięt, a deszcz i mokra nawierzchnia nie sprawiły, że buty przemokły. Gruba podeszwa i elastyczny materiał sprawdziły się jak na pierwszy dłuższy dystans.

Kliknij w obraz aby powiększyćAnd we ready to GO!Podsumowując - męskie, wysokie trampki z oferty Kokoszulka.pl sprawdziły się w kilku aspektach, łatwa forma przygotowania własnego projektu bezpośrednio w kreatorze, szybka dostawa, a także jakość butów, które zostały przygotowane z użyciem solidnych materiałów, gumy i tkaniny. Nadruk, który pełni tu ważną rolę w całości również okazał się świetny. Zakup mogę polecić praktycznie każdemu, czy to fanowi Dragon Ball, czy osobie poszukującej czegoś, na co może przelać swoją wizję artystyczną w formie części ubioru. Trampki dostępne są w wielu wariantach także dla kobiet i dzieci. Na koniec przywołując adnotację sklepu odnośnie druku:

"Obuwie drukowane jest przy użyciu bezpiecznych farb wodnych. Buty w kolorach innych niż biały, wymagają nałożenia podczas produkcji specjalnego impregnatu. Impregnat zapewnia dłuższą żywotność obuwia. W zależności od wybranego projektu i kolorystyki obuwia mogą się zdarzyć sytuacje, że świeżo wydrukowane buty będą posiadały ślady impregnatu. W takim przypadku należy przeczyścić obuwie gąbką zwilżoną wodą i mydłem. Technologia druku obuwia nie pozwala na 100% równe pokrycie tuszem powierzchni buta. Na obuwiu mogą się pojawić niewielkie z rozmytym / zanikającym nadrukiem. Zapewniamy jednak, że przykładamy maksimum staranności i wiele pasji do każdej pary butów, bo zależy nam na Twoim zadowoleniu z zakupu."

Mogę zapewnić, bazując na własnym przypadku, że druk został wykonany z najwyższą starannością. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak ponownie uderzyć na "fejm" spacer z Son Goku i Vegetą!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Shinobi World
Polecamy