Ważna informacja News: Wsparcie dla DBPolska.net i AMPolska.net

Polecamy

Z Son Goku w miasto - Koszulki rodem ze świata Dragon Ball!Czekając na Goku!Jakiś czas temu miałem możliwość zrecenzować bluzę typu bejsbolówka od Kameshop.pl, która została wykonana w kolorach standardowego stroju Son Goku z dodatkami w postaci wszytych ręcznie kanji, możecie o niej przeczytaj tutaj, lecz teraz zapraszam Was do nowej recenzji, tym razem dwóch koszulek z wizerunkiem Son Goku!

W ostatniej recenzji zacząłem od tematu dostawy, tym razem również o tym wspomnę, aby potwierdzić, że dobra organizacja sklepu to nie przypadek. Kurier przyjął zamówienie w piątkowe południe, dostawę do domu miałem już w poniedziałek, niemalże w południe. Koszulki były zabezpieczone w mocnej plastikowej torbie, ponadto każda posiada swoje osobne foliowe opakowanie.Ultra Instinct czy Kaioken 10 times?!Do recenzji przystąpiłem po dokładnym obejrzeniu obu koszulek, Goku Ultra Instinct oraz Goku Kaioken 10 times. Co mogę o nich powiedzieć? Obie koszulki są czarnego koloru, materiał jest gładki i elastyczny, jednocześnie wytrzymały, podczas próby rozciągnięcia nie zauważyłem nienaturalnych efektów. Wzrok przykuwa struktura materiału, materiał jest gęsty, a widoczna siatka (starałem się ją uchwycić na poniższym zdjęciu) przypomina wręcz moją oryginalną koszulkę piłkarską Arsenalu Londyn od Pumy.

Kliknij w obraz aby powiększyć

Koszulki po założeniu przylegają do ciała, są wygodne i nie przeszkadzają podczas ruchu. Gołym okiem można dostrzec, że materiał jest dostosowany do aktywnego trybu życia. Co z nadrukiem? Producent informuje: Nadruk 3D robiony jest metodą termosublimacji i charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością. Wykonywane nadruki są wielobarwne, o fotograficznej jakości, zarówno przy druku z palety kolorów CMYK, jak i nadruku czarno-białym.

Coś w tym jest! Wzory wyglądają jak żywe, kolory są ciepłe i głębokie. Jakie są plusy obu wzorów? Goku Ultra Instinct posiada gamę stonowanych kolorów, a wzór zaczyna się od połowy koszulki, srebrne oczy Son Goku są tak wyraźne i głębokie, aż można odnieść wrażenie, że zaraz się z niej wyrwie.

Kliknij w obraz aby powiększyć

Przy Goku Kaioken 10 times można poczuć buchające (wizualne) ciepło! Wzór rozlega się po całej koszulce, ciepła czerwień przeciera się z zimnym błękitem, Goku na poziomie Super Saiya-jin Blue jest prawdziwie drapieżny. Ponadto na plecach został zamieszczony napis Kaioken 10 times, dzięki czemu koszulka jest w pełni zapełniona i może służyć do piłkarskich akcji.

Kliknij w obraz aby powiększyć

Koszt koszulki to 129,99 zł, młodszych fanów cena może delikatnie zniechęcić, jednak jeżeli fundusze w portfelu są, to zdecydowanie warto zainwestować. Spotkałem się z opiniami o opcji z AliExpres, ale spotykając się z koszulkami zamówionymi z tego serwisu, mogę stwierdzić tylko jedno. Nie ma porównania.Silny modą czy mocą?Co mogę powiedzieć na podsumowanie tej recenzji? Koszulki są wykonane z dobrej jakości materiału, porównanie do koszulki Pumy nie jest przesadzone, po przyjrzeniu się obu materiałom, dostrzegam mocne podobieństwo. Wzory zostały nałożone bardzo starannie, są żywe, dosłownie wyciągnięte z anime. Teraz tylko czekać na lato, aby móc pochwalić się wzorami na mieście ;)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Shinobi World
Polecamy