Ważna informacja News: Wsparcie dla DBPolska.net i AMPolska.net

Polecamy

Shenron na posterunku! Wieloczęściowe obrazy w Dragon Ballowym stylu!Podejmując wyzwanie!Przy okazji recenzji koszulek z oferty sklepu Kameshop.pl, użytkownik uchiha_madziara zaproponował nam abyśmy zrecenzowali tym razem inny produkt z oferty wcześniej wymienionego sklepu, mowa tutaj o obrazach kilkuczęściowych składających się w jedną całość. Także przyjęliśmy wyzwanie i zamówienie na taki obraz poszło!

Spośród wymienianych obrazów najczęściej użytkownikom wpadał w oko ten oto wzór. Więc długo się nie zastanawiając złożyłem zamówienie na obraz przedstawiający Son Goku na tle złocistych chmur i wijącego się Shenrona.Wzywając Shenrona!Zamówienie na obraz zostało wykonane natychmiast, po niespełna trzech dniach oczekiwania na produkcję, został wysłany do mnie kurierem, dostawa trwała ledwie dobę! Obraz jest delikatny (o tym poniżej), dlatego obawiałem się o jego stan. Na szczęście na taki produkt firma nie żałuje folii bąbelkowej oraz różnorodnej folii, która wpłynęła na solidne utwardzenie zamówionych produktów.

Kliknij w obraz aby powiększyć

Mój fotoboard składa się z trzech części, każdy z nich został przygotowany na idealnie wyciętym prostokątnym kawałku pianki, której grubość to nie więcej niż 1cm. Wszystkie boki są idealnie gładkie, nie ma żadnych skaz ani postrzępionych elementów. Każdy z prostokątów według producenta ma wymiary 30 cm szerokości na 40 cm wysokości, co daje łączny rozmiar 90x40 cm, rzeczywiste wymiary moich prostokątów to 28,5 cm szerokości i 40 cm wysokości, ostatecznie jest to dla mnie akceptowalna granica błędu. Obraz jest lekki dzięki materiałowi, który został wykorzystany do podstawy obrazu. Na piance została zamontowana tektura o sztywnej i trwałej nawierzchni, na którą został nałożony nadruk w postaci artu z Son Goku.

Nadruk wygląda naturalnie, kolory w przypadku tego wzoru zostały bardzo dobrze odwzorowane (względem promocyjnego materiału), są ciepłe i głębokie. Grafika jest wyrazista, zostały dobrane odpowiednie parametry do jej przeskalowania. Z braku czasu, do montażu jeszcze się nie zabrałem, choć jak można zauważyć po obrazach będzie to banalna sprawa, osobiście polecam użyć taśmy obustronnej lub taśm montażowych firmy Tesa, do tego dorzucić można sprawne oko lub poziomicę i sukces gwarantowany. Pamiętajcie aby pomiędzy częściami pozostawić kilkucentymetrowe luki by zapewnić jeszcze lepszy efekt.

Kliknij w obraz aby powiększyćMagiczny pokój w kilka chwil!Podsumowując, wieloczęściowy obraz to świetny gadżet służący do urozmaicenia pokoju, dobierając odpowiedni wzór do wystroju, można stworzyć ciekawą kompozycję w stylu ulubionego anime. Montaż to także banał, poradzi sobie z nim każdy laik domowych remontów. Koszt takiego obrazu to niespełna 140 złotych, można powiedzieć że dużo, ale jakość pozostawia uśmiech na twarzy na długo, szczególnie kiedy obraz zostanie zamontowany nad łóżkiem bądź telewizorem ;)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Shinobi World
Polecamy