Ważna informacja News: Dragon Ball Super Divers - Nowy projekt już wkrótce!

Polecamy

Miejsca
Miejsca


Capsule Corporation - Dom państwa Burīfu, a zarazem główna siedziba jednej z największych korporacji tworzących nowoczesne gadżety. Dom zamieszkany jest przez Burīfu Hakase i jego żonę oraz Burumę ze swoją rodziną.
Domostwo Son Gokū - Dom należący do Son Gokū i jego rodziny. Son Gokū wybudował swoją posiadłość tuż obok swojego pierwszego domu, chatki dziadka Son Gohan'a na górze Paozu.
Hebi no Michi (Wężowa droga) - Droga, która prowadzi do domu Kita no Kaiō.
Kami Kyūden - Olbrzymi pałac zawieszony na niebie, prowadzi do niego wieża Karin'a. Pałac służył Kami'emu, a później Dende'mu do obserwacji Ziemi. W pałacu znajduje się wiele pomieszczeń, które mogą służyć do treningu.
Kame House - Mały domek należący do Kamesennin'a. Położony na niewielkiej wysepce gdzieś na środku morza.
Karin-tō (Wieża Karin) - Wieża znajdująca się na świętej ziemi, prowadząca do Kami Kyūden. Zamieszkuje ją Karin.
Orange Star High School - Wyższa szkoła, do której uczęszczał Son Gohan oraz Bīderu. Szkoła znajduje się w Satan City, a jej patronem jest Misutā Satan.
Seishin to Toki no Heya (Komnata ducha i czasu) - Pokój znajdujący się w Kami Kyūden, w którym wojownicy mogą odbyć trening. Pokój ten cechuje się wielokrotnie zwiększoną grawitacją, a minuta spędzonego czasu w sali odpowiada sześciu godzinom rzeczywistego czasu. Do sali można wejść przez tylko jedno wejście, to samo tyczy się wyjścia.
Toki o Kakeru (Pokój czasu) - Sala z ogromnym wahadłem, za pomocą którego dokonuje się hipnozy. Dzięki hipnozie można odbyć podróż w czasie jak i w przestrzeni. Sala ta znajduje się w dolnej części Kami Kyūden, jako pierwszy trenował w niej jeszcze mały Son Gokū.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Shinobi World
Polecamy