Ważna informacja News: Fortnite x Dragon Ball Super powraca!

Polecamy

Jaco z Galaktycznego Patrolu / 銀河パトロールジャコ


Typ: Manga
Autor/zy: Akira Toriyama
Gatunek: Komedia, sztuki walki, super moce, akcja
Data publikacji: 2013 (2018, Polska)
Status: Zakończona (Zakończona, Polska)
Ilość tomów: 1 (1, Polska)
Wydawca: Shūeisha (Japonia), J.P.Fantastica (Polska)
Ocena recenzenta: | Devilu


Jaco z Galaktycznego Patrolu - Czołem, Ziemianie! Jestem Jaco z Galaktycznego Patrolu, ale nie moje imię jest najważniejsze. Najbardziej istotny jest fakt, że... jestem członkiem SUPER ELITY! Zapamiętajcie to sobie.

Wyobraźcie sobie taką oto sytuację - jesteście na patrolu i dostajecie zadanie wylądowania na Ziemi, bowiem zbliża się do niej groźny kosmita, którego trzeba wyeliminować. Awaryjne lądowanie nie idzie jednak zgodnie z planem i rozbijacie statek, niszczy wam się napęd, komunikator i odtwarzacz filmów. Mi coś takiego się przydarzyło! Ale nie spanikowałem, nie straciłem zimnej krwi, nie przerwałem misji i... nie wgrałem sobie do pamięci w głowie instrukcji naprawy statku. Ale hej! Ten starszy pan na pewno mi pomoże.

To były naukowiec, kiedyś pracował nawet nad wehikułem czasu, ale coś poszło nie tak i wted- ach! Zapomniałem, to tajemnica! Tajemnicą jest też moja obecność tutaj. Ale wy, Ziemianie, potrzebujecie czasem solidnej lekcji sprawiedliwości od członka Galaktycznego Patrolu, w końcu należę do SUPER ELITY! Panie Wyżerski?! Tak, wiem, to miała być tajemnica. Nie mogę zdradzić jak mam na imię, ale powiem wam, że przeżyję tu parę naprawdę ciekawych przygód.

Nie wszyscy Ziemianie są tacy źli. Ta dziewczyna, Tights, jest całkiem bystra i sympatyczna. Do tego skończyła uniwersytet w wieku 16 lat! Z jej pomocą na pewno uda nam się zdobyć paliwo do mojego gwiezdnego statku. Może nawet zabiorę ją później na przejażdżkę.

W przeciwieństwie do policjantów pan Akira Toriyama wie jak mnie rysować! Inne ważne osoby wokół mnie również wyglądają wspaniale, ale tych trzecioplanowych albo występujących w tle Ziemian łatwo ze sobą pomylić, prawie w ogóle się od siebie nie różnią. Kiedy wykonuję skomplikowane akrobacje albo oddaję efektowne strzały z mojego podręcznego działa wygląda to naprawdę świetnie! Czasem jednak, gdy akcja zwalnia, znów wszystko ma mało cieni i szczegółów. Ale za to podobają mi się widoki w tle, nie są to może najpiękniejsze krajobrazy w galaktyce, ale spełniają swoją rolę.Moje przygody przełożone na język polski przeczytasz dzięki Galaktycznym Tłumaczom z J.P.Fanatstica. To całkiem ładne i niezobowiązujące wydanie - można sobie kupić ten jeden tomik, bo drugiej części Jaco z Galaktycznego Patrolu i tak nie ma. Historię narysował Akira Toriyama znany z komiksów o przygodach tego Saiyańskiego dziecka, o którym wspomn-khe! Nic nie mówiłem! To tajemnica! Znać ją mogą tylko członkowie SUPER ELITY! Tou!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Shinobi World
Polecamy