Ważna informacja News: Fortnite x Dragon Ball Super powraca!

Polecamy

Puzzle Dragon Ball Super: Universe 7 WarriorsOpen the boxKilka dni temu otrzymaliśmy specjalną paczkę od Good Loot, w niej czekały dwa zestawy puzzli Dragon Ball Super: Universe 7 Warriors, jeden wiedzieliśmy, że przekażemy od razu na konkurs, bo już na pierwszy rzut oka box wyglądał wyśmienicie i aż korciło by ktoś z Was też mógł przeżyć to miłe zaskoczenie. Drugi zestaw zdecydowaliśmy się przełożyć na recenzję, której lekturę polecam.


Od samego początku można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z produktem klasy premium, pierwszy kontakt z boxem to zaskoczenie, laminowane pudełko z zasuwaną częścią jest solidne, sztywne, może posłużyć do innych celów, niż tylko przechowywanie pozostałej zawartości. Po otwarciu boxa oczom objawia się gruby worek z puzzlami, 1000 sztuk rozpusty dla fanów układanek, materiałowy woreczek z logiem Dragon Ball Super, wzorem puzzla i adresem oficjalnej strony internetowej Good Loot, a także olbrzymi plakat z tym samym obrazem co puzzle. Ponadto została dodana karta z informacjami i podziękowaniami za zakup produktu, to bardzo miły gest, gdy firma sprzedająca swoje produkty zawiera w nich kilka słów do nabywcy.Jeszcze kilka słów o woreczku na puzzle, w przypadku kiedy zdecydujecie się na rozłożenie puzzli po zakończonej zabawie, to wspomniany materiałowy woreczek gwarantuje bezpieczeństwo puzzli, czy ponownie trafią do boxu czy też nie, materiał jest gruby i solidny, dodatkowo sznurek zaciska się na tyle mocno, że nic nie powinno dostać się do środka.
Skompletować najpotężniejszą drużynę we WszechświecieTeraz o samych puzzlach, swoją zabawę z nimi zacząłem z partnerką przy okazji Świąt Wielkanocnych, sobota po 23 pada pomysł, że w końcu jest czas na składanie puzzli, pierwszy etap kończymy o 2 w nocy, nie potrafiliśmy się oderwać od zabawy, ja zacząłem od składania Piccolo, zielony wojownik jest dość dobry starterem, dlatego że barwami wyróżnia się od pozostałej części obrazu, ona rozpędzała się od duetu Androidów, #17 i #18, przed około drugą w nocy nasz projekt był zakończony w około jednej trzeciej, trzon obrazu był niemalże gotowy.Powrót do puzzli następował w kolejnych dwóch dniach, po około pięciu godzinach puzzle zostały złożone, a ostateczny efekt możecie znaleźć na poniższych zdjęciach.
Jakościowy finiszNa co jeszcze warto zwrócić uwagę w temacie samych puzzli, poza samą fantastyczną zabawą, trzeba oddać puzzlom to jakiej jakości są. Zostały wykonane na grubszym materiale, tektura użyta jest zarazem dość mocna i sztywna, jednak jej elastyczność pozwala bezpiecznie rozczepić puzzle bez rozwarstwienia się druku od reszty materiału, co dość często ma miejsce w tańszych produktach. Faktura puzzli jest gładka, lecz nie śliska, wycięte zostały z bardzo dużą precyzją, po złożeniu obraz zlewa się w dobrze dopasowaną całość.

Podsumowując, puzzle od Good Loot robią bardzo dobre wrażenie, już od samego początku tak jak wspominałem widać jakość premium, od boxu, przez dodatki aż po same puzzle, które teraz muszę jakość scalić i śmiało zamienić je w obraz na ścianę, bo aż żal chować takie cudeńko z powrotem do pudełka, ewentualnie zawsze poza puzzlami na ścianę może trafić wspomniany plakat. Puzzlom może przyznać znak najwyższej jakości.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Shinobi World
Polecamy